Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucialen
26. pro 2009

Alamana, no bohuzial prve tehu som ochorela, chripka, ale riadna, inak prva v mojom zivote, bohuzial, babo ten virus nevydrzalo, bol taky silny 😒 Preto odporucam vsetkym tehulkam davat si velky velky pozor na choroby na zaciatku tehu Ale tiez mam kamosku, ktora mala 4x chripku, brala aj antibiotika a ma zdravu malicku 🙂 Takze je to velmi individualne

alamala
26. pro 2009

lucialen to mi je moc líto a jak si na to přišla,nějaké příznaky?abych věděla!Jedla jsem spoustu vitamínů a nic mi nebylo no a pak mě to ze dne na den skolilo. Bylo mi hrozně,ale to bylo kvůli tomu,že jsem měla dva dny 38 teplotu a paralen mě z toho dostal,ikdyž mám hrozný strach ☹

wera
27. pro 2009

dobré ránko prajem 🙂

alamala neboj určite bude všetko v poriadku 🙂 hlavne papaj veľa vitamínov a iba oddychuj a do roboty sa vôbec neponáhľaj, radšej zostaň doma cvhíľu na PN...

lucialen
27. pro 2009

Dobre ranko 🙂 A mame po vianociach 😒 Ja cakam, na ovulku, neviem, ci bude, uvidime. A mam aj graf, zatial o nicom http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181
Alamala, nechcela som ta vystrasit este viac, ja len aby si isla k doktorovi dat seba aj malicke skontrolovat. Ja som nemala ziadne priznaky, ziadne krvacanie, nic, nadalej som mala tehu priznaky. Tiez som mala horucky cez 38 a bolo mi hrozne a o tyzden som isla na poradnu pre knizku a malemu uz nebilo srdiecko. Doki povedala ze to je na 99% z chripky a ze sa to bohuzial stava velmi casto.

wera
27. pro 2009

a páči dnešná tabulečka:
tehulky:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............70DC/43dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............58dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............37DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............47DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
dasa.77....................32let............0d..............35DC/18dpo/................2x2cl.............37mesicu
govinda .....................29r............0d...............26DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...............26DC/12dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............24DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............21DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............20DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............16DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............15DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............15DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............13DC..............................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............11DC..............................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................11DC...............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................10DC..................................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............10DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................4DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic

jane86
27. pro 2009

Dobré ráno holky. Mě také začalo bolet v krku a mám rýmu (ale tu mám vlastně celou zimu) jedibné co je + je , že netrpim na teploty a asni teď je nemám. Takže to není chřipka ale jen takové nachlazení tak snad budu v pořádku a mimís také.....ale strach mám

wera
27. pro 2009

jane neboj bude to dobré, hlavne oddychuj a takisto jedz veľa veľa vitamínkov 🙂

jane86
27. pro 2009

Cpu do sebe citron ovoce a tak.....Já myslím, že je důležité nemít teplotu ne?

nanulik
27. pro 2009

ahojky přeju krásné ráno 🙂
Jane ze srdce ti blahopřeju a taky ti tak trošku závidím, ale v dobrém.
mně ta teplota nějak podivně stoupá a klesá takže ani nevím jestli ovu už byla nebo ještě ne. ale zítra jdu na sono tak uvidíme.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

jane86
27. pro 2009

nanu děkuju, ale taky se určitě dočkáš, vy všivhny se dočkáte....

mucuka
27. pro 2009

Ahojte. som tu nová. pokúšame sa s Clostilom prvy mesiac. Ked som bola na ultrazvuku, tak mi doki povedal,že mám dozretých viac folikul a že takto mi neodporučil mať pohlavny styk, ale necha to na mna, lebo že možem mať viacplodové tehotenstvo. Pichol mi pregnyl. Sme to aj tak skúsili a teraz čakame, že čo bude, či sa podari aspon jedno. Mal dakto tiež takú skúsenosť, že až tak vela folikul dozrelo?

jane86
27. pro 2009

Ahoj mucuku. Já měla jednou na jedné straně dva a na druhé jeden. Ale když jsem o těhu byl tam jen jeden....takže ti neporadím. Ale co dvojčátka jsou také hezké 😉

lucialen
27. pro 2009

Jane, no horucka je asi najhorsia, tak sa jej pokus vyhnut 😉
Mucuka, ja mam skusenost len so ziadnym folikom alebo jednym 🙂 Ale urcite by som to aj ja riskla, brala by som aj dvojicky 🙂 A mala si dva foliky, ci aj viac ako dva?

mucuka
27. pro 2009

Ahojte. Mala som tam az 5 folikulov, takže doktor mi povedal, že môžu s tohto vzniknuť az päťtorčatá, takže ma poriadne vylakal. Velmi ja tomu neverím, takže aj tak sme boli spolu. Dozviem sa výsledok, len v novom roku, takže som zvedava.Ked tam nie je iný problém, tak by sa malo podarit. No ale neviem, dvojčata by som ešte brala, ale pättorčatá by už bolo asi moc? Doktor mi povedal, že velmi dobre som reagovala na tabletky,brala som2x1, vravel že nabudúce lto skúsime len 1x1, ale len o 2 mesiace, lebo sa boji že mi narastú cysty.

