Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
12. únor 2012

Mala ste niektorá tie digitálne Clearblue testy?

veronicka33
12. únor 2012

@iinka ahá no tak potom nerozumiem tomu prečo sa nedarí, ☹ ja som nebola na Laparke a mm nebol na spermio stále to odkladá ☹ ☹ 😒

bobi3
12. únor 2012

ahojte clostilky 🙂 len vás chcem povzbudiť, my sme osteli tehu práve po clostíku, brala som ho 5 dní po jednej tabletke. A keď som bola na sone 11DC, doki dokonca povedal, že tento cyklus z toho nič nebude... no a už som v 15tt 🙂 Treba veriť a všetko príde, držím palčeky!!!

iinka
12. únor 2012

@veronicka33 no my to máme za sebou, teraz mi dr. povedala že už len CAR, že ona mi neviem pomôcť.
tak mám clostil do polky marca, ked nič dovtedy a úplne to nevzdám, tak budem musieť íst do CAR 😒

veronicka33
12. únor 2012

@iinka hmmm no tak vám moc a moc budem držat palce 🙂

iinka
12. únor 2012

@veronicka33 dakujem, len sa musím odhodlat a po dnešnej skúsenosti nevzdať, lebo teraz som v takej nálade že sa všetkého vzdávam už☹

kessica
12. únor 2012

@iinka
@majkushka ja som tiez zvedava ci MS vo stvrtok dorazi,ale ako sa hovori,ze zena ma dat na pocity a ja mam pocit,ze dorazi 😉 aj ked by som rada videla na test // 😒 😒 a tehu testy ste si dnes robili ???

ili08
12. únor 2012

@iinka myslím na tebe,drž se:-*

kessica
12. únor 2012

@veronicka33 ja som mala tie ovu digitalne ale to som robila este v Irsku bo tam ziadne ine nemali 😒 a bolo ich v baleni 7KS a vysiel mi iba jeden 😀 😀 😀

iinka
12. únor 2012

@kessica hej hej robila, a nič☹

iinka
12. únor 2012

@ili08 dakujem veľmi pekne🙂

kessica
12. únor 2012

@iinka a kolko Ti presne meska vies ???

iinka
12. únor 2012

@kessica tak ked to počítam podla minulého cyklu, kt. bol skrátený, tak v piatok som mala dostat mrchu...ale zatial vôbec necítim že by mala doraziť.hm...

majkushka
12. únor 2012

@kessica ja nie
ja idem v utorok ak nepride mrchana na krv ja už sa nebudem dom steresovat 🙂

majkushka
12. únor 2012

@iinka aj si mala niečo po , napr duphik , utroš alebo niečo ine?

iinka
12. únor 2012

@majkushka iba lutenyl, že na sliznicu maternice, inak nič mi nedali

kessica
12. únor 2012

@majkushka no to je rozumne aj ja by som to tak spravila 😉
@iinka a preco nejdes na krv ako majkushka bo mozno si tehu len mas slaby HCG 😉 z krvy ti to rychlo zistia a testy niesu vzdy 100% 😉 Moja kamoska co so mnou do skoly chodila bola tehotna a to som jej az ja musela povedat ,ze urcite je bo si robila 3x test a nic tak,ze neni ale ked jej zacalo brucho rast nam to nedalo a isla k dr. a sup 8tt 😀 😀 😀

iinka
12. únor 2012

@kessica moja dr robí len piatky, tak ak náááááhodou do piatku nepríde mrcha, tak pôjdem.

kessica
12. únor 2012

@iinka len piatky ??? a to preco 😒 😒 😒 ? no ale teda ak nepride urcite chod lebo ako som pisala je x pripadov co sa tehulkovanie odhalilo az neskor 😉 😉

iinka
12. únor 2012

fuuu baby čo som našla na FB
to by som asi nechcela🙂

iinka
12. únor 2012

@kessica ono sa v ambulancii strieda viac lekárov, a ona je akurát v piatok...
ale ked test nič neukázal, tak podla mna do piatku dorazí mrcha 😒

kessica
12. únor 2012

@iinka by ma porazilo 😀 😀 😀 😀 😀 ale sak clovek si nevyberie 🙂 🙂 6 detiiii hehehe
No a to ti iny dr. krv zobrat nemoze ,ze ti meska a chces to zistit . . hmm ?? 😉

iinka
12. únor 2012

@kessica to neviem ale ked nepríde do piatku a nevydržím do piatku, zavolám mojej dr. inak je veľmi dobrá, a ona určite zavolá niekomu nech mi krv zoberú.lebo keby tam len tak nabehnem, tak by mi určite nezobrali.

kessica
12. únor 2012

@iinka no skus to tak riesit . . . bo ja osobne by som do piatku nevydrzala . . .povedz jej co mas na srdci a ona to urcite vyriesi 😉

manamani1
12. únor 2012

@bobi3 Graftulujem,mala si aj duphaston?

manamani1
12. únor 2012
janusa_
12. únor 2012

@iinka fuuha 6deti? trosku vela 😅

ili08
12. únor 2012

@manamani1 ahoj,řekla bych uhnízďování 😉 Na pokles před MS je ještě brzo...

iinka
12. únor 2012

@kessica práve mi písala kamoška, že jej týžden meškala mrcha a test nič neukazoval...a až po 12tich dnoch meškania ms jej ukázal //

manamani1
12. únor 2012

@ili08 ale jedna baba mi pisala, ze ovulka nebola, predoze aj preovulacne aj poovulacne teploty mam rovnake!