Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Šári, tak to jsi měla fajn den, tak bych si to představovala celý týden.
A jako divím se, že jsem dneska tak nakoupila, většinou když někam kvůli něčemu konkrétnímu jedu, tak to samozřejmě nemají nebo se mi nic nelíbí a koupím taky něco Mildovi a samozřejmě nejvíc peněz se dává za jídlo.

papus
29. dub 2009

dneska jsem měla u sebe kámošku co taky pořád nemůže mimko je po IVF nezdařeném tak jí udělali imunologii a představ si,že jí našli,že má v těle zhoubné bujení a nějaké buňky co brání přijetí vajíček či co tak má na 8týdnů kortikoidní léčbu a pak znovu testy a podle toho jak to dopadne půjde dál na IVF,její manža má špatné spermio a jí vyhrožovali s přechodem no síla byla jsme z toho pafffffffff ☹

papus
29. dub 2009

no o tom vydání za jídlo mi povídej vždycky když jdem na nákup tak se u pokladny rosím 😒 a to se snažíme jen to nejnutnější je to děs co za to jídlo dáme za měsíc 🙄

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

ježiš Šárko, to je hrozný. To vůbec člověk ani netuší, co všechno se může v těle stát. Ach jo, hlavně ať jí ta léčba pomůže. Ty korikoidy jsou taky pěkné cajky, nejdřív do nás rvou hormony kvůli otěhotnění, pak zase tohle, pěkně nám ten organismus ničí. Ale hlavně ať je brzy v pořádku a ať jim doktoři brzy pomůžou k IVF.

papus
29. dub 2009

no je to síla teď se bojí co jí vůbec najdou je jí po těch lécích na nic jsou to fakt pěkné sračky,ale co by člověk pro mimko neudělal ☹ taky mám kolikrát chuť toho nechat a snažit se bez pomoci,ale pak mě to zas přejde 😉

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

no to si taky říkám, že už se na ty léky a doktory vykašlu, furt hlídat co které dny brát, kdy jít na kontrolu, akorát to člověka stresuje a nikam to nevede. Já to právě plánuju před tou laparkou, že si min. měsíc od všeho odpočinu, pojedeme někam na dovču, načerpáme energii a pak se uvidí.

berni
29. dub 2009

🙂 ahojky lenka 🙂
no ako napredujete?

papus
29. dub 2009

je to jeden velký stres člověku to fakt leze někdy krkem....teď jsi měla poslední měsíc clostík?

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Jééééé, Berni, ahojky kočko, jak se máš?
U mě nic nového, pořád jsem snažilka, jsem po ovu a teď zase budu čekat, jestli to k něčemu bylo. A jestli ne, tak ještě možná dostanu clostík a pak v létě by mě čekala laparka 😢

A co ty, jak to jde ve škole?

Šárko, až půjdu příští týden na kontrolu, tak se budu domlouvat s dr., jestli ještě clostík zkusíme. Můžu ho ještě 2 cykly, tak uvidím. Možná bych do toho ještě šla, furt lepší než laparka.

papus
29. dub 2009

já ju mám naštěstí za sebou jak už jsme ti psala vůbec bych se jí nebála já taky jako ty před tím nebyla nikdy v nemocnici jen když mi vzali slepák,ale to mi byli 4roky a to si z toho nic nepamatuju pak až loni ta laparka

berni
29. dub 2009

no mám sa fajn: z domu do práce, z prace domov, ucenie sa, teda škola, nic nestiham, ale inak sa mam fajn....no ja tiez cakam na zazrak, ale u doktorky som neboola, akurat co som dobrala clostik tak som to uz nechala tak ... mame teraz volny priebeh, dufam ze sa zadari a ze motyk vystreli ... 😀 😀 😀 😀 😀
dneska som bola u doktorky a mozno mam Wilsonovu chorobu...neviem ci to ma suvis s oplodnenim uvidime, este ssa to nepotvrdilo....

a ktory mesiac uz beries clostik? ja som mala len na dva mesiace po 5....

