Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kvietok1605
16. srp 2012

@milacik3 skús test ráno aký dlhý mávaš cyklus?

milacik3
16. srp 2012

@kvietok1605 ha tak to ja mavam nepravidelny cyklus, preto uzivam aj dufaston inamk by som MS ani nemala...no minuly som mala 34 DC a predtym az 42 DC i ked beriem lieky neviem...
skusim testovat az bud.tyzden...a uvidim ci pride MS alebo nie...

kvietok1605
16. srp 2012

ja tiež beriem duphaston a mne sa cyklus po ňom upravil na 29 dní vždy keď dufík doberiem tak na 3 -4 deň mám MS ale už na 25 DC cítim že mi to príde teraz ešte berieš duphaston alebo už nie?

milacik3
16. srp 2012

@kvietok1605 aj mne tak kedysi fungoval ale posledne 2 mesiace mi akoby nezaberal neviem...pride MS ale az neskor...neviem cim to moze byt....
lieky som dobrala pondelok som mala posledne a preto este je skoro...mozno mi MS pride i ked to necitim....pocitujem unavu, bolesti v podbrusku ale to su take ine ako pred MS, bolia ma prsia,krize...a toci sa mi v hlave...ja neviem mozne to byt s hocicoho...teda to su take nepriame priznaky...

kvietok1605
16. srp 2012

viem tiež som už mala všetky príznaky a myslela som si že sa nám podarilo a nie teraz si už radšej nemyslím nič bola som vtedy sklamaná presne viem aké máš teraz pocity

mijadave
17. srp 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
majte sa krasne, krasny dnik, ja frcim k zubarovi 😖

antana123
17. srp 2012

@mijadave Ahoj já jsem dnes 2DC 🙂

petanevesta
17. srp 2012

@mijadave a já jsem 15DC - díky 🙂

petanevesta
17. srp 2012

dneska odpo jdu holky na další měření folíků, tak mi držte palce....minule jsem byla docela zklamaná, že to nevyšlo, i když byli folíci dva - no co se dá dělat
tentokrát se ale nechci zapomenout zeptat, jakou dávku toho pregnylu mi píchnou, abych pak věděla, do kdy vydržet s testováním a nenamlsala se falešnými //

mijadave
17. srp 2012

@antana123 moja, to ma mrzi 😒 tabulka opravena, drzim pasticky do dalsieho cyklu 😉
@petanevesta opravene, drzim pasticky na merani, nech su krasne a nech Ti to tento cyklus vyjde 😉
ja som prave prisla od zubara, no hroza, tahal mi nerv, skrabem sa od bolesti po stenach... pol pusy mam strpnutej, no aj tak ma boli cela sanka, vraj tam mam zapal, tak mi dal antibiotika... veselo ☹

anait
17. srp 2012

Dobré ráno ...
@mijadave uf, nič príjemné teda, ale aj to prejde 🙂
@activia http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666 ... keby som bola v ten deň mohla merať normálne, nie 2 hodiny skôr, tak už by som mala vyznačené DPO ... 😠

micak
17. srp 2012

Ahojte, od vcera patrim uz aj ja k vam 🙂 Je nieco co by som mala vediet o clostile? Zaujima ma - vraj sposobuje vysusovaniea teda ziadny plodny hlien nie je. Ako mu zarucene dopomoct okrem grepoveho dzusu? Dakujem 🙂

activia
17. srp 2012

@anait hahaha no takze sme obe ciarkovane, sranda, ze sa nam to takto zhoduje vsetko 😀

anait
17. srp 2012

@activia no nič, opravila som si to...viem, že to tak bolo, lebo v stredu už bol hlien zlý, aj krčok bol vyššie, takže ak bola ovu, tak určite v utorok...a čítala som som, že od 4:00 do 10:00 sa každú hodinu zvyšuje teplota o 0,1, tak podľa toho som to opravila... http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

anait
17. srp 2012

@micak ja som určite hlien mala...ale dobre vedieť o grepovom džúse, nabudúce skúsim 😉 a vitam medzi nami 🙂

anait
17. srp 2012

@activia a šak ukáž, nech sa aj na tvojom poteším 😀

milacik3
17. srp 2012

@anait a citala som ze po ovulke je dobre pit ananasovy dzus...ze vraj to dopomaha...k uhniezdeniu....ale neskusala som to

activia
17. srp 2012

@anait som myslela, ze som ho sem dala, tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781 😉

@micak ahoj vitaj, ja som tiez hlien mala 😉

activia
17. srp 2012

@anait ja som rozmyslala, ci si zaznacim pondelok, utorok vodnaty vytok, ale uz kaslem na to , ved ja viem kedy bola ovu a to je podstatne 😉

iknella
17. srp 2012

@micak http://www.en4you.sk/liecive-bylinne-sirupy/alc...
Skús sa na to pozrieť, ja som si objednala, tak verím, že pomôže. 🙂 🙂 🙂
Pijem aj alchemilkový čaj porcovaný, musí byť teplý, neprihrievaný v mikrovlnke a bez cukru, každý deň 2x až do ovulky.

micak
17. srp 2012

@iknella dakujem za tip! a uz ho pijes? 🙂 kontryhel som pila v minulosti, vtedy mi pekne pomohol, len ma odradila prirpava 🙂 ale zrejme sa musim prekonat.

micak
17. srp 2012

@anait
@activia dakujem za privitanie 🙂 tak uvidime, poistim alchemilkou a dufam, ze aj mna sa hlien udrzi 🙂

iknella
17. srp 2012

@micak práve dnes som si ho objednala a chcem začať, doteraz som pila len ten porcovaný a grep.
Dnes som 14DC a pichla som si Pregnyl, tak máme do zajtra večera čas na skúšanie. 😉
ako dlho sa snažíte vy o bábo?

micak
17. srp 2012

@iknella my uz nieco cez rok..som v iscare ba teraz a ako pises pregnyl - mne o nom dr nehovoril. Nemusi to mat kazda naordinovane?

tak ja dopijem alchemilku co mam este doma,caj, a objednam si sirup. Vdaka ti za tip 😉

milacik3
17. srp 2012

@micak pregnyl nemusi mat kazda....ja som ho nap. vobec nemala nikdy...brala som 3 cykly clostil a ovulku som mala..urcite budes sledovana folikumetriou ci mas ovulku....ak by nahodou nepraskli ...tak ti dalsi cyklus daju ten pregnyl

iknella
17. srp 2012

@micak nie nemusí, vyvoláva to ovuláciu po pichnutí do 36h a potom sa treba snažiť (sexík :-//// a zopakovať to na ďaľší deń a niekedy aj viac dní.... 🙂

petanevesta
17. srp 2012

tak dneska 15DC byl folík 13mm, takže v pondělí mám přijít na ultrazvuk znovu a píchnou mi pregnyl...uff, mě se ulevilo, byla jsem hrozně nervózní, že tam nic nebude :-/

kvietok1605
17. srp 2012

@micak ja som pila grepový džús a brala vitamin C 1500 mg denne a mala som veľa hlienu ani sliznicu som nemala nízku práveže asi najlepšiu za dlhý čas a to 13DC 7,5mm a po ovulácií som jedla bromelain 600 mg denne ale nesmie sa brať skôr ako prebehne ovulácia lebo vraj to vysušuje hlien ale či sa podarí neviem ešte musím pár dní počkať🙂

anait
18. srp 2012

@petanevesta prečo, už sa ti stalo, že tam nič nebolo? berieš clostil?

mijadave
18. srp 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym krasnu sobotu 😉