Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nanulik
10. pro 2009

ešte som neskúšala lebo sa bojím, mám strach že je zavčasu a nemuselo by to ukázať. v minulosti som vždy hned skúšala ale nikdy nič a bola som potom sklamaná. ale ešte uvidím ako sa to bude vyvíjat.

nanulik
10. pro 2009

no tak ja keby som mala doma testy tak by som neodolala. tak radšej ani nekupujem 🙂

wera
10. pro 2009

teda nanulik vidím že máš toho na víkend riadne naplánovaného 😉 tak hlavne aby oslava dobre dopadla 🙂 a chodíš ešte do školy keď budeš mať skúšku?

nanulik
10. pro 2009

tento víkend sa ozaj nebudem nudiť 😀 začala som na staré kolená chodiť na VŠ 😀 teraz som v druhom ročníku. a oslava sa bude robiť doma tak treba variť, piecť a tak podobne. ale aspoň sa dobre najeme 😀

wera
10. pro 2009

jej to je super že si sa rozhodla pre školičku 🙂 ja som tiež išla do školičky neskôr a teraz som ju dokončila 🙂 aspoň som mala čo na zábave 🙂 tak a nech Vám oslavička dobre dopadne, sme tiež oslavovali doma 50-tku minulý mesiac 😉

bobi3
10. pro 2009

nanulik, ja sa tiež vždy bojím testovať, ešte aj pár dní po termíne mrchy... ☹

wera
10. pro 2009

prajem pekný podvečer žienky 🙂
tak mňa dnes pobolieva podbruško a mala som aj trochu výtok taký biely ....joj bodaj by to boli nejaké pozitívne príznaky 😉
inak moja sestrička mi dnes ohlásila že od ďalšieho cyklu ide tiež na clostyl....už sa im s manželíkom dlhšie nedarí a teraz zistili že má anovulačné cykly...takže budeme v rodime dve clostylky, a dúfam že úspešné 🙂

dudunidu
10. pro 2009

ahojte kočky, jdu jen na chvilku, mám moc práce, vězím po uši v excelových tabulkách 🙂
Weri: No ty jsi už 9 DPO, to už je docela pokročilý čas... Kéž by ten výtok byl příznakem! 🙂 Holky mně by zajímalo, jak se liší ten těhotenský bílý výtok od normálního hlenu creamy nebo lotion, prostě toho klasického před ovu... 😕

wera
10. pro 2009

ahoj dudun 🙂 tak v tých výtokoch nemám absolútne prehľad.... a tiež by ma to docela zaujímalo 😀
tak príjemné tabuľkovanie nech máš robotku rýchlo hotovú 😉

dudunidu
10. pro 2009

jdu napsat nějakým známým těhulkám, zjistím to 😉 Děkuju🙂 No dělám to doma, mám zapnutou hudbu, takže je to fajn 🙂 Zrovna si pouštím Daru Rolins 🙂

wera
10. pro 2009

tak potom daj vedieť čo si zistila, som zvedavá 🙂
vidím že máš doma o zábavu postarané 😉

barcaldine
10. pro 2009

Ahoj dievcata, precitala som vasu otazku poslednu a chcem prispiet svojou troskou, kedze sa citim dlzna, lebo som bola clostilka a vase diskusie mi pomohli sa vela dozvediet aj ked som neprispievala 🙂
Takze skusim opisat rozdiel medzi ovu hlienom a tehu hlienom:
urcite viete ze ovu je ten egg, priesvitny, natahovaci..... no potom este zvykne byt troska hustejsi, akoby biely ale tiez je taky skor natahovaci a je zmiesany s cirim hlienikom.
Tehu hlien(ktory som spozorovala ako prvy priznak, aj ked som nevedela ze je to on) je iny. Nie je natahovaci ani troska, je biely ale nie uplne, ma taku akoby zelenkavy alebo zltkavy odtien. Je husty, uplne nepriehladny. Nie je v nom nic podobneho z toho ovu hlienu. A nasla som ho po toalete na papiery, v malinkom mnozstve na spodnom pradle. (mnozstvo sa ale urcite lisi u kazdej) Tazko mi je ho nejako este presnejsie opisat, ale verim ze vam to aspon troska pomoze v rozoznavani 🙂 Podotykam ze opisujem vlastne skusenosti (mam ten hlienik stale) takze rozdiely sa urcite najdu. Ale verim ze prispeju aj ine dievcata, aby bolo s cim porovnat.
A hlavne drzim palce vsetkym snazilkam, nech sa zadari co najskor. Papa

wera
10. pro 2009

ahoj barcaldine, ďakujeme Ti veľmi pekne za Tvoju radu 🙂 presne takýto výtok som dnes spozorovala a je fakt iba v malinkom množstve, joj bodaj by to bola nejaká predzvesť 🙂 prajem Ti ešte krásne tehuľkovanie 😀

govinda
10. pro 2009

čaute kočky. ako sa máte?

