Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
21. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... peknu nedelu 😉

mucha11
21. říj 2012

@mijadave Ahoj Janka, mne napíš 16 DC, ďakujem. Nejako tu teraz často nechodím, lebo depkujem a nechcem sa ešte viac trápiť. 31. 10 ma čaká hysteroskopia, priechodnosť môjho jediného vajíčkovodu, ak to dopadne zle, už nie je iná nádej ako umelé, ktoré nechcem. drž mi prosím palce.

paulik1
21. říj 2012

@romca05 ďakujem za pozitívnu odpoveď 🙂 dúfam že PCO aspoň na polroka zmizne. a gratulujem 🙂 🙂 🙂

milacik3
22. říj 2012

@anait ahoj soju som mala 2 cykly... a teraz som si povedala ze si dam prestavku pretoze uz kaslem na to uz ma nebavi stale to sledovat a ani doktorovi nejdem kaslem na neho...Mala by som ist na folikumetriu ale nepojdem... Az v decembri pojdem lebo to budem musiet ist aj pre lieky (dufaston) ...

micak
22. říj 2012

Dobré ránko, ako dlho ste sa zotavovali z laparoskopie, drillingu? Bolo potrebné byť po tom na pn?

mijadave
22. říj 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@mucha11 moja isto budem drzat pasticky, nech to dobre dopadne 😉

mijadave
22. říj 2012

@micak moja, ja som bola po laparke doma tusim 2 tyzdne 😉 ale to viacmenej preto, ze mam dobrovolne nemocenske, tak som z neho chcel nieco vytiahnut, ale dalo sa ist uz po tyzdni do prace... ale ja som vtedy mala taku pracu, ze sa mi dalo aj z domu robit 😉

piefunko
22. říj 2012

ahojte tak som sa sem opat dostala na chvilku aj ked uz som 2mesiac bez clostiku 😅
@nikolav vsimla som si ze si sa pytala na ovu testy a clostil, ano ovplyvnuju sa, preto testovat mozes, ale testiky budu ovplyvnene. ako aj pregnyl - je to hcg ktore sposobi ze praskne folik, ale skor ako za 10-12dni netreba testovat lebu budu este pregnylove // 😉
drzim palce aby sa vam cim skor zadarilo. najst muza v tak mladom veku ktory chce rodinu je zazrak 😉

nikolav
22. říj 2012

@piefunko No já když jsem si dělala ovu testy když jsem nebrala Clostil tak jsem měla tu testovací čárku hodně slaboučkou. A teď když beru Clostil tak je ta testovací silnější, ale není jako ta testovací. Takže asi je to ovlivněné, ale až né tak. A jinak no manžel je o 4 roky starší než já. Máme práci, dům se zahradou, auta atd. a tak jsme v tomto směru zabezpečení.

anait
22. říj 2012

@lucijeta koľko dní ešte? ako sa držíš? 🙂

bobi3
22. říj 2012

nám clostil k tehu pomohol 🙂 , teraz mi už výsledok spinká v postieľke, držím palčeky všetkým snažilkám 😉

piefunko
22. říj 2012

@nikolav jasne ovplyvnuju, len ked by nebol uplne pozitivny tak ti moze sposobit ze by sa tvaril ako upln pozitivny - teda tmavy ale ved to je jedno, najlepsie a najpresnejsie si vies odsledovat ovu s meranim teploty ale to je na dlhsiem kazde rano v rovnaku hodinu na rovnakom mieste... potom ti grafik pekne ukaze ako sa ti po ovu zdvihla teplota a ovu prebehla 😉

nikolav
22. říj 2012

@piefunko Tu já bohužel měřit nemůžu. Mám nepravidelné směny. Jak denní tak noční no. Takže měření by bylo velmi nepřesné a tudíž k ničemu.

piefunko
22. říj 2012

@nikolav no minimalne k stanoveniu ci u teba prislo k ovu sa da... ako mavas zmeny?

nikolav
22. říj 2012

@piefunko nepravidelně. mám třeba noční a druhý den jdu na den a tak. Mám dvanáctky.

