Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

betina1984
4. říj 2010

@jarra, to sa ti povie, ale ja nebývam tam, kde on ordinuje, buď musím dvakrát prestupovať, ale ma manžel zavezie a aj to len vtedy, keď má poobednú. A keď má rannú, malú môžem mame nechať max. do 10.30, lebo ona ide potom do práce. Takže u mňa to nie je také jednoduché chodiť 3x do týždňa na folikulometriu.

jarra
5. říj 2010

@amisa Ďakujem 🙂

@betina1984 aha, tak to som nevedela, že to máš takto komplikované ☹, tiež som mala problém s varovaním tak som tam chodila aj s malou, dokimu to nevadilo a bol ústretový. sestrička zatiaľ malej všeličo ukazovala kým ma vyšetril. Ale nie všade sa to dá, to mi je jasné. Držím palce 😉

mrnous1
5. říj 2010

@10andrea12 Ahojte vďaka že mi všetky držíte palčeky, lebo už je to tiež 3. stimulovaný cyklus. Dnes som opäť testovala to som 13.DPO a zase mi vyšiel tienik. Len strašne, prestrašne dúfam, že to nieje ten pregnyl. Myslíte, že na 16.DPO by malo byť už všetko jasné? ďakujem babky za podporu, ste strašne zlaté 🙂

zuzana36
5. říj 2010

@jarra jej gratulujem, tesim sa s Tebou a priznavam, ze Ti aj zavidim. ale urcite Ti to mooooc prajem 🙂 🙂 🙂

10andrea12
5. říj 2010

@mrnous1 pozri si moj fotoblog aky som mala tienik ja na 12 a 13 DPO a na 16 bolo uz vsetko jasne a ono vela zalezi aj na citlivosti testu inak velmi drzim prsty nech to vyjde aj tebe v 3 cykle je oozaj dost uspesny

tinara23
5. říj 2010

@jarra jeej gratulujeeem...písali sme si pred časom, že si počkáme spolu na mrchu, mne bohužiaľ došla, ale tak čo už...od zajtra začínam clostylom, tak dúfam, že budem mať aj ja šťastie 🙂 inak držím palce, nech ti všetko dobre dopadne 🙂

jarra
5. říj 2010

ďakujem babulky, ste zlaté, dúfam, že všetko bude o.k. Prajem aby Vám to všetkým vyšlo 🙂

mrnous1
6. říj 2010

@10andrea12 Ahoj andrea dnes som to nevydržala a testla som znovu a to som 14.DPO pregnyle a vyšiel mi slabulilinky tienik sotva viditeľný, takže opäť to bol asi ten Pregnyl. aj to nie po 5.minútach ako píšu v návode na test. Viď môj fotoblog.

lebo5
6. říj 2010

ahoj žienky dávno som tu nebola a čo to čítam 🙂 @jarra , @10andrea12 gratulujem k //, tak nehc to dotiahnete do uspešneho konca 😉

lebo5
6. říj 2010

@sliver a ty ako?

10andrea12
6. říj 2010

@lebo5 dakujem snad to dotiahneme k lekarke idem az v utorok lebo ma tento tyzden dovolenku tak snad bude vsetko ok

10andrea12
6. říj 2010

@mrnous1 skus testnut na 16 DPO uz by to malo byt jasne ja som na 13 DPO mala tiez iba tienik cize jeden den plus este nic nemusi znamenat mne testik ukazal az na 16 DPO ciarku takze drzim vsetkych 20sat a ak by to nevyslo nevesaj hlavu a hor sa do dalsieho kola verim ze uz bude uspesny inak ja som testovala 12 a 13 DPO najslabsim testom s citlivostou 25 a na 16 DPO uz 10 citlivostou ale aj 20kou a je tam rozdiel v ciarkak kup si na 16 DPO najcitlivejsi testik a uz by mal ukazat nie kazdej zene stupa rovnako hcg cize moze byt aj rozdiel v testoch a na 13 DPO neverim ze uz by bol tienik z pregnylu ja som bola na krv na 7 DPO a hcg v krvi som mala 5,6 a doktorka povedala ze to asi nieje tehu ale pregnyl a pozri sa ako stupa cize pregnyl musi byt uz vyplaveny davno aj u teba a to som pichala 2 davky 5000 cize 10 000

mrnous1
6. říj 2010

@10andrea12 Ahoj andrea ja som po všetky dni testovala s citlivosťou 10. No je mi divné, že ešte 14.DPO sa možno pregnyl drží, keď ho vykazuje test. Minulú stimulku mi už na 12.DPO neukázalo nič, proste negatívny a teraz 14.DPO a stále je tam slabulilinký tienik. Ďakujem, že mi držíš pršteky, ja sa tak modlím, aby to nebol pregnyl. Už by som bola nadšená, keby to tentokrát vyšlo. 🙂

jarra
6. říj 2010

@lebo5 aj ja ďakujem 🙂 .. ja idem zajtra zavolať dr, lebo tiež mal dovolenku, tak uvidím kedy tam pôjdem.

