Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
18. dub 2009

NO zabudla som napisat to halvne.. brat to ako menzes a zacat znovu clostylom? alebo co? no asi zavolam v pondelok Dokimu

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

Přeji krásný sobotní podvečer 🙂
Tak jsme včera absolvovali oslavu narozeniny švagra, slavilo se až dlouho do rána a dneska jsme celý den proleželi v posteli. Teď jdeme něco pápnout a myslím, že zase brzy odpadneme. Přece jen nejsme nejmladší a pouhé 3 hodinky spánku už nám dávají zabrat 😀

Amisa, já po clostíku mám ms slabší, vždy 2-3 dny špinění a pak 2-3 dny slabá ms. A nestresuje se zbytečně kvůli cystě, určitě tam žádnou nemáš 🙂

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

Skorki a Moa, vítejte v klubu clostilek 😉
Já dnes opět začala s clostíkem. A těch vedlejších účinků se vážně nebojte, není to nic hrozného, přirovnala bych to pocitům jaké mívám před a během ms - bolení bříška, návaly, změny nálad. A nejhorší to bylo, když jsem měla clostík poprvé, v dalších už jsem skoro nic necítila 😉

moa
18. dub 2009

leni ak to nie je drze mozem sa spytat kolko mas rokov?ty stale pises,ze uz nie ste najmladsi nezabudaj na prislovie kozdy je taky stary ako sa citi 🙂
od rana som si chcela dat tabl a vzdy som zabudla ale uz konecne som ju uzila uvidime co bude 😉

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

Moa, to víš, že se můžeš zeptat - je mi 34. Ale jak píšeš, necítím se na to. Akorát po takovýchto alkoholových akcích to bývá horší 😀
A tobě přeju, ať clostík dobře působí, ať ty jeho vedlejší účinky jsou jenom mírné a hlavně za měsíc // 😵

moa
18. dub 2009

leni a vies mi povedat ako si ho mam zapisat do grafu ako co je to?a neovplivnuje aj teplotu nahodou?to vies este sa len do toho dostavam.
tak to ti verim ja by som bola tiez asi mrtva po nejakej party,ja nepamatam kedy som naposledy pila.moj doki mi stale hovori teraz nepi ,nefajcit ked sa snazis 😉
niekdy mam ale taku depku,ze by som asi vypila aj neviem co 😀

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

Moa, pokud si vedeš graf na FF, tak v Medications vybereš Clomid 😉
Teplotu neovlivňuje, mě se nijak významně neměnila.
A s tím pitím - já taky normálně nepiju, občas si doma otevřeme lahvinku vína, ale to tak 2x za měsíc. No a teď švagr slavil 40. narozeniny, tak jsme si také dali, ale jen tak akorát. Já moc nevydržím a hlavně jak se člověk nevyspí, tak je pak z toho druhý den hotový ☹

moa
18. dub 2009

no tak uz je to tam riadne zaznacene.ako ty uzivas Clsot? ja od 5-10DC to potom akoze na ten 14DC by som mala mat ovu alebo ako

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

já také užívám 5-9 DC, 1 tabletku denně, pak 14-15 DC chodím na UTZ a většinou ten 15-16 DC bývá ovulka 😉

moa
18. dub 2009

no uvidime co to povie dek ich doberiem ja mam ist na ten 6Dc na sono 🙂
zatial sa lucim bezim ku segre na navstevu papa 🙂

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

taky se budu loučit, jdu povléknout postele, do sprchy a zase spinkat, ať do doženu.
krásný večer všem 🙂

miluse
18. dub 2009

Hezký večer, nějaké novinky? nějak o víkendu nestíhám dočítat 😕

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

Ahoj Miluško, taky nestíhám. My včera flámovali, dneska se celý den povalujeme, tak jsem nějak mimo.
A co ty, byla jsi včera v Praze nebo se chystáš v pondělí?

jerryjanka
18. dub 2009

ahojte
tak sa mi krvacanie zmiernilo len na špinenie tak to bola asi len ta ovulka - ak praskol ten velky folik
takže teraz už len čakať a čakať - nenavidim čakanie

miluse
18. dub 2009

Leni, ahojky, byla jsem včera a i jsem tam zaperlila... jak to nazvala kámoška "vesničan vyrazil do velkoměsta" 😀 jsem v metru nasedla na opačný směr, no co stane se, tak jsem si na další zastávce přestoupila a pak už to bylo v poho. Vzali mi jednu ampuly, skočila jsem si na václávák a jela dom.

