Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
11. led 2012

@lorreine ahoooooj 😉 ako sa mas? co nove?

harley26
11. led 2012

@lorreine Moc gratuluju a preju pohodove tehotenstvi a krasne zdrave miminko! Ani nevis, jak rada si prectu pozitivni hodnoceni 🙂 Me pani doktorka zjistila, ze mam jen 14 mm velke vajicka a ze je to malo, ze by meli mit aspon 18. tak snad to pomuze, budu doufat. A jak se citis jako tehotna? 🙂

mijadave
11. led 2012

@harley26 clostil Ti urcite pomoze na rast folikov, praskaju okolo 20mm. takze zo 14 nemas tak daleko 😀

jania023
11. led 2012

@lorreine ja za 6 mesiacov clotilbegytu som neotehu ani raz 😀 teraz je 6-ty mesiac ale uz to uzatvaram i ked som len 5DPO 😀

harley26
11. led 2012

@mijadave myslis ze 14 neni zase tak spatne? Ja sem vubec netusila, ze neco takoveho je ... zatim sem se o tuhle problematiku vubec nezajimala ... ale mam fajn doktorku, bude me pozorovat kazdy mesic na ultrazvuku, aby videla, jestli je davka leku vhodna a jak to na me pusobi ...

mijadave
11. led 2012

@jania023 nehadz flintu do zita... ved aj motyka moze vystrelit 😀 ale nie, fakt, preco to uz vzdavas? ved je nadej, ci nie?

jania023
11. led 2012

@mijadave to nieje tym ze to vzdavam len si myslim ze z toho mojho clostilovania nic nebude..idem na prefuk a mozno mi zistia ze mam zrasty a potom pochopim preco mne nepomohol k otehu..a beriem to tak ze sa snazim 3roky a nic tak ani tento mesiac nic nebude 😅 radsej tak ako si namyslat a potom tvrdy pad...ja hovorim ze Car to isti 😝 Tento mesiac to aj tak nejak odflakujem ani som nejak extra netestovala akurat meriam bazalku,nejak je mi to uz jedno..venujem sa dietatu ktore uz mam a nebudem stracat cas z dietatom ktore nemam a mozno ani mat nebudem 😉

strawbery
11. led 2012

@jeny krásne silnie testík 🙂
@harley26 ahoj, no ja som brala 2x1 ale budúci cyklus mi zvýšil na 3x1.....každej zaberá inak 😉
@lorreine jeeej ahoj, ako sa máme? 😉

mijadave
11. led 2012

@jania023 jasne, pozri na mna... ja som prastila s clostilom... uz toho bolo dost... ja som bola na laparke a zistili mi len par zrastov, ktore odstranili, ale tie vraj nemali vplyv na otehu... cize u mna fakt nevedia preco to nejde... sme s mm obaja ok... tak preco mne nepohol netusim... ja si nemozem povedat, ze car to isti... mm tam nedostanem... takze ostava dufat... aj ked teraz to beriem tak nejako akoby to slo len okolo mna... 😀

zabula
11. led 2012

ahojky holky,jak se tu máte 😕 a jak válčíte,přibyla nějaká těhulka? 😀
normálně už třetí den mám testy pozitivní,moje tělo se fakt zbláznilo 😀 ale ted jak mám vidět kdy sem měla vůbec ovulaci? kdo se v tom má vůbec vyznat,ted už su zblblá uplně 😝 podle čeho se mám ted řídit 😕
a dost se mi zhoršila plet,je možný že je to tím clostíkem?

jania023
11. led 2012

@zabula ja som mala raz pozit ovu test 5 dni posebe..podla teploty zistis kedy bola ovu

mijadave
11. led 2012

@zabula plet sa s clostilom zhorsila aj mne... a to som brala hrozne lieky na jej zlepsenie rok 😠 ale co pre babo nespravime... a teplotu nemerias? 😉

zabula
11. led 2012

@jania023 fakt?já vždy max.dva dny,teplotu si neměřím,já se v tom nevyznám,tak vím prd,no už s tím nic nenadělám,tak pro jistotu na o třeba ještě hupsnout a čekat na MS 😝

