Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
16. dub 2012

@lenkahh moja, ja som bola na kontrole a mne povedali ze "nieco" mi tam raste, ale je to male.......a tyzden na to som mala taku ovulku, ze mi to ukazal mikroskop, test z moci i bazalni teplota 😉

isabellaa
16. dub 2012

@lenkahh
cauko, ja som bola na 11dc a mala som folik1,1cm, myslim, ze nejaky by uz mal vidiet aj na 10dc, ale mozno sa ti to rozbehne trosku neskor 😉

bambul7
16. dub 2012

@lenkahh kedze si iba 10.DC tak kludne moze. Zacala si s clostilom uz tento cyklus vsak? Ja by som to nevzdavala. skus ovu testy postupne, pripadne BT merat. ak ti bude robit dr. ultrazvuky, tak este lepsie 🙂
@isabellaa z piatka do pondelka narastol 0,4cm? To sice nie je vela ale rastie. mne narastol zo stvrtka z 1,2 na dnes na 1,8 a dr. len skonstatoval, ze uvidime a zopakuje uzv. v stredu a duphaston az potom. Ak zacnes s dufikom skor , tak moze (ale aj nemusi) zablokovat ovulku...

milacik3
16. dub 2012

PO ovulke by uz vajecniky nemali boliet vsak?? mna este bolia tak asi dnes budem mat...neviem..

angelika_2
16. dub 2012

@kacule1978
používas aj ty ten mikroskop? ja som si myslela prvý raz, že je pokazený, že tam nič neukazuje ..a potm som skončila na clostile....pekne ti narastli foliky po nom? ja som zajtra 10DC ..neviem či tam niečo uvidi veru ..

kacule1978
16. dub 2012

@angelika_2 mojko já neviem, folikly. Mne nic nemerili..moje doktorka je nemocna.....a ja brala clostyl blbe, spinila jsem a myslela, ze to je menzes......a zacala ho brat...a pak dostala menzes. Takze tento mesic vlastne zkousime bez clostilu 😉 No a ten mikroskop mi fakt ukazuje kapradi. Presne v den ovulace a pak pri menzes. Jinak ne 🙂

bambul7
16. dub 2012

@milacik3 mna aj po ovulke boleli este. ale postupne sa da bolest zmiernovala a po cca tyzdni som si ich uz len "citila".
@angelika_2 na 10.DC ti moze aj nemusi vidiet nieco. Zalezi na tom, kedy mavas ovulku priblizne 🙂 Mne nasiel dominantny folikul 6dni pred ovulaciou

angelika_2
16. dub 2012

@kacule1978
ozaj ti to ukazuje? 😀 supér tak ty potom fakt ovuluješ? 🙂 ja keď neovulujém tak tam preto nič nevidím ☹

kacule1978
16. dub 2012

mojko, najprv bublinky,sem tam, malo.....pak jsou hustejsi.....pak jsou spojene......a pak je tam kapradi jako v lese 🙂 a druhy den uz zase bublinky 😉

kacule1978
16. dub 2012

@angelika_2 neboj, moja, budes ovulovat 😉

harley26
16. dub 2012

@kacule1978 vubec netusim, jak ten mikrospok funguje? Ani sem o tom neslysela .) jak to zkoumas? A ja bych nevydrzela netestovat, za me - testni zitra rano - to budes 11 DPO a jestli mas test citlivost 10, tak by tam uz neco byt melo videt 😀

kacule1978
16. dub 2012

@harley26 mikroskop ráno nalačno olízneš a vidíš buď bublinky / neovuluješ / anebo kapradí / ovuluješ /. Moc jsem tomu nevěřila, ale tento měsíc dělala i ovu testy na moč i bazální teplotu a vyšlo to přesně na den. 😉

bambul7
16. dub 2012

@harley26 @kacule1978 zalezi na tom, kedy sa zahniezdi 🙂 Ja som mala 10 citlivost mamatest a ukazalo mi az 13.DPO ducha naposledy ;) Nebud netrpezliva, tri dni ta nezabiju 🙂

mucha11
16. dub 2012

@kacule1978 myslím, že je to skoro. ja som sa takto utrápila k slzám. počkaj až na prvý deň menštruácie. vyhneš sa tak depke.