A teďky tu zase s mrchou trpím. Bolí mě pod žebrama, vůbec nevím z čeho 😕 a nemůžu pořádně ani ležet ani sedět ani stát a chce se mi děsně spát, jak jsem se nadopodovala nalgisinem a nejde to... tak se půjdu naložit do vany, neb mi horká voda většinou pomůže a asi půjdu na kutě...

lenka_bohousek
autor
18. dub 2009

Jerry, tak to je dobře, že krvácení ustalo a špinění určitě také zítra přestane 😉

Miluško, to jsi měla dobrý zážitek v Praze. Ale jako já mám taky problémy, když jedu metrem, než to nastuduju a pochopím, jakým směrem jet a na které straně nastoupit. Holt nejsme na velkoměsto zvyklé.
Ta mrcha ti zase dává zabrat, ještěže je víkend a můžeš být doma, v práci by se to nedalo.

My už jdeme do hajan, tak se všechny mějte krásně, hezky se vyspinkejte a zítra paaaaa 🙂

jerryjanka
18. dub 2009

leni - dobru nocku aj tebe - baby ktora mate už po ovulke a ste čakatelky na vysledok?

miluse
18. dub 2009

Leni, jj, taky jsem ráda za víkend....

Hezký sny, já za chvíli taky asi půjdu

papus
19. dub 2009

Krásné sluníčkové dopoledne clostilky 😉

Nikde nikdo 😕

jerryjanka
19. dub 2009

papus - no vieš nedela - svieti slniečko niektore su v kostoliku, niektore varia, niektore su na výletoch.
🙂

papus
19. dub 2009

ahoj Jerryjanka 😉 to je jasné já taky vařím jen jsem nakoukla co se děje včera jsem se sem vůbec nedostala

jerryjanka
19. dub 2009

papus - ja nevarim
chodievame v nedelu na obed k svokrovcom
😵

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

Hezké skoro poledne clostilky 🙂
Šárko, jak dopadlo IUI, je všechno v pořádku a nic tě nebolelo nebo nebolí?

Jerry, vy se máte. Nemusíš v neděli vařit, to bych také brala 😉

amisa
19. dub 2009

Lenka Bohousek.. dakujem.. takze si odratam asi dni aby som zobrala spravne na piaty..ale asi aj brnknem dokimu pre istotu.. 😎 inak dnes je krasne ..boli sme sa vyvencit 🙂 pod devinom.. 😵

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

Ahoj Amisa, jj, spočítej si správně dny a možná bude lepší zavolat dokimu, jestli špinění máš počítat jako ms. Mě doktorka řekla, že ms je až když se to rozjede a teče červená. Tak potom se v tom vyznej 😀

eloana
19. dub 2009

ahoj holky tak musim rict ,ze asi NIC:( mela jsem od ctvrtka slabounce pozitivni testik, ale je to asi pregnylem:( neb carka nesili. to jsem byla 12 den od pregnylu nyni jsem 15

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

ahoj el, to mě mrzí. ale mrcha ještě nedorazila, ne? tak je pořád šance 🙂

eloana
19. dub 2009

no jeste nedorazila ,ale myslim ,ze asi nic neb carka nesili ,takze asi fakt pregnyl i kdyz mi 90% rika ,ze uz byt v tele nemuze

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

el, tak už teď netestuj a nejdřív zase třeba až ve středu. dokud není ms, tak je pořád naděje 🙂
a kdyby to náhodou nevyšlo, tak budeš pokračovat s clostíkem a jdeme do další IUI?

eloana
19. dub 2009

ja nevim mam zavolat a domluvit se clostil nemam tak by mi ho musela napsat . jasne uz nebudu nemam testy jdu v utery na krev k sestrence