Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
26. lis 2009

julie, podľa mňa 19mm je pekné... nechápem trochu tvojho doktora
keď som také mala ja, tak doki skákal od radosti 😀 a ten čípok by som asi nebrala...

juliet2812
26. lis 2009

Ďakujem Pajinka, tak my sa dnes asi budeme snažiť, ako doki kázal.
Pregnyl mi doki pichať nejde, lebo tento cyklus je môj prvý s Clostíkom - taký skúšobný vraj, lebo ďalší cyklus, teda ak dostanem mrchu, tak po nej mám ísť na kontrolu cytológie.

bobi3
26. lis 2009

wera, poviem pravdu, s úspechom IUI vôbec nepočítam... no keby motyka vystrelila... 😀

juliet2812
26. lis 2009

Ďakujem, Bobi za radu. 🙂
No každopádne sa dnes budeme snažiť a ten čípok nevezmem - som si aj myslela 🙂

juliet2812
26. lis 2009

Ešte jedna otázočka - spermie prežívajú v tele ženy 72 alebo len 48 hodín ? ..... počula som rôzne názory.

janana
26. lis 2009

Ahoj holky! Všechny Vás zdravím a všem přeju co nejdřív //. Jinak já byla u MUDr. a zatím vypadá, že je vše, jak má být. Za 14 dní jdu znovu na kontrolu a to už by mělo bušit srdíčko. Tak snad bude. Musím věřit. Bude to dlouhých 14 dní, ale snad to pak bude stát za to.

juliet2812
26. lis 2009

Bobi, a k tým 19 mm folíkom - to asi doki myslel tak, že dnes mám už 18DC a folíky majú 19 mm.......že mám predĺžený cyklus, asi.

bobi3
26. lis 2009

ahoj, janana, to je super, že sa vám takto darí... opatruj sa 🙂

juliet, tak to áno, na 18DC by mal byť asi trochu väčší alebo možno už aj prasknutý po ovulke... ja som taký mala na 11DC, no každá sme iná, ak máš ovu posunutú, tak by to malo byť ok, či nie? ... 😨

juliet2812
26. lis 2009

Bobi, no neviem, či je to OK, keď ešte aj môj partner má problém - nižší počet spermií a ja mám trochu zmiešané pocity z toho, čo mi doki povedal, ale tak musíme to skúšať a veriť. 😔

bobi3
26. lis 2009

asi tak, skúšať a veriť, nič iné nám neostáva 😔

mimina321
26. lis 2009

ahoj 🙂
tal dnes idem na to sono a ked budú folíky dosť velké tak iui-bojim bojim

bobi3
26. lis 2009

mimi, mňa to tiež čaká... 😒 napíš potom ako si dopadla, držíme palčeky

mimina321
26. lis 2009

jasné bobi 😵 zajtra poreferujem,ale skôr myslím,že iui bude cez víkend,lebo v pondelok boli ešte malé folíky

wera
26. lis 2009

bobi neboj, hlavne treba myslieť pozitívne 🙂

janana moc gratulujem 🙂 a ďakujeme za prianie, dúfam že na nás pošleš trošičku "tehotenskej nákazy" 😀
a srdiečko bude určite biť o 106, tak sa hlavne opatrujte a poriadne oddychujte 😉

denkap
26. lis 2009

janana, to je super, ze coskoro budes pocut drobcekove srdiecko 🙂 drzte sa, nech vsetko dobre dopadne...

co sa tyka velkosti folikov, ja ked som mala na 10 DC 18mm, tak mi pichali pregnyl az na druhy den a ked som mala na 11 DC 21 mm, tak mi ho pichali hned. ale netusim, aka je optimalna velkost...

bobi, mysli pozitivne, ked mate dobry spermiogram aj dost vajok, raz sa to musi podarit. vsetky ti tu budeme drzat palceky, rovnako ako mimine.

slavulilienka
26. lis 2009

ahojte dievčence...dlhšie som tu nebola...čo je nové?
janana tiež gratulujem...držkajte sa... 🙂
bobi...určite sa to podarí na prvý šup...uvidíš...budete mať krásny vianočný darček.. 😉

bobi3
26. lis 2009

ste zlaté, ďakujem vám, ja sa pokúšam myslieť už len pozitívne, lebo by som si ináč asi zbláznila 😒