baptisia
16. dub 2012

@romca05 Já si tedy Bt neměřím ,zbytečně bych se stresovala 🙂 mě to před ovulkou taky bolelo,ale teď jsem 3dc a je to teda drsný,křeče a jako by ve mě někdo pustil kohoutek :( zítra mažu k dr,protože to není u mě normální...
a zítra i začínám brát zase clostík...tak snad to už vyjde 🙂

kacule1978
16. dub 2012

@mucha11 mas pravdu.....ale ja mam nepravidelny menzes takze nikdy nevim kdy dorazi, vis 😀 Asi dam vseobecne hodne za testy....za ovu i těhu 😉

kacule1978
16. dub 2012

@bambul7 holky jo, já se jen ptám....mám asi je 2 dny o ovu 😀

bambul7
16. dub 2012

@kacule1978 som sa stratila 😀 Tak nic, no.. este mas takych dobrych 10 dni cas 🙂 🙂 🙂

micak
16. dub 2012

Ahojte, prosím, bez akéhokoľvek odsúdenia mi odpovedajte na otázku: robila som si tehu test a vidím ružovú druhú čiarku, ale len keď sa na test pozriem cez svetlo. Na normálnom svetle vidím len veľmi jemnú čiarku, keď sa zadívam. Môže to niečo znamenať? Ovu som mala pravdepodobne na 3DC (počas ms) a dnes som 16DC. ĎAKUJEM !

mijadave
17. dub 2012

dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@micak tazko povedat, pocula som o takych pripadoch, no v tomto Ti neviem poradit 😒

romca05
17. dub 2012

@baptisia Mně právě taky přijde, že měření BT je víc stresující než přínosný 😉 Tak přeju ať je všechno OK a ať se brzo zadaří! 🙂

mucha11
17. dub 2012

@micak ja si myslím, že môžeš byť tehotná, no odborník nie som. už by som asi šla k leárovi, vraj na 10 deň by ti to z krvi zistil.

bambul7
17. dub 2012

@micak ahoj, tu ta nikto nebude odsudzovat ;) kedy si testovala? Najlepsie by bolo test zopakovat tak o dva dni, ciarka v pripade, ze si tehotna a pouzijes rovnaky test, bude silnejsia. Alebo ako @mucha11 pise, tak k lekarovi na krv ;)
ranko babulky 🙂 Tak to vyzera, ze som sa tesila predcasne, predvcerom ma uz pobolieval vajecnik sem/tam ale od vcera vecera je to zas horor.. klasicky, ked najviac potrebujem byt fit. Obmedzili sme sexik na ten kazdy druhy den zatial, pokial sa doki nevyjadri zajtra nejako inak,i ked tajne dufam, ze zajtra odovulujem, lebo ma asi sisne z tych bolesti. Brucho mam ako balon. ach, celkom by som brala koncom mesiaca //, toto opakovat stale je dost na prasky

kacule1978
17. dub 2012

@micak počkaj pár dní alebo zajdi k doktorovi. Z krve je to jasnejsie....test by mal za par dni silit / pokial si tehule / 😉

isabellaa
17. dub 2012

@bambul7 ahoj, zajtra budem drzat palce, aby si mala ovulku a presli ta tie bolesti a si doma alebo robis, ked mas take bolesti? pevne nervicky 😉 aj ja uz mam toho niekdy dost a to som na zaciatku 😒 , uz nech sme vtom

luckamb
17. dub 2012

Ahoj děvčátka,
tak jak se máte?
Já včera vzala první tabletku Clostilu a v po a ve stř jedu na utz, tak jsem moooc zvěavá.
Co vy???
@mijadave moc prosím o opravu v tabulce....jsem 4DC. Děkuji ti.

bambul7
17. dub 2012

@isabellaa dakujem 🙂 Myslim, ze zajtra ovu nebude este, skor by som hadala stvrtok (duuufam, ze neskor to nebude). Ja som doma, takze aspon z tohto hladiska sa to da lepsie znasat... veru, uz nech sme v tom.
@luckamb tak uspesny cyklus prajem 🙂

luckamb
17. dub 2012

@bambul7 děkuji :D
Holky, ještě se chci zeptat....Pregnyl se píchá vždycky, když se bere Clostil? A Na co ten pregnyl vlastně je?

isabellaa
17. dub 2012

@luckamb nepicha sa vzdy, iba vtedy, ked chces mat istotu, ze folik praske a budes mat ovulku, komu praska samo , tak si nedavaju pichat

pechlinka
17. dub 2012

Ahojte baby....tak ja uz 18 den zvysena teplota, striedavo 36,9-37,2....v sobotu pokial...bude este vysoka...tak robim testik...Bohuzial dnes nad ranom...som citila slabe predmenstruacne bolesti...takze myslim, ze z toho asi nic nebude...