Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
7. lis 2011

@veji wow, tak to je super, gratulujem k ovulke 😉

veji
7. lis 2011

@mijadave dakujeeeeem 🙂 teraz sa uz len modlit aby ta drina stala za to 😀

janielik87
7. lis 2011

@mijadave presne :/
@veji no tak ja som dnes len 12DC...takze to nie je az take zle... Ty si bola kolky DC ked praskli? A brala si duphaston??? Kedy si bola naposled na folikulometrii? Tiez si bola sklamana, ked boli malinke? :/ A predsa si mala ovu? Cize je este sanca, ze bude?

Inak teraz ma zacalo na tej strane, kde povedala ze su pichat....zeby sa umudrili a rastu!!! Nech rastuuuu!!!!

mijadave
7. lis 2011

@veji ano a cakat... 😉
@janielik87 sanca este je, ved som Ti to pisala 😉 prajem Ti, aby sa umudrili a rastli 😉

janielik87
7. lis 2011

@mijadave dakujem, si velmi mila 🙂 budem ich dnes upenlivo prosit a hladkat cely den :D :D :D xixixi

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 dakujem, len hladkaj... 😀 😀 😀

veji
7. lis 2011

@janielik87 na folikulometrii som bola naposledy na 14 DC a potom ma uz dr. neobjednal. praskol vcera, to som bola 20 DC!!! mala som brat duphaston na 16 DC, ale dr. mi povedal ze mam zacat brat az na 18 DC. tak ho beriem. on mi nepovedal vyslovene ze su malinke, len hovoril nieco ze 12....tak som si domyslela ze je to malo. bola som skor stastna ze tam nieco narastlo, lebo na 10 DC tam nebolo nic.
Moja draha, nezabudaj: VZDY JE SANCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

janielik87
7. lis 2011

@veji :D :D no vies, ja som 12DC a maju len 9,8 cize... no mne povedala, ze mam dojst vo stvrtok...to je 15DC tak uvidime, ci podrastu. Na 10DC mali 5,8-5,9 ... Tak uvidim, ze ci mi posunie duphaston kvoli tomu. Vsetko sa dozviem az vo stvrtok.
@mijadave budem budem :D

veji
7. lis 2011

@janielik87 neboj, bude dobre. teraz uz len treba cakat co bude. ach.... netrpezlivost to je moje prekliatie.

kacnov
7. lis 2011

ahoj holky už mám v sobě 3 denní embrojko 🙂 snad se nám udrží- bylo bohužel jen 1 z 9 kvalitních vajíček ( špatný spermio) :( ale aspon 1 🙂 za 14 dnů budu testovat jestli ano či ne

mijadave
7. lis 2011

@kacnov joj, tak drzim pasticky, nech sa pekne uhniezdi a rastie 😉

kacnov
7. lis 2011

@mijadave děkujíííí do dnes bojoval sám snad i bojovat bude ve mě

antana123
7. lis 2011

@kacnov držím palce 😉

kacnov
7. lis 2011

@antana123 jééé sice se neznáme ale moc děkuji

kacicqa
7. lis 2011

@janielik87 Moja, neboj, su sice malicke, ale su... urcite jeden z nich dorastie, len im daj trosku cas. Ja idem zajtra na usg (18DC), tak uvidime, dufam, ze uz tam ziaden folik nebude... Lebo vajecniky a krize ma bolia od 13DC... Najprv som to pripisovala tomu, ze to bude asi ovu, ale zrejme nie, ked to trva doteraz.. No a rano som za z celej kopy nohavic vmestila iba do dvoch;o( Slaka... k tym hormonom by mali predpisovat aj poukazky na nakup oblecenia;o(

mijadave
7. lis 2011

@kacicqa to si pekne napisala, aj ja by som brala tie poukazky, lebo by som potrebovala vymenit satnik 😀 uz sa do nicoho nevojdem 😀

kacicqa
7. lis 2011

@mijadave mali by sme spravit vymennu burzu....vymenim 36tky za 38cky;o)

tyrisa
7. lis 2011

@janielik87 Můžeš mít tu ou později,já jsem poslední cyklus s clostilem(brala jsem 5-9DC) měla ovu až 18DC a taky jsem byla jak ty na kontrole a folik měl kolem 10mm 14DC,takže možná se ti jen opozdí, i to se stává.

