Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

katkaajurko
6. srp 2010

ja mam tusim info ze praskaju tak cca 18mm- 22mm , ale ci vsetky a tie ostatne sa asi vsetrebu ..neviem...

brumca
6. srp 2010

@10andrea12 ahoj 🙂 tak kde si? testovala si dnes? 😉

bbtina
6. srp 2010

@brumca , no pri tejto velkosti praska taky bažný priemerny folik prirodzene, ale Pregnyl by mal vraj spôsobovať prasknutie aj menších, tiež som si nie istá, tak reku či s tým niekto nemá skúsenosti

brumca
6. srp 2010

@bbtina ahaaa, tak potom veru neviem 🙂

makovicka53
6. srp 2010

@brumca ....11 den mi bol pichnuty pregnyl a teraz je 20 den....vsak ale ovulka mala nastat hned od pichnutia nie?som mala vtedy priserne bolesti cca 3-4 dni a teraz sa to podoba akoby na menstruacne bolesti,ale nejak skoro sa mi zda...

makovicka53
6. srp 2010

@makovicka53 .....svrbenie ani nie ale take divne to je ak si mala niekedy zapal mocovych ciest tak taky pocit akoby vnutro ta bolelo ale taka ina bolest to je

dixie_chick
6. srp 2010

@katkaajurko Funguge,funguje,mam Ta tam pridat?

dixie_chick
6. srp 2010

@katkaajurko prave som sa docitala, ze si sa chcela pridat 🙂. V praci som nestihala vsetko citat 🙂.

dera
6. srp 2010

Ahojte. Jasom po liečbe Clost. a Pregnylom otehotnela. A poviem Vám že brucho bolelo ako pred jahodami test vyšiel negat. Potom som začala špiniť ale tak slabo a divne, v ten deň som znova spravila test a bol pozit. Išla som do nemocnice - pre istotu a tam mi povedali že som tehotná a nechali ma radšej tam. Držím pršteky nech sa zadarí..
Inak vytvorili sa mi č vajíčka tak ten výraz tváre po pozit. teste ste mali vidieť. 😀

dera
6. srp 2010

4 vajíčka 😝

katkaajurko
6. srp 2010

@dera fiiiiha 4? si sa potom bala ze budu 4icky ? 🙂 😉

dera
6. srp 2010

Tak trochu 😝

10andrea12
6. srp 2010

@brumca tu som testovala som a vysledok je negativny je to biele ako sneh 😒 tak ho sem ani nedavam lebo tam nieje ani naznak ducha.nesiel nam cely den internet u nas su velke burky a leje a leje ako z krhli a signal nikde 😀 😀 😀 az teraz som sa dopracovala na net brucho stale boli a krize ani nevravim dnes som 35 DC cize ak bol test negativny tak to je uz na 100%.nic to bojujeme dalej 🙂 🙂 🙂

katkaajurko
7. srp 2010

andrea skoda 😒 , nic to ako pises - bojuje sa dalej 🙂

dera chapem 🙂

adrika0
7. srp 2010

@brumca gratulujem ti zo srdiečka dlhšie som tu nebola lebo sme boli na dovolenke ,ale dalšia tehulka super....no a mi máme už aj srdiečko tak nám krasne bilo na ultrazvuku....no a už sme v deviatom tyždni,mame knižku a predpokladany prvy termin 14.3.2011......strašne sa teším.....

brumca
7. srp 2010

@10andrea12 ahoj, tak to mi je luto ☹ ale veru treba bojovat dalej a verim, ze buduci mesiac sa budeme tesit z dalsej tehulky 😵

dadqa86
7. srp 2010

Ahojte...Ja tiez dnes som dostala mrchu a mam take bolesti ze ma ide porazit ☹

brumca
7. srp 2010

@adrika0 ahojky 🙂 dakujeem, dufam, ze vsetko bude aj u mna v poriadku, tento tyzden idem k doktorovi. Gratulujem k srdiecku, nech brusko krasne rastie a nech sa dariiiii 😉 a ako sa inak citis? mas uz nejake tehu chutky, alebo tak? 😀