dudunidu
10. pro 2009

barcaldine jsi zlato!!! 🙂 Děkujeme!!!! 🙂

weri no to zní vážně slibně!!!!!!! 😅 Držím palce!!! 🙂

jane86
10. pro 2009

Ahojky děvčátka jak je? Já jsem dnes 20 DC a 7 dní po pregnylu a nemůžu se dočkat jak to dopadne.... 😒 Bojím se zklamání....moc moc

wera
10. pro 2009

ďakujem dudun, bodaj by to tak bolo 🙂

ahoj govi, no nič takého nového... iba že už sa teším kedy bude víkend, lebo si potrebujem poriadne oddychnuť...stále by som iba nič nerobila a najhoršie je to v robote... a ty sa máš ako? čo nového?

wera
10. pro 2009

jane hlavne si to tak nepripúšťaj, treba veriť že bude dobre, či už v tomto cykle alebo v tom ďalšom 🙂 ... ja som síce už tiež trošičku nervózna... ale snažím sa nepripúšťať si to 😉

jane86
10. pro 2009

Já bych si to tolik přála. Věřila jsem jsem že po té laparce a s pregnylem by se to mohlo povést, ale nevím nějak přestávám doufat. A příznaky taky nikde ☹

wera
10. pro 2009

jane keď ti pichli pregnyl len pred 7 dňami tak si mala ovulku asi pred 6 dňami, neboj to je čas aby sa príznaky začali prejavovať až niekedy teraz, tak neboj a hlavne na to toľko nemysli a uvidíš že to výjde 🙂

barcaldine
10. pro 2009

😉 baby nie je za co. Wero, drzim prsty nech je to ten spravny tehulkovsky hlien.
A dakujem aj ja vam. Budem tu nakukovat co mate nove 😀

govinda
10. pro 2009

kočky, dávnejšie ste tu spomínali, že koľko rastie folík za deň. Neviem to nájsť. Nepoviete?
A aká má byť výstelka maternice?

lucialen
10. pro 2009

Govi, mne doki povedal, ze folik rastie ku koncu aj 2mm za den, na zaciatku asi pomalsie 😉
Ja uz len cakam na tu mrchu, aby som sa k vam pridala 🙂 Od kolkeho dna cyklu sa zacina s clostylom?
A este k tomu hlienu, ja som uz citala, ze tehulky mali na zaciatku aj priesvitny natahovaci 😒 Ja by som sa tym velmi neriadila. Ale sama hladam vsetky mozne priznaky 😀

jane86
10. pro 2009

wera a kdy myslíš, že mám zkusit testík?

wera
10. pro 2009

jane určite počkaj aspoň 10 dní po ovu, skôr by mohol byť testík skreslený pregnylom... ja radšej počkám až do cca 29 DC... pre istotu aby bolo naozaj vidieť alebo nevidieť výsledok... 🙂

govi s tými folíkmi Ti neporadím lebo netuším presne ako rastú...

luci čo sa týka clostíku tak je to rôzne, niektoré ho berieme od piateho dňa cyklu a iné už od 3 DC, Tebe ho doki ako predpísal?

lucialen
10. pro 2009

No mne len povedal, ze mam prist hned ako dostanem mrchu 😒 Ale co ak ju dostanem zajtra poobede? Tak tam pojdem az na 3DC 😒 Ved hadam ma nevihodi 🙂

wera
10. pro 2009

žienky prajem krásnu dobrú noc, ja už idem do hajan lebo som nejaká unavená, ráno v robotke dočítam všetko zameškané 🙂

dudunidu
10. pro 2009

govi ano je to tak jak říká Lucien, cca 2 mm za den... Na začátku asi pomaleji 🙂

Lucien Clostík se většinou bere 5.-9.DC, takže když přijdeš k dokimu 3DC, bude to OK 🙂

weruško dobrou! 🙂

dudunidu
10. pro 2009

jane: nechceš se přidat do naší tabulky? 😕

jane86
10. pro 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............53DC/28dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................41dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

sofokleska..................24r.............0d..........32DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........32DC/12dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........32DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........30DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........23DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........23dc /9dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........22DC/7dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........22DC/7dpo/............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........21DC/7dpo/...................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d..........18DC.............................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........17DC..............................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d............9DC..............................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d............9DC..............................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............4DC..............................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d............3DC .............................0 cl..............19 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.............2DC..............................0cl................9 mesiacov
jane86.....................23 let...........0d.............20DC..........................2x1cl..............12měsíců