Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 dufík som mala len mesiac, po prvom kole, keď som bola zas na kontrole, tak som povedala dokimu, že nech mi niečo inšie predpíše radšej....

angelika_2
28. únor 2012

@fifitko25
aha takže takto to je, no mne dala kontrolu až 26 marca, a keď rátam, že mrcha príde 09.03 tak to asi akurát no, ale ja mám tu tromboliózu a dnes mi sesterka vraví, že to sa NESMIE užívať(dufik aj clostil) keď je toto ochorenie ...a moja primárka nerobí týždeň ...no krása ....darí sa mi ... ☹ ☹ ☹

angelika_2
28. únor 2012

@jania023
no ja neviem, čo je to bolestivá ovula, lebo mne nechodí, neviem kde vázne, hnusaňa 🙂

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 no veeed pockaj to neprehliadnes 😀 ale bolesti su tak 2dni pred ovu a hlavne v den ovu niekoho to neboli vobec a niekoho ako des..ink ja som mala 6cykly z clostilom a stale bola viac mmenej bolestiva ovu inak mam aj ovu bez clostilu a tam ani necitim ze mam ovu ziadna bolest

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 a prečo ti to predpísali pri takej diagnóze?? 😕 😕

angelika_2
28. únor 2012

@jania023
aha tak môžem čakať že sa budem šúlať pod dekou hééj, no nič pekné no, ja ani bolesť ani hlien mi nenaznačoval ovu, ja mám stále taký hustý hlien ako keby som brala HAK ...nerozumiem tomu, tak mi hneď nasadila toto ...dnes som 21DC takže čochvíľa budem čakať čo príde ...

kessica
28. únor 2012

@fifitko25 no sak som bola rada,ze je vsetko oki 😉

@zusanna na to sliznicu mi dal estrofem,ja som ho uz minuly cyklus brala a sliznicu mi napravil len teraz je to opat rovvnake tak mi ho zas predpisal . . . a hej hej ma ju nizko 😒

@jania023 ahoj . . .No dr. mi doslovne nepovedal,ze ovulka bude na 19DC len ja som sa pytala na pregnyl a on povedal,ze na kontrolu mam prist az v pondelok a ze kukne ako budem na tom,ze pak mi ho pichne tak si myslim,ze dovtedy asik ovulka nebude . . . bo na to sa pycha pregnyl nie ? aby bola ovulka 🙂

kessica
28. únor 2012

@majushkab no ten estrofem mam ja na sliznicu a duphaston mi nedal asik az ked pojdem na kontrolu v pondelok tak mi ho predpise ked bude po ovulke. 😉 🙂

angelika_2
28. únor 2012

@fifitko25
moja lekárka bola veľmi čudná, ináč klop klop, tfúúj nič zlé som na nu nemohla povedať, a včera som bola pri nej, tak ako prvé mi povedala, že mi zruší PN z DNP, tak už aj to ma sklamalo a vôbec si nepozrela môj záznam, že mam trombu a predpísala mi toto ...tak som hneď volala na hematologiu ale moja primarka ma akesi školenie ...a sestra mi len povedala, že sú to kontraindikacie ....som z toho na nervy ...a ešte mi vystavila moja Dr. zlý recept, že ma až vrátili z lekarne, tak som spať musela k nej na predpis ....ochh ☹ ☹ ☹ a povedala mi len toľko ak lieky nezaberú ide sa na laparku ..

jania023
28. únor 2012

@kessica ano nato sa pycha ale on sa picha tak ako si dnes v 18-20mm tkze on ti ho mal uz dnes pichnut..nechapen tych doktorov stale ten isty scenar ze ides na iui pozde a my platime jak hlupe 😠

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 si natom lepsie ja neberiem HAK uz 3 roky a moje telo este stale sii mysli ze ju mam takze sliznica nizka a hliien ziaden 😖

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 hm, skús zavolať gynekologičke,keď máš hematologičku mimo, či je to ok... radšej neriskuj, aby si si neprivodila nič zlé.... laparka čaká aj mňa, ak to nevyjde, lebo už je to dlho, čo nič ☹

jania023
28. únor 2012

@kessica a ako beries estrofem?ktory dc?a v kych davkach?

majushkab
28. únor 2012

@angelika_2 ja som brala už dávnejšie dufík a nebolo mi z neho nič teraz ho od 1.3 začinam znova tak uvidíme 😉 😉 a z clostilu mi bolo dosť zle brala som ho 5DC do 9DC a potom na 10DC kontrola a o dva dni zase keď maju foliky okolo 24mm dal mi pregnyl 😉

