Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
26. dub 2010

Jinak ahoooj všem

hencidlo
26. dub 2010

ahojky zeny, co mate nove?
jerry ty si bola uz v tom trencine, zeeeeee? ako bolo, ako sa ti tam pacilo?

sliver prepac, ze som ta premenovala ale nejak automaticky podvedome som si ta zafixovala ako silver 😀
inak zajtra ides davat tu ziadost na IVF, vsak? a inak si ako na tom? 😉

pajinka ako???????????

mne sa zda, ze ja som vecny cakatel a cas ide strasne pomaly a uz mi to ide na mozog, ze este tyzden c 😉kat, pomooooooc.

jerryjanka
26. dub 2010

no ked porovnam helios a cegys - tak tie ceny zodpovedaju vybaveniu, priestorom ale aj ludom ktorí tam robia
nie je to bohviečo ten cegys no... ale tak uvidime...

brunetka0
27. dub 2010

Jerry,
ja tiež chodím do Cegysu. Robili mi jedno IUI, teraz čakám na druhé. Máš pravdu, vybavenie nič moc a ani priestor. Je tam velmi zlatá sestrička, ktorá ti poradí, vysvetlí proste úplný poklad. Doktori, podla toho ktorý má práve službu. Stále si hovorím, že keby tam bolo lepšie vybavenie alebo tie priestory, aj tak mi to nezaručí že otehotniem. Je to v niečom úplne inom. Doktori sú odborníci, na to spolieham a na ostatné nehľadím. Najlepší je Kaščák, ale toho tam zastihnúť je umenie, je primár v nemocnici. Ak budú moje 3 pokusy IUI neúspešné, tak či tak budeme musieť ísť všetky do Matrina. Takže plno síl do boja ti želám a vlastne nám všetkým!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pajinka111
27. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.............39DC.........................3x1................12měsíců,calibr
Slavulilienka...............33r..............2d............. 30DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 26DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.............24DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d.................22DC/6DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
bobi3...........................32let..........0d.................21DC.........................1x1cl................23 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................19DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............17DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................17DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................12DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................12DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................11DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................8DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................8DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................28r..............0d..................5DC...........................IVF...............12 mesiacov

pajinka111
27. dub 2010

ahojky všem 😉
tak já dnes zase trošku stoupám,ale žádná sláva.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
jinak vám všem držím prstíky na IVF ,IVI ..samozřejmě i těm co se snaží přirozeně.. 😉
taky vítám nováčky 😉

lebo5
27. dub 2010

ahoj babule, Brunetka tiež si myslím že väčšina z nás skončí na IVF, čo je teda smutné, ked si pomyslím že niektoré porodia a odhodia detičky do kríkov, smetiakov, a my čo by sme im dali modre z neba......................je to fakt smutné ☹ ☹ ☹

jerryjanka
27. dub 2010

brunetka - no tak ja určite skusim viac ako 3x iui
proste tomu chcem dať šancu a nevzdam to po treťom pokuse
su kočky ktorym vyšlo 4te piate, šieste iui
mne proste predstava ivf nejak zatial nesedí - tie davky hormonov a tie riziká s tym spojene - no radšej viackrat iui 🙂
ale tak uvidime.
otazka ešte na teba
nechavaju po iui ešte ležať chvilu či hned odchadzaš a môže tam byť muž?

sofokleska
27. dub 2010

ahojte,lebo5 vidiš to je ta spravodlivosť ☹ tie čo maju si to nevedia važiť a tie čo nemaju by za to dali všetko.ani ja tomu nerozumiem a asi ani nikdy nebudem ako dokaže jedna žena odhodiť vlastne dieťa ☹

danielapro
27. dub 2010

Ahojte holky.

Tak moje nálada po ovu už je taky na bodu mrazu, stejně jako u pistalky... Dnes mě teplota klesla a fertility to vyhodnotil, že ovu nebyla, ale podle UTZ byla. Tak teď budu čekat na zítřejší teplotu.... Snad se ještě vyšplhá.... 😒

danielapro
27. dub 2010

Holky, taky mám strach, že to nepůjde přirozenou cestou... Z okolí vím o pár lidech, kteří sice děti mají, ale lásky tam moc není. co my bychom za dítě dali.... to je nefér....

