Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
10. led 2010

no povedal mi že on sa na to ešte necíti tam ísť a že keď tak to budeme skúšať ešte doma, ale to je ťažko lebo keď vysadím clostyl tak ovulku mať nebudem a pri jeho objeme ej. to nie je moc veľká šanca... veď som sa mu snažila ja vysvetliť že on v podstate nič nebude musieť iba tam raz prísť na vstupný pohovor a potom ešte raz keď sa bude robiť iui... tak uvidíme či sa mi ho podarí nejako prehovoriť... snáď krokodílie slzy zaberú...

alienka24
10. led 2010

wera.....no já nevím jestli to je rozumná volba, tak přeci jen měli byste to chtít oba a ne jenom ty, mohlo by se to pak proti tobě ještě obrátit 😒

cibka
10. led 2010

nželovi se tam taky nejdrív nechteloa nakonec si z toho delal srandu tak jim tam prej necham vzorek a zas půjdu,byl tam se mnou zatím jen jednou a ja asi 4x ale až bude potřeba aby tam sel určite půjde určite nemá cenu ho tam nutit me se na laparku taky nechtelo a nenutil me rekl kdyz nechci at tam nechodim ja sla pak bych si to vyčítala že treba kvuli me nemame deti

alienka24
10. led 2010

no třeba my máme to že bychom pokud ta šance alespon nějaká bude, rádi splodili miminko doma, milováním a ne jen tak že manžel přijde, odevzdá materiál, já pak budu na koze 20min ležet a čekat a pak půjdu domů a budeme čekat jestli se povedlo 😅 😒 já nevím no a ještě když vemu v potaz že úspěšnost IUI je 12%

a nějaké vitamíny manžel nebere?

jane86
10. led 2010

cibka třeba hned otěhotníš...mě se to tak povedlo po laparce.. 😉

wera
10. led 2010

no ja som chcela ísť do toho centra aj kvôli tomu aby mi spravili testy na protilátky proti spermiám a či by mi odporučili laparku... radšej by som si tieto veci chcela vyriešiť čo najskôr... a u nás píšu úspešnosť IUI na vyše 20%... tak neviem ale možno by som to chcela skúsiť...

kikinka222
10. led 2010

ahoj holky.dnes mě tak napadlo že pokud bez léků nedostanu ani menstruaci tak v čem může být problém??myslíte že mám nízkou dělozní sliznici? a bylo by možné vůbec při nízké sliznici otěhotnět?pokud bude ovulace vyvolaná clostilem tak se potom nemusí dařit i díky tomuto nebo ne? začala jsem pít kontryhelový čaj ode dneška sice jsem v polovině cyklu ale nechce se mi čekat až dostanu menstruaci.co si o tom myslíte.?? ☹

jane86
10. led 2010

wera tak drahou polovičku musíš nějak takticky přesvědšit. 😉

alienka24
10. led 2010

kikinka....jo děložní sliznice když neroste tak je to blbý a mimi se nemá kam zavrtat takže to může být problém

wera....tak já nevím přesně jaký máte spermio takže třeba by to IUI mohlo dopadnout pro vás dobře 😉 😉

kikinka222
10. led 2010

alienka24- a myslíš že by ten kontryhelový čaj mohl pomoct??já sice beru i utrogestan.a ovulaci mívám opožděnou i když beru clostil.dnes jsem 17dc a ovulace pořád nikde.tak nevím,,,,,, ☹

kitu
10. led 2010

Ahojte kočky,
chcela by som sa len spytať ze kedy papate ten clostil- rano večer alebo kedy? lebo nie je to ta napisane tak neviem že kedy by sa to malo- či to je jedno?

wera
10. led 2010

kitu ja som mala denne dva krát jednu tabletku a brávala som jednu ráno a jednu večer

kikinka222
10. led 2010

kitu- tak já no beru 2x denně a to v 10 dopoledne a pak druhý v 10 večer.asi my se měl užívat pravidelně. 🙂

lucy778
10. led 2010

kitu - ja beriem len jednu tabletu 10 dní a beriem to večer

kitu
10. led 2010

dakujem za odpoved, ja ho mam brat jednu tabletku 5 dni a nevedela som že kedy by bolo dobre ho zobrat tak je to teda asi jedno, možem aj hned rano ked vstanem... teda lebo večer by som na to asi skor zabudla...

