Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
22. led 2010

kami..ahojicek

dasa.77
22. led 2010

kamco..a manzel to nebyl?

alienka24
22. led 2010

ahojky dášo 🙂 teda tak koukám že tě schvátila nemoc

kkamca
22. led 2010

dasa.77:no ne..mám mrchu..a hlavně rýmu,škrábe mě v krku a teplotu..tak ani nevim zda mám za pár dní měřit..BZ když se berou léky na snížení tělesné teploty 😠

dasa.77
22. led 2010

wera..............chorobou by spise teplota stoupla,nez klesla.je fakt,ze MS cekam az tak za 4,5 dni,ale sem tam me poboliva v podbrisku.to uz od vcera a migrenu mivam taky tak dva tri dny pred mrchou skaredou. neboj,vylezim to.zitra jsme meli jet lyzovat,ale ja nejedu,protoze hlasi -15c na horach i -20 a uz dnes poradne mrzne,tak to bude zledovatele.nechci mit pokrivenou fasadu,navic,kdyz jsem lyzar amater.v po,ut mam dovolenou,takze jdu az ve stredu na odpo.to je volnicka.

dasa.77
22. led 2010

alienka.....ano....jsem to ale chudinka.nejlepsi bude,vypotit se na cizim tele,driv,nez MS propukne 😀

dasa.77
22. led 2010

holky,pekne si tu povidejte,ja musim jit varit.ahojky..............................................
muj prijde dnes drive,tak tu asi uz nenakouknu 😠 on potom remca 😝

wera
22. led 2010

dáši teda dobrú stratégiu liečenia si zvolila 😉

kkamca
22. led 2010

Taky si půjdu udělat něco malého..ale jen topinku.. 😝

bobi3
22. led 2010

ahojte babulky
tak ja už mám termín IUI, idem už v pondelok 🙂 folíky boli štyri a mali sa k svetu 😉 zajtra pregnyl a v pondelok šup na druhý pokus 🙂

alienka24
22. led 2010

bobi....jee taky 4, tak držím palečky 🙂 😵

wera
22. led 2010

jej bobi to je úplne super 🙂 🙂 a kto Ti dá zajtra pregnyl? joj keby som tak aj ja mala také štyri folíky 😉
bobi moc dúfam že Vám to tento krát vyjde 🙂

bobi3
22. led 2010

no to bol trošku problém, keďže to vyšlo na víkend, ešteže IUI vyšlo na pondelok 🙂 pichne mi ho kámoškina známa, ja si netrúfam... 😖

wera
22. led 2010

no tak super že si zohnala niekoho kto Ti ho pichne 🙂 a pýtala si sa dokiho aj na to dopravenie spermijok?

alzbeta.hod
22. led 2010

ahojky všem tak jsem dnes byla na gyndě kvůli včerejšímu špinění... vše je ok, dostala jsem prášky na zastavení krvácení, utrogestan na udržení, vitamín E a kyselinu listovou... a jsme velký 2mm. Byl to krásný pocit.

wera
22. led 2010

jej alžbet to je super, moc moc gratulujem 🙂 tak si na seba dávaj veľký pozor 🙂

alzbeta.hod
22. led 2010

no musím jen ležet do pondělí pak mám vycházky. Nelíbí se mu moje práce.

bobi3
22. led 2010

wera, vraj je to v pohode, vraj spermijky to vydržia, tak neviem 😒

wera
22. led 2010

alžbet a čo vlastne robíš? nerozmýšlala si nad PN? hlavne teraz....?

wera
22. led 2010

bobi tak snáď je to okey, aj ja sa v stredu na to opýtam v centre 🙂

zakupanda
22. led 2010

ahoj děvčátka nešel mi net tak jsem nemohla na kuknout jen hlásím že mrcha přišla bohužel 😢

wera
22. led 2010

ahoj zakup 🙂 ...to mi je ľúto, ale ber to ako začiatok novej možnosti 🙂

dasa.77
22. led 2010

tak jsem to prece jen stihla.mam uvareno,cinske nudle budu delat,az muj prijde.to je otazka par minut.
bobi........moc ti preji,at to druhe IUI vyjde.

au,au,podbrisek boli casteji a casteji.takze je mozne,ze MS prijde uz zitra.Pak bych mela hodne kratkou LF.

Tak nakonec hlasi -25C,ale to az koncem pristiho tydne.ani tak na lyze nejedu.
alzbet,tak to je fajn,ze je vse ok.ani jsem nepostrehla,ze jsi zacala spinit.
Nevite jak je na tom Lucien?

dasa.77
22. led 2010

myslela jsem lucialen

wera
22. led 2010

dasi si sikulka 😉
inak dnes som zbadala luciu niekde na inej dikusii a vyzera ze je okey 🙂

teda riadnu zimu tam budete mať... tu u nás je tiež strašná zima, ale tak pod minus desat to snad nepojde 😒

slavulilienka
22. led 2010

bobi ja sa tiež pripájam k želaniu úspešného iui...určite sa podarí.. 😉
daši myslíš,že ešte nie je nádej? Ešte nekrvácaš,tak hádam ešte nie je všetko stratené... 😉

dasa.77
22. led 2010

wera......dnes bylo -10C,jak jsem sla v 17h z prace,tak uz bylo -14C ale v nedeli ma jeste snezit.Tak to bude tepleji.Pak to namrzne,paraaada.
prave volala kamoska,chce jit na vinko.tak jsem se moc dlouho neohrala.Na mm necekam. 😎 cauky

bobi3
22. led 2010

ďakujem, dievčatá, v pondelok sa vám potom ozvem, budem si doma leňošiť 😉

slavulilienka
22. led 2010

dasi na zdravíčko....len to neprežeň.. 😉

dasa.77
22. led 2010

slavu......nadeje me uz davno opustila.ale ja na to ted trosku mene myslim,diky problemum v praci.a mozna mi ta MS prijde i vhod.ahojte