Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zakupanda
15. led 2010

já dnes takto?:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda co vy na to?

wera
15. led 2010

dobré ránko babulíky 🙂

takže ja sa za chvíľku zaradím na spodok tabuľky... :( dnes ráno som merala a hneď mi to bolo jasné: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db ale aj tak som si pre istotu spravila testík a bol krásne bielučky....hmmmm tak čo už, tak už len nech príde mrcha čo najskôr aby sme mohli začať odznovu... len čo je najhoršie tak ma môj doki pošle do centra a tam môj drahý nejako moc nechce.... ☹ budem ho musieť nejako zlomiť, lebo je zbytočne aby som brala clostík keď z jeho strany je tá šanca oplodnenia trochu nižšia... aj keď raz sa to už podarilo.... aaach jaj...

zuzu vítaj medzi nami 🙂 teda ovulku si kľudne mohla mať, ale aj nemusela.... je to ťažko povedať, doki Ti nepovedala či boli folíky prasknuté, či to nevidela? ale každopádne ak ste to pre istotu "poisťovali" a snažilkovali tak si určite nič nezmeškala 😉 a ovu testíky si neskúšala?

kkamči tá Tvoja teplotka riadne skáče...

zakup pekný schodík sa Ti spravil v grafíku 😉 uvidíš ako sa to bude vyvíjať ďalej

wera
15. led 2010

a páči dnešná tabuľka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............86DC/57dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............76dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............49DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............32DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............66DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............46DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............35DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............33DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............33DC..............................0cl..............13 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............30DC /14dpo/.................2x1cl..............? snažení
nela00......................32 let..........0d...............29DC /16dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............29DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................23DC/8dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................19DC/5DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................18DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................13DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................13DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................11DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................9DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d.................3DC.............................0cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d..................3dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d...................2dc...............................2x1cl...........12masiacov

misha1009
15. led 2010

dobré ránko, můj dnešní graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
werko, to je mi líto. Ale příště se to určo povede, my se chystáme taky do CARu, snad nám tam pomůžou 🙂
zuzi vítám tě mezi námi 🙂 je to první měsíc, co jsi měřila?

bobi3
15. led 2010

krásne ránko princezny

weruška, to ma mrzí, čakala som, že tu dnes objavím ďalšiu tehuľku... nevadí, bojujeme ďalej, nie? len tak ľahko sa nedáme 😉 myslím na teba 🙂

zaku, no trochu to kleslo, ale podľa mňa ešte nič nie je stratené... možno ešte vyskočí, nemohlo by to byť uhniezďovanie?

kkami, u teba je to ako pingpongová loptička 😕

ja idem dnes k dokimi pre ortieľ, že čo ďalej... držte palčeky, som zvedavá, čo povie 😖

kkamca
15. led 2010

mischa1009:máš zvláštní graf.Taková výška a pomaličku klesáš..ale furt je to solidní teplota. 😀

wera:no já sem se solidně osypala samej pupínek na puse..břicho pobolívá..je vidět,že mrcha je za dveřma a dává o sobě solidně znát.Jinak sem koukla na graf--teplota jde dolů..a když ještě testík byl úplně negativ-bez ducha? 🙂 Kdy jí čekáš?

misha1009
15. led 2010

kkamca, jj, tento měsíc je to docela divoký... 😒 brala jsem poprvé 2x2 cl., tak to hodně přikládám k tomu. Ale začíná mě pobolívat břicho a včera už byl duch na ovu testu, tak snad se to umoudří a ovu dorazí... 🙂

slavulilienka
15. led 2010

dobré ránko žienky....ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 včera sme nakoniec nesnažilkovali, lebo sme sa dohodli, že dnes to pôjdeme na istotu... 😉 takže poobede dojde drahí z práce, dám mu obedík a zalezieme pod perinku.. 😵
weri netráp sa...viem ako Ti je, ale Ty to prekonáš...ďalšie kolo to istí...držkaj sa.
bobi prajem samé dobré správy... 😉

wera
15. led 2010

bobi tak budem moc moc držať palce aby doki povedal niečo pozitívne 🙂 daj potom vedieť 🙂
ja čakám že mrcha príde asi dnes... takže aj ja pôjdem v pondelok dokimu... a ten ma hneď pošle do centra ale už len toho môjho presvedčiť... ☹ ak nie tak tam pôjdem asi aj bez neho nech mi zatiaľ porobia vyšetrenia a keď tak pošlú na laparku...

wera
15. led 2010

ďakujem slavuli 🙂 už sa s tým zmierujem a teším sa do centra že sa pohneme niekam ďalej 🙂 a prajem teda príjemné snažilkovanie dnes a nech vám to konečne tiež vyjde 🙂

jaspina
15. led 2010

Ahoj holky, jen vám jdu napsat, že jestli chcete, tak mě z tabulky klidně vyškrtněte..Já už teď clostil neberu a po laparce nevím..

