Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
29. lis 2011

@lienkalienocka moja, to mi hovor, ved ja si nemeriam BT kratko... a aj tak to nie je uplne jasne 😉
@kacicqa tak drzim pasticky, daj potom vediet 😉
@ebelin je tam pekne vidno tu druhu ciarocku, gratulacia 😉

bes22
29. lis 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho se máme snažit, když mi doktor včera píchnul injekci po folikometrii? A jak dlouho jste brali clostilbegyt, já ho brala už 4cyklus za sebou.

mijadave
29. lis 2011

@bes22 ahoj, po injekcii by mali foliky prasknut do 36-48 hod. tak sa snazte do zajtra... 😉 ja som brala clostil 6 cyklov a teraz som zacala siedmy...

antana123
29. lis 2011

@bes22 já ho jím ted 2 cyklus snažte se dneska i zítra držím palce 😉
@mijadave kolik denně bereš???,já myslela že se může clostil jen 3x

bes22
29. lis 2011

@mijadave Tak to aby jsme se snažily v jednu ráno, tak to nevím jak pochodím u mužíčka 🙂. Někde jsem totiž slyšela, ža by se clostilbegyt měl brát 3cykli a pak by se měla dát pauza

bes22
29. lis 2011

@antana123 zkusíme to dneska a ráno, stává dost brzo manžel, tak to asi neklapne spíš zase až večer. Beru 3 denně. 2cykly byli bez foliku

jeny
29. lis 2011

ahojte, gratulujem k dalsej tehulke 🙂 tento cyklus som pozitivne naladena tak dufam ze to vyjde, tak o 3-4dni budem testovat,neviem ako to tak dlho vyrdzim 😀 moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

antana123
29. lis 2011

@bes22 já 2denně tak moc držím palce někdy je to těžký se snaženíčkem

antana123
29. lis 2011

@jeny graf vypadá moc dobře 😉

antana123
29. lis 2011

tak holky volala jsme do školy a vypadá to že to v září klapne a dokonce mi uzbají ty 2 roky co mám hotový jééé to je super den 😀

mijadave
29. lis 2011

@bes22 nazory na pauzu a dlzku uzivania sa lisia... ja som sice mala pauzu po 3 cykloch, ale nutenu, lebo som prehnane reagovala a urobili sa mi velmi velke cysty v jednom vajecniku a zaroven som bola objednana na laparku, takze ja som mala pauzu... po 6 cykle som mala pauzu tiez, necelych 5 mesiacov... 😉
@jeny pekny a nadejny grafik 😉
@antana123 tak to je super sprava.... gratulujem pani studentka 😉

antana123
29. lis 2011

@mijadave díky 😉

ebelin
29. lis 2011

@antana123 @mijadave @tyrisa Baby, moc dakujeeeem.. dufam, ze uz bude iba silniet a vsetko bude v poriadku 🙂 Stale pozeram na ten test ci ciarka nahodou nezmizla 😀 😀

kacicqa
29. lis 2011

@mijadave @antana123 taq som doma, zobral mi akurat krv na hp a hcg, zajtra rano vysledky a ci budu dobre ci zle mam ist hned aj na sono.

jeny
29. lis 2011

@kacicqa tak si to spravne predpokladala...a spinenie uz prestalo? testik si uz neskusala?

mijadave
29. lis 2011

@kacicqa super, tak aspon nieco riesi 😉 tak nam zajtra daj info 😉 drzim pasticky, nech je vsetko ok 😉

kacicqa
29. lis 2011

@jeny @mijadave Jasne, rano dam vediet;o) Jeny, ty si ako moj lekar ôo0, presviedcal ma, ze som urcite tehotna. Aj ked ja viem na 100% ze niesom, takze dalsi test som uz neskusala..aj ked dneska som v lekarni ltt odolala. Spinenie, rano este daco bolo, teraz uz nic...
@ebelin Gratuujem, silno drzim tapky nech vsetko dobre dopadne ;o)

blanula85
29. lis 2011

ahoj holky ,prosím vás jak dlouho po ket bych mohla zkusit clostilbegyt??

kacicqa
29. lis 2011

Babky, ale napsiem Vam nieco co som dnes videla..mne to pripada aj smiesne aj fascinujuce aj neviem ake este. V antisterilnej poradni bol romsky par :o) Neberte to taq, ze som rasistka, ale ked uz oni maju problemy taq...;o)))) Pritom ta baba vyzerala tak na 15 rokov;o)

antana123
29. lis 2011

@kacicqa tak na zítřek držím palce dej ráno vědět moc ti přeju aby to bylo těhu 😉

antana123
29. lis 2011

@kacicqa a dělal ti dneska utz????viděl něco třeba zvýšenou sliznici???

kacicqa
29. lis 2011

@antana123 nie az zajtra rano...xce prv vysledky aby vedel na co sa ma na usg sustredit,co hladat.

antana123
29. lis 2011

@kacicqa aha tak moooc držím palce 😉

mijadave
29. lis 2011

@blanula85 ja si myslim, ze hned dalsi cyklus, ale neviem, co si brala nez Ti robili KET... radila by som sa skor s gyndosom, ktory vie, co si brala, kolko a ako dlho... 😉 drzim pasticky 😉
@kacicqa aj ja drzim pasticky 😉

mijadave
29. lis 2011

@antana123 prepac, ze som Ti neodpovedala, nejak som to prehliadla... clostil beriem 7. cyklus a beriem 2x1tbl., brala som ho 3 cykly, potom jeden pauza a zas 3 cykly a teraz po skoro 5mesacnej pauze mam zas na 3 cykly.. ale to uz su posledne... dr ma posielal do CARu, no mm nechce, tak mi dr povedal, ze teda mi da este clostik, ale uz len na 3 cykly... 😉

safirah
29. lis 2011

@kacicqa držím palečky ať je to těhu a nic jiného 😉 Jinak s těmi romy máš pravdu. Když už to nejde jim, tak komu to má jít? 😒
Kočky já mám nějaký tento cyklus nějaký podezřele klidný. Během toho minulého mě permanentně pobolívalo okolo vaječníků a teď ani ťuk. Snad jen všehivšudy 2x píchlo a jinak nic. Tak se děsím toho, že mi zítra dr. na foliku řekne, že tam žádné vajo nevidí. 😠 ☹

veronicka33
29. lis 2011

@mijadave ahojky ty mávaš ako dlho mrchu?dievčatá ako sa máte?no ja som mala mrchu len necelé tri dni iba v piatok sobotu a v nedelu už skoro nič 🙂 ebelin veká gratulácia nech sa 😲 drží 🙂

lenka7791
29. lis 2011

@mijadave Ahojte, ja som včera bola na UTZ, mám jeden folík dominantný, má 24mm. Ja som už 6.mesiac užívala clostil 3x1 od 5-11 DC. Ak tento mesiac neotehotniem, tak mám trojmesačnú pauzu a potom opäť budem užívať 6 cyklov clostil. Zatiaľ ma do centra nechce poslať, najradšej by bol, keby som otehotnela pri ňom. No uvidíme, čo ma ešte čaká .

safirah
29. lis 2011

@veronicka33 já jsem bez clostilu mívala ms 7 dní a teď po clostile jsem měla jsen 4 😉

veronicka33
29. lis 2011

@safirah Ahoj lenže ja neberiem clostil už dost dlho 🙂