brunetka0
27. dub 2010

Jerry, ked mi robili IUI tak som potom chvílu ležala a či tam môže byť manžel, tak to neviem, nepýtala som sa. Ale keď išiel manžel "odovdzať materiál", tak sa nás sestrička pýtala či chceme ísť do kabínky spolu alebo pôjde sám. No a my sme boli z toho v šoku že sme hned povedali že manžel pojde sám. Potom nás to trochu aj mrzelo, ale v tej chvíli sme reagovali tak ako sme reagovali. ja mám 32 preto chcem absolvovat 3krát IUI a potom IVF, kvôli času. Písala si o rizikách IVF, aké sú? Ďakujem

jerryjanka
27. dub 2010

brunetka - pri ivf sa používajú velmi velke davky hormonov aby sa vypestovalo idealne 10 vajičok - každy však reaguje inak su ženy čo mali aj nad 30 vajičok, dosť častou komplikaciou je OHSS - neviem či o tom niečo vieš každopadne ked do toho spadneš môže to skončiť v najhoršom pripade aj smrťou - alebo doživotnými následkami. ale tak nie každy ho ma a nie každemu tie nasledky po prekonaní zostanú.
dalšia vec - uspešnosť IVF je cca 50% - avšak každy takmer druhy pár dieťa potratí - takže rating kde si žena realne privezie zdrave dieťa domov po ivf je cca 30% čo je oproti iui pri uspešnosti 10-15% sice viac ale na to že kolko to stoji a ake su tam riziká tak to taky rozdiel nie je no. Pre mna je IUI menšie zlo zo zdravotného, finančného aj morálneho hľadiska. Samozrejme ivf neodmietam - je to možnosť pre páry ktoré inú možnosť nemaju - ale ja chcem proste skusiť aspon 6x iui pred tym ako sa odhodlam na ivf. aj ked dufam že nebude treba iui absolvovať 6x ale že vyjde druhé - každa do toho ideme s nadejou a vierou.

každopádne všetkým vám - či už snažilkam na clostile, snažilkam ktoré smeruju na IUI aj tým ktoré smeruju na IVF prajem aby ste tie svoje dve vytúžené čiarky našli čoskoro. my sa snažíme cez dva roky a je to normalne na palicu ale bojujeme...

dobru nocku.

kkamca
28. dub 2010

brunetka0:ahoj,neboj..mraky bab to v pohodě ustálo..a maj jen díky IVF mimísky. 😀
Každá léčba s hormony je na nic.Pokud však mimi chceš--tak věř,že pokud budeš muset,tak ivfko podstoupíš taky. 🙂

Já osobně věřím ve větší úspěšnost ivf..ale iui taky není špatný start a určitě je třeba ho vyzkoušet.Já pokud budu moc (dle výsledků),tak zvolím také nejprve iui asi max 3 pokusy..a pak ivf.
A dobré ráno všem.

lebo5
28. dub 2010

dobré ranko dievčatá, tak dnes idem na folikulomet. a povie mi Dr. čo a ako s IUI. tak sa tešim-bojím. 15:15 som objednana do Cegysu. uvidíme 😖

hencidlo
28. dub 2010

ahoooooooooooooooooooooooojte 😀 😀 😀 😀 😀

kkamca suhlasim s tebou aj ja tak rozmyslam, ze by som isla tak 3x na iui az potom na ivf, ovsem ak som uz neni tehu 😉 ,
aspom v to pevne verim, budem to vedet az buduci tyzden ☹ , hrúza to cakanie sa to tak vlece 😝

lebo5
29. dub 2010

Ahoj žienky, tak som včera dopadla u dr. celkom ničomne 😖 . Urobil folikulomet. a povedal že nám zle zareagoval clostil, že nie že neodporúča IUI ale odporúča chránený alebo žiadny styk, lebo tam hrozí viacpočetné tehu že sú tam 3 možno až 4 folíky, a že keby sme aj tak chceli tak musíme podpísať, že na vlastnu zodpovednosť a bla bla.....Další mesiac bez clostilu a máme po menzese zavolať a objednať sa na IUI, ak tam čosi bude. Takže tak. tak som bola nahnevaná 🙄 až som si za tie prachy išla kúpiť aspoň rifle. 😀

sliver
29. dub 2010

lebo ☹ no ono to nie je dobré ked sa nevytvoria skoro žiadne (vid ja) ale zase aj ked sa ich vytvorí vela.....
božinku to je hrozné, kedy to bude všetko tak ako má byť a víde to čo všetky chceme!

