Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
14. únor 2011

@kamillka100 Jo, asi testnu zitra a uvidime. No kdyztak jedeme dal, vsak ono se to jenou podari.

Jo, a vis co, vcera jsem mela strasnou chut na neco kyseleho, tak jsem si dala domaci zeli no a za pul hodky jsem to sla zapit mlikem. Ac mliko teda moc nemusim 😀 😀 Tak se manza smal a rikal, ze nam to hezky zacina 😀

lifinka
14. únor 2011

@puckal tak šance je velká! však doma mrkneš na test bude už suchý a líp uvidíš, co? 😀 doufám, že jsi ho nevyhodila!!!

sysinek
14. únor 2011

@lifinka
a po kolkych dnoch od pregnylu uz mozem testovat?

lifinka
14. únor 2011

@jika10 pěkný já snědla zavařeninu s kys. okurkama, ze začátku!!!

lifinka
14. únor 2011

@sysinek tak ten 12DPO si myslím....

kamillka100
14. únor 2011

@sysinek no dufajme, ze som to stihla, lebo bol mi pichnuty na 12dc rano a dr. nam kazal skusat az na 14 DC, ale skusali sme uz od 13DC, som velmi zvedava ci to pomohlo, dufam ze hej, bola to posledna moja sanca s clostilom ☹ , teraz min. 3 mesiace pauza

sysinek
14. únor 2011

@kamillka100
urcite stihla🙂

puckal
14. únor 2011

@kamillka100 díky, ale já mám jiné prášky a vysoké dávkování, proto Dr. říkal že do 3 dnů, protože ten výkyv bude pro tělo velký. Díky ale moc tomu také neveřím, spíš aby tam nebyl jiný problém....

veronika19833
14. únor 2011

@kamilka100 - ja som sa nan uz tiez pytala mojej lekarky, ale vravela mi, ze pregnyl nahradza duphastonom, ale po konzultacii s inym lekarom som sa dozvedela, ze pregnyl duphaston absolutne nenahradza ... a teraz komu mam verit, ked dvaja lekari maju kazdy svoj nazor - alebo niekomu chybaju vedomosti 😖 ??!! Mam z toho hekoj a zacinam byt z toho vsetkeho na nervy 😠 ... Nuz - premyslam, ze si ho u lekarky tiez na drzovku vypytam, uvidim, co mi povie... Drzim palce!!! 😉

petuska123
14. únor 2011

@kamillka100 ahoj ten duphaston moze zvysovat Bt?? ja sice uzivam utrogestan tak neviem ci sa teda spoliehat na teploty 😕

jika10
14. únor 2011

@lifinka No taky hezky 😀 Na tehotensky chute jsem nikdy neverila,ale kdyz rikas tohle tak asi zacnu verit 😀

kamillka100
14. únor 2011

@jika10 jednoznacne si v tehu, dam ruku do ohna, no som velmi zvedava, zajtra daj vediet

lifinka
14. únor 2011

@kamillka100 škoda, že už nemůžeš testnout, ale radši počkáme...

puckal
14. únor 2011

@lifinka Nevyhodila ale domů se dostanu až v 18 hod.

lifinka
14. únor 2011

@jika10 je to tak, opravdu se neříká nadarmo, že jíš kys, okurky...a víš jak mi po nich bylo fajn 😅

lifinka
14. únor 2011

@puckal každopádně počkáme na tvou zprávu a hned jsi šla do práce? nebo jsi ho chodila studovat?

puckal
14. únor 2011

@lifinka studovala jsem ho asi 5 minut...ráno je u nás hektické 🙄

lifinka
14. únor 2011

@veronika19833 určitě si o něj řekni já ho také měla pokaždé až teda poslední 4 cyklus nee, praskl folík sám

lifinka
14. únor 2011

@puckal počkáme na večer 😉 😉 😉

augusta
14. únor 2011

moj lekar mi doporučil pauzu az 6 mesiacov, clostibegyt som uživala 2 mesiace, 1. mesiac 1x5, 2. mesiac 2x5 na 12DC pichnutý Pregnyl, tiež sme sa mali snažiť 14DC, podľa sono ovu prebehla, tak na 3. mesiac manzel na SPG.
zajtra nesiem vasledok SPG mojmu lekarovi, ja tomu SPG nerozumiem takze neviem ci sme dopadli dobre alebo zle...neviete ake hodnoty by mali byť?

cutty
14. únor 2011

Ahojte, citam Vasu diskusiu uz dlhsie a zbieram info 🙂 Tiez sa snazime o druhe babo. Breriem duphaston a v januari mi Dr. nasadila aj clostil. A vyzera to tak ze aj hned zabral :D Robila som test a boli tam // ciarocky. O dva dni om skusila dalsi a bola ta druha dokonca silnejsia.Tak strasne sa tesiiiiim. Chystam sa tento tyzden k doktorke ci mi to potvrdi.

jika10
14. únor 2011

@kamillka100 Jo, jo. nebojte dam vedet hned vysledek. Ale radeji pocitam s tou horsi variantou, ze z toho nic nebude, protoze pak to zklamani bude menci a kdyz vykouknou //, tak budu o to vic stastna 😀

lifinka
14. únor 2011

@cutty tak to je velký úspěch, moc gratuluji ať čárečka silííí

jika10
14. únor 2011

@lifinka No jo, jenze ja sem sama o sobe kyselina. Salaty, okurky a tak musim mit krasne kysele, to mam po tatovi. Ja kyseli muzu 😀

lifinka
14. únor 2011

@jika10 😵 😵 😵

sysinek
14. únor 2011

@cutty jeeeeeeeeeeej.... tak to je super...aspon si nam dala nadej, ze to funguje🙂

lifinka
14. únor 2011

holky já bych šla už zase na utz, mám strach zda je vše ok, když člověk už nic v sobě necítí, ať už to mimčo kope, ať vím, že tam je...na KO jdu až 1.3. to je ještě doba....

sysinek
14. únor 2011

@lifinka nebojkaj...mas predsa v sebe silneho bojovnika...ten si tam teraz hovie a oddychuje...vsetko bude OK🙂

lifinka
14. únor 2011

@sysinek díky.... 😉 doufám, že spinká

jika10
14. únor 2011

@cutty Jeee, tak to gratuluju. Taky budu zitra testit a uvidim, jaky bude ortel 😉