Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

iinka
26. bře 2012

@dadanr no neviem, ja som ho brala vlani pol roka, potom som musela na laparku a po nej som ho mala pol roka...tak neviem či ja som ten prípad že by mi pomohol ked doteraz nepomohol...uvidíme...

iinka
26. bře 2012

@mijadave aká vymakaná tabulka🙂

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 no to som sa testla aj ja nič. Bolo mi povedané, že to je skoro. Ten hormón (ako u koho ) je v 9 DPO ešte slabý keby si aj zrovna bola. Ja sa snažím na to celé nemyslieť tým, že sa vždy zamestnám niečim no ale večer keď zaspávam no otras. Dokonca v noci sa zobudím, že som dostala a podobne. Manžela tým už trošku vytáčam. Ale ako v norme. Tvári sa, že nie ale ja ho už mám prečítaného. 😉

bambul7
26. bře 2012

@iinka moj dr. hovoril, ze clostil je ako kometa, este nejaku dobu po douzivani ma stimulacny ucinok 🙂 hlavu hore
@dadanr to je pravda. zalezi na tom, kedy sa uhniezdi vajko.. niekedy medzi 9-11dpo obvykle. vynimocne skor 🙂

dadanr
26. bře 2012

@iinka nehovor tak pomôže. Trvá to dlhšie ale keď tomu prestaneš veri´t všeko sa zhorší len preto,že sa koby prestaneš snažiť si ísť za tým čo chceš. Ver mi stále musíš veriť aj keď každý mesiac znova a znova aj keď nebude clostil bude iná liečba. 😉

iinka
26. bře 2012

vdaka baby za podporu🙂

mijadave
26. bře 2012

@bambul7 este treba ako dlho trval posledny cyklus a kolko mas rokov 😉 prosim, napis mi, aby som to tam mohla doplnit 😉
@iinka dakujeeeeem 😉

mijadave
26. bře 2012

ahojte dievcata, dnes trosku neskor tabulka, bola som u dr 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

bambul7
26. bře 2012

@mijadave uff.. myslim ze 26dni, nie som si ista, FF som zmazala vsetkypredosle grafy 🙂 a vek 29 🙂

dadanr
26. bře 2012

@iinka veď aj o tomto to je. Podpora je dorá vec a hlavne keď sme na "rovnakej lodi" snaženie a clostil. Snáď sa aj vylodíme a nebudeme sa len plaviť a plaviť. 😅

milacik3
26. bře 2012

Aj ja sa k Vam pridavam, bola som u dr. povedal ze nemam ovulaciu a uz dlhodobo sa liecim na MS ktoru tiez bez liekov nemam :-/ Vcera som zacala brat utragestan a ked budem mat MS tak mam zacat uzivat clostilbegit (od 3DC, 7 dni) a potom na folikumetriu...Citala som vselico o clostile niektorej to zabral hned a na prvy cyklus otehotnela niektorím to nezabral vobec...tak som zvedava ako to bude u mna ( ja to mam uzivat 3 mes) a ked neotehotniem tak manzel pojde na spermiogram.

dadanr
26. bře 2012

@milacik3 môj dr. u manžela spermioram nenavrhol lebo máme 2r. dcérku tak, že zatiaľ netreba. Vraj by mal byť spermiovo fit 😀

bambul7
26. bře 2012

@milacik3 @dadanr nam spermiogram navrhli hned, plus genetiku obom , aj ked nakoniec to je v podstate problem u mna... ja verim, ze ten clostil pomoze. On sa pouziva veeeelmi casto aj v zahranici 🙂 Mojho dr. nazor bol, ze davat clostil bez toho, aby najskor videl, ako su na tom spermijky a ci si ja nevytvaram protilatky proti nim, je zbytocne.. u nas po tychto strankach vsetko ok, len ta ovula blazniva akosi nic 😒

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 aha no tak sa budem na no informovať. Už sa mi smeje, že ako by som si chcela robiť štátnicu z gyndy. 🙂

majushkab
26. bře 2012

@iinka aj ja tento mesiac posledny s clostilom zaučinkoval hned len otehu sa nepodarilo 😒 zajtra mi dr.pichne pregnyl 😉 dufam že aj zaučinkuje
@manamani1 ty ho berieš už tolko ?a to si nemala ani prestavku?...možno sa prave teraz zadari bo už nebudeš na to tolko myslieť 😉

manamani1
26. bře 2012

@majushkab ano, od oktobra som ho brala, neviem ci 5 alebo 6krat to bolo. v piatok idem k endokrinologicke, mm na spermiogram, tak sa uvidi a ty ako?

