Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
9. dub 2012

@mijadave ahoj moja, prajem hezké sviatky!!!! 🙂

krista1
9. dub 2012

@angelika_2 Aha,tak pokud ti ho takhle doktor napsal,tak to tak ber dál a uvidíš,ale četla jsem,že není dobré brát moc dlouho.Držím pěsti,ať se brzy zadaří.A nějaké vyšetření si podstoupila,když ho bereš?

mijadave
9. dub 2012

@kacule1978 dakujeeeem, aj Tebe 😉 my sme s dcerkou uz statocne mokre, teraz si uzivame klud 😉

aduskatt
9. dub 2012

@mijadave ahojky🙂))tak ja klasika neotvaram dvere nikomnu a moji chlapi len symbolicky navonaju🙂

aduskatt
9. dub 2012

@alja20 CAR je centrum asistovanej reprodukcie a drilling je zakrok, kde ti tu "tvrdu vrstvu" narusia, predstav si, ako keby naklepli skrupinku na vajicku, ak je problem v tom, tak ten zakrok by mohol pomoct.....

mijadave
9. dub 2012

@aduskatt ahojky 😉 ved ja tiez nikomu, len sused tu bol a moj otec s bratom a bratrancom... moj mm nas nepolieva a toho roku sme ukecali aj Danka, ze mu vajicko dame aj ked nas neokupe 😀 ine roky chodia len svokor, svagor (on s korbacikom), moji bratia, bratranec a otec a samozrejme sused... 😉 inym neotvarame... 😉 a po obede chodime k nasim len tu cez ulicu 😉

aduskatt
9. dub 2012

@mijadave rodicia neziju tu v meste a obaja maroduju, takze otec nepride, mm isiel do prace, decko ma len navonalo a ostatok sveta ma zamknute🙂)

mijadave
9. dub 2012

@aduskatt no ja mam rodicov a bratranca cca 200m od nas a svokrovci byvaju na druhej strane mesta, no tento rok nie su doma, pridu az vecer, veziem tam vecer deti, lebo zajtra musim do prace 😝

aduskatt
9. dub 2012

@mijadave tak ste blizko vsetci🙂

mijadave
9. dub 2012

@aduskatt to ano, okrem druheho brasku, ten je v Prahe a druhy svagor v BA 😉 no sesternice a bratrancov a vsetku ostatnu rodinu mam na Morave 😉

aduskatt
9. dub 2012

@mijadave my sme rozlezeni vsade🙂 tu som sama a vyhovuje🙂 rodicia a bracho su 50 km, svokra 350🙂

mijadave
9. dub 2012

@aduskatt tak to mas teda rozlietane 😉

e.l.i
9. dub 2012

ahojte chcela by som sa vas spytat aku ma uspesnost liecba s Clostilbegytem...snazime sa 11mes. a stale sa nam nedari... mam ovu kolo 17DC,., a dr mi chce nasadit tento liek...buduci mes. mi chce urobit este folikulometriu a podla toho ci k ovu dochadza...mi ho ide nasadit.....myslite ze je skutocne ucinny a pomaha k teho....mam strach ze sa mi rozhadze cyklus...a mam strach brat hormon. lieky.. ake neziaduce ucinky sa u vas objavili?

aduskatt
9. dub 2012

@mijadave no, to mam, ale vyhovuje mi to, aspon mi nikto "nepozera do hrnca" a zijem si svoj zivot podla seba🙂

aduskatt
9. dub 2012

@e.l.i to je rozne.niekomu pomohol, niekomu nie......to zavisi aj od toho, ake su priciny problemov s otehotnenim............ak je trebars iba v tom, ze nerastu vajka, moze pomoct, ak je problemov viac, tak tazko povedat..ved skus, uvidis🙂 drzim palce

isabellaa
9. dub 2012

@l_e_n_o_c_k_a
@dadenka111
a dalsie ktore viete, chcem sa spytat na pregnyl, ma ho lekar v ambulancii, alebo ho musim kupit v lekarni? kolko stoji a kde sa pycha?, ovu potom nastane do 36 hodin? Vdaka

l_e_n_o_c_k_a
9. dub 2012

@isabellaa pregnyl ti vydaju v lekárni na predpis, ja som doplacala okolo 1,50€... picha sa do svalu... ovu nastava do 36 hodin od pichnutia
@e.l.i ja som v marci zacala uzivat clostil, chodila som na folikulometriu, a ten cyklus som otehotnela, konecne sa nam podarilo po vyse roku

