Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

soldi
16. bře 2010

ok simib 🙂 vsak uz vlastne jedno dietatko mate 🙂 a na hsg si bola?

elisabet
16. bře 2010

Ahojte, to je můj dnešní graf, náhodou, manža byl dnes na spermiografu, do týdne prý pošlou výsledky poštou, nevíte nějaké stránky kde bych si mohla porovnat jestli má dobrý sperm, nebo ne? K dr, se mi teď extra kvůli tomu nechce...
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

jerryjanka
16. bře 2010

eli - stači ked to sem potom napišeš a ja sa ti vyjadrím k tym hodnotám 🙂

elisabet
16. bře 2010

jerryjanka, díky, až dojdou tak je sem hodím a budeš moc hodná když z toho něco vykoumáš 😉

cosma
17. bře 2010

Ahoj holky, včera přijel můj přítel, na test se ani nepodíval a večer mi řekl, že už dítě nechce, ať jdu na potrat, že ho budu mít v mém věku zadarmo. Tak dlouho jsme na to čekali☹ Nevím, co teď dál, zítra odjedu domů, odkud pocházím a dál nevím.

pajinka111
17. bře 2010

hezké ranko všem..

cosma -to snad néééé 😲 ☹ ..co je to s těma chlapama!to si měl přece rozmyslet dřív,jestli chce nebo ne!!!!je to holka na tobě,ale já bych určitě na potrat nešla,ikdyby se chlap stavěl na hlavu,to bych raději odešla....jestli tvuj chlap už miminko nechtěl,tak to měl říct a nějak se chránit a né že až otěhotníš ti řekne že máš jít na potrat.. ☹

cosma
17. bře 2010

pajinka111
nechci jít na potrat, tak moc jsme si to dítě přáli. Zítra odjedu. Když půjdu na potrat, tak se rozjedeme, protože ten vztah se tím úplně rozbije, je mi 39 a mám poslední šanci mít dítě a po takové době se to povedlo. Je mi úplně na nic☹ Jem strašně moc smutná☹ J8 jsem se k němu letos přestěhovala do Prahy a pak tohle☹

titulienka
17. bře 2010

dobre ranko babulky ...kuk moj albumik http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f este tomu akosi neviem verit ale v tisku verim, ze uz bude len pekne tmavnut

tak dufam, ze moj prvy mesiac s clostilom ostane aj ten posledny 😉

pajinka111
17. bře 2010

co holky z horní části tabulky u snažilek,nebudete testíkovat..?
😉
Těhulky:
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 21tt
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 16tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 12tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 11tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 8tt
jednave.....................26let............0d.............0cl..........18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r.............2d.............1cl...........14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 5tt
cosma.........................39let.............d.............cl- 4.měsíce.........24 měsíců............16.3.našla //

snažilky:
misha1009..................26 let..........0d...............39DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................38DC..........................2x1cl..............4 mesiace
sofokleska...................24r.............0d................32DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................29dc(13dpo)................2x1cl..............21mesiac
jerryjanka...................27r.............0d.................29DC/13DPO/................3x1cl..............2roky..po lsk
zakupanda..................33let...........1d.................28dc-/14DPO/..................3x1......12měsíců,kyselina listová
titulienka .................. 30r.............3d.................27DC(9dpo)................2x1................11mes
sliver.........................28r..............0d.................24DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................23DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka.................33r..............2d.................20DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro...................26let...........0d.................18DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana..........................33let...........2d.................16DC..........................0cl.....................33mesic
ka 131.......................27let.............0d...............12DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov pajinka111..................38let..........1d..................11DC..........................2x1cl................34měsíců bobi3.........................32let..........0d..................9DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 8DC..........................2x1cl.............8mesicu

slavulilienka
17. bře 2010

dobré ránko holčiny
...cosma.... 😲 to je čo za sebeckého chlapa...konečne sa to podarí a on sa rozhodne,že ho nechce? No na Tvojom mieste sa s ním nemám viac o čom baviť...dieťatko vychováš aj sama...si silná ženská a takého chlapa čo si zrazu zmyslí,že dieťa nechce...takého Ti isto v živote netreba...
Je Ti určite hrozne, ale máš v sebe nový život..to malé nevinné stvorenie,ktoré Ti zatiaľ nevie povedať "mama nechaj si ma, budem Ti robiť radosť", ale raz keď vyrastie a dospeje, budeš hrdá naň aj na seba, že ste to zvládli... 🙂 Prajem Ti veľa, veľa síl, no hlavne zdravie a pohodu, lebo to teraz potrebuješ najviac...a obklop sa ľuďmi, s ktorými Ti je dobre...pomôžu Ti to prekonať.. 🙂 DRŽÍM TI PALCE... 😵

cosma
17. bře 2010

slavulilienka
děkuju moc za povzbuzení. je mi hrozně☹ zítra odjedu a nevrátím se sem. v úterý jdu na první ultrazvuk a pro těhotenskou průkazku. on mi řkel, že mne k potratu donutí,ale přece nemá jak a čím. tak moc jsme si to dítě přáli, jsem úplně na dně.

slavulilienka
17. bře 2010

tituš...no tedaaaaa, to vypadá fakt dosť dobre....tfuj,tfuj... 😉

titulienka
17. bře 2010

slavul..este tomu nemozem uplne verit ale myslim si ze je to na dobrej ceste 🙂

cosma velmi ti drzim palceky aby si to zvladla ...a nezabudaj ze ty mas pre koho bojovat...bude to tvoje zlaticko , ktore ti bude robit kazdym dnom obrovsku radost ....a toho muza pust z hlavy ...nestoji ani za pohlad....

