Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hencidlo
30. črc 2010

fuha @brumca tak to je mi luto, ze mate taky neprijemny zazitok ☹ , len aby ste boli vsetci v poriadku a hlavne babo 😉

brumca
30. črc 2010

babenky moje dakujem vam, ved aj drahy ma stale upokojuje, ale raz som v pohode a raz placem...ale dufam, ze ma to coskoro prejde...zivot je fakt ako kolotoc, nevyspitatelny...este rano sme sa tesili a teraz...ale naozaj dolezite je, ze sa nam nic nestalo...som rada, ze vas tu mam

adrika0
30. črc 2010

@brumca neboj všetko mojka dobre dopadne uffdobre že sa vam nič nestalo a gratulujem k dvom čiarkam.....oddychuj hlavne nech babo citi,že je všetko ok

cathy77
30. črc 2010

adrika - boli ste už popozerať srdiečko? ja čakám na 7.tt, kým pojdem na usg...

adrika0
30. črc 2010

@cathy77 nie neboli doktor ma objednal až na 4.augusta tak hadam tam bude srdiečko......strašne sa bojim......

brumca
30. črc 2010

@adrika0 ahojky moja...uz som sa ako tak upokojila, teraz musim mysliet na babatko aby bolo v poriadku 😵

pajinka111
30. črc 2010

@brumca
to je mi líto že ste měli takový nepříjený zážitek,ale hlavně že ste všichni v pořádku a mimísek je dobře u tebe chráněn neboj,ted se pěkně opatrujte a už jen příjemné zážitky 😉

brumca
30. črc 2010

@pajinka111 ahoj paji, no veru to bola hroza, ale naozaj je najhlavnejsie, ze sa nam nic nestalo 😵 a ako sa inak mas? ja mam stale sem tam bolesti v podbrusku, dufam, ze je to v poriadku...testnem zase o dva dni a dufam, ze bude opat silnejsia ciarocka 🙂

pajinka111
30. črc 2010

@brumca
jasně držím prstíky aby ai měla za chvilku dálnice 😉 ..mě bolelo celkem hodně v podbřišku,každopádně sem čekala ms,kdybych netestovala už 10DPO tak bych netušila že jsem těhu,měla sem příznaky přesně na ms a vlstně je mám pořád 🙂 ..bolí mě prsa,bolí mě v podbřišku,ale né pořád..někdy víc někdy jen malinko,někdy to píchá..ale jinak mi není nic.. 😉

10andrea12
30. črc 2010

brumca- je mi luto ze si dnes prezila taky sok ja som ho zazila pred rokom tiez smyk na oleji a tiez prsalo viem co si zazila ja mam od vtedy panicky strach ked prsi a ideme autom ale hlavne je ze sa vam nic nestalo chcem ti poblahozelat k babu tesim sa s vami babulky sa to tu nenormalne rozbieha snad to aj mna coskoro caka dnes mala prist mrcha ale zatial nepanikarim minuly cyklus meskala 3 dni🙂)))

mrnous1
1. srp 2010

🙂 Ahojte baby môžem sa k Vám pridať 🙂 Brumca ďakujem pekne za radu ohľadom pregnylu ale nevydržala som to a urobila testík a vyšla mi slabulilinká čiaročka som 10.DPO tak teraz neviem či mám stále dúfať že to nebude Pregnylovka, alebo bude? čo mám robiť opäť testnúť o dva dni alebo zajtra? Ale akosi príznaky tehotenstva nemám akurát ma trochu pobolievajú prsia a kríže, ale to pripisujem tomu pregnylu. 🙂

brumca
1. srp 2010

Ahojte zienky 🙂 tak my sme sa akurat vratili z chaty, nakoniec sme na nu sli a dobre sme urobili, vyborne sme si oddychli a aj zabavili...zajtra idem testovat, tak verim, ze ciarka bude silnejsia, dam vam potom vediet...prajem prijemny nedelny vecer

@mrnous1 ahojky 🙂 podla mna by si mohla skusit testnut tak o dva dni a ked bude ciarka silnejsia tak by to nemalo byt z Pregnylu 😉 drzim velmi silno palceee

dadqa86
1. srp 2010

Ahojte baby...My este stale nic 😒 som dobrala aj clostyl a nic...Uvidime ako dalej....Sa tesim ideme s muzom k nasim do Zvolena na dovolenku 😵 sa uz neviem dockat 🙂

brumca
1. srp 2010

ahojte zienky 🙂 sliver ma poprosila, aby som aktualizovala tabulku, kym je prec, takze ju sem vkladam...ak su tam nejake zmeny, tak mi prosim napiste 😉

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 19tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 6tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 5tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla //

