Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
12. čer 2012

@kescha ALE SU URCITE VIACERE ZENY OTEHOTNELI...A ZASE NIEKOMU TO NEPOMOHLO....je to individualne...treba vela trpezlivosti...

kescha
12. čer 2012

@milacik3 veď to, kebyže sa dá kúpiť niekde v supermarkete 😕

milacik3
12. čer 2012

@kescha 🙂 snad sa to podari prist k vytuzenemu cielu kazdej z nas co strasne tusim po babetku...

kescha
12. čer 2012

@milacik3 a ty si ako na tom ... bola si na kontrole?

milacik3
12. čer 2012

@kescha no nebola som stale cakam na MS...uz mi z toho sibe ☹ uz som 38 DC a ona stale nikde...Nemozem ist tento tyzden lebo mame vela prace v robote...tak az buduci tyzden chcem ist...

kescha
12. čer 2012

tak držím palce, nech je všeko OK a hlavne si to neodiaľuj ...

zuziklc29
12. čer 2012

@kacule34 ako si si urobila ten graf? ☹

kacule34
12. čer 2012
mijadave
12. čer 2012

@bambul7, @kacule34 ahojte kocky, moj mm ma trosku problemy sam so sebou, ale to uz sa riesi 😉 on vravi, ze som sa zmenila a ze nie k lepsiemu a ze preto neche dalsie babo a ze si mysli, ze prave teraz by sa to zadarilo, tak preto si chce davat radsej pozor... 😒
@isabellaa moja, ja som bola na laparke po 3.cykle s clostilom a do centra ma chcel dr poslat po 6.cykle...

bambul7
12. čer 2012

@mijadave to je asi fraza vsetkych chlapov, ked pride na rec o snazeni. mm mi to parkrat supol do tvare, ale je fakt, ze u nas sme si presli obrovskou krizou prave preto, ze ja som sa nevedela zmierit s tym MA a potom som cim skor chcela otehu a ved vies, ako to bolo aj u nas...
Daj mu cas. zriesi sa to. Deticky uz mate a ako si pisala, ono to pride alebo nepride 🙂 Skuste este ale pokecnut, ze to neznasilnujes, ale tak zas bacha si tiez nemusite davat 🙂

bambul7
12. čer 2012

@milacik3 u teba neslo o biochemicke tehotenstvo nahodou nedavno? Vies.. telo sa s takou udalostou niekedy trosku musi spamatat, aj ked by neslo o tehu dlhsie trvajuce.

Holky, mne dosla tento mesiac mrcha na 34.dc ako ked som clostil brala 😕

mijadave
12. čer 2012

@bambul7 moja, to som skusala... proste si aj tak dava pozor... ved som uz po ovulke, som mu to aj vysvetlovala, ze uz si fakt nemusi davat pozor, no aj tak si daval... 😒 no co uz s nim.... 😎 ale inak je zlaty, len kopat a kopat 😀

bambul7
12. čer 2012

@mijadave ach ti chlapi nasi niekedy 🙂 Ja toto nepoznam nastastie. aj ked nesnazilkujeme, tak nejako sme akutne ochranu zatial neriesili a ani nebudeme, kedze lekari sa sami vyjadrili, ze zas taka katastrofa by to nebola, i ked by to par veci skomplikovalo... ale tak... cas . znie to otrepane, ale verim, ze ty s tvojimi skusenostami vies, ako to myslim 🙂

mijadave
12. čer 2012

@bambul7 no ved to, chlapi, no co uz s nimi... ale teraz seka dobrotu, musi, lebo nieco vyviedol a teraz si to zehli.... 😀 no v tomto si nechce dat povedat a ja zas nie som taka, ze by som ho do toho tlacila... nechce, no tak nechce, co uz, raz to prekusnem a stravim, no zatial to nejde... ☹ ale bude lepsie, snazim sa pozerat na to z lepsej stranky, mame uz velke deti, tak si mozme obcas aj niekam vyjst, ked ich dame k babke 😉

venuss
12. čer 2012

ahoj holky, tak jsem byla dnes u doktorky a potěšila mě, prý reaguji na clostil, napsala mi další na další měsíc s tím, že kdyby už menstruace neprisla, tak ji to mám vrátit...Doufám, že nepříjde, ale jsem optimista,tak si nedávám moc nadějí... 🙂

bambul7
12. čer 2012

@mijadave viem, ake to je. tolkokrat si poviem, ze to bolo nase rozhodnutie, dat si pauzu, ale v kutiku duse mi to este pride obcas luto. Ale presne ako ty, beriem to tak, ze doleziti sme my, co tu sme. ak mimi pride, bude vitane, ak nie, tak zivot ide dalej 🙂

@venuss skvele 🙂 Ktory cyklus si? 🙂

beju
12. čer 2012

ahojte dievčence, ja som 1x u nového lekára s clostilom a dufíkom na čakačke do piatku, kedy by mala/nemala prísť M. Folikul krásne narástol na 21 mm na 17 deň cyklu. Na folikulometrii som bola tesne pred prasknutím folikulu (teda tesne pred ovulkou). Keď však prebiehala ovulka ja som mala baby také bolesti v podbrušku, že až. Tak neviem .... ale cítim teraz také ticho pred búrkou. Myslím si, že tento cyklus asi opäť nebude úspešný. ☹((( Už je 10 v poradí. Ja už proste musím ísť pracovať, lebo mi z toho šišne!!!!!!
Iné potiaže nemám, všetky ostatné vyšetrenia vyšli negatívne - len tie moje lenivé vaječníky.
Lekár mi povedal, že to s tým clostilom ešte potiahneme, že nechce zatiaľ posielať na vážnejšie zásahy. Priznám sa vám, že sa tej laparky bojím ako čert kríža. Vraj je to veľmi bolestivý zákrok.

