Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
21. lis 2011

BABENKY MOJE, rozhodla som sa tento cyklus ukončiť so snažilkovaním. Ďakujem mojej hnisavej angíne a ATB, ktoré mojej radosti zabránili, a myslím si,že všetko čo sa deje v živote, má svoj význam. Potrat by som horšie zniesla ako čakať ďalší mesiac na ovulku,a o chorom baby už ani nevravím. Clostil spravil svoje, mám ukážkovú ovulku! Už nech je 1DC, a bacilky vonku🙂)))...Prajem aspoň Vám baby pekný dník 😢

manamani1
21. lis 2011
mijadave
21. lis 2011

@manamani1 moja, jasne, ak by si mala byt nepokojna... hoci aj tak si myslim, ze by to nemalo mat vplyv... ale ako pises, radsej pockaj na dalsi mesiac na ovulku 😉

antana123
21. lis 2011

tak jsme se znovu mrkla na ten test a zdá se mi že je tam mini duch a nebo mám vidiny mám ho v albu kdo chce mrknout jen si myslím že na 12DPO je slabý tak uvidíme testnu ve čtvrtek a pokud bude stejný tak nic a je to vadný test

antana123
21. lis 2011

@manamani1 krásný grafík a jak píše @mijadave radši se uzdrav a pak do dalšího snažení fit 😉

elys
21. lis 2011

@antana123 ahoj. ak pocitam tak si 12DC. zavesim ti sem fotku testov, ktore si robila sesternica.. uplne hore ma 28DC, cize 14 dpo a nic neni vidiet. ta ciarka sa tam zacala objavovat postupne. takze este nezufaj.

manamani1
21. lis 2011

@mijadave pisala som aj na gynekologicku poradnu, to bolo pre mna bodka na zaver, v jednej poradni bolo, ze kludne sa mozem snazit, a v druhej radsej pockat,ze ATB robia svoje! Tak si vyber 😀 😀

manamani1
21. lis 2011

@antana123 Dakujem a Tebe nech čiarka silnie! Ktory DC si mala ovulku?

antana123
21. lis 2011

@elys Ahoj ano jsem 12DPO a 27DC no ve čtvrtek bude snad sílit pokud né tak vadný test díky za podporu já to tak ořvala první tam nic nebylo a pak se mi zdál duch no uvidíme

elys
21. lis 2011

@antana123 a v ktorom albume?

antana123
21. lis 2011

@manamani1 15DC a díky

antana123
21. lis 2011

@elys v mém snažení o druhé mimi

mijadave
21. lis 2011

@manamani1 no ved jasne... ja rozmyslam, ci nezbehnem zajtra k dr, ale ATB nechcem... som po ovulke, hoci si myslim, ze tento cyklus nic, ale pre istotu... len musim nieco na kasel, lebo sa idem zadusit... ☹

mijadave
21. lis 2011

@antana123 no ved uvidis, nadej umiera posledna... skus testnut este pozajtra... 😉

manamani1
21. lis 2011

@mijadave este ti stale nie je dobre?

manamani1
21. lis 2011

@antana123 a clostil si ako brala? 3DC?Mala si aj pregnyl?

elys
21. lis 2011

@antana123 uz som tu fotku nasla, ten album mi najprv nezobrazovalo, musela som sa prihlasit na ceskeho konika... nieco sa tam tvari ako druha ciarocka, ale ako vravim 12DC je este mooooc skoro na silne kolajnice. este vydrzkaj, grafik sa drzi, duch sa objavil.. este neplac.

antana123
21. lis 2011

@manamani1 clostil 1-5DC a pregnyl byl 14DC ale ten už být nemůže to je rozdíl 13dní

antana123
21. lis 2011

@elys díky no uvidíme 😉

antana123
21. lis 2011

no nic razím do města zatím pa holky 😉

mijadave
21. lis 2011

@manamani1 nie, este mi nie je dobre... sedim v praci pri pc, vobec mi to nemysli, kaslem (trosku aj na robotu 😀 ) a je mi kosa, a pritom tu mame dost vykurene... ☹ a pijem uz treti pollitrak caju od 7.00 a beham stale na wc 😀 no tam mame neskutocnu kosu... nejde nam tam radiator, je zavzdusneny a nema ho kto odvzdusnit 😒 no musim to vydrzat... ☹

manamani1
21. lis 2011

@mijadave no booooože☹(((...tak to ti nezavidim, ja doma a este aj takto sa to neda vydrzat.... 😠

mijadave
21. lis 2011

@manamani1 mi hovor, no na PN nemozem... ak nechcem prist o miesto...... ☹

manamani1
21. lis 2011

@mijadave tak ano, to ti verim, skus nejako vydrzat!!!!!!!!!Posielam Ti aspon 😎

janielik87
21. lis 2011

ahoj baby, ako sa mate? ja som si vcera myslela, ze ani nezaspim...na bruchu sa nedalo, lebo ma boleli prsia a na chrbte sa nedalo, lebo ma vecer zacali boliet aj krize... No uzaaas. Nakoniec som si nasla nejak to miesto na bruchu, ale poviem vam - horor :D :D asi starnem. :D Dnes prvy den bez duphastonu, tak uz len cakanie na mrchu.

manamani1
21. lis 2011

@janielik87 cakanie na mrchu, alebo na pozitivny tehu test🙂

janielik87
21. lis 2011

@manamani1 v tomto pripade na mrchu a chcem, aby tu bola co najskor, nech mam pred sebou dalsiu sancu..Lekarka mi vravela, ze na dalsi cyklus su tam foliky prichystane, tak snad :D

mijadave
21. lis 2011

@manamani1 dakujem, urobim pre to maximum 😉 aj Ty sa rychlo vyzdrav 😉
@janielik87 tak drzim pasticky, nech dorazi cim skor ms 😉 hoci nadej umiera posledna a mozno dorazia // 😉

manamani1
21. lis 2011

@janielik87 urcite sa podari🙂

manamani1
21. lis 2011

@mijadave aj ja mám pocit ze janielik87 bude mat mozno 2//, ale nepocuva ma a nechce si to pripustit ☹