Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
16. dub 2009

kiki díky moc a co u tebe nového?

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Šárko, zítra to dopadne dobře, jak taky jinak a za dva týdny nám tu budeš hlásit // 🙂

Kočky, tak už pádím domů. Nakoupit, trochu dát do pucu a večer teda jdeme za kulturou. Tak se tu mějte hezky a Šárce držím na zítra palečky.

Paaaaaa 😵

kikina666
16. dub 2009

papus no co nove ?

od vcera sa zase ladujem clostikom, vo stvrtok idem na utz a potom pregnyl a 2 nekonecne tyzdne cakania, ved to poznas ...

vcera som bola na socialke pre ziadost na adopciu tak to davam dokopy tie papiere ... je toho dost, ale zase uplne v pohode .... o 3 tyzdne ideme tam na sedenie a uvidime co bude dalej ... kde nas poslu ale niekde na psychotesty

papus
16. dub 2009

kiki tak te´d už to musí vyjít držím pěstičky 😉

já budu teď 14dní na nervy zda se to chytne či ne 😒

kikina666
16. dub 2009

papus neboj chyti sa .... musis verit

a teraz ti to povedala ta prava co tu uz depkuje stale 😀

papus
16. dub 2009

kiki já se nebojím buď to klapne nebo ne a půjdu rovnou na IVF 🙂 a ty nedepkuj 🙂

luuca2
16. dub 2009

Ahoj holky, děkuju, že na mě myslíte.
Byla jsem od pondělka bez netu, ale už je zapojenej.
Dneska jsem měli cestu kolem mého DR tak jsem se tam zastavila. Podle MS bych měla být dnes 4+3, ale, když mi dělal UTZ tak nebylo vůbec nic vidět. A říkal, že mám docela slabou sliznici na to, že bych měla být těhotná. Mám počítat i s tím, že to bude třeba mimoděložní těhotenství. Mám tam dojít v úterý jestli se tam něco objeví. Nemám z toho vůbec dobrej pocit.

Man gratuluju potichoučku k //

vendy05
16. dub 2009

ahojda clostilky...
Luuco a tak ti nabral krev??? neboj bude to v pořádku, je ještě moc brzy aby bylo mimi vidět 😉

lenka_bohousek
autor
17. dub 2009

Dobré ránko clostilky 🙂

Vendy, váš mimísek je už pěkný obřík - krásná fotečka 🙂

Šárko, držím ti palečky na dnešní IUI 😉

Luci, určitě bude vše v pořádku, v úterý už doktor uvidí vašeho mimíska a vše bude v pořádku 😉 . Vím, že se nám to lehko mluví, ale prosím, moc se tím netrap a zkus myslet na něco jiného.

miluse
17. dub 2009

Krásné ranko,

tak se mi pomalu rozjíždí mrška, takže dneska si znovu udělám výlet do Prahy, jsem tam dlouho nebyla 😀

Včera jsme byly na tom Draculovi a jsem trošku zklamaná ☹ ten původní byl 1000x lepší, ale je to asi daný právě tím, že jsem viděla i toho původního, kolegyně říkala, že se jí to moc líbílo. Ale já takové nadšení nenacházela, nebylo to prostě ončo. Ale jako hezký to je, ne že ne. Ty písničky se dají poslouchat pořád 😎

lenka_bohousek
autor
17. dub 2009

Ahoj Miluško, ty jedna Pražando 😀

Tak říkáš, že Dracula nic moc? Já taky viděla toho původního, tak si to ještě rozmyslím, jestli se na něj někdy vydáme.

My teda byli včera na Hátě a to nemělo chybu, jako všechna jejich představení. Smáli jsme se od začátku do konce, už se těším, až budou zase hrát, určitě půjdeme 🙂

miluse
17. dub 2009

Leni, jsme to právě teďky probíraly s kolegyňkama a skoro všechny kdo viděly toho původního tak říkaly, že nif mof... ale nedorazuju od toho. Jen říkám svůj názor.