piefunko
22. říj 2012

@nikolav tak skus merat vzdy ked pojdes na den alebo budes mat volno.daj si jednu hodinu kedy vstavas.a ked buds mat volno das si budik,zmeras a spis dalej 😉 mozeme dat testovaciee meranie ak chces isto z toho daco vycitame 😉

mijadave
23. říj 2012

ahojte dievcata, tu je tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
inak dievcata, ubudaju na tehulky, uz by bolo na case sa postupne presuvat od snaziliek k tehulkam 😉 @martina.an porodila 17.10. krasneho chlapceka 😉 takze z celeho srdiecka gratulujeme

martina.an
23. říj 2012

@mijadave Ďakujeme

maximka33
23. říj 2012

ahoj holky, můžu zas mezi vás? jsem teď 4DPO po iui. od začátku mě pobolívá břicho, včera už spíš jen bok - že by se to vajíčko tak posunovalo? dnes ale dost, jednou to píchlo, že jsem vyjekla. myslíte, že je to clostilbegytem?

mijadave
23. říj 2012

@maximka33 ahoj, vitaj, jasne, ze mozes... to, ze ta tak pobolieva moze byt z clostilu, no moze to byt aj pripravou na uhniezdenie 😉

lucijeta
23. říj 2012

@anait ahoj, dík za optání 🙂 jsem teprv 5DPO takže ještě hodně dní přede mnou.. teď jsem byla 2 dny na školení a bez netu tak se mi dokonce podařilo i na to v jednom kuse nemyslet 😝
jak vypadá gráfek..?

strawbery
24. říj 2012

Ahojte babulky 🙂 ...veelmi dlho som tu nebola ☹ ....pretože sme mali s mm krízu a potom som bola v nemocnici so slabým otrasom mozgu.....už je všetko v poriadku ale .....ako sa mi máte?...čo nového?...zajtra mám volno, tak vás prečítam a všimla som si, že tu pribudli nové snažilky , tak sa teším na zoznámenie 🙂

@mijadave ahojky , pozerám, že hviezdim na prvom mieste v tabulke...hehee...som 20DC, tak môžeš opraviť, dakujem 😉

strawbery
24. říj 2012

@strawbery sekla som sa, chcela som napísať do súkromnej témy 😀 😀 😀

milacik3
24. říj 2012

baby uz sa vam stalo ze po MS ste mali bolesti v podbrusku ...to nie je mozne cely mesiac musim mat bolesti ..ako keby som mala pred MS... toto je zivot...keby som mala moznost sa druhykrat narodit chcem byt chlap 😀

mijadave
24. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@milacik3 moja, fuha, tak to netusim, preco uz mas zas bolesti v podbrusku... keby si bola vyssi den cyklu, poviem, ze kvoli ovulke, ale na 7DC, no to fakt netusim... ☹

milacik3
24. říj 2012

@mijadave no ja tomu tiez nechapem..a este aj na 7 Dc mam spinenie to som len zriedka mala...skor na 6 den mi uz skoncila... no a na 4dc som mala take krce nieco nenormalne...musela som si az tabletku dat... kazdy cyklus mam vazne iny...uz sa vobec nevyznam v tom.. 😒

mijadave
24. říj 2012

@milacik3 ja som tak mala, ked so brala closti... ☹ to ma mrzi, dufam, ze Ti to prejde cim skor...

anait
24. říj 2012

@lucijeta tak to je dobre, že sa držíš 🙂 joj prosím ťa môj šialený graf ani nespomínaj 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/anait už mám ružový hlien, čiže zajtra budem hlásiť 1dc 😉

lucijeta
24. říj 2012

@anait tyy jo, tak ten je fakt "divný" 🙂 já teď mám spoustu učení na zkoušku, kterou musím udělat kvůli práci, tak snad mi to bude utíkat.. kéž by byla nějaká metoda, jak to zjistit dřív 😝

anait
24. říj 2012

@lucijeta ale už prichádza menštruácia ... zákeračká hnusná 😝 ach jaj, keby bolo keby... neostáva nám iné než čakať a čakať a čakať... ja pôjdem ešte len na ovuláciu čakať 😉