@mrnous1 ja tiež držím palčeky, podľa mňa to už pregnyl na 14 DPO nie je. Ako hovorí andrea skús ešte o dva dni a uvidíš. 😉

10andrea12
6. říj 2010

@mrnous1 ja si myslim ze to pregnyl uz nieje na 100% skus o 2dni testnut malo by to byt uz jasne ci si alebo niesi tehu ja som na 13 DPO mala tiez tienik a pregnyl to uz davno nebol pregnyl sa vraj drzi len 10 dni v tele aj tak si myslim ze na 10 den by uz test nic nezachytil

fazulka1512
7. říj 2010

ahojte
blahozelam novym tehulkam a snazilkam drzim palce
ja zacinam brat clostil na dalsi cyklus, takze cakam na mrchu
od kolkeho dna ste ho zacali brat, od 5-9, a mam brat 1 tabletku
a dr mi vravela ze snazit sa od 11 dc do 16 dc
bolo to tak so snazenim aj u vas?

jarra
7. říj 2010

@fazulka1512 - ahoj, ja som brala clostyl len 1 mesiac, tiež 1 tabl. od 5 - 9 dňa cyklu a vyšlo to hneď na prvý krát 🙂 .. Ovu som mala presne na 14 deň cyklu, viem to presne lebo som chodila na folikulometriu. Držím ti palčeky aby ti to vyšlo 😉

10andrea12
7. říj 2010

@fazulka1512 ja som brala clostil a chodila som na folikoetriu a ked tam bol folik tak doktorka vypocitala podla velkosti foliku kedy by mal prasknut a kazala mi si dat pichnut pregnyl aby praskol folik ten praskol do 48 hod a mali sme sa snazit uz od pichnutia kazdy druhy den aby vraj spermosky dozreli a podarilo sa nam to na 3 cyklus s clostilom🙂

marrad
7. říj 2010

No dievcata tam mne dnes prva krat predpisali clostil
hned som ho zacala brat... tak som zvedava ako zareagujem.

Mam uz toho za sebou dost, no kedze sme zacali hned IVF kami tak clostil sme vynechali a mne tam v hlave stale clostil chodil porozume a lekari mi ho nikdy nechceli dat...
tak uvidime po 6 rokoch sa stane zazrak?

fazulka1512
8. říj 2010

dakujem za odpovede
neviem nejak stale mi moj mozog vravi ze clostyl
a merali ste bt, ci ste to nechali a cakali co sa bude diat
ja ovu mam aj mam pravidelny cylus, ona mi vravela ze len preto 1 tabl. aby som neublizila vajecnikom

petuska123
8. říj 2010

@fazulka1512 ty si ten isty pripad co ja.ja uz v pondelok idem k dokilm tak som zvedava

fazulka1512
8. říj 2010

@petuska123 ty si ho uz zacala brat a teraz ides na foliky pozerat

petuska123
8. říj 2010

@fazulka1512 nie este len zacnem teraz v pondelok by mi ho mal predpisat no dam vediet ako som dopadla..mozno mi ho ani neda lebo mne povedal ze ked ho nasadime tak ze je tam riziko mat dvojicky no vsak uvidim

fazulka1512
8. říj 2010

@petuska123 ja som si myslela ze ty ho uz beries
ja mam dostat mrchu v pondelok a zacinam brat
budes aj merat bt

petuska123
8. říj 2010

@fazulka1512 hej budem aj merat a ty so zacinas brat od pondelka???kolko dni??

fazulka1512
8. říj 2010

@petuska123 ja v pondelok len mrchu ocakavam, brat ho budem od 5-9 dc, 1 tbl. a sexovat mam od 11dc-16 dc,a potom kedy chcem 😉
ja merat budem ale len od ukoncenia mrchy po ovu, potom uz nie, lebo zbytocne budem stresovat, a ja na stresovanie mam skolu a poucky, to mi bohato staci

petuska123
8. říj 2010

@fazulka1512 fu tak mas to riadne naplanovane a skor ako ten 11 den nie sex???ja som si povedala ze ked bude clostil tak kazdy den bude sex nech sa to uz dako snami pohne

fazulka1512
8. říj 2010

@petuska123 ze naplanovane, jasnacka ze bude aj predtym aj potom ale pocas tychto dni od 11-16 nesme byt moje telo bez spermosiek, musia stale plavat
mne lekarka vravela ze nie kazdy den ale kazdy druhy

tinara23
8. říj 2010

@petuska123
@fazulka1512 baby pridávam sa k Vám, ja beriem clostil tretí deň, začala som 3DC a beriem jednu tabletku večer a jednu ráno. Vidím, že aj vy máte pravidelný cyklus a asi aj prebieha ovulka. Ja v podstate mám za sebou iba jednu folikulometriu kde som mala foliky P18 a L6,5, mala som sa snažiť, ale kedže som neostala tehu prepísal mi clostil. Všade čítam, že clostil sa dáva pri anovulačnom cykle, ale mne žiadne iné vyšetrenie nerobil, iba tu jednu folikulom. Nedalo mi to a napísala som do gynekologickej poradne a gynekológ mi odpoved, že má obavy, že si narobím iba problémy, že mi to nemal predpisovať. Tak neviem, skúsim ho dobrať, keďže ho už beriem. Inak moje pocity pri clostile, trošku ma boli hlava večer a brucho ma tak jemne pobolieva ako pred mrchou.

fazulka1512
8. říj 2010

@tinara23 ja budem brat len 1 tabletku, ze to vraj staci , kedze ovulujem
aspon sa budeme sledovat a podporovat