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............35DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................30DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 29DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............28DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................24DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 20DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............18DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................14DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................11DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................5DC...........................IVF......................dlhodobo...

katkaajurko
2. srp 2010

ahojte, tak ja s a k vam od dnes tiez pridavam... po 17 mesiacoch snazenia, mikropotrate v 2mesiac snazenia a od vtedy ani tuk..diagnostikovani PCO mi konecne nasadili clostyl, dnes som zacala..beriem jednu denne a fakt dufam-ze toto je presne to co sme potrebovali a do troch mesiacov som tehu 😵 😵 😀

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko ahoj, vitam ta medzi nami a dufam, ze sa ti coskoro splni vas sen o babatku a pridas sa medzi tehulky 😉 😵 ak by si sa chcela pridat do nasej tabulky, tak mi mozes do IP napisat udaje 😉 ja som brala treti cyklus Clostil a mozno sa nam to podarilo, este to nemame potvrdene od doktora, robila som si test v piatok a nasla som dve ciarky...som 30DC, tak verim, ze mrcha uz nepride...prajem krasny dnik 🙂

brumca
2. srp 2010

Ozaj baby, tak dnes som zase testla, ale nie rano lebo som nemala test, testla som asi pred pol hodinkou a je tam druha ciarka, nemozem ale porovnat o kolko stmavla, lebo v lekarni nemali Mamatest ale Rapiclear...dufala som, ze bude viac silnejsia, ale mozno je to preto, ze som netestla z ranneho...vecer vam sem hodim fotku 🙂 dufam, ze zajtra zozeniem Mamatest...inac som sa uz stihla zase vyplasit, ze druhu ciarku moze sposobit aj cysta...tak ma drahy hresi, ze uz nemam citat nic okrem nasej temy 😀

katkaajurko
2. srp 2010

ahoj brumca,dakujem za privitanie 🙂 a to su super spravy co citam 🙂) tfuj tfuj tfuj !!! 😵 😵 😵

kolko si brala - dve denne?

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko dakujem 🙂 budem tomu verit, az ked mi to potvrdi doktor 🙂 brala som pol Clostilu rano a pol vecer..cize jednu tabletku denne. A vy sa ako dlho snazilkujete?

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko ahaa uz som si precitala IP 😵

katkaajurko
2. srp 2010

to sa tak ma ? pol rano a pol vecer? ja beriem jednu celu len rano 😨

brumca
2. srp 2010

Dnesna tabulka 🙂

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 19tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 6tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 5tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla //

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............36DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................31DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 30DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............29DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................25DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 21DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............19DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................15DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................12DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................6DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d................3DC..........................1x1cl.................17 mesiacov

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko no mne tak presne predpisal doktor, ze pol rano a pol vecer...niektore baby este hovorili, ze je najlepsie uzivat to v presnych casovych intervaloch aby sa postupne uvolnovali hormony...ak ti tvoj doktor povedal, ze len jednu rano, tak asi to tak pre teba bude najlepsie 😉

dadqa86
2. srp 2010

Mne ked doktor predpisal Clostyl tak som musela brat 2x1 tabletu to som brala rano o 08:00hod a vecer o 21:00hod niekedy ked som zabudla som zobrala o 22:00 😅 a aj tak mi to nepomohlo.... 😒

katkaajurko
2. srp 2010

on len povedal ze jednu denne - nespecikoval ci celu,ci rano,vecer,ci polit...ze proste jednu denne...

dadqa86
2. srp 2010

Ked jednu denne tak by som ju brala rano o 08:00hod je to lepsie aspom mas cely den pokoj potom...Mne doporucil 2 a nepomohlo a ked tebe doporucil len jednu tak len jednu...

dadqa86
2. srp 2010

asi ti staci len jedna potom 🙂

anjelicek26
2. srp 2010

@brumca - gratulujem k dvom ciarkam 😵 😵 Babulku sa urcite nic nestalo, ono je este taka bodocka malicka, dobre chranena v brusku 😵

katkaajurko
2. srp 2010

na zaciatok len jednu nech vidi ako reaguju vajecniky (tak je to aj v letaku napisane) lebo mam PCO a mam riziko ze budu reagovat enormne...tak preto....

ja ovulujem aj sama... ale nie vzdy , ale aj ked ovulujem mam nevyzretu sliznicu lebo sa tie cykly tak zle striedaju ze jeden druhemu to "kazia" (vajecniky)...

dadqa86
2. srp 2010

@katkaajurko :Hmmmm 😒 tak to mi pripada ako keby sme boli len pokusne kraliky aj mne ten clostyl predpisal len preto aby vedel ze co somnou spravi to mi povedal do oci...akoze trosku nepochopitelne ☹ 😒