zakupanda
15. led 2010

bobi:no kdyby to chtělo být uhnízdování na 9 měsíců 😒

wera
15. led 2010

jaspi ak chceš tak zostaň u nás v tabuľke 🙂

slavulilienka
15. led 2010

jaspi, ja tiež neberiem clostík a som tu...myslím, že tu pokojne môžeš zostať...nie je Ti tu dobre? 😝 Ja som rada, že sme tu takto všetky... 😉

bobi3
15. led 2010

ďakujem babulky, určite dám vedieť, ale asi až večer, kým môj drahý príde s notebookom z práce 😀 teraz vám píšem z roboty

slavuli, určite sa poriadne posnažte, držím palčeky 😉 prajem plodný víkend 😵

wera, a rozmýšľaš aj o laparke? Som zvedavá, čo ti v pondelok doki povie a či ťa pošle do Centra... každopádne by ťa to posunulo ďalej... a prajem ti, nech mrcha dôjde čím skôr, viem, je to hnusné, ale pre nás zatiaľ neúspešné snažilky je to občas dobrý dôvod na pozitívne myslenie... začne nový cyklus a tým aj nová nádej, nie? 😉

bobi3
15. led 2010

áno jaspi, ja som tento cyklus tiež bola bez clostíku a dievčatá ma tu nechali 🙂 takže kľudne ostaň a hlás sa určite po laparke, budeme držať palčeky, nech to dobre dopadne...

zaku, ja som videla už také všelijaké grafy a skončilo to nakoniec tehotenstvom... hlavu hore, ktorý DPPO si dnes?

zakupanda
15. led 2010

bobi:dnes 9dpo a na 7 dpo jsem dělala test a nic udělala bych ale nechci být sklamaná mám tak 5 dní čas do mrchy tak uvidíme co pak

slavulilienka
15. led 2010

bobi díky...budeme sa snažiť k tomu pristúpiť zodpovedne.. 😀

nela00
15. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............86DC/57dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............76dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............49DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............32DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............66DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............46DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............35DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............33DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............33DC..............................0cl..............13 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............30DC /14dpo/.................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d...............29DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................23DC/8dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................19DC/5DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................18DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................13DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................13DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................11DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................9DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d.................3DC.............................0cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d..................3dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d...................2dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...............1DC ..................................................20mesiac

weri ja už som dolu 😒 inak sme na tom rovnako ako vy. aj nás čaká car

kkamca
15. led 2010

já budu taky příští měsíc bez clostilu,ale v tabulce bych chtěla zůstat 😀

wera
15. led 2010

bobi do centra ma pošle doki určite, už pri poslednej folikulometrii sme sa na tom dohodli, len povedal aby som prišla keď dostanem mrchu a vypíšime mi papiere a opis z karty... no a laparkou ma strašil už budúci mesiac a keď som sa ho na to pýtala teraz keď som tam bola naposledy tak povedal že to poriešia potom v centre... lebo tam by mi ju vedeli spraviť v rámci jednodňovej chirurgie... a ja som rozhodnutá že na ňu určite pôjdem ak do doki v centre povie... a máš pravdu bobi s mrškou vždy príde aj nová nádej tak nech už potvora jedna dorazí 🙂

wera
15. led 2010

jasné kamči veď môžeš zostať 🙂

nely tak ja sa dnes večer asi tiež presuniem na spodok tabuľky a aspoň aj s bobi budeme začínať znova... a verím že aj car bude pre nás veľkým krokom vpred 🙂

bobi3
15. led 2010

wera, na laparku určite choď , ak ti ju doki navrhne... určite sa tým aspoň dozvieš, či nemáš problém niekde inde, myslím s vajcovodmi alebo tak, a o to bude potom ďalší postup konkrétnejší... už aby to bolo, že?
🙂

zaku, na test bolo podľa mňa ešte skoro, len ťa to zbytočne rozhodilo, ešte počkaj, skús testnúť až v deň mrchy... 😉

slavu, správne, zodpovedný prístup ruže prináša... a možno aj nejaké mimi 😉

jaspina
15. led 2010

Já doufám že budu o laparce referovat i z nemocnice - ráda bych si vzala noťas 😉

wera
15. led 2010

tak tak bobi už aby som to mala za sebou 🙂 🙂 🙂 som strašne zvedavá čo mi povie doki v pondelok a potom čo povie doki v centre 🙂

wera
15. led 2010

jasné jaspi informuj nás hneď ako to bude možné, budeme veľmi zvedavé 🙂

jarynek
15. led 2010

🙂 ahojte holky...párkrát jsem jsem psala...mám za sebou jeden cyklus s CB, jeden jsem vynechala protože jsem odlétala pryč, ale říká se, že učinkuje i poté a dneska jsem si našla pozitivní test...takže to funguje!!! Věřte tomu 🙂 je pravda, že jsem na to tento cyklus moc nespoléhala, protože jsem si říkala, že to stejně netrefíme a vydíte....přeji Vám všem // i když vím, že to ještě není výhra 🙂 nevzdávejte to...

amisa
15. led 2010

ahoj babule, inak rozrastli sme sa o nove maminky clostylky.. a pribudla pokial viem aj jedna tehula clostylka..aspon podla albumu to tak vyzera..sice zatial len 17DPO..ale su tam //..dufajme ze sa pride pochvalit.

Niekto caka na testovanie? Drzim zdrzim palceky aj na nohach, nech sa to tu rychlejsie obmiena

Doplnujem zoznam Clostylbegitovych mamin:
Luuca
Vendulkav
Aghate8
Jastrab
Katuska15

alienka24
15. led 2010

ahojky....wera, koukám že se // nekonají ☹ to je škoda, vypadalo to nadějně 🙂 no já ted letím do nemocnice na ještě další vyšetření na mikrobiologii 😝 včera jsem měla i mobilizaci a trápila mě teda pěkně 😒

jane86
15. led 2010

wera to mě mrzí docela jsem věřila , že se posuneš do horní části tabulky. Mě je dneska o něco lépe, ale nechci to zakřiknout. Včera jsem si dala smectu tu snad jedinou můžou těhotný tak mi udělala trochu lépe. Jinak v 10 odjíždím na 2 těžké zkoušky a neumím vůbec nic 😝