JJ, Háta je vynikající, taky musím zase juknout jestli tu náhodou někdy v blízké budoucnosti nebudou. Tu taky můžu 😀

mannerka
17. dub 2009

Dobre ranko clostilky 😉

idem dnes na 11tu k lekarovi, tak uvidim co mi povie, som trochu nervozna, vobec neviem co mi povie.
Mrchu som stale nedostala, test pozitivny, tehu priznaky vobec ziadne 😒

amis, lucca, leni,
dakujem za tichucke gratulacie, ste zlate 😉 Uvidim, ako to to vlastne vsetko dnes dopadne...

papus,
vela stastia prajem, nech vsetko vyjde ako ma 😵

lenka_bohousek
autor
17. dub 2009

Ahoj Man,
tak v 11 hod. na tebe budeme myslet. Uvidíš, že vše bude OK. A nevadí, že nemáš žádné těhu příznaky, někdo proplouvá těhotenstvím úplně v pohodě 🙂
Moc ti držím pěstičky a ozvi se nám, až se vrátíš od lékaře.

jastrab
17. dub 2009

ahojte, chcem sa spytat, ci nepoznate/nie ste pripady, kedy je mozne mat v cykle bez clost., ktory mi dr. zakazal brat, lebo som mala podla neho atypicku menstruaciu (co znamenalo s prepacenim 30 kvapiek na intimke cca 5 dni), aby telo "fungovalo" - v stredu som si robila test a ukazala sa aj druha slabsia ciarka 😅 a bolo by to iba 29 DC. Nechcem tomu verit, ved sme sa nesnazili - resp. nemysleli sme na to tak ako inokedy 😉 ...k dr. som objednana na bud. tyzden, ako pise mannerka, moze to byt cysta, kt. ukaze 2 //? som z toho mimo....
inak si vas citam pravidelne...prajem vsetkym nech to vyjde co najskor (teda aj sebe)

jastrab
17. dub 2009

este som len chcela dodat, ze mne kvoli PCO spontanne MS nechodi, musim brat na to duphaston (resp. predtym agolutin), takze som sa testla len pro forma, ci sa mozem objednat lekarovi kvoli duphastonu. A ta atyp. MS bola 1x v zivote po vysadeni HAk spontanne....

moa
17. dub 2009

ahojte kocky ja len v rychlosti bezim do prace.
luuca,man mooooooc vamdrzim palceky a dufam,ze vsetko bude ok. 😉
pekne sa to tu nakoniec zamiesalo po velkej noci 🙂
moja mrcha je uz aj skoncena zasa iba par dni,ale nerozumiem teplote vzdy mi klesla tak na 36.5 a menej a dnes dokonca stupla ,moze to byt tym,ze som mala ten Pregnyl?

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

no a od zajtra uz oficialne patrim aj ja medzi vas moj prvy den s Clost.mozete mi este poradit kedy je ho najlepsie brat ci rano ci vecer,ak by mi nahodou malo byt z neho zle ,tak nech radsej spim 😉

rina1
17. dub 2009

ahoj holky jsem 16 den po IUI test negativni a ms jeste neprisla tak nevim....cekam....

kri
17. dub 2009

Ahojky clostilky, přeji krásný páteční den! 😵 I když tedy v Praze není nic moc a pocestě do Prahy pěkně lilo.😒 Ale na druhou stranu, o víkendu budeme pokračovat ve stavebních úpravách, tak nás alespoň nebude mrzet, že jsme zavření doma.😉

Man, zatím jen potichoučku gratuliji a držím palečky! A že nemáš žádné příznaky, z toho si nic nedělej, já jsem je taky neměla! 😉 😵

jastrab, jak je to s testama a cistama nevím, ale co vím je, že se to právě většinou podaří, když se na to nemyslí! Takže určitě to bude těhu a já zatím tedy jen potichoučku gratuluji! 😵

kikina666
17. dub 2009

ahojte ....

papus a da sa nedepkovat????, teraz som sa trosku ukludnila asi ten clostik ... este 5 tabliet ... do nedele, a som zvedava co bude vo stvrtok na utz, ci tam budu nejake kvalitne foliky

sme pokrocili vcera s papiermi na tu adopciu ... uz nam chyba iba moje potvrdenie o prijme, to budem mat dnes alebo v pondelok a muzova zdravotna prehliadka ... to niekedy buduci tyzden a potom sa vrhneme na vypisovanie tych dotaznikov ... to bude ina fuska ... a 4.5. tam mam volat a dohodnut si stretnutie

amisa
17. dub 2009

ahojte baby 🙂 vidim ze sa tu podktorim uz zadarilo 🙂 drzim palceky aby to aj lekari potrvdili a sirte tuto nakazu medzi nas 🙂
inak ja stale nic..32 dni ..ani predmenstruacny sindrom len tie vajenciky pobolievaju vcer sa mi vecer z nich uz aj hlava topcila est k tomu bolave krize..ja som fkt uz nejaka pokazena..potrebujem sucistky vymenit 🙂 😎 .cakam cakam.. nechcem to silit vyvolavackou.

