Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
16. únor 2010

skúšala som v sobotu lebo som chcela mať najkrajší valentín na svete, bolo to skoro a nič tam nebolo
a viacej nejdem testovať lebo som si tým pokazila celú náladu a celého valentína
ale cítim že dojde :( lebo som strašne precitlivelá, revať sa mi stále chce a tiež sa mi vyhodilo akné, to sú moje typické príznaky

sliver
16. únor 2010

nie skúšala som v nedelu, oprava

kkamca
16. únor 2010

ahoj holky.

sliver
16. únor 2010

ajoooj

bobi3
16. únor 2010

sliver, to si skúšala skoro, podľa mňa ti // ukáže až vo štvrtok - piatok, ak sa to podarilo... príznaky môžeš mať také ako pred mrchou aj keď si tehu... moc držím palčeky!!!

tinusa75
16. únor 2010

Ahojte, môžem sa k Vám pridať? Sliver, to isté som prežila ja teraz v sobotu, som po stimulke clostylbegitom a pregnylom a mala som totálne tehu príznaky, bolo mi vkuse do plače, mala som "vlčí" hlad, prsia som mala napnuté, pálila ma záha....ja som si fakt myslela, že sa nám to konečne podarilo a v tom v sobotu poobede prišla mrcha, takže som bola znechutená, sklamaná, nahnevaná atď...Dnes idem k dokimu pre ďalšiu krabičku clostylu a ideme na to odznova...

nana.76
16. únor 2010

sliber ja po utrogestanu to vzdycky dostanu jak vysadim tak presne za tyden 🙂 ale ty to snad uz nedostanes preji ti to 🙂

sliver
16. únor 2010

bobi dakujem, viem že to bolo skoro, keby nebolo toho valentína tak by som neskúšala len som chcela dať darček drahému ;)

tinuška vitaj, môžem ťa pridať aj do tabulky, je mi luto že to tak dopadlo, treba sa nadýchnuť a s odhodlaním zase do toho!!!

sliver
16. únor 2010

nana - ja mám utroš do piatku a potom si mám spraviť test a zavolať do caru, bud bude pozitívny a zoberu mi krv alebo na vyvolávačku

bambi9__2
16. únor 2010

ahojte, mama otazocku, myslite ze vadi pri clostile napr. deci vareneho vinka? 😅 viem je to silny liek 😒

inak ja som prvy cyklus na clostile, som pred ovulkou (snad) ale podla folikulometrie si mam nasadit dalsi mesiac dve tablety... 😒
....ja som si naivne myslela a v kutiku duse dufala ze to hned vyjde s 1 ...

nana.76
16. únor 2010

urcite bude pozitivni uvidis 🙂

tinusa75
16. únor 2010

Sliver, ďakujem, rada sa k Vám pridám :o)))....Ako dlho stimuluješ s clostylbegitom? Ja som v podstate začala len minulý mesiac, tento to bude druhý cyklus, takže odznova celá procedúra.....aj Tebe pichá doky pregnyl? Lebo mne áno a poviem Ti, že som potom chytila riadne bolesti v podbrušku, ktoré trvali asi 2-3 dni, potom to ustúpilo....

tinusa75
16. únor 2010

bambi9, ja som užívala clostylbegit 2xdenne (ráno 1tbl a večer 1tbl) a vytvorili sa mi 2 veľké folikuly, jeden vpravo a druhý vľavo, praskol mi ten vpravo, ten vľavo sa stiahol....a čo sa týka vínka, tak to Ti neviem, ale v každom prípade je clostylbegit veľmi silný liek, radšej by som to na Tvojom mieste moc nekombinovala, aby si si nespôsobila nejaké zbytočné komplikácie....alebo sa skús opýtať prinajmenšom v lekárni....a na príbalovom letáku to nie je napísané?

sliver
16. únor 2010

bambi to každá z nás dúfa a ked nevíde s jednou tak víde s dvomi, raz sa to zadariť musí ;) držím prsty, ja beriem clostyl už strašne dlho, už asi piaty mesiac a vínko som si dala, no a čo... však to neuškodí, pohár dva....

no ja tiež ešte v kutiku duše verím že víde, aj ked mám tie príznaky ale aj sa pripravujem na to dalšie, nech nie som zdrtená potom, a ten další cyklus budem už asi aj pichať na tvorbu folíkov!!! a to isto pomôže ;)

bambi9__2
16. únor 2010

silver ok 😉 tak dr. vravi ze liecba bude u mna min.3 -6mes 😖 a potom uvidi ci nieco prida ...zrejme myslel injekcie co ty.... ako sa volaju?

sliver
16. únor 2010

no ja som stimulovala u svojho dr. 4 mesiace a pri dávke 4tb denne sa mi vytvoril len jeden folík, tak sme išli do Caru, tak sme skúsili IUI iba s jedným folíkom a tam mi povedali že další cyklus dáme zase clostyl, no ak sa mi zase vytvorí iba jeden tak to dostimuluje nejakými injekciami aby ich bolo viac a tiež väčšia šanca
Neviem rpesne ako sa volajú, som zabudla ;)

bambi9__2
16. únor 2010

tinusa, nie v letaku to tusim nie je.... ved ok, ja sa pytam radsej popredu, nepotrebujem pit 😅

inak to som sa chcela spytat, ze ked budem brat 2tbl, tak kazdu v iny cas? ja som myslela ze dve naraz 😕

silver, tak to uz musi zabrat, drzim palce 😉

sliver
16. únor 2010

bambi pri dávke 2 denne tak jednu ráno a jednu večer 😉

bambi9__2
16. únor 2010

ok, ja by som to pojedla hned 😀

silver, to si brala dost velku davku 😨 to sa moze dlhodobo?

