Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brumca
27. srp 2010

@looola tie priznaky som mala v tom case, ked mala dorazit mrcha a par dni potom...fakt som mala take bolesti v podbrusku ako pred mrchou...teraz ma len sem tam boli v podbursku 🙂

lebo5
27. srp 2010

@sliver tak držím palčeky, aj moja kamarátka bola prave v stredu už na vkladanie oplodnených vajok a verím že z toho bude už ich vytúžený chlapák, tak to prajem aj tebe 😉

alzbeta.hod
27. srp 2010

@sliver Jse moc ráda že se nám malá Nikolka podařila, i když jsme taky čekali plný beznaděje. Pomohl nám clostil. Jj mám vše zbalené a jen čekám kdy půjde maličká na svět. Nevím se dočkat.

Přeji ti aby se to povedlo co nejdříve. Ten svět je ale nespravedlivý.

amisa
27. srp 2010

@alzebta.hod waw to si super mne museli malu davt dole a vyrotovavat.. uz si teda na spadnutie ..podla mna lekar myselle ze uz na dalsiu kontrolu ani nedojdes preto ci mas tasky zbalene 🙂. Boze normalne ma spomienky chytili na to uzasne napetie pred porodne. 😀 😎 drzim pestiky..potom napis, ze ako to prebehlo.

alzbeta.hod
27. srp 2010

@amisa ahojky, asi to tak myslel ale neřekl. Jsem z toho trochu mimo. Nejsem si jistá jestli se víc bát nebo těšit. Dnes mi tvrdne břicho a to celkem často. Takže se asi fakt něco chystá ☹

looola
27. srp 2010

@alzbeta.hod ahoj, písala si že Ti pomohol Clostil, koľko mesiacov si to brala? A ako dlho ste predtým snažilkovali?

alzbeta.hod
27. srp 2010

@looola Ahojky... snažili jsme se 17 měsíců když se můj dr rozhodl zkusit clostil. Hned po prvním měsíci mi našel cystu na vaječníku a zvolil clostil vysadit a počkat až cysta zmizí. No a za 14 dní jsem za ním přišla s pozitivním těhu testem z krve. Takže se nám to povedlo po prvním měsíci s clostilem.

betina1984
27. srp 2010

Ahojky. Môžem sa pridať? Ja som si tiež dala teraz predpísať Clostil. Pri prvej som ho mala tiež predpísaný, aj vybraný v lekárni, ale akosi som nestihla ho ani začať brať, lebo som otehotnela. Ale teraz ma to už asi neminie. Tak uvidíme, ako a či nám pomôže. Povedal mi, že mám polycystický vaječník, tak uvidíme.

amisa
27. srp 2010

@alzbeta.hod vsetko dokopy aj sa bat treba aj sa treba radovat.. 😎

alzbeta.hod
27. srp 2010

@amisa NO nevím jak to skloubit.... jde to celkem těžko, strach mám asi spíš z komplikací a nebo z toho že to nepoznám a nevyjedu včas. Nerada bych tam otravovala brzy

brumca
27. srp 2010

@alzbeta.hod ahoj 🙂 chcela by som sa ta spytat na tu cystu co si spominala, ze ti ju nasli, mala si ju aj potom v tehotenstve? ja som v 8tt a mam cystu na pravej strane, ma 6cm...predtym som ju nemala, nasiel mi ju v 5tt, ked mi aj potvrdil tehotenstvo. Som z toho vyplasena, dufam, ze to dobre dopadne 😔

amisa
27. srp 2010

@alezbeta.hod neboj ked to pride tak to spoznas..a ked nahodou prides skorej tak co aspon nacvicis cestu poriadne. Aj mi sme boli raz pred porodom na urgente a nic z toho. Oni su tam na to zvyknuti.

alzbeta.hod
27. srp 2010

@brumca Nn, našel mi ji předtím a když mi potvrzoval těhotenství, už tam cysta nebyla.
@amisa NO doufám, nerada bych yla na obtíž jak už to bývá...

sliver
27. srp 2010

@betina1984 - držím prsty aby si sa tu dlho neohriala 😉
samo že v dobrom 😉

looola
27. srp 2010

@alzbeta.hod tak to je super, že u Teba Clostil tak dobre zabral. Podľa mňa Clostil môže podporovať tvorbu cýst, veď cysta je neprasknutý folikul, kt. však potom asi praskne a vstrebe. Ja som na folikulometrii nikdy nebola, Clostil beriem len mesiac ale jeho účinok som cítila počas ovulácie, tak to boli bolesti... Ale človek pre bábo čo neurobí, no nie?
A toho pôrodu sa až tak neboj, určite všetko dobre dopadne a hlavne mysli na to, že budeš mať krásnu dcérku, ktorú už konečne uvidíš🙂

looola
27. srp 2010

@brumca ahoj, kedy pôjdeš na ďalší ultrazvuk? Spýtaj sa doktora, či tú cystu tam ešte máš, podľa mňa tam už asi nebude. Tebe už na prvom ultrazvuku videl doky niečo? Myslím z bábätka.

brumca
27. srp 2010

@looola ahoj, nikdy som nemala problemy s cystami...ked som bola prvykrat na sono, bola som v 5tt a uz vtedy som tam mala cystu...na dalsom sone som bola dnes v 8tt a stale je tam...dufam, ze zmizne a ked nie, tak nech nerobi komplikacie...citala som tu na MK, ze niektore baby ju mali az do porodu, a potom praskla...aj moja cysta tam moze zostat, len nech neohrozuje babatko.

