Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
9. pro 2011

@kacicqa ked to nevijde teraz tak v january koncom idem nato lebo bud cyklus som mimo a nestihnem..dufam ze sa tomu ale vyhnem nejakym zazrakom 😀

jania023
9. pro 2011

@antana123 moja ty uz nemeraj bt len cakaj ako aj ja...mas aj utrogestan?ja zacinam dnes vecer

antana123
9. pro 2011

@jania023 né já mám od 17DC proveru do 26DC utroš nemám

antana123
9. pro 2011

@jania023 nevím jestli se to s proverou může kombinovat ale taky sem si říkala proč nemám utroš už jsem 2 měsíce měla duchy na těhu testu a MS to vždycky spláchla ikdyž byla BT nahoře

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 ja predpokladam skor tu laparku lebo v CARoch nemaju cas dlhodobejsie sledovat nejake priznaky endo alebo PCO, robit nejake vysetrenia. Oni to chcu hned mat z krku- cas su peniaze;o) A nanvysse ak by si mala po cisarskom nejake zrasty tak pri laparke ti ich vedia hned aj odstranit.

mijadave
9. pro 2011

@jania023 ja som ho mala vzdy takto davany, rozdeleny na 3 dni 3 injekcie 5000 pregnyl 😉

mijadave
9. pro 2011

@kacicqa neviem, podla mojho dr treba 3 injekcie a na 1000000% to bol pregnyl 😉

antana123
9. pro 2011

@kacicqa aha tak to si myslím že mě to opravdu čeká

kacicqa
9. pro 2011

@jania023 Budem drzat tapky nech je to v pohode. Ale este via nech sa tomu vyhnesh..asi je len jediny sposob, tak sa snazte ;o)

kacicqa
9. pro 2011

@mijadave No, ked si si ista..mozno sa nieco nove naucime;o)

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 Uvidish, mozno ani CAR nebude treba...este je cas, neplas sa... my ked mame teraz pauzu do februara tak mam pocit, ze ten cas pojde hrozne pomalicky;o(

mijadave
9. pro 2011

@kacicqa som si ista, viem citat 😀 😀 😀 pregnyl 5000, ved som ho vcera niesla posledny ku susede-sestricke a vecer mi ho pichala... 😉

kacicqa
9. pro 2011

@mijadave No, nove postupy...;o) Super, len nech zaberie, ostatne je uplne egal;o)

antana123
9. pro 2011

mě příjde že každý dr. to dělá jinak můj bývali u něj jsme měla clostil 2x1tbl od 1-5DC a 14DC 10 000 jednotek pregnylu a ted u té nové mám clostil 3x1tbl od 3-7DC 14DC UTZ a 5000 jednotek pregnylu každý to dělá jinak

antana123
9. pro 2011

@kacicqa no nevěříme tomu moc ale jak říkáš máme čas já jen zjištuju co mě čeká

antana123
9. pro 2011

@kacicqa no ono to uteče a budete se zase snažit ono je super vědět že můžeš otěhotnět 😉

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 Clostil a dufik by sa mam davkovat podla hodnot HP, takze ak sa ti nejako hormony pomenili tak je mozna aj zmena davkovania. ALe v praxi je to asi tak ako ty vravis, kazdy lekar ma svoje zvyky. Ja viem, ze babam davaju clostil aj bez akychkolvek predxadzajucich vysetreni... Nemozem otehotniet- aha, tak nech sa paci, budete brat clostil. Ako keby to boli lentilky;o(

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 Neviem asi este malo casu preslo, momentalne mam pocit, ze radsej by som bola v neistote ako prist o babo len s pocitom, ze sa to da... Sama si uvedomujem, ze je to neracionalne, ale momentalne je este vsetko ine silnejsie ako rozum;o(

antana123
9. pro 2011

@kacicqa no tahle nová mi HP nedělala jen mi automaticky změnila dávkování že ona to dáva takto a hotovka 😲

antana123
9. pro 2011

@kacicqa tomu rozumím že ti to je líto člověk se tolik snaží a pak toto ale třeba ted to výjde hned po pauze a dáváte si opravdu pozor???hodně ženských otěhotní v pauze

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 ;o( To sa mi nepaci... metodu pokus-omyl velmi nemam rada ;o( acina to prichadzat do takeho stadia ako ATB. Davaju ich kazdemu bezdovodne odoka uz len pri zakaslani a potom sa cuduju, ze nezaberaju;o( Este par rockov a bude to iste aj s tymi vsemoznymi hormonami;o(

antana123
9. pro 2011

@kacicqa taky se mi to moc nelíbilo hlavně to dávkování mi zabíralo folící byli krásní tak se bojím aby pak nebyla hyperstimulace a úplně zbytečně ☹

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 Viesh co, teraz som na to psychicky tak, ze som schopna akceptovat maximalne mangelove objatie a pusu;o( Takze si davame 100% pozor ;o(

antana123
9. pro 2011

@kacicqa já to znám já o první mimi přišla v 8tt už jsme měla i fotečky z UTZ myslela jsem že se zblázním ale věř mi ono to časem fakt přejde a je to pravda,ale vzpomenu si čas od času

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 Treba na to davkovanie dat bacha... Ja som mala 1 tab. denne a ked videl lekar tych 9 folikov tak nebol dva razy stastny. Fakt sa bal tej hyperstimulacie

antana123
9. pro 2011

@kacicqa no já měla po 2x1tbl 2 dominantní 20,5mm a 19,5mm na 14DC což si myslím že je akorát tak nevím proč mi to dávkování změnila

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 ved to, ze len cas pomoze... Keby sa dal teraz popohnat...

kacicqa
9. pro 2011

@antana123 Podla mna tym dosiahne len to, ze sa ti urobi vela folikov na oboch vajecnikoch. Viac ako dva velke urcite nebudu..a kopec malickych, z ktorych aj tak nic nieje.. Je to take zbytocne trapenie vajecnikov...;o(
Stacilo to co si mala, to bolo uplne super....

mijadave
9. pro 2011

@kacicqa asi hej, nove postupy 😀 hoci on to takto dava normalne uz dlho... 😉 mne clostil sposoboval, ze sa mi po dva cykly spravili 5cm cysty... vtedy mi prerusil na dva dni a potom som to dobrala, iba raz sme to stopli, lebo tam boli dve 5cm v jednom vajecniku 😒 ale teraz zas nejak sa im nechcelo narst... 😉

mijadave
9. pro 2011

dievcata, lucim sa, konecne padla a frcim domov... mozno sem este vecer nakuknem 😉