papus
29. dub 2009

Berni co je to ta Wilsonova choroba?

berni
29. dub 2009

dufam ze uz zabere ten clostik a ze na laparku nebudes musiet ist... 😒

jerryjanka
29. dub 2009

lenka - čo ja viem či smutna - možno trocha ale zasa nehadžem sa pod vlak 😀 😀 😀 takže celkom pohodka
aj februarove miminko stoji za to čakanie :-P

berni
29. dub 2009

papus ja sama neviem... 😅 citala som na nete ze telo nemoze vylucit med, co sa hromadi v mozgu a v peceni 😕

papus
29. dub 2009

😕 😕 😕 to jsou mi věci to slyším prvně

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Šárko, tak když to říkáš, tak už se tolik nebojím. Ale radši bych, aby vůbec nemusela do nemocnice, jedině až tam budu ležet s mimískem 😉

Berni, ono je to občas potřeba se prostě jen tak snažit doma, užívat si života a pak být mile překvapená 😉
Teda a o té Wilsonově chorobě jsem taky neslyšela, snad to není nic vážného a hlavně ať to nemá vliv na oplodnění.

Jinak clostík beru teď 4. cyklus 😉

papus
29. dub 2009

tak tak do nemocnice až na porod 😉 menstruaci máš dostat kdy?

berni
29. dub 2009

no ani ja som o tom este nepocula az dneska... tak uvidime....
lenka neboj ziadna laparka sa konat nebude!!!!!

dobre hollky prajem Vam to co kazda chceme 😵 😵 😵 😵 😵 teda //
a pekny prijemny vecer... idem zehlit, ucit sa... papa

papus
29. dub 2009

hezký večer večer i tobě Berni páááááá 🙂

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Berni, tobě taky moooc přeju, ať ti všechno vychází, ať jsi šťastná a přijď se zase za námi podívat.
Krásný večer 😵

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Šári, mám to nedostat tak kolem 12.-13. května 😉

moa
29. dub 2009

kocky pozrite na konikovi ma album jedna zenska co ma trojicky a normalne otehotnela snimi.
leni co ty na to s tymi 4 vajkami

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Moni 😉
Teda 4 miminka, na to si netroufám, ani na 3. A jako ani nemůžu říct, jestli bych zvládla 2, ale to už asi jo. Takže to uděláme tak, že si nechám jedno a ty 3 si rozdělíte a dám vám je už od začátku, abyste si mohly užívat těhulkování 🙂

moa
29. dub 2009

ok ja beriem aj dve ak das lebo mne sa asi to moje 1 chudatko stratilo.
my uz sme s mircom mysleli aj nad tym,ze ked sa zadaria 2 aky budeme stastny.vies to sa potom nemusime dalit kto ma kedy babo kazdy bude mat svoje 😀 to by bolo pekne

papus
29. dub 2009

moa a kde v albumu jak se jmenuje?

Leni tak to už nedostaneš 😉

luuca2
29. dub 2009

Prdečku, potichoučku gratuluju 😀 😀 , a docela to děláš napínavé jak jsem to tady pročítala. Tak a rozjela se vlna a už to pojede holky, budete hlásit //.
Kik už je ti líp, asi sis pěkně užila co? ☹
Jsem na neschopence, zatím jen u obvoďačky.
No a včera u DR to dopadlo dobře. UTZ ukázal gestační váček velký 16mm, minulé úterý to bylo jen 4,5 mm tak to roste. Za 14 dnů jdu na kontrolu a to by snad mělo být vidět. A když už bude srdíčko tak si mě gynekolog přetáhne s neschpenokou k sobě. Když sestřička zapisovala do karty tak jsem viděla jak vypisuje základní údaje i do průkazky, tak asi taky počítají s tím, že už to bude dobré 🤐 .

papus
29. dub 2009

ahoj Luuca gratuluji ti 🙂 😉

moa
29. dub 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
dufam,ze som to dobre skopirovala je super pohlad ale prace riadne

moa
29. dub 2009

luuca drzim palceky uvidis ,ze vsetko bude ok