pajinka111
29. dub 2010

hezký den všem přeji..
začínám být ze svých teplot dost nerozní,nějak se začíná chovat jako anovulák,tak fakt nevím,něco je asi špatně.. ,holky v diskuzi BT mi psaly že pregnyl muže teploty hodně rozházet,že se to už holkám stalo,mě zatím po pregnylu ne,až ted mám ten graf nějakej divokej
zvláštní že mě ani moc nebolí prsa,teda jen trošku,vždycky pravidelně každý měsíc do 3 dnů od ovulky mi prsa napuchnou a ,vyskočí modré žilky a děsně bolí až do ms..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
lebo5 -četla sem hodně holek co psaly že mají více folíku a normálně se snažily,něktrým to vyšlo a bylo jen jedno,některým nepomohly ani 4 folíky..

sliver
29. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.............41DC.........................3x1................12měsíců,calibr
Slavulilienka...............33r..............2d............. 32DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 28DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.............26DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d.................24DC/8DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
bobi3...........................32let..........0d.................23DC.........................1x1cl................23 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................21DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............19DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................19DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................14DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................14DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................13DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................10DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................10DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................28r..............0d..................7DC...........................IVF...............12 mesiacov

sliver
29. dub 2010

pajinka ale skáče ten graf........

lebo - ako pajinka písala aj ja som čítala že niektorým kočkám sa vytvorilo vela folíkov, snažili sa normálne a maju jedno baby ale aj žiadne, že nepomohli ani 4......... ono to je všetko osud!!!

kkamca
29. dub 2010

dobré ráno.

pajinka:třeba ještě povylezeš zpět..
Já už ani grafy neposílám..protože jsem tolikátý den,kolikátý sem a ovu nikde.

lebo5:já bych to stejně zkusila..i přes větší množství.

pitrisek26
29. dub 2010

lebo5 ... nezlob se, že ti píšu, já byla včera taky na folíky a mám dominantní tři a doktor mi říkal snažit se a snažit se ... zítra jdu na pregnyl .. fakt ti to nedoporučili? Teď nevím co si mám o tom myslet 😒

sliver
29. dub 2010

oni ked narastie vela folíkov tak sa dr. boja aby neboli dvojičky alebo trojičky preto povedia že nech sa nesnažíte...... ale je to u každého inak, niekomu sa môže zadariť, niekomu vôbec
ja si osobne myslím že ked sa ti maju podariť dvojičky tak sa ti podaria aj pri jednom folíku, to je osud jednoducho!!!

lebo5
29. dub 2010

no nedoporučil ale my sa budeme snažiť aj tak, veď už som to takto mala cca 4 mesiace nazad a tiež nedoporučoval a my sme aj tak ano a nič sa nestalo, ale som sa mu (Dr.) nepriznala. 🤐 ved čo sa može stať, mala by som 2-3 bábiná? ja viem že teraz hovorím-nevadí- ale radšej viac ako žiadne, no nie? ale zasa sa mu radšej nepriznám 😀

pajinka111
29. dub 2010

jedna kámoška mi říkala,že měla jít taky na IVI,ale měla 4 folíky a IVI že ji neudělají a pokud se budou snažit přirozeně,že podepisovala,že pdstoupila léčbu a norostlo ji víc folíku,je si toho vědomá a a nebezpečí vícečat podstupuje na vlastní riziko,takže to pak bylo na ní jestli se budou snažit nebo ne..a ona otěhotněla,měla jen jedno,ale skončilo to potratem..
Brácha ten má se ženou trojčátka a to asi po třech měsících snažení a bez léčby..když se narodili,měl každej kolem 2kg-na trojčata fakt veliký-2 holky a 1 kluk 😉

lebo5
29. dub 2010

tak je to teda tak že čo sa má stať sa stane 😀 😀 😀

sliver
29. dub 2010

presne má sa to podariť tak to víde, ak sa nemá tak nie
ja by som do toho išla isto na 100%
no tak ked ti nechcu urobiť IUI no a čo, stále je tu prirodzená cesta 😉
a aspon máš rifle 😀

pitrisek26
29. dub 2010

no my to taky riskneme, kéž by bylo jedno a dvě by mi taky nevadily ... hlavně ať jsme všichni zdraví ... jsem zvědavá jestli do zítra porostou ... je to můj druhý cyklus, minule byly dvě a nic ☹

bobi3
29. dub 2010

ahojte babulky, ako sa máme? ja už clostil neberiem, tak sa z tabuľky vyhodím... no prídem vás občas pozrieť, sľubujem 😉

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.............41DC.........................3x1................12měsíců,calibr
Slavulilienka...............33r..............2d............. 32DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 28DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.............26DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d.................24DC/8DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
elisabet.......................29let..........0d................21DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............19DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................19DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................14DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................14DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................13DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................10DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................10DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................28r..............0d..................7DC...........................IVF...............12 mesiacov