Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bibiankak
12. čer 2009

No ja a tráva to je utrpenie, mám alergiu. Ale inak milujem prácu v záhradke a s kvetinkami, to je pre mňa strašný relax, akurát potom kícham o dušu.
No my už plánujeme dva týždne výlet do Ledníc len počasie nám nejako nepraje.

wolfskinka
12. čer 2009

lenka no len my budeme musiet hrabat mokru travu ... lebo je tam toho kvanta a

Lednice su uzasne my sme tam boli bicyklovat vo Valticko/Lednickom areali

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

No teda, já se stydím, my ještě v Lednicích nebyli. Ale vy to máte ze Slovenska blíž než my 😉

Wolfi, tak to budeš mít pěknou posilovačku 😀

Bibi, ty alergie jsou hrozné a je mi líto všech lidí, které tím trpí. Máš na to nějaké léky?

bibiankak
12. čer 2009

No ja viem, a preto tam chcem ísť. My už sme boli v Českom Krumlove - to je nádhera - doporučujem. V Znojme a v Mikulove. Mňa to strašne baví chodiť po hradoch a zámoch. Je to nádhera.
Len na Slovenku na to kašleme, necháme ich schátrať a vôbec nás to neserie.

wolfskinka
12. čer 2009

lenka no to hej ... zaberak jak svina ....

bibi presne tak my sme boli tam na bicykloch 4 dni a pobehali sme vsetky tie hrady a zamky v okoli bolo to fakt super a tento rok sa chystame na neusidlerske jazero

halooooo
12. čer 2009

Ahoj baby, tak jsem tu zpátky od doktorky, ale ne moc s dobrými zprávami. Zápal plic nemám, což je první plus, ale mám virozu, která když se do pondělí nezlepší, jdu si lehnout do nemocnice. Nejhorší na tom je, že bych tam šla klidně dneska, jen aby to už bylo lepší. Antibiotika v kapačce by zabraly určitě dřív než je jen polikat. Místo toho budu muset ještě celý víkend protrpět, bolí mě tak strašně hlava, že mám pocit, že se mi každou chvilku rozletí na milion malých kousíčků....

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Ahoj halooooo, teda to fakt nemáš dobré zprávy. Ale určitě to bude do pondělí lepší, přece nepůjdeš do nemocnice. A na tu hlavu jsi dostala nějaké léky?

halooooo
12. čer 2009

Ne, nedostala baštím jeden paralen za druhým, alespoň na chvilku zabere. Dala mi pouze nějaké léky na roztažení průdušek.

papus
12. čer 2009

Leni tak jsem nic nekoupila ach joooo ☹

ahoj Halooooo co to čtu co máš za virozu??? ☹

halooooo
12. čer 2009

Nevím, nechala jsem to zajít strašně daleko, měsíc jsem se lečila pouze sirupy, to kdybych byla náhodou těhu, pak jsem to už nevyddžela a teď trpím. Vůbec mi to za to nestálo.
Šári, jakto, že jsi si nic nekoupila? A jak ti dnes je?

prdecek
12. čer 2009

ahoj holky,
jak se tu máte?

papus
12. čer 2009

nevím nějak mi nic nepadlo do oka.....docela to jde pobolívá mě hlava ☹ a netěším se na tu poslední dávku hormonů jsme jak balon jen odletět 😢

jerryjanka
12. čer 2009

ahojte
ahoj prdecek - moc som na teba myslela
ale aj tak je to všetko nahovno 😔 keby si potrebovala akokolvek pomôcť ozvi sa mi čo budem môcť tak ti pomôžem

halooooo
12. čer 2009

nebuj, manža/přítel by te určitě nenechal odletět, chytil by te 😀

Ahoj prdecku, tak jak je?

prdecek
12. čer 2009

jsem druhý den po revizi, fyzicky dobrý, ale srdíčko pořád bolí ☹

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Prdečku, ahoj holčinko, moc jsem na tebe myslela. Jsem ráda, že fyzicky jsi v pořádku a srdíčko jistě brzy přebolí 😵
Napiš nám se kdykoliv ti bude smutno, budeš si potřebovat popovídat, jsme tu pro tebe pořád 😉

Šárko, no teda, nic jsi nekoupila. Ale taky to tak mívám - něco si naplánuju a pak nemám ani tričko 😠

halooooo
12. čer 2009

přeboli,uvidíš, já vím, težko se to teď slyší, ale bude zase dobře, napotřetí to určitě vyjde,nebuj

jerryjanka
12. čer 2009

enik jej čitam že si predsalen ideš pre clostik 😀 takže sme ťa prehovorili - ale to je dobre - a ja verim že už to bude uuuuuuspešnéééé
a dufam aj u mna a že potom 6 pregnylov dam niekomu kto ho bude potrebovať 😵

jerryjanka
12. čer 2009

inak baby ja si idem dať 4 clostily 😀 som zvedava čo to urobí - teda dam si ich len v pripade že nie som teraz tehula 🤐

lenka_bohousek
autor
12. čer 2009

Jaňulka, všechny jste mě tady přemluvily a tak ho teda ještě zkusím. A jasně že bude úspěšný, u nás všech 😵

Tak kočky, zatím se loučím a jedu si pro ten clostík, v pondělí už ho musím začít brát.

Krásný víkend, budu určitě nakukovat.

Pááááááá 😵

halooooo
12. čer 2009

Leni, hezký víkend na chalupě, pááááááááááááááááááááá páááááááááááá

papus
12. čer 2009

ahoj Prdečku drž se 😉

Haloooo to je jasné,že by mě nenechal odletět 😉

Leni tobě krásný víkend 🙂

kkamca
12. čer 2009

Ahoj..tak jsem přečetla vše co jste napsali..
haloooo brzy se uzdrav..
Leni krásný víkend..

papus
12. čer 2009

te´d jsem si všimla Leni,že máš clostík no to je super tak tfuj tfuj 😵 jěště,že nás posloucháš 😉

michamicha
12. čer 2009

ahoj, tak já hlásím, že dneska se mrcha opět nekoná 😠 a chodim furt na malou, jsem už asi týden nafouklá jak balon a mám pořád chuť na pivo 😅

jerryjanka
12. čer 2009

micha a testovala si? :-O

kkamca
12. čer 2009

ahoj micho..já včera zašpinila ráno..dnes trochu tak jsem z toho nějak rozhozená..co se to děje.Neznám,nikdy se mi to nestalo.
Jo pivčo bych si dala taky.. 😅

michamicha
12. čer 2009

jj, testovala, ráno mamatestem, ráno tam nic nebylo a když jsem na ten test koukla teď odpoledne, tak je tam taková divná čárka, o trošičku užší než ta kontrolní, tak nevim co to je, ale zejtra nebo možná až v neděli zkusim další testík... jsem teď prolejzala alba a jedna holčina tam má vyfocenej mamatest a vypadá to skoro stejně jako ten muj, akorát mě to nešlo vyfotit 🙄

michamicha
12. čer 2009

no na to pivo už mám chuť celý týden, včera jsem si koupila lahvinku a už jí druhej den usrkávám 😀

kkamca
12. čer 2009

micha..že by těhu?já se testovala 29 DC A NEGATIV..ani prd..
Tak už se testovat nebudu a musim čekat až se rozjede mrcha