Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
7. únor 2012

@manamani1 mam pocit,ze ano lebo som to dost intenzivne citila 😉 ma to potesilo bo som sa veru bala,ze neprebehne 😀 a robis si dnes vecer ovu test ??? som zvedava 😉 bo mam tusaka ,ze to bude ono dnes 🙂

manamani1
7. únor 2012

@kessica ale ja ziadne bolesti nemam🙂))))...jasne testujem az do mrchy🙂

mijadave
7. únor 2012

@antana123 a mozno nie... 😉 ja zas dufam, ze sa mi nenatiahnu cykly ako pred clostilom...rozmedzie 31-63dnove ☹

veji
7. únor 2012

@mijadave ahoj, mam sa celkom fajn, len obcas nejaky problem. vcera rano som bezala k dz, zacala som troska spinit. hrozne som sa zlakla. dal mi nejake lieky, vraj je vsetko v poriadku. vo stvrtok idem na NT screening, tak som zvedava aj sa bojim ako to dopadne. fotky dam neskor, ked uz bude aj nieco vidno. lebo ja si na bruchu zatial vidim iba slaninu 😀

mijadave
7. únor 2012

@veji tak som rada, ze je vsetko ok 😉 drz sa a potom daj vediet, ako si dopadla na tom screeningu 😉

kacnov
7. únor 2012

čau holčeny tak TT je naprosto negativní to nevadí 🙂))

bes22
7. únor 2012

Ahoj holky, tak po clostylbegytu jsem byla tak přestimulovaná, že se mi udělala cysta, která měla v průměru 6cm, tak jsem ho vysadila. A teď budu sama zkoušet kapky Femigard, mí sestřenici a její kamarádce pomohli k miminku, tak že mi dali naději 🙂

mijadave
7. únor 2012

@bes22 ja som tiez mala cysty z clostilu, dve 5cm v jednom vajecniku, v ten cyklus mi vysadil dr clostil, na dalsi som ho brala znova, ale uz ma sledoval viac na UTZ 😉 drzim pasticky, nech Ti to pomoze a najdes // an tehu testiku 😉

kessica
7. únor 2012

Skusala som jeden ovu test tak sa budem spoliehat na toho 05.02 ze prebehla ovu 😀 😀 😀

ili08
7. únor 2012

@kessica myslím,že ovu byla-teď už jen čekat a to bude asi nekonečné 😉

@mijadave držím palce ať to vyjde 😉

kessica
7. únor 2012

@ili08 No to cakanie akoze na zblaznenie 😀 😀 😀 za 9 dni mam dostat tak uvidime 😉

mijadave
7. únor 2012

@ili08 dakujem, teraz ozaj ostava len cakat... 😉
@kessica to mi hovor, ja budem cakat o 2 dni dlhsie ako Ty 😒

antana123
7. únor 2012

@kacnov škoda 😒

mijadave
7. únor 2012

@kacnov aj mne je to luto, ale ved Ty mavas dlhe cykly, tak este nie je nic stratene, nie? 😉

iinka
7. únor 2012

@antana123 ajoj, no dnes sú vajčníky moje ok, tak som už kludnejšia, a dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472

antana123
7. únor 2012

@iinka krása už se těším na tvůj testík 😉

iinka
7. únor 2012

@antana123 tak sa teš za mňa🙂 ja sa teda nebudem, lebo potom to nikdy nedopadne ako by som chcela🙂

drndapetka
7. únor 2012

Ahojte,
tak jsem zpět z dovolené a bohužel ani tento cyklus to nevyšlo ☹ Takže jsem vysadila v neděli Duphík a čekám na ms. jak dojde, tak to nahlásím. Ve čtvrtek jdeme do CAR a asi zkusíme IVF s minimální stimulací pomocí Clostíku a uvidíme kolik bude vajíček a jestli to vyjde.
Holky, prosím Vás jaké se dávají nejvyšší dávky Clostíku? Já mám teď 1-0-1, dává se i víc? Mám totiž po této dávce vždy 2 folikuly a potřebovala bych teď v tom dalším cyklu při minimálce více, aspoň tak 3-5 aby bylo vajíček, jenže mám PCOS, tak nevím jestli můžu více? Holky co máte polycystické ovaria jaké máte dávky? Díky moc 🙂

ili08
7. únor 2012

@iinka a kdy budeš testovat?

ili08
7. únor 2012

@drndapetka tak já mám 1-0-1 přesně jako ty-být tebou tak zavolám na gng a zeptám se přímo jí-a nebo bych zkusila ty izoflavony spolu s clostíkem a třeba to poroste více 😉

drndapetka
7. únor 2012

@ili08 co to jsou izoflavony, to jsem nikdy neslyšela? 😕

ili08
7. únor 2012

@drndapetka už jsem to sem jednou psala-je to něco podobného jako clostík,ale je to přírodní-koupíš to v DM drogerii a stojí to do 100Kč.Přesný název je Meno aktiv mit soja-izoflavony.Jedna kočka co má PCO to baštila i při injekcích a žádný problém z toho neměla,pokud mi to tento cyklus nevyjde jdu do toho taky.

ili08
7. únor 2012

@manamani1 ten minulý cyklus jsi taky brala clostík?Máš docela dlouhý cyklus tak třeba ovu teprve bude-zatím to podle teplot teda moc nevypadá 😒

iinka
7. únor 2012

@ili08 v piatok vyskúšam

kessica
7. únor 2012

@manamani1 inak ja som vcera volala s mojim dr. a on ma upozornil,ze nie vzdy ukazu ovu testy ovulaciu tak ze najlepsie sa je spoliehat na pocity 😀 bo som sa ho na tie ovu testy pytala a mi vravel,ze jeho zene nikdy ovu test nevysiel a maju 2 deti 😀 😀 mne to pride take rovnake ten 20DC a 21DC a otestujes este vecer ???

ili08
7. únor 2012

@iinka tak budu držet palce,teploty vypadají slibně 😉

iinka
7. únor 2012

@ili08 dakujem, zvyčanej mávam podobné teploty, tak moc si nádeje nerobím, ale teraz som mala prvýkrát ovuláciu, o ktorej som vedela a cítila ju, tak uvidíme...

iinka
7. únor 2012

@ili08 a ešte tento mesiac som bola bez clostilu a lutenylu, tak na to že som lieky nemala ...čakala som že bez nich nebude ani teplota vysoká a ani ovul.. nebude.

ili08
7. únor 2012

@iinka tak tím spíše je to zajímavé a napínavé 😉