lorreine
11. led 2012

@mijadave Ahoj Janka, nic extra nove nieje. Mame teraz nejake problemy s manzelom. Myslela som, ze v tehotenstve budem v klude, ale nejak to naozaj nieje lahke a som celkovo v nejakej tehotenskej depresii alebo co...
@harley26 Dakujem, ale som opatrna kvoli tomu potratu. Ziadne extra problemy nemam. Bolia ma prsia a mam ich velke. A obcas mi je nevolno. Ale to je tak vsetko. 14 mm folik je nahodou celkom ok. Ja som mala predtym absolutne anovulaky, kde nedorastali foliky ani na 8 mm
@jania023 Je to individualne, to urcite. Ale Ty si skor statisticka vynimka...prajem Ti, aby to slo aspon nejak inak. Moznosti su.

zabula
11. led 2012

@mijadave neměřím,připadám si ted jak nějaká pubertačka 😀 😀

antana123
11. led 2012

@harley26 naděje je a spíš se daří ve druhém a třetím cyklu 😉
@irsina83 cyklus to upraví i zkrítí 😉
@harley26 já mám k němu ještě pregnyl a utroš jedu 3 cyklus
@strawbery držím palce at nepříjde já pořád věřím že budou // 😉

mijadave
11. led 2012

@zabula a co tak zacat merat? ved Ti tu poradime, vysvetlime... 😉

antana123
11. led 2012

@zabula jo jo začni měřit s BT budeš mít jistotu kdy je přesně ovu ráda poradím co budu vědět 😉

mijadave
11. led 2012

@zabula a preco sa citis ako pubertacka?

zabula
11. led 2012

@antana123 @mijadave holky děkuju za rady 😉 ste zlatý,uvidíme,pač ted řeším i když mi dok.napsal další clostík,jestli ho má cenu brát,když se další měsíc snažit nebudem,a mám jet s malým někdy do lázní,ale vůbec se mi nehce 😝

zabula
11. led 2012

@mijadave s tím podˇobaným obličejem 😀 😀 😀 po tom clostíku 😝

mijadave
11. led 2012

@zabula asi by som si dala pauzu s clostilom, ked sa snazit nebudete... 😉 ja som sa podobaneho obliceje zbavila iba pred 2 rokmi a uz som myslela, ze je to za mnou, trapila som sa s akne 22 rokov... ale je pravda, ze teraz je to uz nic oproti tomu, co som mavala... ved aj tvar mam zjazvenu ze az... 😒

manamani1
11. led 2012

Baby mám bolesti podbruška, vyzerá to na mrchu, som 8DPO, aj keď teplota sa drží, už cítim, že ma mrcha jedna dobehne!

mijadave
11. led 2012

@manamani1 ale snad nie 😉

manamani1
11. led 2012

@mijadave ale hej, poobede predmrchovske bolesti,a teraz vajecniky, akoby som bola prechladnuta....takze do rana...:- 😒

kacicqa
11. led 2012

Ahojte kocky. Tak konecne mam uz vsetky vysledky vysetreni, samozrejme ze sa skoro nic nenaslo... mierny nedostatok vitaminu D a inzulin je na hranici normalu a rezistencie. Takze mi nasadili Decko a metformin. Zatial som zobrala len dve tabletky, ale uz mi je kvalitne blbo, stale mi je teplo, potim sa prvacik pred tabulou a bud vidim dvojmu alebo rozmazane..Vraj klasicke vedlajsie priznaky, kotre by mali do 14 dni zmyznut. Ax jaj, len ako tie dva tyzdne prezit.

mijadave
11. led 2012

@manamani1 no uvidis, mozno nie... 😉
@kacicqa tak na jednej strane aj fajn, ze sa nic nezistilo 😉 tie vedlajsie priznaky Ti nezavidim... 😒

antana123
11. led 2012

@manamani1 snad nepříjde 😉
@kacicqa ty vedlejší příznaky nezávidím snad ti bude líp 😉

kacicqa
11. led 2012

@mijadave @antana123 Baby a vy sa ako mate?

antana123
11. led 2012

@kacicqa ale jde to 😀 já mám zase vedlejší příznaky z utrošu pořád mi je blivno no radost a vy už se snažilkujete????