Ale dúfame, veríme, nevzdávame boj o súrodenca pre našu dcérku!!!

mijadave
12. čer 2012

@bambul7 presne tak, aj ja si to hovorim, no stale tu bola iskierka nadeje... no uz je slabsia a este to zaboli 😒
@beju moja, to si mala krasny folik... tie bolesti som mala pri ovu s clostikom aj ja a aj ine babenky, to je ok, nemusi to znamenat, ze to nevyslo... a co sa tyka laparky, kto Ti povedal, ze je to velmi bolestivy zakrok??? ja som ju absolvovala a nezda sa mi taka hrozna, su aj horsie... vobec sa jej nemusis bat 😉 ja som na nej bola, lebo dr nevedel , preco nejde otehu, ze vsetky vysledky ok... vraj lenive vajecniky, pravdepodobne z HAK ☹ ale na laparku ma poslal, lebo mam 2 cisaraky za sebou, ci tam nie su zrasty... boli, no vraj tie nebranili otehu... takze po laparke mam 3 male jazvicky, no nic strasne 😉 fakt sa nie je coho bat, mozem povedat, ze operativne odstranenie hemeroidov alebo vyberanie mandli je ovela horsi a bolestivejsi zakrok 😉 laparka je oproti tomu pohodicka 😉 drzim pasticky, nech sa cim skor zadari surodenec pre dcerku 😉

beju
12. čer 2012

Ja mám tiež za sebou 1 cisarák - bohužiaľ. Neviem, ktorá z dievčat to tu spomenula, už to bolo dávnejšie. Celkom si ma potešila. 🙂)) Mandle teda nebola fakt nič-moc operácia. Už som bola veľká pubiška, keď som ju podstúpila.

🙂)))))))

Dobrú noc všetkým 🙂

milacik3
13. čer 2012

@bambul7 ano asi islo minuly mesiac....ale teraz som 39DC dnes negativny test takze tehotna nie som....ja neviem zase co je...musim ist na injekciu nech uz konecne mam MS

mijadave
13. čer 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
@beju no ja som mala desne vybetanie mandli, po laparke ta pobolieva len brucho, tie ranky a vo vnutri ma to bolelo, lebo som mala odstranene velke zrasty, no nic hrozne, vezmi si, ze som na 4den po laparke tancovala a po 7 uz robila na zahradke a aj rylovala 😉 takze fakt sa nie je coho bat 😉
prajem pekny dnik vsetkym 😉

venuss
13. čer 2012

@bambul7 jsme první cyklus... beru proveru na menstruaci,tak musím ještě více jak týden čekat,jestli příjde nebo ne... 🙂

kescha
13. čer 2012

@beju ahoj ... ja som bola tiež na laparke a pravdupovediac tiež som sa toho bála ... ale po náladovke mi to už bolo jedno a keď som sa prebrala z nakrózy tak mi vôbec nebolo zle, ani bolesti neboli strašné (väčšie mávam pri MS) a čo bolo najlepšie, tak som mala po nej hlad ako vlk ... 😉 takže žiaden strach

isabellaa
13. čer 2012

Dobre ranko kocky

@beju ahoj, ty uz beries 10 cyklov clostil? Bez prestavky?
Ak sa to nepodari v najblizsej dobe, aj mna caka laparka a velmi sa mi do toho nechce, lebo uz mam 2 operacie apendix a herniu za sebou a tie nase nemocnice....

kescha
13. čer 2012

@isabellaa dobré ránko ... môžem sa ťa opýtať koľký cyklus berieš ty clostil? ja som mala teraz prvý, žiaľ neúspešný a chystám sa na ďalší, uvidím čo mi doky povie v piatok na kontrole

isabellaa
13. čer 2012

@kescha ahoj, dobrala som 3 cyklus, ale 1. bol skusobny s jednou tbl./nezabral. 2.som mala ovu a nic a teraz 3. cakam, zajtra idem na foliky.

isabellaa
13. čer 2012

@mijadave
@bambul7
@kacule34
@milacik3
baby, vcera som mala strasnu depku, aj som si poplakala...dozvedela som sa, ze kamoska je tehotna, co je super, ale viete/ ja stale nic a este sa aj dopujem liekmi. Uz som z toho zufala, aj mm mi tak nejako dava vediet.,ze by chcel byt otcom, predtym to bolo tak z jeho strany, ked to pride bude fajn, ak nie tak pockame...
Ako dlhooooo esteeeee ☹ ? uz mam toho dost

milacik3
13. čer 2012

@isabellaa 😒 toto aj mna dnes napadlo....a viem co prezivas mna to uz tiez nebavi stale lieky brat a vysledok ziadny na co to vlastne je dobre....je mi do placu...preco je to take tazke...kazdy sa vypytuje kedy to bude...ako keby to bolo vazne take lahke a zalezalo to na mne...ale nezallezi to vobec na mne inak uz by vsetko bolo ine 😔 😢

kescha
13. čer 2012

@isabellaa tak nech sú poriadne veľké na prasknutie 🙂 ...

isabellaa
13. čer 2012

@kescha dik, aspon nieco nech je tento tyzden pozitivne 😉