Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
11. srp 2011

@kacnov fuuuha tak to mi luto, muselo to byt tazke ☹ a kolko ma teraz syncek rokov?

kacnov
11. srp 2011

@jeny jj to bylo 3 dny kontrakce!! malý má ted 3 roky a váží 17kg totálně se sekl a je strašně malinký ani nemá metr 🙂

terioza1
11. srp 2011

@kacnov cozeeee??? Skoro 5kg? A to te nechali normal jo? Nerikej mi, ze na to neprisli, ze je tak velikej... proboha, kdes to rodila?

kacnov
11. srp 2011

@terioza1 jojo v brně v bohunicích no zjistila to až dr v nemocnici ve 39týdnu tak sem šla rovnou na vyvolávanej ona říkala že bude mít tak 4 kg no šílenost zanedbala to moje bývalá gynekoložka která mě neposlala na ten test cukrovky pro mě je to noční můra že ve svých 20ti letech ze mě vyšlo takové obřisko 🙂

anelka001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jania023
11. srp 2011

@anelka001 odomna mas hlas 😉

anelka001
11. srp 2011

@jania023 Děkujeme mockrát🙂

kacnov
11. srp 2011

@anelka001 od nás také 🙂)))

terioza1
11. srp 2011

@kacnov no takze zkusenost velka, koukam 😀 Ale skoro 5kilovy ditko.... to je vec... doufam, ze budu mit nufacka tak dvoukilovyho 🙂))

anelka001
11. srp 2011

@kacnov Také děkujeme🙂))) teď mi psal admin, že se nesmí vkládat prosby o hlasování🙂))) tak děkuji holky mockrát

kacnov
11. srp 2011

@terioza1 jojo to jo to bych i já brala bych udělala ach a hotovo 😀

terioza1
11. srp 2011

@kacnov no s tvoji zkusenosti bys asi fakt udelala jen ach.... 🙂 Po malym to musi jit u tebe snad i samo 😀

aduskatt
11. srp 2011

@jeny netestujem🙂) a zatial stale nic 😲 teda okrem bolesti brucha krizov.ale dnes sa tie bolesti este zvyraznili

aduskatt
11. srp 2011

tak ma napada.mate skusenosti s niecim takymto?...ak by mi to moje pstrosie vajko 34mm neprasklo, dostala by som aj tak mrchu?....ci vobec ma zmysel na nu cakat a tesit sa, ze nechodi?

tyrisa
11. srp 2011

@terioza1 děkuji 🙂

terioza1
11. srp 2011

@aduskatt tak aj kdyby neprasklo, prisla by ms.. podle me.... testuj ...

aduskatt
11. srp 2011

@terioza1 testovat budem ak sa svina nedostavi do pondelka.......ja vzdy ked testnem, tak do troch hodin mrcha dorazi.....

kacnov
12. srp 2011

@aduskatt jj to já mám taky prostě do zítřka pokaždé dojde

petra273
12. srp 2011

@terioza1 prosím opravit, bohužel přesné jak hodiny ☹ 1 DC. díky

valinka30
12. srp 2011

Ahojky, tak mi byl nasazen utrogestan a clostilbegyt. Chci se zeptat, kdy po dobrání utrogestanu dostanu MS? A taky kdy po dobrání Clostilu nastane OVU? Diky

lorreine
12. srp 2011

@valinka30 Ono to je individuálne. Ak berieš Clostilbegyt 3.-7. deň cyklu, tak okolo 11. dňa by si mala ísť na folikulometriu. Doktor Ti presne povie, či tam folikul je, aký veľký a kedy presne bude ovulace. No a možno Ti pichne aj pregnyl. Podľa toho Ti potom povie, kedy máš brať (respektíve zavádzať) Utrogestan. Ja som ho mala 16.-26. deň cyklu. Inak celkovo cyklus som mala 30 dní. Ale keď mi vtedy raz pichli pregnyl, tak to bolo len 22. dní. Preto už mi ho potom nepichali....

valinka30
12. srp 2011

@lorreine Budu brát clostil 3.-7. dc a utros 16.-25. dc. Na kontrolu mám přijít kolem ovulace 14.-15. dc, jestli clostil zabral. Tak jsem zvědavá, jestli tohle povede k otěhotnění, jsem teď přes 2 měs. po zamlklém těhu a revizi.

lorreine
12. srp 2011

@valinka30 To mi je ľúto toho zamklého těhu, ja som po spontánnom potrate...ale bez revize. Ja som mala už tak 12. deň cyklu ovulaci v plnom prúde 🙂, ale iba prvý mesiac, potom som tiež ovulovala až tak 15. deň cyklu. A práve vtedy sa nám podarilo otehotnieť...akurát, že to nedopadlo...Ale bez Clostilbegytu by som ani ovulaci poriadne nemala, pretože som mala anovulačné cykly...takže mne určite pomohol otehotnieť.

valinka30
12. srp 2011

@lorreine Já mám normálně příliš dlouhé cykly nebo spíš ms vůbec nechodí, ale i přesto se mi podařilo otěhotnět. Hlavně musíme věřit, že napodruhé to už dopadne dobře! 😉

aduskatt
12. srp 2011

no stale nic, ale uz ani brucho neboli

terioza1
12. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...11...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............7............21.......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............1...........28.......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m..............6............30.......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............31...........30............14?.....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............16...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............26...........32............16...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............12...........33.......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............7.......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............7............33.......................Clost., Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m............5+6(dle ms)........23.8.2011...........Listovka

jeny
12. srp 2011

@aduskatt jej tak to vyzera nadejne, dufam ze nevydrzis do pondelka a dozvieme sa radostnu novinu skor 😀 taky velky folik si mala urcite to tentokrat vyslo 🙂
ja som dostala novy liek metformin takze som zvedava ci pomoze k niecomu, zatial mi z neho byva poriadne zle

aduskatt
12. srp 2011

@jeny do pondelka vydrzim netestovat, som zvedava ci vydrzm aj bez mrchy..........nojo, mala som pstrosi folik🙂

aduskatt
12. srp 2011

@jeny a dnes budu padat perseidy, tak ak zbadam, budem si zelat pstrosicku, ale pssst...xixi

terioza1
13. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...12...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............8............21.......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............2...........28.......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m..............7............30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............32...........30............15?....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............17...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............27...........32............17..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............13...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............8......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............8............33......................Clost., Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+0.......................23.8.2011...........Listovka