Slavi, to by bol darček 😵

slavulilienka
26. lis 2009

bobi: veľmi Ti to prajem...
ja mám momentálne dilemu, lebo graf mi akosi nechce ukázať ovulku a pritom viem, že už prebehla...som to rozoberala teraz z evitkou na snažilkách, ktoré plánujú od októbra, novembra 09. Vôbec tomu nerozumiem...graf neukazuje nič a ja som mala ovulku približne cez víkend...keksíkovali sme 15-16teho...Vo štvrtok som bola na folikulometrii a folik mal 12mm, tak mi kázala prísť v pondelok, no a keď som bola v pondelok, povedala mi že som čerstvo po ovulke, že máme ešte v ten deň pokeksíkovať....stalo sa ...no graf asi zamrzol či čo...vôbec sa mi to nezhoduje...tak uvidím, skúsim to už tento mesiac domerať do konca, aby som si vedela utvoriť obraz kto má pravdu... 😉 ak chceš , tak kuk na grafík...divočina. 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

bobi3
26. lis 2009

slavi, no veru divočina 😉 podľa mňa sa zbytočne trápiš, ak ti doktorka povedala, že ovu bola... možno si len zle merala alebo sa pokazil teplomer 😀 nerieš to, keksík bol, tak teraz len trpezlivosť 😉 verím, že sa podarilo...

nela00
26. lis 2009

slavi ff ti ju vyznaci o par dni, potrebuje 3 zvysene teploty.

cibka
26. lis 2009

ahoj holky,tak jsem tu po delší době ms mám dostat v sobotu ale dnes už je to 3 den co trošku špinim,vůbec nevim co se děje už jsem měla cyklus docela sraovaný a ted zase tohle .
holky co jste byly na laparce zavádí vám cevku? díky za odpověd

cibka
26. lis 2009

jinak sem taky samý bedar ☹

bobi3
26. lis 2009

cibka, ja som mala po laparke vývod na moč aj z rany... ale bolo to v pohode, aj keď to znie dosť zle 😉

cibka
26. lis 2009

bobi: to muselo být nepříjemný když to vytahovali co ☹

denkap
26. lis 2009

baby, ani nestraste s takymi vecami... 😠

dufam, ze sa laparke vyhnem, este mam par cyklov s clostilom so zvysenou davkou, tak dufam, ze to prinesie vytuzene ovocie...

moje telo si so mnou robi, co chce, brucho ma boli uz druhy den ako pred mrchou, na brade mam pupak ako sa mi robi tesne pred mrchou a som dnes 17DC, tak neviem, co sa deje...

slavulilienka
26. lis 2009

bobi...no ja som Ti tento mesiac akási kľudná, vôbec akosi nestresujem či sa zadarilo..neviem čím to je..., ale v podvedomí to je...nechám sa prekvapiť...ale dík za podporu...

nela00...no veď ale od vtedy už mám tri zvýšené nie? či sa mýlim? 😉

jaspina
26. lis 2009

Tak to s tou cévkou mi ani nepište 😠 Mě cévkovali už tak 1x + cystoskopie a fakt to nechci mít v sobě. Ale tak když jim snad řeknu, že si to fakt nepřeju..

bobi3
26. lis 2009

cibka, ani nie, závisí to do toho ako hlboko to máš... holka, čo bola so mnou na izbe, bola trochu silnejšia, tak tú to bolelo, lebo predsa len ten katéter ťahali zväčšej hĺbky... ako príjemné to nie je, ale dá sa to vydržať 😉

bobi3
26. lis 2009

denkap, mňa brucho pobolieva už asi stále a o tých pupákoch, čo sa mi zrazu vyhodia, an nehovorím... keď oni si vždy vyberú to najzaujímavejšie miesto 😀

salvi, možno práve preto to vyjde, keď si taká kľudná 🙂

slavulilienka
26. lis 2009

bobi bodaj by si mala pravdu.. 🙂