Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
1. dub 2011

@nathali No tak gratulka k vajuchu. A nepichl ti dr pregnyl???

betina1984
1. dub 2011

@nathali do OPK daj + ak je pozitívny

nathali
1. dub 2011

@jika10 hej pichol mne to tak vzdy robi aspon mam taku poistku 🙂
@betina1984 no ciarky su rovnke tak to je pozitivny???dala by som aj foto ale maturujem nad mobilom kedze nam nejde skener 😅 😀

jika10
1. dub 2011

@nathali No tak super, me uz se navstevu u Dr taky blizi, uz v utery rano. Tak budu zvedava jake bude vajucho, jestli vubec nejake bude. No a pokud jsou obe carky stejne, tak je pozitivni 😉

betina1984
1. dub 2011

@nathali pokaiľ sú totožné, a folikul si mala taký veľký, tak určite bude ovu. Ja mala v pondelok dva foliky, jeden 26 mm a druhý 16 mm a v stredu podľa teploty bola ovu.

blandik
1. dub 2011

@daisyna - ahojky, gratuluji dodatečně ke dvěma čárkám.. Já mám před testováním...Zatím to odkládám, asi ani nechci vědět..prosím tě, kdy jsi začala na sobě něco pozorovat? Já vím, že je to hodně subjektivní, každá to má jinak...já už si sebe nepamatuji, jen že jsem byla příšerně protivná nějakou dobu před testováním, brečela jsem a byla unavená, ale už nevím, kdy to začalo...

nathali
1. dub 2011

tak a tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
@betina1984 ja som mala len jeden dominantny ostatne boli malicke ale aj dr. bol prekvapeny aky je velky 🙂
tak to drzim palceky aby to vyslo 😉
@jika10 normalne sa na ten test divam mam s toho strasnu radost 😀 a tu prstikovu metodu uz praktizujeme 😀
snad zabere,no snad ti vajco narastie tiez krasne a teraz mas s clostilom pauzu?

betina1984
1. dub 2011

@nathali podobne...🙂

nathali
1. dub 2011

@betina1984 pozerala som na tvoj graf som zvedava ze ako to skonci 😀 snad len dobre 🙂
@blandik tak to drzim palceky pri testovani 🙂 ktory DPO si???

jika10
1. dub 2011

@nathali Ne ne, ja mam ted clostik po mesicni pauze, tak prave uvidim, co mi to udela. A kdo praktikuje prstikovou metodu, ty na tajnaka nebo pritel

betina1984
1. dub 2011

@nathali to dúfam, už sa snažíme takmer rok a stále nič.

nathali
1. dub 2011

@jika10 no tak snad zabere 🙂 ja som minuly mesiac bola bez clostilu a ovu prisla az na 16dc a tento mes.uz 12dc ake vajco mam 😀 tak drzim palce 🙂
@betina1984 no my sa snazime uz skoro dva roky ☹ tak uz by sa patrilo aby to vyslo,ale uz je vonku kraasne tak to urco vijde aby sme mohly ukazovat nase pupky 😀

linka
1. dub 2011

ahojte 😉
@nathali gratulka k vajuchu,je opravdu velke 😵 tento mesiac som asi v takej velkosti ako ty,mala uz na 10DC,bez clostilu 🙂 inak to spinenie uz nemam,len vo velkych pauzach ma strasne zacnu tlacit krize+take mierne krce ako na mrchu a potom to prestane,asi dva krat do dna,tak zeby to bolo z prechladenia? neviem 😒

nathali
1. dub 2011

@linka dakujeem mam s toho radost 🙂 este aby to aj vyslo a vajco nebolo na zmar
ale ty si nejaka podozrivaaaa najprv spinenie ktore prestalo teraz krize ako aj lifinku trapili no nechcem nic hovorit tak som radsej ticho 🤐 ale drzim palce aby to co si myslim bola pravda 😵

linka
1. dub 2011

@nathali kiez by,ale co ked sa mi telo zblaznilo po tom duphastone? nikdy pred tym som to nemala 😖

kamillka100
1. dub 2011

@leeena_4 no ahoj moja, no ja mam ultr na 2DC a brali mi krv na HP, na 11DC ultr. bral mi vyter na koze 😀 a zase krv a v ten den bol manzel na spermiogram, ale velmi z neho nevyslo 😀 , chudatko ☹ , dufam ze to bude na rozbor stacit, keby som vedela tak by som mu isla pomoct a teraz neviem co ma caka, vraj este jedno vysetrenie a potom konzultacia nacom som 😉 a ty ako??? ako to s tebou vyzera?