jednave
17. bře 2010

Cosma, tak ten tvůj chlap je fakt sprominutím blbec 😠 Je to na tobě, ale já bych si dítě rozhodně nechala, vůbec bych nad tím neuvažovala a s chlapem, který neví, co chce bych se rozešla. Chlapa si najdeš kdykoli, ale s dítětem to taková jistota už není.

slavulilienka
17. bře 2010

cosma...jasné, že Ťa nemá ako donútiť...čo si on vôbec o sebe myslí??? 😠 Dobre si sa rozhodla, že od neho odídeš..bude Ti tak lepšie, no dúfam, že na nás nezanevrieš a budeš nás informovať ako sa máš-máte.. 😉 Uvidíš, čas všetko zahojí a ako povedala titulienka..máš pre koho bojovať a žiť.. 🙂 V utorok budem na Teba myslieť, ako dopadol UTZ, ale určite je všetko v poriadku a fazuľka pekne rastie...prajem Ti krásne tehuľkovanie a posielam veľa, veľa pozitívnej energie... 🙂

titu...no podľa mňa je to viac než na dobrej ceste... 😉

cosma
17. bře 2010

Holky děkuju moc! Určitě sme napíšu co a jak. naštěstí jsem si ještě nechala svůj byt, tak se mám kam vrátit a mám tam taky net, tak budu na příjmu. Zítra se mi mění život, vlastně už dnes, protože se s ním už teď neuvidím, dens nepřijde.

kocur76
17. bře 2010

Ahojte dievčence, prave som objabila tuto stranku. Doužívala som prvu davku clostilbegytu (2 tabletky denne od piateho dna krvacania, po dobu 5 dni) a chcela by som sa opytať : upravuju tieto tabletky aj manštruačny cyklus? Kedy mam očakavat,v prípade že sa to nepodarilo, menzes. Podla toho ako som ho mavala, alebo....?

bambi9__2
17. bře 2010

kocur, ak ti clostil zaberie a pride coskoro ovulacia, tak ms pride cca o 14dni po nej.... zalezi aku dlhu mas luetalnu fazu,.... moze to byt 11dni - 16dni... zvycajne byva rovnaka kazdy mesiac 🙂

soldi
17. bře 2010

kocur a preco Ti predpisali clostil?
clostil sluzi na stimulovanie ovulacie, takze mala by Ti prist menstruacia. a ako potrebujes upravit menstruacny cyklus? mas aj duphaston?

simib
17. bře 2010

Ahojte.Jeej Titu potichu gratulujem.Už bolo na čase.Môžete ma pridať do tabulky?Inak včera som mala foliky 25,23,21,20 a dnes som skúsila zmerať teplotu tak bola 36,9 tak asi v noci praskli,že?

kkamca
17. bře 2010

simib:asi ano..
Jinak dobré ráno..

zakupanda
17. bře 2010

pajinka oprav mě beru ted calibrum místo listovky díky.

jerryjanka
17. bře 2010

zakup no čo - kedy bude testik?

jerryjanka
17. bře 2010

cosma na takeho chlapa treba len palicu fakt
ak sa o čokolvek pokusi okamžite podaj trestné oznámenie 😠

kocur76
17. bře 2010

Soldi
closti mi predpisal preto že sa nam nedarí otehotnieť, mam zvyšeny estrogen a manžel trochu pomalšie spermie. Tak mi ho nasadil. Menzes som mavala každych 31 dni, a to bude zajtra, a ja som strašne nedočkava, s nervami nakonci, tak neviem čo bude....asi to do zajtra neprežijem...

pajinka111
17. bře 2010

kocur tak si udělej testík a uvidíš..asi bych se tak moc nenervovala..já mám cyklus kolem 18 až 30dní a minulí cyklus sem měla 35 dní..ale 2x test vyšel negativně,tak sem věděla,že ms přijde..

cosma
17. bře 2010

jerryjanka
Děkuju! Já pořád přemýšlím, čím mne může přinutit k potratu,ale nevím☹ Bude mne psychicky deptat, ale on byl vždycky tak moc hodný na mne☹ Já nevím, co se stalo☹

jerryjanka
17. bře 2010

cosma asi mu začalo načisto šlahať - neboj sa zvladneš to - pripadne dáš podnet na policiu na zákaz približovania - zmeníš telefonne číslo a ine veci
nedaj sa miminko ti stojí za to. ale taký chlap teda nie 🙄

lebo5
17. bře 2010

Cosma , mrzí ma že aj takýto chlapi existujú 😖 Držím palčeky. Žienky, chcem sa vás spýtať či nemáte niektorá skúsenosť s FEMIBION 800. Kamoška mi to odporučila, že jej sestra 3 krát potratila a FEM. jej pomohol aj otehotnieť a aj udržať bábino v brušku. Začala som ho brať aj ja, a neviem či sa nejako nepobije s clostilom.

jerryjanka
17. bře 2010

ak potratila 3x mala pravdepodobne nejaku mutaciu hemofíliu alebo tak
proste femibion doporučuju aj na čiastočne zriedenie krvi - inak je to viacmenej len kyselina listova - ta kamoškina sestra zjavne nemala problem otehotnieť ale skôr len donosiť
každopadne neubliži ti - akurat je dosť draha - na to že je to kyselina listova