Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
18. led 2011

@lifinka tak to cumim jak blaazon to co na uradoch sa tak nudia a maju tam malo ludi ked ta tam volali len koli datumu???to je strasnee a hlavne aky tam bordel maju nikto nevie kde co je 😠 😠 😠 😠
a kedy ides na utz???sna vysledky s krvi budu ok 🙂
@kamillka100 ved uvidis ze ako to dopadne ale ja myslim ze dobre 🙂

lifinka
18. led 2011

nathali, jsem stále rozhořčenááá, je to síla, nesnáším úřady! Dnes mi dr., jen napsal untrogestan na udržení a sestra vzala krev, ve čt si mám odpol. zavolat a podle hladiny HCG mě pozvou na kontrolní ulz.Už se nemůžu dočkat, jen mě bolí bříííško z dneška.... ☹

leeena_4
18. led 2011

@kamillka100 já už to neřeším, jen lifinka dorazila až před chvílí a ptala se. Dneska jsem si vzala půl dne volno, koupila si naušnice a něco na tvoření, udělala sem dlouhou procházku do parku s boxerkama a je mi fajn a už to zase vidím optimisticky, děkuju a taky držím palečky, jsem zvědavá na tvojí zítřejší teplotu, když se bude držet nahoře, nebo bude stoupat, je to dobré znamení 😉

leeena_4
18. led 2011

@lifinka neboj, to je teď normální, že bolí bříško, všechno se tam natahuje a tak 😉

kamillka100
18. led 2011

@leeena_4 aj ja som zvedava aku budem mat, ale mam taky pocit, ze mi klesne a v stvrtok pride mrcha, brusko boli ☹ ☹ ☹ , no ale nechajme sa prekvapit 😉 😉 😉 , stale sa utesujem, ze ked to nevyjde teraz, vyjde to na druhy mesiac, stale si pri mrche poplacem a poviem si, ze nikdy nebudem maminka, ale prejde to 😉 ved nie sme stare 😉 a velmi som stastna, ze mam vas 😉 ze som nezostala sama

lifinka
18. led 2011

leeena_4 tak jsi si provětrala hlavičku? to bych také potřebovala po dnešku... ☹

lifinka
18. led 2011

kamillka100 😉 😉 😉

clauda2010
18. led 2011

neviete poradit? uz niekolko dni mam bazalnu teplotu zvysenu a dnes 37,6 , mrchu mam mat za 4 dni a ovulovat za 15 dni ....

kamillka100
18. led 2011

@clauda2010 myslis bazalnu teplotu??? 37,6??????????? taka vysoka hm....
no som zvedava co ti odpisu baby,ale su tu aj na to expertky, ktore sa do toho ozaj vyznaju 😉

clauda2010
18. led 2011

zatial si mi odpisala len ty , ja tomu velmi nerozumiem lebo si to meriam necely mesiac

kamillka100
18. led 2011

@clauda2010 ale este som nepocula, zeby bazalna teplota bola taka vysoka, ale neviem......mozno ti niekto poradi, alebo skus napisat grafy BT STASTNA 13, tam su tiez expertky

jania023
18. led 2011

@clauda2010 ahoj ja ked som mala naposledy taku teplotu 4 dni tak som sa uz vytesovala ze to vyslo a nakoniec som dostala ovcie kiahne 😀 ta preto ta teplota...ale tebe urcite ovcie kiahne nehrozia 😀

cabalkova
18. led 2011

@clauda2010 A meris opravdu rano po spani nebo minimalne trech hodinach klidu na luzku???

kacicqa
18. led 2011

@clauda2010 a aku mash a standardnu teplotu? Lebo napr, ja mam oficialne potvrdeny zryxleny metabolizmus a takato teplota je u mna uplne normalna. Ako aj zryxleny pulz, kazdu xvilku som hladna a pod.;o) Ale pekne sa mi to kompenzuje so znizenou funkciou stitnej zlazy, kde by mali byt priznaky ako spomaleny pulz, spomalene travenie, nizsie teploty a podobne srandy. Asi aj preto mi diagnostikovali poruchu SZ po 29 rokoch;o) aj ked ju mam od narodenia;o)))

vera_j
19. led 2011

dobré ráno holky...vím že to sem nepatří, že řešíme teploty, clostyl atd... ale četla jsem včera o mojžíšovce a mám kamarádku která ji dělá, takže přemýšlím, že kdyby se nedařilo, tak bych do toho šla. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji

