Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
21. kvě 2009

ahoj Leni, motorka je skvělá, už ji máme přihlášenou, pojištěnou, dneska ji byl Jirka projet po dálnici, přiznal 140km/h, pak už to prý nebylo ono. Není to silniční motorka....ale na tu bych ho nepustila. Stačí, že má brácha "litr"...takže bát se o oba, nic moc 😢
no ale já mám dilema....měla přijet mrcha dnes nebo včera....malinko špiním...občas mne trochu bolí břich...tak jsem si řekla, že to ještě zítra vydržím a v sobotu ráno to testnu 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Marcel, no teda, ty v sobotu testneš a já budu pryč, tak to mi musíš poslat smsku, jestli najdeš //. No to by bylo úžasný, budu ti držet palečky 🙂

moa
21. kvě 2009

kocky poradte co rychlo zaberie na nadchu okrem horucej vody so solou a octom na mocenie?
uz prisiel mirce konecne idem ho kurirovat,ale ta jeho nedcha je uplne zufala 😖

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Tak kočenky, loučím se. Už je Růžovka, tak jdu zalehnout na gauč a vyčkávat Mildu.
Zítra se tu ještě ukážu a s kým se nestihnu, tak přeju krásný víkend a v úterý večer případně ve středu ráno se na všechny moc těším 🙂

Marcelce držím palečky, ať mrška nepřijde a ať v sobotu najde // 🙂

Dobrou noc všem clostilkám 😵

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Moa, uvař mu čaj s citronem a medem, je dobré ho pít spíš vlažný, určitě ne horký a je třeba pít hodně a hodně se potit, aby to nachlazení ze sebe dostal. Určitě nemá smysl brát nějaké prášky, chřipka, rýma, kašel prostě přejdou samy a vždycky trvají tak týden 😉

bruffik
21. kvě 2009

ahoj holky,zacala jsem brat clostylbegyt,mela sem ho brat jen rano,a vcera sem to mela dostat,nic zatim neprislo..jen me boli uz 3dny bricho jako bych to mela dostat a obcas me pichne u pupiku,,zejtra si skusim testik,ale chtela sem se zeptat jestli se vam po nem podarilo otehotnet hned napoprve,,,?prsa me boli na dotek festove,driv me nikdy nebolely nema to stim neco spolecnyho,diky za odpoved..

ma.ja
21. kvě 2009

Leničko děkuju, ale spíš jsem pesimista, bylo by to moc krásný, kdyby to vyšlo 😉 určitě ti napíšu smsku. Zatím pa a dobrou noc....pořádně se s Mildou rozlučte, 3 dny jsou 3 dny 😀
Moa, já si na nafouklý bříško vařím majoránku. 1 čajovou lžičku majoránky na 2dcl, zalít vroucí vodou a nechat chvíli odstát... u nás doma to funguje a já to používám na "přežranost", nadýmání a tak

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Tak ještě nakukuji, když je reklama. Marcelko, vždycky je lepší počítat s tím horším a třeba pak budeš mile překvapená 🙂

Bruffik, zkus zítra nebo pozítří testík. Já když měla clostík první cyklus, tak nejenom, že mi ho trošku prodloužil, ale břicho a prsa mě bolely festovně a nevěděla jsem, jestli je to k mršce nebo jestli jsem těhotná. Bohužel v mém případě to bylo k mršce. Ale uvidíš, když to nedostaneš, tak určitě testuj a hlavně nám dej vědět, jak to dopadlo. Držím ti palečky 🙂

A už fakt dneska naposledy dobrou noc 🙂

ma.ja
21. kvě 2009

berušky už taky půjdu, začala mi být zima, tak se jdu ohát do vany 🙂
krásnou dobrou noc všem 🙂

papus
21. kvě 2009

¨krásnou dobrou noc všem 😉 🙂

jzizala
22. kvě 2009

dobré ráno , bruffík . Určitě zkus test ,vypadá to nadějně. Já za sebe můžu hlásit // po prvním cyklu 🙂 Pořád tomu ještě nevěřím,ale testů už jsem udělala dost a pořád jsou tam 🙂

lenka_bohousek
autor
22. kvě 2009

Hezké dopoledne holčinky, tak než začnu smažit řízky, aby mi tu Milda neumřel hlady, ještě nakukuji.
Jzizala, tak ty máš krásné //. A kdy se chystáš k doktorovi? A jak dlouho jsi měla clostík? Držím palečky, ať je vše v pořádku.

