Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alamala
29. lis 2009

Govi mě se taky 10DPO ukázal testík negativní,tak třeba ještě chvíli počkej. Já si teplotu ani neměřila, ikdyž by mě to docela zajímalo,zkusím si ji zítra změřit.

govinda
29. lis 2009

slavu, ovu je posledný deň nízkych teplôt, takže skôr to bol fakt ten 18DC 😉 . A v takom prípade treba ešte čakať 😉

govinda
29. lis 2009

slavu, pochopila som 😉

alamala, dnes doberám duphik, no keďže som dnes trochu klesla, tak sa skôr obávam, že už to bude klesať. Ale ak zajtra bude teplotka cca vysoko, tak testnem 😀

alamala
29. lis 2009

Tak Govi držím pěsti ať teplotka jen stoupá a stoupá 😉

govinda
29. lis 2009

alamala, a nekontrolovala si si krčok? A okrem bolestí v podbrušku žiadne iné príznaky? 😀

alamala
29. lis 2009

Govi krček?,jsem v tomhle trošku nevzdělaný člověk a vůbec nevím kde ho hledat a jak ho hledat,poradíš prosím!Jinak se nemůžu vůbec dotknout prsou,bradavky bolí jako blázen a cítím se tak jako jinak divně než obvykle!!!!

slavulilienka
29. lis 2009

govi uvidíme...ak sa malo podariť, tak sa podarilo 🙂 no nie? Niežeby mi to bolo jedno, ale som akási kľudná aj napriek tomu, že v hlave sa mi preháňajú stále myšlienky na drobca...zo začiatku som fest stresovala, teraz som si povedala, že raz sa to musí podariť a hotovo.. 🙂
babky díky za spoločnosť, idem hajať..papa

alamala
29. lis 2009

dobrou Slavu 🙂

govinda
29. lis 2009

alamala, IP 🙂

slavu, ako má byť, tak bude. Miminko príde v ten správny čas 🙂 . Dobrú noc 🙂

alamala
29. lis 2009

Govi tak jsme ho poměrně snadno nahmátli,bylo to sice nepříjemné,ale je tvrdý,jako boule. A to má být další příznak těhu? 🙂

govinda
29. lis 2009

alamala, áno, ďalší príznak tehu. Má byť tvrdý a nízko položený 😉 . A vraj aj biely výtok, hustejší je príznak tehu.

bobi3
30. lis 2009

krásne ránko babulky, čo nové? cezvíkend som tu nebola a hneď takéto úžasné správy!
alamala, blahoželám a veľmi sa teším, že sa bilancia vylepšuje 😉 teraz už len slavulienka a govinda... holky,d ržím veľmi päste, nech ste ďalšie na rade 😉

ja som dnes 11DC, idem akurát na folikulometriu, tak som zvedavá 😒 mám trochu strach 😒

bobi3
30. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............46DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................32dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........39DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........39DC.........................3x1cl...........12měsíců
carmenuska................25 let.........0d..........34DC.........................0 cl..............27 mesiacov
govinda .....................29r............0d..........31DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........26DC/13dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........26DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........23DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........22DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........22DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........22DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........21DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........20DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........19DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........13DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........13dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........12DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........12DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............11DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............8DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............7DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d.............3DC........................ .2x1cl..............40měsíců

govinda
30. lis 2009

čaute kočky.
takže ja dnes takto: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
A skúšala som aj testík, tentokrát mamatest a len jedna / ☹ . No ale keďže celkovo klesám, tak to je jasné 😠 .

bobi3
30. lis 2009

govi, už to tak asi vyzerá, ale nezúfaj, raz pôjde tá krivka aj hore 😉

govinda
30. lis 2009

nezúfa, nezúfam, ale tak som sa vytešovala z prvej ovulky po vééééľmi dlhej dobe 😀

bobi3
30. lis 2009

správne, tak to má byť, každučký úspech posúva dopredu... 😵

slavulilienka
30. lis 2009

pekný deň slečny.. 😀
ja dnes takto..
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

govi nebuď smutná...ešte nie je nič stratené...mrchu ešte nemáš,tak je stále šanca... 😉

bobi držím paľuch,aby bolo veľa veľkých folíčkov.. 😉

govinda
30. lis 2009

slavu, pekný grafík 🙂
mrchu síce nemám, ale to len preto, lebo som len včera dobrala duphaston, takže mrcha príde určite 😀 . Mrcha jedna 😀 . A ten dvojdňový pokles teplotky zrejme tiež o niečom hovorí 😒

bobi3
30. lis 2009

slavi, ďakujem, no stačia aj dva, hlavne zdravé, krásne a plodné 😀

pozerám, že ty nám nejako stúpaš... žeby??? 😉 držím paľušky

jaspina
30. lis 2009

Krásné ránko, dnes se Janana dozví jak to je, že? Držím moc palce, aby první doktorův odhad byl špatný!

slavulilienka
30. lis 2009

neboj budú tam určite nejaké namakané folikuše 😀 ,no áno zatial stúpam,uvidíme...nejdem si robiť nádeje.. 😒

alamala
30. lis 2009

Dobré ránko,povím Vám to jsou nervy,mám strach úplně ze všeho. Jinak ten bílý hustější výtok mám taky a dnes jsem si měřila jen pro zajímavost teplotu a je 37,tak skoro vše odpovídá,tak už jen potvrzení od doktora. Pádím do práce,tak se mějte krásně a všem jen samé //

slavulilienka
30. lis 2009

alamala...ten strach je prirodzený, ale zároveň je to určite riadny adrenalín a vzrušenie, že sa to podarilo...určite krásny pocit... dúfam ,že ho čoskoro zažijeme všetky čo sme tu... 🙂
Ty sa nám držkaj a dávaj na seba pozor a o všetkom nás informuj. 🙂

alamala
30. lis 2009

Stále tomu nevěřím,že se nám to povedlo,je to prostě zázrak,který přeji Vám všem!!!!!!!!!!Až dorazím z práce povím Vám,co mi řekl doktor!Zatím pa 🙂

govinda
30. lis 2009

kočky, koľko dní berie clostil ? 5 alebo 6?

slavulilienka
30. lis 2009

govi ja teraz neberiem nič.. 😉 , ale brala som 5.

bobi3
30. lis 2009

govi, ja 5 dní, od 5DC do 9DC... a dnes idem na sono, či zabral... 😖

juliet2812
30. lis 2009

Ahojte dievčatá.
alamala - gratulujem, to je skvelá správa 🙂
bobi - držím palčeky na folikulometriu
govinda - ja som brala teraz 1. mesiac Clostil a to 5 dní - od 3. do 7. DC

bobi3
30. lis 2009

ďakujem, julie, veď potom napíšem 🙂