10andrea12
7. srp 2010

ahojte babule nic sa nedeje bojujem dalej ved aj na mna to raz sadne 😀 😀 😀 😀 u mna mrcha nikde taaaak ja uz neviem uz by sa jej mohlo uracit a ona nie a nie normalne ma stve 🙂krize bolia na porazenie a o podbrusku ani nevravim aj na zasoby tamponov som dnes bola a mrchy stale nikde 😀 😀 😠 😠 😠

lilik
7. srp 2010

ahojte nevie mi niekto poradit? brala som clostilbegyt 5-9 DC, ovulka dosla. potom duphaston 13-23 DC, 27 DC som bola u dr na sone videl ze folykuly praskli, takze ovu bola a hned od toho 27 DC mi nasadil duphaston znova po 2 tab. denne az do odvolania. povedal mi ze ked ho budem brat tak to ma dvojity ucinok :
1. ak som tehu tak to udrzuje plod
2. ak aj nie som tehu tak sa mi ms nedostavi lebo mi to tie hormony zastavia
dnes som 36 DC a strasne ma zacalo boliet podbrusko a trocha som aj krvacala, neviete mi poradit ci mam duphaston vysadit alebo ho mozem dalej uzivat?

brumca
7. srp 2010

@10andrea12 ahoj 🙂 jaaj ta mrcha si fakt robi co chce, pride ked ju uz clovek necaka a ked ma prist tak nechodi 😒

brumca
7. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 21tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 7tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 6tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla //

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............7DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................36DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 9DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............54DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................30DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 26DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............24DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................20DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................17DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................11DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d................8DC..........................1x1cl.................17 mesiacov

lilik
7. srp 2010

brumca mala si aj nejake tehu priznaky? ked si si robila ten testik?

brumca
7. srp 2010

@lilik ahoj 🙂 tak co som si na sebe vsimla bolo to, ze som mala take plnsie prsia ( vsimol si aj moj muzicek ) a vystupili mi zilky a naozaj velmi casto chodim cikat 🙂 este ma bolelo podbrusko, ako keby sa ma kazdu chvilku spustit mrcha...od vcera ma uz boli menej, dnes som 35DC. Kazda baba vsak moze mat ine priznaky, alebo aj ziadne, je to velmi individualne 😉 vidim, ze aj ty si snazilka, tak prajem vela stastia 😵

dadqa86
7. srp 2010

Ja som dnes len 26dc a uz som dostala mrchu ☹ zase nam to nevyslo uz sa pokusame vyse roka...No nic

makovicka53
7. srp 2010

@dadqa86 ....to si nejak skoro dostala nie?hlavu hore neboj coskoro to vyjde...my sa tiez snazime a uz 1,5 roka ☹

dadqa86
7. srp 2010

@makovicka53 :Noo veru skoro mala mi dojst az v pondelok...neviem co sa to deje...lenze take bolesti ze sa to neda vydrzat... ☹ 😢 jooj moja tak vy sa tiez snazite snazite a niiiic ☹

brumca
7. srp 2010

@lilik joj tak v tomto ti neviem poradit, tiez som brala Duphaston ale davnejsie a uz si nepamatam ako a kedy som ho brala...mozno su tu baby co ho beru, urcite ti napisu 😉

makovicka53
7. srp 2010

@dadqa86 ....veru nic teraz som 1x stimulovala clostilom a pregnylom amali sme planovany styk...takze cakam ci sa ujalo alebo ee..dufam ze ano lebo tiez to uz dajak nezvladam

lilik
8. srp 2010

brumca dakujem aspon za tieto odpovede, som z toho nestastna. dr mi povedal ze mrchu nedostanem aj ked by k tehotenstvu nedoslo, pokym budem uzivat ten duphaston, ale vcera som krvacala a so so strasnymi bolestami. povedal mi, ze ak by som nahodou zacala krvacat, tak mam prist, no kedze mi to vyslo tak ze je vikend, tak som bola dost bezradna. nevedela som ci uzivat, alebo vysadit ten duph., no radsej som si vcera vecer uz nedala. vcera som si robila aj testik a negativ ☹ dufam, ze buduci mesiac nam to vyjde, som rada, ze mi aspon clostilbebyt zabera a foliky pekne rastu po nom, no neviem ci ma dr nebude chciet poslat na laparku. ale tesim sa s tebou vzdy rada pocujem, ze to nejakej snazilke vyslo, tak ti drzim palceky nech je vsetko v poriadku a nech si tehotenstvo uzijes 😉