Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
14. pro 2011

@zabula ziadne ovulacne priznaky si nemala? hlien, pichanie, nic? ako casto ste sa snazili?ako dlho beres clostil?

zabula
14. pro 2011

@manamani1 ovulační příznaky jo,a dle testu to byla ovu jako hrom,ale nic mi po něm nebylo,jak s ním mají nějaké holky jiné zkušenosti co sem četla.Brala sem ho poprvé.
16DC byla čárka silnější než kontrol.17DC stejná jako kontrol.,pak slábla,a 14DC,17DCráno i večer,bylo tulení,tak nevím.Testíky mám v albíčku.Dnes su 22DC

manamani1
14. pro 2011

@zabula dnes si 22DC??? tuleni bylo len 14DC a 17DC alebo od 14DC po 17DC, kazdy den?

zabula
14. pro 2011

@manamani1jj, tulení jen 14DC,a 17DCráno-večer,a 19DC,manžel je kamionák,furt v čudu 😒 to byla náhoda že byl tak doma,že nebyla práce

manamani1
14. pro 2011

@zabula to je supeeeer....a ako dlho ste sa snazili?myslis ze je to vdaka clostilu?

zabula
14. pro 2011

@manamani1 no já vynechala anti na konci srpna,v září nic,pač byl v čudu,
na říjen si vzal k vůli tomu dovču na 14dní.No a cyklus 53dní,a vyvolávačka,pač zjistili že je tam cysta,to de poznat na těch testech jestli si se dívala,když je tam cysta jsou všechny testy stejně negativ. 😒
No a minulý čtvrtek sem byla u dokt.a on říká:vidím tam vajíčko 23mm.může každou chvíli prasknout,no ale pak se ho ptám jestli je to vajíčko,že na té straně byla ta cysta,a on že to nemůže poznat.
Tak říkám že to asi nebude pač,ve středu sem si dála ovu test a byl negativ.
Došla sem dom a furt mi to nedalo a udála sem si další,najednou vyskočila silná čárka,ještě dřív než ta kontrolní.tak čem čučela jak blázen. 😕
A večer pozdě dojel muž,tak hned brzy ráno sme ne to vlítli 😀 ten den pátek byla tam ještě čárka stejná jak kontol.
Večer sme si zajeli na masáž a paní říká,dejte si víno skočte nato a budu mít / /.
Tak večer to bylo schutí znovu 😝
Dle mě je to díky clostilu,pač s tou cystou sem žádnou ovu neměla.
Ale nevím na čem sem,pač dle ovu a té fáze,by sem měla mít cyklus asi kratší,kdybych to počítala na puvodních 32dní,tak mi to nevychází.

manamani1
14. pro 2011

@zabula krása! ten folikul 23mm-vy bol na ktery DC?

zabula
14. pro 2011

@manamani1 ten folik byl 16DC,já s tímhle zkušenosti nemám,byla sem na tom poprvé,tak nevím jestli je to hezký,nebo jaký má být velký.
Tak děkuju za tvoje rady a zkušenosti 😉
No prej kdyby to nebylo tak mi napsal další clostil.a zvýšil na dvě denně,doufám že to nebudu muset 😒

manamani1
14. pro 2011

@zabula tak a nie si tehulka????

zabula
14. pro 2011

@manamani1 no to já nevím 😕 asi ne,nebo si myslíš že by to vyšlo?

zabula
14. pro 2011

@manamani1říkám si furt dokola jestli na tulení nebylo pozdě 😕

manamani1
14. pro 2011

@zabula folikul bol nádherný, 23mm to je uzasne, ktory DC si dnes?

zabula
14. pro 2011

@manamani1 22DC

manamani1
14. pro 2011

@zabula no tak este pár dni pockaj a potom testni 😉

zabula
14. pro 2011

@manamani1 cítím jen že mám citlivý pobříšek,dnes mě v něm píchalo,a prsa začínám cítit takový miniaturní tlaky,tak od druhého,třetího dne od ovulky.Ale mě bolely prsa i předtím a nic pak z toho nebylo,ale předtím mě boleli skoro celý měsíc v kuse,a ted začali až po ovulce,tak su z toho magor.Sice by to bylo 4tý hěhu,(jedno sem v 8týdnu díky horečkám potratila),ale pokaždé je to jinak,např.u prvního sem věděla že su hned těhu a u druhýho sem to zjistila až v 2měs.,pak se v tom vyznej

zabula
14. pro 2011

@manamani1 Sama su zvědavá,co bude.A kdy to se uráčí dojít.Ale normálně dnes jak mě bolí,no spíš píchá celý den břicho,tak sem ted zjistila na kalhot. takovej zašpiněnej,narůžovelej, ale fakt jen lehce- výtok,ale bylo toho málinko,a na záchodě nic, od ovulky je to tak přes5dní,nevím jestli se děsit,nebo radovat 😕 ☹

hela82
14. pro 2011

Tak damy, ja dneskem zacim od zacatku. 1DC- potvora MS dorazila.......takze hura do noveho snazeni 😝

lorreine
14. pro 2011

@bobi3
@veji Holky, gratulujeeeeeeeem! Vitajte v klube. Ja som tiez v nedelu objavila dve ciarky a z vcerajsej krvi HCG 279,3....Tak tu vsetky musime nosit tehu bacilky, aby nas bolo viac a viac 🙂

bambula27
14. pro 2011

@lorreine Ako vam zavidim...ale v dobrom. Zo srdca vam to prajem 🙂 Verim, ze postupne "nakazite" aj nas ostatne 🙂
Mimochodom, mne je tak neznesitelne zle po tom metformine a to je este len 3.den odkedy ho beriem ☹

jeny
15. pro 2011

ahojte, tak v poslednej dobe radost sem chodit 😀 gratulujem novym tehulkam tak vy ste to s tym terminom do Vianoc fakt zobrali zodpovedne 😀

antana123
15. pro 2011
antana123
15. pro 2011

@mijadave:jaký byl vánoční večírek????asi nebudeš měřit BT co???

manamani1
15. pro 2011

@zabula ten ruzovy vytok je uhniezdovanie

antana123
15. pro 2011

@zabula nádherný folikul si měla držím palce 😉
@hela82 držím pěsti na další snažení 😉

elys
15. pro 2011

Ahojte holky. tak mi v noci prisiel vysledok testu DNA pre urcenie pohlavia babatka. cakame chlapceka... 🙂

antana123
15. pro 2011

@elys Ahoj to je co za test???

mijadave
15. pro 2011

@terioza1 ja som to nemyslela zle, len si tu dlhsie nebola a 6.12. si mala v tabulke pisanu kontrolu, tak som bola zvedava, ako sa Ti dari a ci je vsetko ok 😉 som rada, ze si sa zastavila 😉
@antana123 vecierok dopadol nad ocakavania, bolo super, bolo nas sice len 6, ale taka zabava a tanec, ze parada 😀 a merat som merala, lebo doma sme boli o 1.30, no do grafu so poznacila, ze som malo spala a trosku viac pila vinko 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/361810
@elys jeeeeej, chlapceka, gratulujem 😉

elys
15. pro 2011

@antana123 robia ho na lekarske fakulte v BA v sukromnej genetickej ambulancii Geneton. stoji to 72€ a urcuju pohlavie s presnostou na 99,5% pri jednopocetnom tehotenstve z krvi uz po 10TT.

antana123
15. pro 2011

@mijadave tak to je super že jste se bavili a graf vypadá dobře 😉

elys
15. pro 2011

@mijadave dakujem Jani 🙂