looola
27. srp 2010

@brumca Neboj, bábätko je dobre chránené v maternici. Tá cysta možnože je od clostilu pre nadmernú stimuláciu vaječníkov. A dnes si videla aj bábätko?

brumca
27. srp 2010

@looola veru moze to byt z clostilu, dufam, ze to s babatkom dobojujeme do stastneho konca aj s cystou 🙂 😵 videla som aj babatko, je to taka mala fazulka ale bolo pekne vidiet, kde ma hlavicku 😀 a videla som aj ako sa mu zdvihal hrudnicek 😵 aj ked ma len 1,2cm, tak uz ma vytvoreny krvny obeh, vytvara sa mu mocovy, traviaci a dychaci system, ma ocka, vytvaraju sa mu uska a prsteky na nohach a rukach 😵 je to fakt zazrak.

Vsetkym snazilkam posielam dalsie tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

looola
27. srp 2010

@brumca díky, tie tehu vírusy fakt potrebujeme🙂
Veru, bábo je úplný zázrak, je ešte len také maličké a už čo všetko má🙂. A niektoré ženy si to nevážia, iné by dali za ten zázrak všetko...
Inak ako tehulkuješ? Máš aj nejaké tehu príznaky, ako nevoľnosť , časté močenie a tak?

sliver
28. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 41tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 37tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 38tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 33tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // , 31tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 30tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 28tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 27tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 24tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 20tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 20tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 17tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 10tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 12tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 9tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 8tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........9.8.našla // 7tt

snažilky:
nela00.........................33 let..........0d.................41DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................38DC............................0cl.......................
kraskanz1..................23r.................................. .30DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................29DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............28DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................24DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................23DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................15DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...15DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
10andrea12.................26r............0d...................6DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................4DC...........................IVF......................dlhodobo...

ajojte @nela00, @sofokleska, @krankanz1 ako je to s vami?

sofokleska
28. srp 2010

ahojte silver akurat som sem nakukla že ktory som den nejak v tom nemam prehlad.aspon že tu sa to rata.stale čakam na mrchu tak snad nedorazí,bol by to zazrak. 😉 držte palčeky,ak možem poprosiť....

sliver
28. srp 2010

@sofokleska - to fakt ešte nedorazila? ja som myslela len že si nám zabudla dať vedieť, to by bolo super keby neprišla, však ked už toľko mešká tak nemusí chodiť vôbec!!!!! aj si testovala?

lilik
28. srp 2010

ahojte ku mne dnes dosla mrcha o 7 dni skor, cize na 21 DC, ale uz na 19 DC som zacala spinit, nechapem to, vzdy mavam presne 28 dni. chcela som sa ist objednat v pondelok na tu laparku, ale mozem ist do kelu jedine. mozno to tak aj malo byt, kazdy ma od tej laparky odhovara...

lilik
28. srp 2010

@sofokleska drzim palceky, tfuj tfuj tfuj, nech su tu dalsie // 🙂

looola
28. srp 2010

@lilik ahoj, akurát je najlepší čas sa objednať, ja som išla tiež vtedy keď mi prišla mrcha, lebo som sa z nej a z tej bezmocnosti vytočila a odhodlala som sa to riešiť!!! A doky mi povedal , že laparosk. chce robiť medzi 12.-14. dňom cyklu , aby vedel čo sa deje s vaječníkmi, tak som dostala termín operácie na 12. deň a na ľavom vaječníku mi cez ten endoskop čo zavádzali do brucha videl predovulačný folikul. Pred operáciou na ambulancii keď ma objednával, ale ani v nemocnici ma už gynekologicky nikto nevyšetroval, takže neva keď Ti dorazila mrcha.
Inak Ti rozumiem, ja mesiac pred laparkou som ani nepomyslela na to, že tam volakedy pôjdem, ale mrcha ma tak zdeptala , že som neviem odkiaľ nabrala tú odvahu a už som nič neodkladala, o týždeň som už ležala na stole a som veľmi rada že som to urobila. Vieš, ja som sa už niekedy cítila ako " vadná, poruchová", myslela som si že mám nepriechodné vajíčkovody ale teraz už viem že všetko je OK🙂

lilik
29. srp 2010

@looola myslis? a ty si ako na tom kolky DC si?

looola
29. srp 2010

@lilik no u mňa to tak bolo, ja som vtedy 5. dostala MS a hneď 16.-ho som bola na operácii, takže na 12. ďeň. Doky mi povedal, že okolo ovulácie to má najväčší význam , lebo priamo vidí aj vaječníky, či sú aktívne.
Ja mám teraz 28.ďeň, keď sa postavím, stále cítim podbruško ako pred MS, keď sedím alebo ležím tak ma brucho nebolí.
Ako si sa nakoniec rozhodla, objednáš sa alebo ešte počkáš?

lilik
29. srp 2010

@looola este stale neviem, ale asi ano. a ty chodievas aj k dr na sono pocas ovulacie, ked teraz beries clostil?

looola
29. srp 2010

@lilik nie, nechodievam, ja som od laparoskopie u doktora ani nebola, clostil beriem len 1. mesiac. Ale tento týždeň asi pôjdem pre ďalší recept ☹