amisa
27. pro 2009

jane take nieco nahrdle som prekonala aj ja na konci prveho trimestra. S lekarkou sme to zvladli bez antibiotik.. ale bola to fuska. Pekne lez ,vela pi a pot sa, kloktaj slanu vodu, papaj cesnak a med...kloktaj florsalminove kvapky (to fakt zabera), paralen len ked mas na 37.5. A este mi kazala take pastilky na cumlanie asi jedine co tehotne moze, s nejakym islandskym lysajnikom. Apson teda to boli rady mojej dokiny obvodnej a zvladli sme to. Dievca drz sa, nech nechytis nieco horsie.

amisa
27. pro 2009

a este taka drobnost, nesed u obvodacky v cakarni..objednaj sa presne, nech ta zoberie hned, nech nechytis v cakarni neico horsie. Uz mam keci ako stara mama. hrozne...

jane86
27. pro 2009

Amis. Mě bolí jen v krku a rýma tyké není nějaká hrozná. A já na toploty moc netrpím takže si myslím, že teplotu mít nebudu. Tak snad to dobře dopadne.

alamala
27. pro 2009

dobré poledne,
mě už je dnes podstatně lépe,jen rýma,malý kašlík a teplota žádná. Paralen jsem brala jen ty dva dny,když jsem měla 38 teplotu,pak už jsem se jen potila s čajem a medem,tak snad to dobře dopadne. jsem ještě taková unavená,ale naštěstí jsem si zařídila,že jsem ještě celý příští týden doma. Vzala jsem si dovolenou a k žádným doktorům nejdu ať nikdě nic nechytím,jen budu ležet a odpočívat,ať jsme s drobečkem v pořádku. Jinak jsem 28.1.obj.ve 3měs.na UTZ a to už bych měla dostat průkazku. Stejně si zítra ale radši dokymu zavolám i když si myslím,že tam nebude ☹

lucialen
27. pro 2009

Wow Mucuka 😲 5 folikov 😲 Tak to by uz bolo dost. Drzim palce aby sa aspon 2 poriadne uchytili 🙂

wera
27. pro 2009

ahojte 🙂

mucuka toje teda riadna úroda folíkov 😉 a ktorý deň dpo si dnes?

ali to som rada, že už nemáš teplotku, hlavne sa drž a poriadne oddychuj a pre istotu zavolaj dokimu, aspoň budeš kľudnejšia 🙂

jane a ty sa tiež radšej šetri a oddychuj 🙂 🙂

alamala
27. pro 2009

Wera moc děkuji,je to od tebe velmi milé 🙂

kkamca
27. pro 2009

Ahojda všem..
🙂

wera
27. pro 2009

jej ahoj kamci 🙂

jane86
27. pro 2009

Tak jak jste přežili Vánoce? Já jdu zítra do práce a fakt se mi nechce. Asi se na to brzo vyprdnu.

wera
27. pro 2009

ahoj jane, no ja musím tiež zajtra do práce a moc sa mi nechce, ale tak čo už.... nejako to tam ešte vydržím a keď otehu tak pôjdem na pn... nestojí mi to za stresy v práci... 😉 ...teda a tie sviatky nám strašne rýchlo preleteli...

berni
27. pro 2009

ahojky 🙂

ja tiez idem zajtra do prace 🙂 a tiez sa mi nechce 😒

jane som ti pisala IP 😅

jane86
27. pro 2009

Wera já asi vydržim v práci než mi potvrdí srdíčko a pak taky asi půjdu na nemocenskou. jen doufám, že tohle moje nachlazení a bolest v krku miminku neublíží.

alamala
27. pro 2009

holky a to je u vás tak jednoduché jít na nemocenskou?Sice to nemám v práci vůbec žádnou dřinu,jsem v kuchyň.studiu,ale jediné z čeho mám strach je,že jsem denně ve styku s lidmi,kteří můžou být nemocní. Doktor mi nic takového nenavrhl. Manželovi bratranci mají oba těhotné ženy a jedna je cca od 2měs.na neschopence protože krvácela a má problémy se zácpou,tak je aspoň v klidu doma. Dělala v bance a tam má zařízeno,že i když bude doma dostane cca 14tis.čistého. Což mě nehrozí,platíme kolem 10 tis.hypotéku + výdaje na domácnost a mám strach,že to z nemocenské moc neutahneme, ikdyž Vám zcela upřímně povím,že bych po téhle nemoci radši zůstala doma,ať se to neopakuje nebo něco horšího ☹

wera
27. pro 2009

ahoj ali, no to mi je ľúto že to máte doma tak že potrebujete korunky z obidvoch platov... skúste si to nejako s manželom doma prejsť a všetko prepočítať a takisto si skús vypočítať koľko by ti vyšla nemocenská... keď budeš na materskej tak budeš aj tak dostávať omnoho menej ako keby si bola na nemocenskej...
ja budem určite chcieť zostať doma a potom všetkom si myslím že bude aj doki súhlasiť... korunky sa nám síce tiež zídu ale zdravie je prednejšie a určite to nejako zvládneme...
pekný večer ešte dievčence 🙂

alamala
27. pro 2009

wera doky mi vůbec neříkal něco o tom,že bych měla být doma,tak nevím.Chtěli jsme kvůli penězům,že budu na mateřské dva roky,to bych brala cca 11500kč,no ale co s takhle malým drobečkem,tak jsem přemluvila manžu,že na tři a pokusíme se o další mimi,musíme to nějak zvládnout.Máme velký barák a jsme v něm jen sami dva a pejsek,tak je docela drahý provoz a bude hůř,ale jsou na tom lidé hůře a tak to musíme brát. Uvidíme,co mi doktor řekne po další návštěve 😉