kikinka222
10. led 2010

kitu-pokud beres jen jednu tabletku tak si myslím že je jedno jestli si ji vezmes ráno nebo večer.tak at ti pomůže k otěhotnění. 🙂

cibka
10. led 2010

jane:to by bylo skvělý
wera:tak uvidís zajdi si tam dyžtak nejdřív sama a zjistíš co ti řeknou třeba se pak manžel přidá sám, každá z nás by ráda otěhotněla přirozenou cestou než aby do nás něco strkali a tak ale když to třeba jinak nejde tak jsi rada že se to povede aspon nejak 🙂

kkamca
11. led 2010

Dobré ráno --U mě beze změny,ale kdo chcete koukněte.Každopádně se mi to nezdá.
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

wera:Asi vím jak ti je..Teda aspon si myslim,Já bych do nějakého toho car šla hned,ale příteli se nějak nechce-a to jen z důvodů financí.Možná si řeknete proč?!Né,že by byl chlap lakomý,ale pořád říká-nač strkat velkéé peníze nějakýmu cARU ,když to pak ani nemusí vyjít?No a tak je to pořád dokola..akorát že ten čas neskutečně rychle letí.A tak pokuD máte wero TY možnosti--zkus tvého muže přesvědčit.Aspon na nějakou konzultaci--já se oto právě taky snažím-neb konzultace by měla býti zdarma. 🙂

bobi3
11. led 2010

krásne ránko princezny 🙂

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............83DC/54dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............72dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............45DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............62DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............41DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............30DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............30DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............29DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............29DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............28DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............28DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............26DC /10dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................26DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................25DC /12dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............25DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................19DC/4dpo/...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................15DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................9DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................9DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................7DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d..................4DC............čeká na laparku ..............8 měsíců

bobi3
11. led 2010

mrzí ma, že na vás nemám moc času, no vždy sem aspoň na chvíľku zablúdim a čítam, čo máte nové..

lucialen, a ďalší test si neskúšala? bolo by to super, ďalšia tehulka 🙂

weruška, úplne ťa chápem, môj manžel so mnou ísce zatiaľ podstúpil všetko, no tiež z toho nebol kto vie ako nadšený... a rozhodnutie pre laparku bolo len na mne 😒 no keď som šla na iUI, tak spermie sme priniesli z domu, nemusel to robiť tam, takže aspoň to bolo trochu jednoduchšie... každopádne držím palce, a možno ani nebudem musieť, možno sa teraz už zadarilo 😉

kami, no vyzerá to na pokles ☹ sakra

cibka, a ty sa chystáš na laparku?

kitu, ja som clostil brala 2 denne 5 dní, vždy ráno o 9 a večer o 21...

alienka, takto by sme si splodenie bábätka predstavovali asi každá, ani mne nebolo po chuti ísť na IUI.... tiež ma napadlo, že ak by to vyšlo, tak by to nebolo bábo také z lásky (vieš ako to myslím), po nejakej romantickej noci a tak... no ak sa takmer 2 roky o to pokúšate každý mesiac ako dva stroje cez ovu, je to každopíádne menej stresujúce, aj keď tá úspešnosť je dosť minimálna... no ja som pripravená aj na ďalšie IUI... 😉

nanulik
11. led 2010

Dobré ránko, tak môj graf vyzerá ako EKG nejakého infarktom zasiahnutého nešťastníka 😒. napadlo ma či by som nemohla mať teploty z niečo pekného a čo príde o deväť mesiacov,lebo okrem teploty ktorá sa pohybuje od 37,3 až 37,6 mi nieč nie je. ale rozmýšlala som či ešte nie je zavčasu na test. bojím sa že ked bude negat. budem smutná

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

wera
11. led 2010

dobré ránko prajem 🙂 teda bobi aké krásne oslovenie takto na ráno 🙂 to by som mohla počúvať fakt každé ránko 😀

ali hej drahý má síce kvalitné aj pohyblivé spermijky ale má dosť malý objem ejaku. takže preto doki navrhol že by bolo lepšie IUI aby sme sa zbytočne dlho netrápili.... ☹

kkamci tá Tvoja teplotka si robí čo chce...ale tak snáď sa z nej niečo vykryštalizuje 😉 kamci hej konzultácia je u nás zadarmo... jediné čo by som si platila je IUI, prípadne nejaké doplatky na lieky za stimulku...už som si prekukla všetky ich cenníky....nám o peniažky (našťastie) až tak moc nejde, sú to v podstate malé položky... iui výjde u nás v centre 50 € čo nie je až tak veľa raz za mesiac dať... veď uvidíme čo sa mi z drahým podarí vybaviť, ale dúfam že ho nejako zlomím... ja by som tiež radšej mať bábo prirodzene, ale keď to nejde tak by som tomu rada pomohla aby som zbytočne nečakala niekoľko rokov...to by som sa asi fakt zbláznila...