mijadave
7. lis 2011

@kacicqa no u mna zas vymenim 38 za 40 😉

kacicqa
7. lis 2011

@mijadave Hmmmm, vyzera, ze to bude cele vymenna ""CLOSTIL" kolekcia;o) Kde najsirsie zastupenie budu mat teplaky ;o) Este par mesiacov a budem si musiet tak ci tak kupovat tehotenske veci ;oP

janielik87
7. lis 2011

@veji podobne aj moje... ja som neuveritelne netrpezlivy clovek... Jedine ked uz naozaj cakam napr. u lekarky, tak vydrzim aj dlhsie..ale len s knihou :D
@kacicqa no to ms pravdu, ja uz teraz sa desim, ako sa v piatok vmestim do siat...as pojdem dajake kuknut radsej este... :/ no ved moze narast, to je fakt...aj minule som mala ovu test pozitivny az po 14DC...ak moznooo
@tyrisa no tak hadam budes mat pravdu... uvidime vo stvrtok 🙂 tak grepovy pijem nadalej, ked uz mi takto dodavate nadej :D

hela82
7. lis 2011

@mijadave @kacicqa Jak to holky delate? Ja bych pribrat potrebovala, clostik jsem jedla 3 mesice a kde nic tu nic ☹ Porad jsem na hranici normalu s podvahnou v BMI ☹ Jedine co jsem clostikem ziskala je hyperstimulacni syndrom 😠

mijadave
7. lis 2011

@kacicqa uz to tak vyzera 😀
@janielik87 poznas to, nadej umiera posledna 😉 neboj, urcite este podrastu 😉

mijadave
7. lis 2011

@hela82 to sa mozem opytat aj ja Teba 😀 nerobim nic ine ako pred branim clostiku... proste som zvacsila svoj objem nedobrovolne, postupne... 😠

janielik87
7. lis 2011

@mijadave :D :D hej, poznam... ale minule tiez umierala aaak dlho, ze uz tento cyklus radsej ju asi posurim :D

mijadave
7. lis 2011

ok dievcata, na dnes sa s Vami lucim, idem ku kadernicke, uz sa neviem dockat, mam strasne rada, ked sa mi hraju s vlasmi, uzasne zrelaxujem.... stravim tam urcite cca 2,5 -3 hodiny, melir na moje dlhe hustochy dlho sa robi a este dlhsie chyta 😀 tak pa, budem tu aj zajtra... 😉

hela82
7. lis 2011

@mijadave Ach jo, vidis to a pritom ja toho snim po clostiku jeste mnohem vic nez predtim. Proc zrovna u mne ten clostik nefunguje takhle? 😠 Jsem jak somálča....vzdy se nacpu a jedine co mi naroste je pupik. 😀 Jakmile se jidlo stravi tak jsem zase hubenour. 😖 Az odezni ten hyperstimulacni syndrom asi zacnu nabirat svaly nebo ja nevim, jen se bojim abych jeste vic nezhubla 😔

kacicqa
7. lis 2011

@hela82 Ten ten clostik u mna funguje ako kaloricka bomba;o) Asi sa budem musiet aspon na cas vzdat polnocneho vyzierania xladnicky, aj ked predtym mi to nic nerobilo..

mijadave
7. lis 2011

@hela82 to ma mrzi, keby sa to dalo u nas dvoch spriemerovat, dosiahli by sme mozno pre obe prijatelnu vahu 😉

hela82
7. lis 2011

@kacicqa Asi to zni blbe, ale docela Ti to zavidim..... ja jsem byla s vahou spokojena (58-60 kg), pak po operaci zubu jsem mohla jist jenom kasicky a zhubla jsem (na 54-55kg) a ted to ne a ne dohnat, ani bez clostiku ani s nim ☹ Asi zacnu s pulnocnimi najezdy na lednici jak pises 😀 Jsem v tomhle uz fakt zoufala. Po konzultaci s Dr. jsem zacala jist zejmena proteiny ale zatim to neni videt vubec... 😔