tinusa75
16. únor 2010

sliver, myslím si, že Ti to doky dostimuluje pregnyl, ten je určený na to, že vyvolá prasknutie folikulu a tým pádom dochádza k ovulke, aspoň mne to takto vysvetlil ten môj...ja som zvedavá na tento cyklus, ako sa to tam bude "vyfarbovať", nakoľko ja mám len tretinu ľavého vaječníka, pretože mi ho museli z veľkej časti vyoperať kvôli "opuzdrenej infekcii" a pravý vaječník je ok, ten je "môj zlatý" celý a ešte som vlastne nepovedala, že ja už jedno dieťa mám, je to dcérka, ktorá bude mať v lete 7 rokov a o druhé bábo sa snažíme už od jej 1 roka, takže 6 rokov a nič..... 😒 ; preto som začala stimulovať a potom možno pôjdem aj na laparku....

sliver
16. únor 2010

no brala som prvý mesiac dve denne, druhý tri denne, tretí štyri denne, štvrtý brejk a teraz zase tri denne

no a výsledok žiadny preto sme sa rozhodli pre injekcie
no nie žiadny iba jeden dominantný folík napravo

sliver
16. únor 2010

pregnylom nie, ten je na prasknutie, ten mi dávali aby mi ten jeden praskol
my potrebujeme dosiahnuť aby sa ich vytvorilo viacej a bola väčšia šanca

tinusa75
16. únor 2010

bambi9, clostyl berie niekto 2-3 mesiace a počula som o dievčatách, ktoré to užívajú už veľa mesiacov, mne môj doky povedal, že odporúča sa max 3 mesiace a keď sa dovtedy nezadarí, potom treba vyskúšať inú metódu, akú to neviem....a dufaston ste skúšali? Dá sa to kombinovať s clostylom a pregnylom? Neviete niektorá?

bambi9__2
16. únor 2010

a kolko ma byt folikov cca? ja mam pco, tak tam bolo viacej malinkych 😖

inak podla min. grafu bez clostilu som mala ovulku na 33dc ...a potom krasne vysoke poovulacne teploty....
duphaston som este nebrala, ten je myslim na to ked chyba progesteron po ovulke, resp. je nizky.... 😕

mozno aj mne navrhne laparku, kvoli pco ☹

sliver
16. únor 2010

duphaston beriem od júla minulého roka, čiže ešte skôr ako clostyl s pregnylom
mne ho nasadil aby sa mi skrátil cyklus, lebo som mávala dlhé cykly, s ním sme sa dostali asponna úroven 33DC

tinusa75
16. únor 2010

ja mám cyklus v podstate dosť krátky t. j. 25-26 dní a je presný, mala som ho 21 dňový a odkedy sa zistilo, že mám zníženú funkciu štítnej žľazy a začala som užívať hormóny aj na štítnu žľazu, cyklus sa mi upravil na hranicu 25-26 dní, teraz som bola na kontrole u endokrinologičky a hladiny hormónov sa mi po 6 mesiacoch užívania pekne upravili.....jedno s druhým veľmi úzko súvisí....

v555
16. únor 2010

ahojte,trošku som sa k vam vtrela a chcela by som sa va s opytat kolko vajičok sa vam približne vytvori a či si musite pichať Pregnyl po liečbe clostil.Dakujem 😉 😉 😉

sliver
16. únor 2010

ahoj v555 - no ja som špecifický prípad lebo mne sa vytvorí len jeden, ale sú tu kočky ktoré maju 3-5 folíkov, je to u každej iné
pregnyl sa nemusí pichať, ten slúži na to aby folík praskol a presnejšie sa naplánoval styk ale mys me to na začiatku skúšali bez pregnylu sa trafiť ;)

tinusa75
16. únor 2010

v555, ahoj, ak si sa vtrela, tak si sa vtrela presne tak ako ja 🙂 🙂 🙂 , myslím si, že je to úplne v pohode, veď na to tieto fóra slúžia.... 😉
Čo sa týka vajíčok, neviem, koľko by sa ich malo vytvoriť, mne sa vytvorili 2 vajíčka (jedno na pravej strane a jedno na ľavej strane), ale dozrelo iba to na pravej strane, ja mám za sebou 1. stimulku a dnes idem k dokymu pre ďalšie balenie clostylu, pretože mrcha sa dostavila v sobotu....a keď bude foli 20-22 mm, vtedy mi pichne pregnyl....pregnyl je na to, aby Ti praskol folik a tým sa zabezpečilo to, že budeš mať ovu...

bambi9__2
16. únor 2010

baby, ked mna dr. ani nezavolal aby som prisla a pozrel by ci od toho 11dc narastol folik ☹ len nakazal sexik a mam zavolat ked dostanem ms a dohodneme dalsiu folikulometriu 😒