cibka vyskúšam si keď tak do caru zavolať najskôr že čo mi povedia, či by nestačilo aby som tam zatiaľ prišla len sama, chcela by som aby mi zatiaľ spravili nejaké vyšetrenia a povedali či bude laparka nutná, lebo ak áno tak by som ju chcela mať za sebou čo najskôr... cibi a Ty si v noci nemohla spinkať? 😉

bobi no včera som si robila testík s citlivosťou 10 a nebol tam ani len duch,takže tento mesiac už ani neverím že by to mohlo výjsť.... ☹ no ale nevadí, pustím sa do ďalšieho boja... ale jedno nechápem tých chlapov čoho sa tak strašne boja..... ten môj má všeobecne taká podvedomý strach z lekárov a ihiel a nemocničného "smradu" tak možno aj preto sa tak bojí ísť do centra...ale fakt to nechápem lebo keď tam išiel na spermio tak mi ani moc nekecal a zobral to úplne v pohodičke... jéééj bobi aj aj som clostík brávala vždy o deviatej ráno a o deviatej večer 🙂

nanulik tá teplotka Ti dnes veľmi pekne vyskočila, ja by som na Tvojom mieste už skúsila testík, veď si už 30 DC... a kedy si mala ovu?

a inak tu je môj pobláznený grafík...: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

nanulik
11. led 2010

podla teploty som ovu nemala ale 30.12. som bola na folikulometrii a doktor povedal že folik praskol. lebo ked som bola 28. 12. tak tam ešte bol a povedal že pekný veľký. ja sa aj tak bojím. ked bola ovu asi tak 18 den tak chcem ešte počkať lebo možno tan malý lenivec ešte tam vnútri niekde pláva a ešte sa nusadil 😀

nanulik
11. led 2010

a weri ty máš tiež pekný graf. pekne ti to vyskočilo. 🙂

jaspina
11. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............83DC/54dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............72dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............45DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............62DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............41DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............30DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............30DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............29DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............29DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............28DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............28DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............26DC /10dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................26DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................25DC /12dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............25DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................19DC/4dpo/...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................15DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................9DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................9DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................7DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d..................5DC............čeká na laparku ..............8 měsíců

Jen se opravím.. Ale stejně už sem moc nechodím - clostil už nemám a zítra se jdu objednat na laparku.. A je mi dobřéééé 😉 Fakt. Mám už jen Utroš a konečně je mi líp a nedepkuju tolik. Dokonce mám pocit, že jak člověk vysadí ty hormony, tak to tolik neřeší. Najednou je mi to nějak víc fuk.. Po dlouhé době dokážu myslet i na jiné věci než jen dítě, dítě, dítě.... Prostě kdyby nebylo, tak nechci strávit zbytek života depkama, že to tak je.. Chci si prostě když tak užívat jinak 😉

zakupanda
11. led 2010

co kdo řekne na můj graf?http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda díky

wera
11. led 2010

zakup grafík vyzerá ukážkovo, grafík pekne ukázal to čo aj ovu testíky a teraz už len čakať a dúfať 🙂

bobi3
11. led 2010

weri, nóóó, krivka sa trochu umúdrila, verím, že to vyjde, test ti ešte nemusí ukázať ani len ducha, ešte je trochu skoro... nevzdávaj to!!! 😉

jaspi, ja to presne tak cítim, tento cyklus som bola bez clostíku a akosi ľahšie sa mi to zvláda... aj môj drahý si všimol, že sok akási vyrovnanejšia a nerozprávam toľko o mimi... a to je fakt, nejako som to prestala riešiť 🙂

wera
11. led 2010

no neviem prečo mi dnes teplotka tak vyletela...tak som zvedavá aká bude v najbližšie dni.. štvrtok alebo piatok by mala prísť mrcha...ale ak by si to rozmyslela tak ja by som bola len rada 😀

jane86
11. led 2010

Dobré ránko holky.