kikina666 .. tosu horsie vybavovacky pomaly ako pr kozmonautov 🙂.. len by ma zaujimalo ked vas budu takto drvit ci by to nebolo vhodne aj niektorim rodicom ktory to maju prirodzene a nestaraju sa o svoje deti.. Sa mi to zda voci tim co chcu adoptovat velmi birokraticke.

kikina666
17. dub 2009

amisa ahoj ...

keby si videla tie otazky na tych formularoch tak by si sa chytala za hlavu co tam napisat ... ja mam vysoku skolu a muz je tiez velmi inetligenty a sikovny ale hladeli sme na to ako puci, co tam napisat a to neviem co taki jednoduchi ludia tam popisu ... ked my to nevieme vyplnit ...

no tie psychotesty z toho mam strach aby sme nimi presli ... ale najhorsie budu tie hodiny rodicovskej pripravy robi sa to v skupinovej terapii .... budu nas ucit ako sa starat o dieta ... ako nesvojpravnych a hlavne to bude ponizujuce pre oboch riesit v skupine nase problemy dost brutalne z toho mam najvacsi strach a muzovi som to este ani nepovedala, lebo sa bojim ze z toho cuvne ... ved to by mali radsej ucit tych asocialov a nie nas ... ale ked to inak nejde

potom vam dam vediet co tam boli za haluze ...

clostik hltam o zivot uz mam polovicu za sebou ... drzte palce aby sme tu adopciu nepotrebovali lebo bude to boj na dlhe lakte kym to vybavime

luuca2
17. dub 2009

Holky děkuju jste hodný. 😉
Dneska jsem si udělala další test a čárka ztmavla od minulého, který jsem si dělala předevčírem.
Krev mi nevzal. Když mi dělal ten UTZ tak se mu nezdála sliznice(nízká), a mluvil i o nějaké těkutině . Špinění žádné a bolesti taky ne. Akorát jsem dneska zjistila, že mě pobolívají bradavky mám je citlivější než normálně. Snažím se to nějak přečkat do toho úterka. Napadají mě myšlenky, ale to je asi normální. Snad mi toho řekne víc. Myslíte, že mám být na lačno, kdyby mi chtěl vzít tu krev? Asi to bude lepší ne? Najíst se můžu kdykoliv.

ma.ja
17. dub 2009

ahoj clostilky 🙂
tak se asi taky přidám do červeného klubu, mrcha má přijít v pondělí a už mne pěkně bolí břicho...

kikina666
17. dub 2009

luuca ... no drzim [palce .. teraz musis byt trpezliva

baby co blbnete vsetky ... to tu nebude dalsia tehulka

kurnik asi to bude na mne .... obetujem sa , kto je za ? 😀 😀 😀

mannerka
17. dub 2009

baby,
tak som sa vratila od Dr. No velmi mudrejsia nie som 😅
Pozitivne je, ze mi povedal, ze to vyzera nadejne - vystelka maternice je zvysena na 14mm. Zobral mi krv a vysledky budem mat v pondelok poobede, alebo utorok.
Sa cez vikend asi zblaznim z tej neistoty, nech uz je pondelooook 😀

luuca
takze v utorok budeme vediet obe na com sme 😉 Tak si drzme palceky 🙂
Na krv by si mala byt nalacno, nanajvys nieco lahke mozes zjest. Urcite nie mastne ( sa ma Dr pytal, ci som nejedla nic mastne, podla toho usudzujem...)

kikina
vela stasticka pri papierovackach 😉

kikina666
17. dub 2009

mannerka dakujem

papus
17. dub 2009

ahojky clostilky 🙂 tak to mám za sebou te´d budu čekat zda se to povede nebo ne 😒 Děkuji vám všem za podporu 🙂

kikina666
17. dub 2009

papus drzim palce strasne strasne moc, aby ti to vyslo

papus
17. dub 2009

kiki jsi moc hodná 😉 to já tobě taky moccccccccccccccc 🙂