nathali
1. dub 2011

@linka pochybujem zeby ta krize boleli s duphastonu ale je dobre ze ho beries lebo keby tam mimco je tak mu aspon pomoze sa pekne uhniezdit tak som na tebha zvedava 🙂
@jika10 no skusala som to na tajnaca ale priatel ma vymakol a sa cudoval ze co stvaram ze ci mi on nestacil 😀 ale zobral to sportovo a este sme si skvele pokecali 🙂

jika10
1. dub 2011

@nathali Tak ted jsi me uplne rozchechtala .... Takze na tajnacku s prekvapenim .... Promin, ale ja se musim hrozne smat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nathali
1. dub 2011

@jika10 to je v pohode ved smiech je zdravii 😀 aj my sme sa zasmiali 😀

jika10
1. dub 2011

@nathali Ty jo, ja si to jenom predstavim a uz se zase hrozne smeju 😀 😀 Tak takhle jsem se od srdce dlouho nezasmala 😀 Doufam, ze mi to prodlouzilo zivot o nejmin 100 let

daisyna
1. dub 2011

@lifinka děkuju...byla jsem nakupovat něco manžovi na slaný dort a opravdu ta procházka sparem nebyla příjemná :(...je mi zle celý den, musím zapátrat co na to pomáhá..s takovou to asi moc dlouho neutajíme 🙂)

daisyna
1. dub 2011

@jika10 nebuj, ono se zadaří...budete mít vánoční miminko...nebo novoroční 🙂??

jika10
1. dub 2011

@daisyna No spis to novorocni. Ale uz aby to bylo 😀

jika10
1. dub 2011

Holky, mizim z prace ... Juchuuuu. Dneska uz se asi neozvu, protoze cestuji 120 km k rodicum 😝

daisyna
1. dub 2011

@blandik děkuji 🙂...jinak jsem na sobě velice nic nepoznala...akorát mi napověděla spíše teplota..17. den nahoře jsem to riskla.
Možná jsem chodila už častěji na wécko a měla jsem trochu citlivější a plnější prsa, jinak vůbec nic...jo a hlad, ten mám pořád 🙂).
Asi týden před testem jsem se trochu rafli s manžou, že se mi nechtělo odpovídat na nějakou otázku...prý ať už mám po krámech, nebo se to se mnou nehodí :D...neměla jsem na nic náladu, byla jsem ospalá, unavená a protivná 🙂)..
Kolikátý den jsi po ovu? Máš někde graf, nebo neměříš?

daisyna
1. dub 2011

@jika10 měj se hezky a krásný víkend ;). Manža má narozky, tak se na oslavě můžu neskutečně zřídit....jídlem a dobrotama :D..

nathali
1. dub 2011

@jika10 tak sa maj kraasne a uzi si pekny vikend 🙂
@daisyna tak to mate teraz pekne podelene on si za teba vypije poharik a ty sa za neho najes 😀

daisyna
1. dub 2011

@nathali no to ano...ani nevím jestli bude pít, vždycky řídí on, ale nevadilo by mi šoférovat, jezdím ráda 🙂..

jania023
1. dub 2011

ahoj tak mna zase zacina pobolievat vajecnik ako keby bola ovulka ale uz som davno po nej, stale creamy vytok tak neviem co s tym

nathali
1. dub 2011

@daisyna no tak si aspon moze dat poharik ked vies jazdit 😉
@jania023 a mas graf??? no to je divne a ako dlho si po ovu?