Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hencidlo
23. bře 2010

cauko jerry no tak to ti nezavidim a zijes este? mam na teba otazocku jedla si aj duphaston?

kkamca
23. bře 2010

slavulienka:tak držím pěstiiii štěstí.. 🙂
jerry no čááu

jerryjanka
23. bře 2010

henci - ano aj duphaston - ale len ked som mala planovany styk - ked som posledne nemala vlavo folik tak mi ho ani nedal - ja mam ms aj sama. a ak by nahodou bol folik aj vlavo tak by som šla na iui a tam pojde už utrogestan je 10x silnejši než duphaston

kkamca no ahooooooj davno sme nekecali 😀

jerryjanka
23. bře 2010

henci - ano aj duphaston - ale len ked som mala planovany styk - ked som posledne nemala vlavo folik tak mi ho ani nedal - ja mam ms aj sama. a ak by nahodou bol folik aj vlavo tak by som šla na iui a tam pojde už utrogestan je 10x silnejši než duphaston

kkamca no ahooooooj davno sme nekecali 😀

hencidlo
23. bře 2010

a ako si ho znasala? ja som mala vcera brutalne krce v bruchu a som aj odpadla 😝 , mam ich aj dnes ale je to omnoho lepsia jak vcera, ja som asi nejaka divna, ked na vsetko akosi zle reagujem, no ale co by som neurobila a neprezila koli babenku. 😀

hencidlo
23. bře 2010

jerry inak na co je vlastne dobry, ved aj mne chodi cyklus, sice nepravidelne, ale chodi,
ozaj som bola v tom martine a mala som az 1 folik 17 velky, doki nam povedal, ze mam este raz vyskusat clostilbegyt a potom by sme mohli ist teoreticky na zakrok, ale bolo by lepsie, keby bolo viac folikov. 😀

jerryjanka
23. bře 2010

no duphaston - unava a bolesť hlavy ktora trvala asi 11 dni to bolo otrasne.
a aky zakrok ti budu robiť???

hencidlo
23. bře 2010

no pojdeme najskor skolaudovat darcu k tej doktorke v heliose a podla toho ake budu foliky sa rozhodne co sa bude diat.

jerryjanka
23. bře 2010

no tak to asi pojdete na iui - lebo soft ivf nerobia - takže ak by si šla na ivf pichala by si injekcie a folikov by bolo viac ako 10
ak bude jedne dva tak iui s darcom 🙂

hencidlo
23. bře 2010

inak mna z neho aspom hlava neboli, pre tentokrat, horsie to bude asi pri clostile 😀

hencidlo
23. bře 2010

no a ako dlho to bude trvat? to schvaluje aj poistovna? ja toto vobec neovladam som akosi mimo. ☹

jerryjanka
23. bře 2010

no ked sa som zatial prežila 3 dni po 5 clostilov tak to prežiješ aj ty a to budeš mať 3x1 🙂

jerryjanka
23. bře 2010

ivf schvaluje poisťovna - trva to asi mesiac
ale iui to ide samostatne - tam si to hradiš cele sama.

hencidlo
23. bře 2010

aha tak to ma bude asi stat tych 170 €? ozi a teba co vlastne caka?

jerryjanka
23. bře 2010

ak bude folik vlavo tak tiež iui ale s manželovym nápojom lásky 😀
ak ale nebude tak budem pytať injekcie na stimulaciu ☹ ☹ ☹ ☹

hencidlo
23. bře 2010

ojojoj a ako dlho sa inak snazite?

hencidlo
23. bře 2010

oki jerry idem do hajan, tak zatial pa a dobru noc. 😉

jerryjanka
23. bře 2010

no viac ako dva roky sa snažime

brunetka0
24. bře 2010

dobré ráno, akosi nemožem spať, to asi tie hormóny...ach jo.
hencidlo, ja som platila za iui 40eur, kde sa platí 170? To je strašne moc!
A ináč, vyzerá to tak že budeme musieť ísť na druhé iui...

amisa
24. bře 2010

ahojte no ja kym som vas nasla v tejto novej sekcii.. teda ste sa dobre schovali. Ako sa mate babule?

nela00
24. bře 2010

ahojte tabletky
ďakujem za slová chvály nad mojím grafom. snáď sa s jedným tak naozaj pochválim 😉
slavulik držím palce nech sú výsledky pozitívne 🙂
brunetka kde si bola na IUI?

slavulilienka
24. bře 2010

ahojte žienky...tak ja už som po sone, aj po odbere..už len čakať približne do tretej a budú mi volať...mohli by aj skôr 😀 ale len v prípade pozitívneho výsledku.. 😉
nely ďakujem..

bobi3
24. bře 2010

slavi, to ti budú volať oni? uf, to musí byť ale nervozita, že? 😨

slavulilienka
24. bře 2010

No oni....možno aj skôr ako o tretej, ale dokyna povedala, že ak nebudú volať, že mám zavolať jej na mobil a ona mi povie... 😉
vieš že ani nie som nervózna? Snažím sa zamestnávať niečim iným, no ale čo si budeme klamať a nahovárať..v podvedomí to stále je... 🙂 uvidíme.. 🙂

hencidlo
24. bře 2010

ahoj brunetka,
a to kde si bola na to iui za 40 eur?
ja chodim do martina a tam to vychadza tých 170 eur.

hencidlo
24. bře 2010

brunetka, este ma napadlo, nebude to koli tomu, ze ten napoj lasky bude od darcu ? 😀

slavulilienka
24. bře 2010

žienky idem niečo upratať, potom sa Vám ozvem..zatiaľ pa.. 😉

nana.76
24. bře 2010

ahoj berunky ani vas nestiham docitat.tak ja dnes byla na ultrazvuku mam 12foliku jeste jsem dostala dve davky injekci a v patek znovu na ultrazvuk a asi o vikendu odber.jsem zvedava kolik vajicek se nam oplodni snad budou i nejaci mrazacci 🙂 vsem preji krasny den 😎

sedmitecka
24. bře 2010

jerryjanka, ahoj, to máš opravdu mega dávku clostilu, jak se cítíš? já beru 1x1 a je mi i tak strašně, migrény, nafouklé břicho jako vzducholoď a takový divný stavy úzkosti...fuj. .....proč máš tak strašně vysokou dávku? to bych asi odpadla rovnou ☹

jerryjanka
24. bře 2010

nana - to maš akuratny počet folikov

sedmitecka - no ako mi je ani sa nepytaj - fuj ble
no ja som pri 3x1 zareagovala iba v pravo
vlavo nie
tak skušam 5x1 ak nič budem pytať injekcie na stimulku

sedmitecka
24. bře 2010

jerry, tak to je mi tě líto, taková koňská dávka by mě asi zničila, mám co dělat s tím 1x denně.....manžílek je už ze mě na nerva, je se mnou k nevydržení, furt je mi blbě, v první půlce cyklu z clostilu a ve druhé zase z utrogestanu, snáším to celkem zle ☹
a ty máš něco s levým vaječníkem? při dávce 3x1 se musí probudit všechno ne? 😉