Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bielanevesta
9. dub 2009

Ahojky... holky prosím vás ako sa to robí ked zabudnete jeden clostík zobrať?
Ja ho mam na 3-7 DC 1-0-1 dnes som 5 DC, ale vecer som zistila ze rano som si ho zabudla zobrat ☹ Mam si dat vecer dvojitu davku? alebo ako sa to robí? Nemam sa koho opytat...

jerryjanka
9. dub 2009

bielanevesta ja som tiež zabudla včera vziat - tak som si dala dnes dala rano - poobede a večer 😉 a to bola teraz aj posledna 🙂

bielanevesta
9. dub 2009

Jerry dakujem 😉 takze ked som si dala o siestej tak mozem teraz dalsiu hej? 🙂

jerryjanka
9. dub 2009

no ja som ju dnes mala o 11 prvu o 5 druhu a teraz tretiu 🙂
dôležite su hlavne prve dva dni

bielanevesta
9. dub 2009

aha tak dnes som uz treti tak to je fajn 🙂 este raz dakujem 😉

jerryjanka
9. dub 2009

nemaš za čo - snad ti zaberie a bude uspešny hned 🙂

bielanevesta
9. dub 2009

no už je to treti cyklus s nim tak dufam ze bude platit do tretice vsetkjo dobre 🙂

jerryjanka
9. dub 2009

juj tak fakt držim palce - vidim že mame podobne dni - ja som 7DC tak možno budeme stresovať spolu o 3 tyždne 😀

bielanevesta
9. dub 2009

jerry alebo zalozime spolu januar 2010 😀 to by bolo fajn 🙂

jerryjanka
9. dub 2009

no to by bolo 😀
nechame sa prekvapkať 😀

bielanevesta
9. dub 2009

to hej ja mam narodeniny v januári tak by to bol dobry darcek 😀

jerryjanka
9. dub 2009

ja v decembri :-P

jerryjanka
9. dub 2009

ale to už nestihnem 😀

bielanevesta
9. dub 2009

a kedy v decembri? to asi jedine keby si rodila skor

jerryjanka
9. dub 2009

6.12
a skôr radšej ee 🙂

bielanevesta
9. dub 2009

aha no to by bolo velmi skoro...
ja som 16.1. ale prenasat by ma urcite nenechali ked som mala prvý porod cisársky rez...keby som ako otehu teraz tak TP by bol 9.1. 😀

bielanevesta
9. dub 2009

no nič za chvílu mam doma draheho...papa a plodeniu zdar!!! 😀

jerryjanka
9. dub 2009

heh takže ked som o dva dni naviac tak by som mala 11.1. 2010 😀
pekny datumik

miluse
10. dub 2009

Krásné ranko holky,

tak to nedočítám, je něco důležitého?

U mě se teplotka drží, tak snad se udrží nahoře co nejdýl.

Včera jsme byly na genetice a dobrý, jsme zase o nějakou tu krev chudčí a výsledky za 3 týdny, v úterý ještě imunologie a pak už by se to mělo rozjet 😵

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

Hezké poledne milé clostilky 🙂
Právě jsem přišla od kadeřnice, změnila jsem to už na letní účes a těším se na sluníčko.
Dneska mám dovolenou, zapnula jsem pračku a půjde se slunit na balkón. Holky venku je vedro jako v létě, skoro jako by nebylo ani jaro a rovnou léto.

Miluško, mě teplota trochu klesla, ale dneska jsem se od 4 převalovala v posteli, chvíli mi bylo vedro, pak zase zima, tak nevím, co vlastně ta dnešní teplota vypovídá.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Koukám, že dneska to tady vázne, kolegyňky se Slovenska mají svátek a užívají si ho doma a jen u nás se musí makat 😠

papus
10. dub 2009

Krásné sluníčkové odpoledne clostilky 😎 včera jsem makala až do večera tak už jsme nestihla k pc...dnes mám volníčko tak jukám co se tu děje 😉

ahoj Leni jak je 🙂

já mám ještě tři clostíky a konec normálně mám bolestivé prsa to je taky k tomu???? 😕

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

Ahoj Papus, u mě je to dobrý, zatím ani nešpiním, jen mě bolí prsa. Tak uvidíme, jestli z toho našeho snaženíčka něco bude 😉 Jinak se mám suprově, když nemusím do práce 😀
A koukám, že jsem hodila špatný odkaz na graf http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

Bolestivá prsa při clostíku jsem měla taky, nejvíc, když jsem ho brala poprvé, to byl docela děs, vůbec jsem si na ně nemohla ani sáhnout. Pak už to bylo v pohodě 🙂

papus
10. dub 2009

jsem zvědavá zda to na mě působí a dělají se tam ty vajucha 😒

papus
10. dub 2009

to uvidí na tom utz viď?a pak to dělat každý den při ovulce? 😅

papus
10. dub 2009

kdy by si to měla dostat? 😕

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

Určitě se ti dělají vajucha a na utz ti řekne, jak narostly a kolik je dominantních a jak jsou velké. A nejlepší je sexíkovat den před ovulkou, aby tam spermijky akorát dopluly a v den ovulky tak a po ní taky, to je jasnačka.

Dostat bych to měla tak v pondělí-úterý 😒

papus
10. dub 2009

dám na modlení aby jsi to už nedostala 😉

prosím tě jak je možné dlouho užívat ten Clostík?nevím zda v tom mám pak pokračovat,když to teď nevyjde nebo jít rovnou do další stimulky?? 😖 😕

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

Papus, díky za to modlení 😉

Mě dr. řekla, že se může užívat nejdéle půl roku. Ty jsi ho dostala na kolik cyklů?

papus
10. dub 2009

dostala jsem ho jen na jeden cyklus

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

já myslím, že když dr. požádáš, tak ti ho ještě napíše. je to přece jen šetrnější, než stimulka na IVF a za pokus to určitě stojí. asi jste se ještě nedomlouvali, co dál, viď.