Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
2. lis 2011

@nativanativa kdy myslíš že mám zkusit další testík za 2dny??

janielik87
2. lis 2011

ahoj babule 🙂 Ja dnes musim zavolat doktorke, lebo nejako mi nevychadza folikulometria... 10DC mam az v sobotu a v piatok na 9DC ona nerobi, tak neviem... Skusim volat, co mi povie, ze kedy mam dojst. Mozno to presunie na pondelok. Minule som bola 15DC a vraj neskoro. Inak vsetko ok 🙂 Vcera sme si spravili krasny den a vylet s mm. 🙂

nativanativa
2. lis 2011

@antana123 ja neviem a nebolo to nejak skoro zacat s uzivanim od 1 dna ??
ja neviem , skus pocas a priebezne , aj ked mne testy nic neukazali ...

mijadave
2. lis 2011

@antana123
@nativanativa ja ked som si posunula uzivanie clostiku od 3Dc, tiez mi vysla ovulka na 8DC 😉 ja by som testovala ovu kazdy den... 😉

antana123
2. lis 2011

@mijadave díky zítra zkusím zase
@nativanativa tak mi to naordinoval dr.

aduskatt
2. lis 2011

tak ja mam zasa pstrosie vajco.uz by bol cert v tom, aby sa nezadarilo, xixi.folik ma 33 mm a je na prasknutie🙂

mijadave
2. lis 2011

@aduskatt wow, Ty teda produkujes vajicka 😀 tak drzim pasticky, nech sa uz konecne zadari... moj mm je uz objednany zajtra na spermiogram... 😉 ja idem dnes k svojmu dr, tak uvidime, co bude... 😉

antana123
2. lis 2011

@aduskatt super držím palce 😉

janielik87
2. lis 2011

@aduskatt drzim palce 🙂 kiez by som aj ja mala take vajko 🙂 🙂 ale staci aj mensie, len nech je!!!

@mijadave aj tebe drzim palce 🙂

ja som volala lekarke, ze v piatok robia, tak chvalabohu pojdem na folikulometriu na 9DC 🙂 uvidime, ci daco rastie...kiez by rastlo

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 aj ja Ti drzim pasticky 😉 zajtra Vam dam vediet, co nove 😉

janielik87
2. lis 2011

@mijadave jasneee, informuj 🙂 zajra idem opatrovat, tak budem asi mimo pc 🙂 budem kocikovat :D

lorreine
2. lis 2011

@aduskatt Tééééééda, tak to je teda obrovský folikul 😀 , to už by v tom bol čert, keby sa nezadarilo, tak držím palce... 🙂 Snažiť sa, snažiť sa, snažiť sa 🙂

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 neboj, ak budem moct, tak aj dnes, no doma uz nechcem velmi zapinat pc, ked je mm doma... hoci vacsinou pri nom vecer sedi on, mna k nemu nepusti... 😀

janielik87
2. lis 2011

@mijadave :D no my mame 4notebooky, cize... :D :D :D jeden malinky, dva stare a jeden z roboty mm. Cize tak... Ale tiez by som chcela menej pocitacovat uz.

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 no my sme mali klasicky stolovy a jeden moj firemny notas... lenze ten stolovy sa jednoho krasneho dna rozhodol, ze sa uz nebude dat spustit... 😀 takze ostal len firemny notas a este moj mobil, no na nom sa dost zle surfi.... 😉

janielik87
2. lis 2011

@mijadave my zas mame jeden miesto telky docasne :D :D :D no a tento malicky, co ja n nom robim, to mi teraz nedavno manzel kupil 🙂 krasny ruzovy :D :D ale najradsej by som sa donutila radsej citat alebo daco vyrabat

vanilka31
2. lis 2011

@aduskatt Je to možný? 🙂 Já jsem měla 12. dc folík 22 mm a už tak mě všichni chválili, že je velkej..

kacicqa
2. lis 2011

Babky..idem z folikulometrie...prvy cyklus s clostilom, 12 DC a hned takato uuuroda..neviem ci to nieje az vela, moj lekar tam nebol takze mi nemal kto interpretovat vysledky...
LO- folikuly: 20 mm, 13 mm, 6 mm, 9 mm, 5 mm
PO- dominantny folikul 29x20 mm
Nemyslite, ze ten clostil az prehnane zaucinkoval? Ma drbne ked sa z to urobia cysty :o(
Jo a zabudla som..mame spermiogram s vysledkom normospermia..jupi....ale vela leukocytov, tak neviem co s tym...;o(

janielik87
2. lis 2011

@kacicqa tak drzim palce, aby to bolo v poriadku a prebehla ti pekne ovula. Vyzera to veeelmi nadejne. V dobrom ti zavidim tvoje foliky...mne este nikdy dokina ziaden dominantny nenasla... V piatok tam idem, tak snaad...

kacicqa
2. lis 2011

@janielik87 Dakujem moja..ja drzim tebe palce na piatok...Ja som mala vzdy nejaky dominantny folik..iba po 2 mesiacoch atb sa to nejak pokaslalo, jeden mesiac nebol ziaden, tak sa dal clostil a teraz...ax jaj...

janielik87
2. lis 2011

@kacicqa no tak uvidis a ja tiez uvidim a dufam, ze to dopadne dobre. Len teraz je streda som 7DC a necitim vobec nic. Ked som acala na 5DC brat clostil, tak ma bolelo podbrusko cely den a teraz uz nic...tak ktovie ci rastu... hmmmm

kacicqa
2. lis 2011

@janielik87 Na pocity ci bolest sa nespoliehaj...ja necitim nic a pri tom je ten 29 mm.

janielik87
2. lis 2011

@kacicqa vdaka za povzbudenie 🙂 snad tam daco uvidi .... juj

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 neboj, ja som tiez necitila ani ked mi narastli normalne ani ked mi narastli obri, v mojom pripade to boli cysty... 😉 pocitom a bolesti sa verit neda... 😉 u mna teda urcite nie, aj ked ja sa neviem poucit a stale si nieco potom nahovaram 😉

janielik87
2. lis 2011

@mijadave ja som na tom presne rovnako, uz som si aj v 1DC, ked som revala povedala, ze to nebudem riesit, a vidis... ale teplotu este nemeriam :D :D

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 no ja si meriam... o chvilu odchadzam k dr, uz ma boli brucho... 😒 normalne mam strach... to tu uz davno nebolo.... 😉

kacicqa
2. lis 2011

baby, este jedna blba otazka.. ak by ta 29tka nepraskla a bola by z nej cysta, taq ma este sancu pasknut niektory mensi folik?

janielik87
2. lis 2011

@mijadave neboj nic!!! bude dobre! ved ako je len dnes krasne 🙂 musi sa stasticko usmievat dosiroka!

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 ved ja viem, ze sa neni coho bat, ved som len 5DC 😉 neviem vysvetlit, preco mam strach, ved som nikdy nemala strach k nemu ist... mozno sa bojim, ze mi povie, ze uz mi on nevie pomoct, ze mam ist do CARu... a to mm zamietol... ☹ ani vysledkov mm spermiogramu sa nebojim, hoci na neho ide zajtra... 😉

mijadave
2. lis 2011

@kacicqa ano, je tam sanca, ved tam mas este aj 20mm na druhom vajecniku, cize sanca je... 😉