Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
24. led 2010

xeni idem do iscare 🙂

a ja dnes variť nebudem nič.... bude variť svokra 😉 ...alebo možno skočím k naším 😀

ali teda Ty máš zlatého ocinka 🙂

alienka24
24. led 2010

wera....jojo je hodnej na mě 🙂 já mu taky furt cpu nějaký omáčky a tak tak ted na oplátku uvařil on mě 😉

dasa.77
24. led 2010

tak to ja v po,ut taky nejdu.

xena1
24. led 2010

weri,aj ja do iscare,ale v martine....
my sme varili vcera....

alienka24
24. led 2010

dasa....tak to máš fajn 😉

smoulinkalenka
24. led 2010

dasa nie pregnyl som nemala...nechápem tomu 😒

wera
24. led 2010

tak tak nech sa nám v tom iscare zadarí xeni 🙂

xena1
24. led 2010

ja som pichala pregnyl vcera,prvy krat mi bolo po tej injekcii divne....

wera
24. led 2010

xeni a pichla si si pregnyl sama? teda to ja by som asi nezvládla...

sliver
24. led 2010

Xena
ajoooooj, ja idem zajtra do iscare v martine ;), možno sa tam budeme teraz stretávať ;)
idem na prvú konzultáciu že čo ďalej a presne ako tu all kočky píšu, teším sa že sa posuniem niekde dalej, že to už nebude iba o tom snažení bez výsledku ;)
Držím ti velmi velmo prsty nech vám to zajtra víde!!!!

xena1
24. led 2010

sliver,jeej tak drzim palceky.doktor Tomas je uzasny,budes vidiet aj baby na recepcii....ty tam asi pojdes medzi 7-9hod my sme tentokrat objednani na pol 12 🙂 tak som zvedava,napis zajtra ako sa ti videlo...

wera
24. led 2010

sliver no moc držím palčeky na zajtra a daj vedieť ako ste dopadli, som veľmi zvedavá 🙂

alienka24
24. led 2010

sliver...taky držím moc palečky, kéž by vám to opravdu pomohlo, a nejlépe hned napoprvé 😉 😉

zakupanda
24. led 2010

tak já se taky připadám já budu dělat kuř.polívku a přemýšlím ,žeasi zapeču panguis rybu.

alienka24
24. led 2010

hmmm taky dobrůtka 😉 😉

wera
24. led 2010

ali a Tebe čo dobré prinesie tatko?

alienka24
24. led 2010

chlupatý knedlíky, uzený a zelí 😉 😀 no už se na ně těším

zakupanda
24. led 2010

hmmmmmmmmmm mamozní taky bych si dala zobu tu čínskou polívku než mi rozmrzne maso

slavulilienka
24. led 2010

ahojte kočky...už máte navarené pozerám...my dnes len kuriatko pečené s ryžou, bo sa mi moc nechcelo vymýšľať..a dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 no uvidíme čo z toho bude...., ale myslím že nič. 😒

bobi3
24. led 2010

ahojte babulky 🙂
slavi, podľa mňa to vyzerá dobre, prečo myslíš, že to nevyšlo? 😕

slavulilienka
24. led 2010

bobi..ja Ti neviem...nemám žiadne pocity...občas ma síce trápi žalúdok, ale to nepripisujem možnému tehotenstvu...tieto dni do termínu mrchy sú najhoršie.. 😒 a Ty zlatík ako? Kedy ideš na ďalšie IUI?

alienka24
24. led 2010

slavulilienka....vždyt ten grafík je náhodou uplně super 😉

slavulilienka
24. led 2010

ali..no tak je, len keby bol s pozitívnym výsledkom, vôbec by som sa nenahnevala....vieš ono aj ten predchádzajúci vypadal nadejne..

alienka24
24. led 2010

slavu....nojo to vypadají všechny kdyzž proběhne ovulace, holt s tím nic neuděláme, zas furt lepší než kdybys měla tu teplotu dole, takhle máš alespon naději 😉 😉

bobi3
24. led 2010

slavi, podľa mňa je na príznaky ešte skoro, al epodľa mňa ten grafík vyzerá nádejne 😉 kedy plánuješ testnúť?

tak mňa čaká ďalšie IUI hneď zajtra ráno, ten čas ale letí, že? Moc tomu nádej nedávam, ale skúsiť to každopádne chcem, uvidíme 😖

wera
24. led 2010

slavuli ten grafík je podľa mňa veľmi pekný, idem krásne hore 🙂

bobi neboj 🙂 určite Ti iui pomôže a podarí sa otehotnieť 🙂 aj ja tomu verím že sa nám to určite pri iui podarí 🙂 🙂 🙂 ...a máš pravdu ten čas strašne rýchlo letí.... už aby bolo o dva týždne viac a my sme už mohli testovať 😀

bobi3
24. led 2010

veru, už aby bol aspoň 27DC 😝

slavulilienka
24. led 2010

bobi..tak to fakt letí...už zajtra? Na ktorú si objednaná? Juuuuj Ti budem držakť palčeky...určite to tentokrát vyjde...veď ako tu tak brúsim po tých témach, tak mám pocit, že samá tehuľka tu už je...na pár výnimiek..napr. Ja, Ty...Werča, Ali...asi ešte Dasa a už si nespomeniem, ale každopádne nás je menšina... 🙂 no je to super...veď o to ide, aby sme boli tehuľky všetky postupne..zajtra teda určite budem myslieť na Teba aby si sa čoskoro pripojila k tehuľkám. 😉
ali...tak to máš fakt pravdu s tými teplotkami po ovulke...všetko vypadá nádejne, až kým nepríde pokles.. 😕
weri ešte musím počkať zo 5 dní a uvidíme...testovať asi nebudem...aj tak som po pregnyle, mohol by to skresliť..vydržím. 😉

wera
24. led 2010

slavuli budem moc držať palčeky aby sa teplotka pekne držala a hlavne aby neklesala 🙂

alienka24
24. led 2010

však se dočkáme nebojte..... jednou to přijít musí 😉 😉 😀