prdecek
22. kvě 2009

Ahojky ženušky 🙂

Zizala: gratuluji!!!!!! to budeš určo u nás v lednovkách 😉

Jinak posílám těhu bacílky pro všechny: prsk ********************************
***************************************************************
***************************************************************
*************************************************************** 😀 😵

ma.ja
22. kvě 2009

ahoj holky 🙂
tak jsem nevydržela a testla a je tam jen jedna/, potvora ☹ tak příště 🙂
Leni řízky, mňam....teď jsem přišla z práce a musím jít taky něco sníst....máme tu od švagryně buřty na pivě, tak se tomu jdu poívat na zoubek 🙂

amisa
22. kvě 2009

jzizala gratulujeeemmm..pekne vsetkych oprskaj..nech sa nakaza siri dalej 🙂

wolfskinka
22. kvě 2009

ahojte

takze nemam dobru spravu vysledky z krvi dopadli zle ... na posrateho aj hajzel spadne ... takze vsetko sa odklada

babenky ktore chcete otehotniet dajte sa otestovat na toxoplazmozu, chlamydie a boreliozu .... sposobuju neplodnost a potraty .... www.borelioza.sk

jzizala
22. kvě 2009

prrrrssssssskkkk 🙂 clostík jsem brala 1 cyklus, je to zázrak asi . Ale taky možná tím ,že jsem si nepřipouštěla že by se to hned povedlo a ono bum 🙂

jzizala
22. kvě 2009

to mě mrzí wolfskinka .... ☹

jzizala
22. kvě 2009

Leni já jsem tam byla včera ,ale asi jsem byla moc nedočkavá a bylo to ještě brzo .Ještě nebylo nic vidět ,tak musím zase za týden. Ale podle testíků tam určitě je jen se ještě nechce ukázat. Moc vám všem přeju at´jste také úspěšné 🙂

katuska15
22. kvě 2009

Ahojte babiky...dnes sme boli na sone a cakame dvjvajecne dvojcatka...sme stastni... 😵 😵 😵 JZIZALA mne uz bolo v 5tt vidiet malinku bodocku,ale to mi robili vaginalne sono...

katuska15
22. kvě 2009

WOLF to ma strasne mrzi... ☹ ☹ ☹

jzizala
22. kvě 2009

katuska , veelké gratulace. To je nádhera - dvojčátka!! 🙂 Já jsem asi 5 tt od posled.MS a ještě tam nic nebylo. Ale zase ovu byla až asi 2.nebo 3.5. takže je fakt asi ještě brzo . Mě dělal taky ten UTZ vagináně, pátral dlouho ale nenašel. Tak se trochu bojím aby tam fakt bylo.

katuska15
22. kvě 2009

Neboj...aj mne ho minuly tyzden dlho hladali,ale som im povedala,ze mam poz.test a vysoke hcg,tak po nom patrali a asi az po 5 minutkach sa tam objavil,vtedy len jeden...a test mas pozitivny???A inak dakujem 😵

katuska15
22. kvě 2009

Ja som tiez mala ovu 1.maja...a kedy si to bola na sone???

jzizala
22. kvě 2009

byla jsem tam včera ,ale ještě nic .Taky jsem hlásila ,že mám 6 pozitiv.testů ,ale mudr. říkal ,že je to asi ještě brzo a za týden už by tam snad mělo něco být. Koukni do albumu ,fotky jsou teda v hrozný kvalitě ´,amusím to vyfotiti foťákem. No vidíš byl tam jen jeden a nakonec dva !! To muselo být překvapení vidˇ?? 🙂

katuska15
22. kvě 2009

No tak tie testiky su krasne...neboj o tyzden ty uz pekne bude navat tvoj drobcek...je to krasny pocit... 😵 😵 😵 My sme ani moc neboli prekvapeni,lebo ved ja som mala uvolnene 3 folikuly, a min. tyzden videli len jedno,a vtedy mi povedali,ze sa tam este moze skryvat aj dalsie...a je to tak...dufam,ze to tretie uz nenajdu... 😅

lenka_bohousek
autor
22. kvě 2009

Marcelko, to nevadí, že dneska je jen jedna /. Když mrška nepřijde, tak testni zase třeba v neděli, dneska to nemusí být ještě v moči tolik patrné.
Řízky už má Milda dva v sobě, to víš, čerstvý teplý řízeček je nejlepší, tak neodolal 😝

Jzizala, tak to je super, že se vám zadařilo hned v prvním cyklu. A až budu jednou těhulka, tak asi taky poběžím hned k doktorce, ať se podívá 🙂

Katuska, dvojčátka, to je teda něco, gratuluji 🙂 Opatruj se a hýčkej si ty své malé pokládky 🙂

Holky, už se budu loučit, dobalím si, hodím do gala a odjíždím.Mějte se tu všechny nádherně, opatrujte se a v úterý večer příp. ve středu ráno jsem tu jako NA KONI 😀
Papapa kočenky 🙂

jzizala
22. kvě 2009

no tři už by asi bylo trochu hodně 🙂 🙂
Marcelko Lenka má pravdu, nemusí to být ještě z moči vidět,třeba je brzo .Já měla ten první den ,je malinkatý stíneček a pak se čárka postupně vybarvila. Zkus to za pár dní znova a uvidíš !

Já už asi taky balím konečně je víkend!! tak zatím,krásný zbytek dne

luuca2
22. kvě 2009

Holky, mějte se krásně. Odjíždíme k rodičům ven z Prahy, už se nemůžu dočkat na procházky po lesích 😀 .
V neděli se juknu co je nového.
PA

amisa
22. kvě 2009

wolfskinka- tomi je velmi velmi luto.. hlavne sa daj najprv dokopy..a potom mate cas ..drzte sa

luuca maj sa