angelika_2
9. dub 2012

@isabellaa
@l_e_n_o_c_k_a žienky my sme sa po dvojitom pregnyle snažili a nič z toho červená aj tak dorazila 😠 náš boj je už dvojročný ☹

bambul7
9. dub 2012

@dadenka111 jej, akurat som sa potesila , ked som precitala tvoj prispevok. Mne to podla polohy krcka a ovu testiku tiez pride, ze ovulka tento mesiac bude skor ako minule... 🙂
inak pekny dnik, kocky 🙂
este dva dni a ultrazvuk.. som zvedava, ako to tento mesiac vyzera... 🙂
@e.l.i. presne ako @aduskatt pise, tak ak mas problem s tym, ze mas nahodou anovulacne cykly, tak ti clostil celkom uspesne moze pomoct. On je totiz urceny prave na stimulaciu vajecnikov. Sam o sebe nie je na "otehotnenie". Drzim palceky 🙂
@angelika_2 ja som tiez dostala ms, napriek tomu, ze sme mali maraton v posteli, vsetko bolo "akurat" nacasovane, priroda sa rozhodla inak... snad sa podari dalsi cyklus ;)

aduskatt
9. dub 2012

@isabellaa mne pregnyl predali priamo v CARe u lekara ked mi ju pichlôi, potom mi dali recept, vyzdvihla som liek a pri najblizsej navsteve som im doniesla, aby si dali novu zasobu do chladnicky🙂

aduskatt
9. dub 2012

@angelika_2 hlavu hore moja, ja viem, ze dva roky sa ti zdaju byt dlho, ale zrovna, ked je to podla vsetkych fajn nacasovane, je prd z toho......dobre to poznam.........

angelika_2
9. dub 2012

@aduskatt
🙂 hlavne kážu pozitíne myslieť 🙂 od decembra už pozítivnejšie sa myslieť nedá ako myslím JA 🙂 stále si vravím tento cyklus to vyjde 🙂 aaa už to vzdávam ...

aduskatt
9. dub 2012

@angelika_2 nevzdavaj...........ja som pozitivne myslela omnoho dlhsie, sice to nepomohlo,ale na Tvojom mieste by som sa este nevzdavala🙂 drzim palciska🙂osobne som alergicka na reci typu nesmies na to mysliet a pride to same..........

beju
9. dub 2012

@e.l.i ja som brala clostil predchádzajúci cyklus 1x v živote. Mala som veľmi bolestivú ovuláciu. Inak nič. Počula som aj o priberaní s clostilom, ale asi je to indi vindi - určite sa na to opýtaj lekára. Mne môj nepovedal nič a bola som s tých bolestí dosť vystrašená. O 2 dieťatko sa snažíme 8 mesiac.

beju
9. dub 2012

a aj preto mám 2 týždne nového gynekológa.

romca05
10. dub 2012

Ahoj, holky, mám první cyklus s Clostilbegytem, tak si vás tu pročítám a některé píšete, že po něm máte bolestivou ovulaci. Jak dlouho ty bolesti u vás trvají? Jsem 15DC, už čtvrtý den mě docela dost bolí břicho, i když dneska už je ta bolest mnohem snesitelnější, ale bazální teplota je pořád proklatě nízko, takže ovulace zatím nic.

milacik3
10. dub 2012

Ja som dnes 9 DC ( uz od 6 DC) mam bolesti...v pravom vajecniku, je to mozne ze tak skoro su bolesti? ked som s mm tak ma to nebolelo...ale je mozne ze tak skoro to uz mozem citit? ovulacia byva tak cca od 12DC a neskor...nie? Kolko vlastne dni to asi boli? a ked praskne tak ta bolest ustupi alebo je citit prasknutie (nap.prudkou bolestou) ? Mna este takto vajecnik nebolel (a asi preto ze som nemala ovulku) ...ale citila som to ked som mala cystu...tak sa obavam :-/ snad to bude ovulka...

kacnov
10. dub 2012

ahoj holky tak jak se tu máte nějak nebyl čas psát ale čtu poctivě tak já mám potvrzenou sníženou funkci šž tak jsem si objednala jod tak uvidíme co to semnou udělá :D

mijadave
10. dub 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mijadave
10. dub 2012

@kacnov ahoj, dufam, ze Ti to pomoze 😉