Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
1. bře 2010

môže to byť pokles pred ovu ;) ale ja sa v tom moc nevyznám, kočky čo vy na to???

bobi3
1. bře 2010

sliver, nechceš prísť aj k nám povysávať? 😀

zakupanda
1. bře 2010

ahoj silver,bobi asi jo bude to pokles před ovu dnes mi začínají pl.dny tak to i s teplotkou vychází ještě ocikám ovu test

alienka24
1. bře 2010

zakup...no já myslím že by to mohlo bejt fakt že se blíží ovu 😉

pajinka111
1. bře 2010

zakupanda,no je to možné že se blíží ovulka,ale může ti zas ta teplota stoupnout,ovulace je vlastně až poslední den nižších teplot,takže ji vlastně poznáš až teplota stoupne,nebo testni,nebo ještě zkoušej čípek a hlen..každopádně snažilkovat se už určitě můžeš🙂

jerryjanka
1. bře 2010

dopadla som zle iui nebude - buduci mesiac zasa clostil ale budem brať 5x1

zakupanda
1. bře 2010

jarry bože můj 5x to se může mě po 3 bylo zle proč tolik?

sliver
1. bře 2010

jerry ahoj
je mi to luto :(((( som tu čakala celý den čo na píšeš...
5* tak to je iná dávka, preboha
a nie sú lepšie potom radšej injekcie? lebo ja som mala 4*1 a nepomohlo tak dr. povedal že to nejde tlačiť clostylom ale injekciami....

jerryjanka
1. bře 2010

ale doki mi predpisal len 3
ale ja to idem skusiť na vlastne triko
ja ked som brala 4 mala som folik aj vlavo
takže 4 budem brať isto ale možno aj 5 ešte som sa nerozhodla

sliver
1. bře 2010

fuha ty máš odvahu, držím ti prsty!!!
teraz tam nebol?
akú si mala teraz dávku?

jerryjanka
1. bře 2010

3x1 som mala teraz
a boli len dva vpravo ale tam su mi nanič 🙄

sliver
1. bře 2010

no a nad tými injekciami si neuvažovala? a oni sa pichaju do tej strany kde chceš aby rástli...
mne sa vždy vytvorí iba jeden folík taký biedny na 17DC aj pri dávke 4*1
tak dr. mi dal teraz 3*1 a povedal že 10DC mám prísť a ak to bude zase také biedne tak mi to dostimuluje injekciami
neviem čo je lepšie ale ja som mu na to skočila a teším sa že to tam porastie a porastie a porastie....

pajinka111
1. bře 2010

jerryjank- to je mi líto že ti to ivi nevyjde a co ti vlastně řekli?
Máš teda vážně odvahu 5x1 je šílená dávka,z toho se ti můžou udělat cysty a celá se rozhodíš,jak myslíš,ale já bych se bála,mě doktor taky řekl že mi zvýší dávku na 3x1 a pokud to nezabere tak zkusíme něco jiného,taky mluvil o injekcích..

jerryjanka
1. bře 2010

ja ked som brala 4x1 mala som vlavo bud jeden alebo raz dokonca aj dva
sli - prehovorila si ma dam si 4x1 a ak nič tak sa spytam na tie injekcie. 😉

jerryjanka
1. bře 2010

paji - no ked mam vpravo nepriechodny vajcovod je zbytočne teraz robiť iui ked mam len vpravo foliky

nana.76
1. bře 2010

Těhulky:
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt

snažilky:

ka 131.......................27let.............0d...............47DC..........................2x1tbl............30 mesiacov
jednave.....................26let............0d...............43DC...........................0cl.................18měsíců
wera.........................26let...........0d...............43DC...........................0x0cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............35DC...........................2x1cl.............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................29DC(12DPO)...............0x0cl.............33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............24DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................23DC..........................2x1cl..............4 mesiace
xena.........................33r.............2d.................21DC.........................1cl.................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................20DC (6DPO)...............1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................20DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................14DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................12DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................11DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............11DC..........................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................11DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................7DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................6DC............................0cl..................41měsíců
Slavulilienka.................33r..............2d.................4DC.........................2x1tbl.................13mesiacov.
danielapro...................26let...........0d.................3DC..........................3X1cl.................5mesicu ¨