majushkab
26. bře 2012

@manamani1 no v srdiečkach som pisala ako na tom som dnes som bola na folikulom.a zajtra idem na pregnyl a uvidíme ale už nechcem viac clostil možno sa zadari tento mesiac a ked nie tak možno dalši ale už to nebudem tak sledovať lebo mi z toho šibne asi 😒 ja aj mm mame všetky vysledky ok takže ja si myslim že u mna psychika pracuje tak ako by nemala 😒

bambul7
26. bře 2012

@dadanr ja som z toho mala spanielsku dedinu, ale po tom MA mi robili aj hematologiu rovno a vsetko.. na druhej strane, clovek aspon vie, na com je. s presnymi vysledkami a nie dohadmi... 😔

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 niečo hovoríš, len mňa nenormálne vytáča keď ti niekto povie, že sa stačí len pokúšať. Keby na doktora netlačím tak by to nechával na prírodu. Aj sestranicu tak nechal 6 rokov no ona mala často medzi tým aj miom či ako. No ale nič jej za tie roky neurobil. A to je jeden z najdrahších gyn. Platíme 70 eur ročne, že patríme k nemu. Ako keď na neho tlačím tak sa sním dá len na všetko sa musím pýtať. 😒

dadanr
26. bře 2012

@majushkab áno robí to veľmi veľa. No ja by som neprestávala s liečbou. Ale to je na zváženie a na každom. JA som sa tiež tým moc zaoberala ale na šťastie mi bolo prehovorené do duše a aj keď to je ťažké snažím sa myšlienky zahnať niekam inam. To, že sa mi potom o tom sníva v spánku je zas iné to nedokážem ovplyvniť.

briuska
26. bře 2012

ahojky holky,nechce některá chodit cvičit Mojžíšovku? Ve dvou se to lépe táhne 😉 (jsem z Prahy)

bambul7
26. bře 2012

@dadanr ja som to tak mala , ked som sa snazila prvykrat otehu 😖 pre doktorku bolo vsetko normalne. to, ze mi chodi mrcha trikrat do roka tiez. nakoniec som sa naaahodne dostala k inemu doktorovi a ten automaticky spravil hormonalny profil a ultrazvuk a dal clostil, kedze zistil , ze nemam ovulku. Hned prvy cyklus sa mi podarilo otehotniet a mame skoro 8rocnu slecnu 🙂 Vlani v juni sa podarilo "len tak" (ja mam totiz ovulacny asi jeden cyklus z 300 000. ale skoncilo to zle 😖 dr, ktoreho som mala, to vobec netankovalo, na vsetko mal cas.. takze opat cez znamu novy lekar, hormonalny profil, genetika, hematologia, mm tiez genetika a spermiogram a hura prvy cyklus clostil... tajne dufam, ze sa hned podari.. strasne zeriem toho dokiho mojho, lebo som mu nosila moje ocikane ovu testy a jeho to vobec nerozhadzalo, mrkol na ne, zhodnotil a tak.. este sme aj srandovali, ked mi oznamil, ze ovulka bola a ja som si vydychla, ze je po snazilkovskom maratone 🙂 Na druhej strane, ak mas dobreho dr, co sa odbornosti tyka, skoda menit.. asi len pytat sa, pytat sa, pytat sa... 🙄

bambul7
26. bře 2012

@briuska prave lutujem, ze nie som v Prahe 😉 citala som o tom

briuska
26. bře 2012

@bambul7 je, to je škoda.....mohly bychom jinak chodit spolu. Také jsem slyšela na toto cvičení velkou chválu, snažíme se 1,5 roku. Vyzkouším cokoliv, jen aby se povedlo. A i kdyby nic jiného, alespoň se člověk trochu protáhne a udělá něco pro svoje tělo 🙂

bambul7
26. bře 2012

@briuska videla som ukazky v casopise mama a ja.. ale cloveka by to skor chytilo kdesi v kolektive 🙂 Daj urcite vediet, ako sa ti to pozdava 🙂

zusanna
26. bře 2012

kessica@ ahoj, tak ako sa máš?nestíham akosi čítať, v práci mám teraz toho dosť...chcela som vedieť ako sa máš a ako sa vám darí 🙂

iinka
26. bře 2012

@majushkab vidím že všetky píšete o pregnyle? mne sa o tom moja dr. nikdy nezmienila...to by tiež mohlo dopomôcť?

bambula27
26. bře 2012

Halo, žienky 🙂 .... chcem sa poradiť. Clostil beriem 2.krát v živote- prvýkrát v decembri, bola veľmi slabá odozva, tak som sa liečila metformínom a tento cyklus bol znovu Clostil. V stredu idem na folikulometriu, a prave toto chcem vediet....ze ak budu foliky dostatocne velke, kedy sa picha Pregnyl? Hned v ten den, alebo sa caka? A kedy potom by mala dojst ovulka?

majushkab
26. bře 2012

@iinka ten sa dava na to aby tie foliky ked su dostatočne velke praskli a bola ovulka

majushkab
26. bře 2012

@bambula27 to zaleži od toho aky velky bude folik ak bude dosť velky tak ti pichne aj v ten deň a ovulka by mala byť do 36-48 hodin od pichnutia