@fifitko25 čítam že ty najprv testuješ a potom až vysadiš utroš to ti poradil doki alebo len tak pre istotu? 😉 ale tak to skusim aj ja 😉 ratala som a ja mám brať dufik od 16DC nieje to skoro keď mi včera pichol pregnyl 😕

angelika_2
28. únor 2012

@jania023 hlien žiadny takže u teba stále sucho hej, no hrúúza ...
@fifitko25 vieš, že sa aj bojím, po včerajšej kontrole, mám pocit, aby mi zas nepovedala, že ju kontrolujem, ale asi budem musieť, nič iné mi neostáva, a kedy ťa čaká asi ta laparka? mňa asi v apríli ..

fifitko25
28. únor 2012

@majushkab áno, utroš nemá vplyv na výsledok tehu testu a ak by sa to podarilo, fazulka bude progesterón potrebovať, preto pri pozitívnom teste by som nemala utros vysadiť vôbec 😉 až do najbližšej kontroly 😉

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 tak nejak ale teraz nejak zahadne nasla doktorka lebo mi brala hlien a spermijky 😀 vraj tam bol ale ja som nic nevidela vraj nie kvantita ale kvalita je dolezita tak cakam na vysledky

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 no ja asi tiež v apríli, počkám, čo bude tento cyklus, potom dám ešte jeden - bez liekov a ak nič, tak sa objednávam, a to vychádza koncom apríla

kessica
28. únor 2012

@jania023 no neviem teda bo som ten pregnyl aj mala uz kupeny a on povedl,ze mam prist az v pondelok. Tak nechapem . . . bo povedla,ze mam folik 18x17mm cize je to 18mm abo 17mm ??? A ten estrofem beriem 2tabletky rano a 2tebletky vecer. 🙂

angelika_2
28. únor 2012

@majushkab
takže @fifitko25 bolo zle z dufíku a tebe zas z clostiu och ☹ a zamenili ti ich za niečo iné? ty máš hneď na druhý deň kontrolu? ja ho beriem od 2DC do 6DC, ale písajú žienky, že sa to užíva od 3DC, tak neviem prečo ja som iný prípad, mne dala kontrolu až na konci mesiaca, tak asi uvidí ak foliky neporastú, tak asi pôjdem na tu laparku ....

kessica
28. únor 2012

@jania023 a ten estrofem si mam dat dnes vecer preve 2 tabletky a som 12DC

kikusik88
28. únor 2012

baby je odvec ist k dr a po pol roku nedarenia sa pytat clostil? mam povedat ze sa snazime aj rok? nech nenamieta? ci je to hovadina...

majushkab
28. únor 2012

@jania023 no ty doktori su asi ktory aky mne tiež picha pregnyl keď ma folík okolo 24mm no tak už som z toho paf : 😕

@fifitko25 až teraz som zistila že ty berieš len jednu tabletku clostilu 🙂 ja beriem dva asi preto mám aj vždy viac folíkov 😕

jania023
28. únor 2012

@kessica ano estrofem sa nedava skoro na zaciatku cyklu lebo blokuje ovu a vajko nerastie..ono ma taky ten atikoncepcny ucinok v prvej faze cyklu..a aky mas estrofem?1 alebo 2 mg?inak vajko puk samo od 20-22mm a niekedy aj pozde ja uz sm raz mala 266mm a druhy 17 a pukli spolu ked mal ten 17mm20 a ten 26 mal28mm co je ale hooodne pozde ale prskol nakoniec

jania023
28. únor 2012

@majushkab asi len je to ale podla mna pozde su velmi prezrete a je omnoho vecsia pravdepodobnost ze to nevijde ako ked ma 20mm..podl mna doktori veeelmi dobre vedia co robia ale biznis je biznis 😀 ja idem tiez na iui ale mne plati 4 pokusy poistovna

kessica
28. únor 2012

@jania023 No lebo ja mam nizko sliznicu to ho jedine znepokojilo na dnesnej prehliadke ale ked som brala ten estrofem minuly cyklus ,ze mi to vyborne pomohlo. No ja neviem teda bo ked som bola na kotrole minuly cyklus tak som mala 20mm folikul na 12DC a ovu bola az na 18DC . . . 😒 Cize uvidim co mi povie v pondelok doki. . .

majushkab
28. únor 2012

@angelika_2 no ja beriem teraz 4 cyklus dokopy ale brala som ho oktober november potom nič a koniec januara a februar mne doki povedal že sa berie tak ako dal mne alebo tak ako píšu baby od 3DC nezamenil mi to za nič ine 😕 a inak ja už mám laparku za sebou hneď v januari nebolo to nič hrozne a to kedy máš začať brať keď až koncom marca máš isť?

kessica
28. únor 2012

@majushkab no bo ja tiez beriem jednu tabletku clostilu a mam len jeden folik a minuly cyklus som mala jeden . . . 😉

jania023
28. únor 2012

@kessica dufajme ze ti to vyjde asi ti rastu pomaly foliky ale stale si mi nepovedala kolko ma ten tvoj estrofem mg?1 ci 2?ja mam doma 1mg tak zistujem 😀

manamani1
28. únor 2012

@kikusik88 Ja som po 4 mesiacoch sla k dokimu, a dal mi clostil!