leeena_4
19. led 2011

@vera_j mojžíšovka je super, ale má své nevýhody: rovnání přes konečník a 3-6 měsíců neotěhotnět. Doporučuje se necvičit sám doma, ale na rehabilitacích, kde ti ukážou, jak na to správně

vera_j
19. led 2011

@leeena_4 hm, to vím, že je dost náročné..každý den cvičit a nesnažit se neotěhotnět...ty si o tom neuvažovala? Nebo to bereš jako tu poslední variantu? Já jediné co jsem udělala, že jsem se pročistila 3 měsíce pila aloe ráno i večer a mam od nich vitamíny, jsou přírodní, výborné a stejně drahé jako ty z lékárny.
jo mimochodem, máš krásné pejsky...teď jsem se dívala, ...jsou fakt k pomuchlání 😀

leeena_4
19. led 2011

@vera_j já jsem o tom zatím nepřemýšlela, to až asi mnohem později, odrazuje mě to rovnání konečníkem 😀 a taky to neotěhotnění, takže zatím ne, ale až toho jednou bud mít dost a budu si dávat pauzu, tak to možná zkusím 😉 A děkuju za pochvalu, jsou to zlatíčka, včera mi pomohly zlepšit náladu, lítaly jsme v parku skoro dvě hodiny 🙂

jania023
19. led 2011

Ahoj takmja mam taky maly problem robila som si ovu testiky a teraz vobec netusim vysledok:(( asi negativny ved skonstatujte...a moja teplota nahle klesla tak neviem ci je to ok:(dajte mi vediet co si o tom myslite..som cyklus z clostilbegytom tak aby som nepresvihla ovu
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b
a teraz testiky

leeena_4
19. led 2011

@jania023 takové jsem měla taky a i když nejsou ty testovací stejně silné, tak když klesla tepolota, určitě bude ovu blízko, jen nemusíš zachytit ten vrchol, uvidíš, jestli bude čárka slábnout, tak by být ovulka mohla 😉

jania023
19. led 2011

@leeena_4 neviem myslim ze ta ciarocka skor by som povedala ze len zacina silniet vcera bola slabsia tak mozno zajtra bude silnejsia..som iba 12DC aj ked som brala clostil ta ovu cakam az okolo 15DC ..normalne ju mavam ten 16-18DC ale kedze som mala clostik takmozno pride aj skor ale zeby prisla az tak skoro??normalne mam MN ako hodinky 30Dc

leeena_4
19. led 2011

@jania023 tak to ještě zesílí, vydrž 😉

jania023
19. led 2011

@leeena_4 😀 sam vediet ci zosilneli..

cabalkova
19. led 2011

@jania023 Jani, nepanikar, ovulka teprve bude, mozna uz zitra, clostik to muze uspisit... ja nikdy nemela takovy ten spravny ovutest se stejne silnymi carkami, ale dalo se poznat, ze ovulka se blizi, a pak zase ze uz byla, jak tetsiky silily a pak zase zeslably... takze vydrz, vydrz. 🙂

leeena_4
19. led 2011

ahoj holky, tak už je záhada s mojí ovulkou vyřešena 😀. kamarádka, co měřila taky spoustu měsíců mi na to mrkla a já tam měla nastaveno, že si sama napíšu termín ovulky a né, že ji to má zobrazit podle zadaných informací 😀 😀. Takže bylaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/325d11

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova takže jsi taky měla ovuli i bez dvou stejně silných čárek? já to totiž tnhle měsíc jako ty

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 Jojo, tento mesic jsem mela testiky, ze carka silila a pak zase ubyvala, a asi ctyri dny po predpokladane ovuli jsem byla na kontrole u gyndr. a ten mi potvrdil, ze to vypada na poovulacni stav... takze snad jo... ale obecne holky maji tuhle zkusenost, ze testiky sily a pak slabnou a peak treba vubec nechyti, ale to neznamena, ze ovulka nebyla. Takze drzim palce!! 🙂

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 No vidis, jak ti to pekne ukazuje. 🙂

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova jé, ty jsi mě potěšila, děkuju a taky držím palce 😵

jika10
19. led 2011

Ahoj holky, tak jsem byla vcera u toho doktora. Rikal, ze ranny potrat se neda vyloucit. vysetril me a bzal mi krev na HCG, kdyby tamm neco bylo. Hrozne me totiz boli bricho, tak ma trochu obavy, aby to treba nebylo mimodelozni tehitenstvi, ale to se uvidi ve ctvrtek podle vysledku. ☹