nana.76
1. bře 2010

pekny podvecer preji.jen jsem se upravila v tabulce jsem 35DC. ;-
Pajinka tak ja test koupila,ale nemela jsem odvahu,ale jestli do rana mrcha neprijede tak testnu 😉jinak me bricho boli jen nekdy spise citim takove pichani na prave strane v podbrisku nekdy az moc tak nevim buh vi co to je 🙂

nana.76
1. bře 2010

jerrynka ja brala taky 5x1 clostik,ale udelalo se mi vojusek vic proto mi hned doporucili Ivf ale nevyslo to ☹

jerryjanka
1. bře 2010

nana a skušala si aj menej clostilov?
to si brala 5x denne? alebo dokopy 5

nana.76
1. bře 2010

jery 2rano,1po obede a 2vecer.jinak kdyz jsem brala 3x1 tak mi folik nedorostl tak mi zvysil davku a po te zvysene davce mi to potom zase snizil doktor na 3x1 a uz mi dorostl vzdycky kazdej cyklus aspon jeden 🙂

jerryjanka
1. bře 2010

a kolko sa ti vtedy urobilo vajuch? pri tom 5x1?

nana.76
1. bře 2010

jery tri a vsechny dostatecne velke,rikali ze by se mohlo stat ze bych mela dvojcata tak jsme se dali na umely ze trech se oplodnili dve ty mi dali do briska,ale ani jeden mimisek nevyhral ☹ ach jo takze ted jdu na druhe ivf,ale cekam na mrchu ktera si dava pekne na cas 😉

jerryjanka
1. bře 2010

to je škoda - no ale 3 - to je celkom ešte v norme
moj doki by sa trom potešil

sliver
1. bře 2010

aj môj by sa trom potešil ;)
jerry, pouvažuj koľko si dáš tých clostylov, nechaj si to prejsť hlavou ;) však máš nato čas......

aj ja chcem tri vajáááá
to by bolo supiš

jerryjanka
1. bře 2010

no dam si 2x2
to je taky zlaty stred
a potom skusim sa opytať na tie injekcie

slavulilienka
1. bře 2010

jerry ahoj...dnes som Ťa videla v helíku...🙂 to mi je ľúto,že správy neboli práve najpozitívnejšie, ale na budúce to bude určite lepšie....a ohľadom toho clostíku....fuuuu to Ťa teda dosť obdivujem...také konské dávky...ja beriem 2x1 ale že by mi bolo nejako dvakrát super sa nedá povedať, neviem si to pri väčšom množstve ani len predstaviť...bleeee 😉

sliver
1. bře 2010

slavulilienka a ty si čo bola v helíku? čo nového?

slavulilienka
1. bře 2010

slivi...ja som si bola po clostil, lebo som v piatok volala dokyne, že som to zase dostala a ona povedala, že si mám vybrať v lekárni ak mám známu bez receptu, lebo ona mala dovolenku, čiže som si dnes bola pre recept a dohodnúť sa na IUI...takže sa teraz stimulujem a ôsmeho pôjdem na sono...že či tam niečo bude.. 😉

jerryjanka
1. bře 2010

slavulilienka teda a čo si sa neprihovorila :-O
sme mohli skočiť do cukrarne čo je tam na skok od heliku
a ktora si bola ty? kde si stala?

slavulilienka
1. bře 2010

jerry ja som nestála tam pri Vás...ja som stála v chodbičke smerom ku záchodíku.. 😉 spoznala som podľa predošlej Tvojej fotky Tvojho manžela a potom som si všimla Teba....ja som prišla neskôr, neviem či si ma zaregistrovala...mala som čierne gate, červenú bundu a čiernu vestu...vlasy učesané do copa...dlhé blond..
asi Ti to nič nepovie.., hlavne že som Ťa zaregistrovlala....no a ja zas taká odvážna nie som...že by som sa len tak dala do reči...a môžeme sa niekedy do tej cukrošky dohodnúť...ja to mám do helíku na skok... 🙂