Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cabalkova
21. led 2011

Holky, moc a moc dekuju, moc bych vam prala, abyste taky co nejdrive nasly // a verim, ze letosni plodny rok 2011 prinese miminka vam vsem!!

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 take mokro som mala po ovulke, mala som tiez zltobiely vytok,v jeden den do ruzova, ale teraz mam husty biely, tebe sa lahko povie aby som nebola nestastna, ja som dnes asi velmi pecitlivena, stale len placem, som v robote a oci zaslzavene, vies ako som sa trapne citila ked som sa rozplakala pred dr.? neprajem to nikomu ☹ ☹ ☹

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 no vida, další příznak 😀. podívej se na to takhle: mrcha zatím nedorazila, kdyby dorazila, máš clostík, jak jsi chtěla. Manža má zdravé spermie, tak není důvod k pláči 😉

lifinka
21. led 2011

kamillka100 vydržžžžžžžžžžžžž!!!!graf je 3fázový vypadá stále ok!!!já bych počkala!

leeena_4
21. led 2011

@cabalkova jsi nám skvělým povzbuzením 😉

leeena_4
21. led 2011

@cabalkova nemáš někde grafík?

cabalkova
21. led 2011

@vera_j Verusko, hlavne jsem se docetla, ze to je na tom digi testiku videt jen asi den a pak displej zhasne a je po parade... tak jsem si to honem nafotila. 🙂 A do alba vlepim fotecku. 🙂

kamillka100
21. led 2011

@lifinka ahoj, pisala som to leene, teplota je taka ista ako vcerajsia, tak ja ozaj neviem, ale brusko dnes v noci bolelo riadne, nedalo mi spat, moze to ovplivnit aj teplotu? ze mi napr, neklesla?

lifinka
21. led 2011

@cabalkova měřila jsi BT? Máš graf?pokud ano šupni ho sem 😉 a vše bude OK, musííííííííííí!!!!žádné obavy jasný, to je rozkaz!!!

leeena_4
21. led 2011

@cabalkova teda za ty peníze by tam ten výsledek mohl zůstat 😀

lifinka
21. led 2011

kamillka100 až tak zas se v tom neorientuji, zkus na grafy diskuzi!

cabalkova
21. led 2011

@leeena_4 Jdu ho pohledat.

cabalkova
21. led 2011

@kamillka100 Kamilko, to ze te boli brisko a mas vytok a teplotka neklesla je super zprava, to vsechno jsou priznaky tehu!!

lifinka
21. led 2011

kamillka100 vidíš, nejsem sama, co ti říkáme, že je velká naděje u tebe!!!!tfuj, tfuj, ftuj

zuzka1.
21. led 2011

uprimne gratulujem novym tehulka, baby , ktore este nemame //, tehotenstvo sa lepi, mylsim, ze tema sa coskoro zmeni na tehulky z clostilu😀DDD

da sa citit ze praskol folik???neviete? asi nie, ci?

@kamillka100 tebe dava dr hormony bez toho aby ti spravil HP? nepozera ta sonom, ked neprijde mrcha, nespravi sono ci tam nieco nie je? folikulometriu ti robi??
moj toto nerobil, vymenila som ho v novembri, novy dr porobil vsetko co bolo treba, dnes mam krasny folik, nadej, ze ked nie hned, casom to pride. nemylsiet sa lahko povie, ale ja odkedy to nerisim ide to lepsie. tuzba je silna, ale psychicka pohoda je prvorada.

leeena_4
21. led 2011

@cabalkova super 😉
@lifinka já tu taky furt říkám 😀 není důvod k pláči 🙂

lifinka
21. led 2011

holky v tomto týdnu mám už potřetí zimnici, néé velkou, ale je vždy tak hodinu a vždy to začne před 9,30h nechápu 😕 😅

zuzka1.
21. led 2011

@kamillka100 ked mas priznaky, nemozes ist k dr, nech ti vezme krv, ved si to zaplatis. 😕

zuzka1.
21. led 2011

@lifinka ked som bola tehu prvy raz, bola som 3 dni cohra, cca v 2.-3.tt. poznam vela kociek , ktore mali akoby chripku niekolkdnovu, nic neboj.

kamillka100
21. led 2011

baby ste vsetky velmi zlate, no uvidim, asi musim sa vyplakat aby bolo vsetko ok, clostil mam tak posledna sanca a uvdiim,lebo potom mi dr. predpise nejaku hormonalnu antikoncepciu na 3 mesiace, povedal nazov ale nepamatam z toho vsetkeho som zabudla, potom sa zase vratim ku clostilu, tak 3 mesiace nebudem moct otehotniet, skoda ☹ ☹ ☹ , pytala som sa aj na laparoskopiu, tak mi povedal, ze je to krajny pripad, ked nijak to nepojde, tak pojdem aj tam ☹ tak ja necham volny priebeh

cabalkova
21. led 2011

tu je ten grafous: http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

@lifinka To s tebou cvici progesteron, to je normalni.

leeena_4
21. led 2011

@cabalkova děkujem, krása 🙂 Týjo, my máme za leden už dvě těhulky, to je krásný skore 😵

jania023
21. led 2011

@kamillka100 ako dlho uz nemozes otehotniet??myslim si ze tou laparoskopiou mala zacat..mne ju robili a zistili mi vzrasty na vajecnikoch a hned mi ich aj odstranili a doteraz je vsetko ok

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 proč ti dává antikoncepci? to jsem ještě neslyšela. slyšela jsem jen vždy o 3 měsíční pauze od clostilu, ale na co HA? já už ji brát nebudu

kamillka100
21. led 2011

@zuzka1. ja viem, ale cim sa to dlhsie natahuje, tym je to horsie, do roka som si stale hovorila , vsak je casu, vsak kolko bab neotehotneli hned, ale teraz uz po roku sa toho velmi obavam ☹
na folikulometrii mi zistil, ze nemavam ovulaciu, tak mi predpisal clostil a bola som po nom tiez na ultrazvuk, ale nikdy mi nekazal prist po ovulacii, tak nikdy som nevedela, ci folik praskol, alebo nie
HP mi nerobil, ale teraz mi bude robit endokrinolog, len musi pris mrcha, tak sa jej nemozem dockat

zuzka1.
21. led 2011

HA? aj mne ten stary dal, novy len pokrutil hlavou, ked chce byt niekto tehu, ma mat pau, ie brat ha., vyvolava len umele cykly, cele zle.
kamilka netozmyslas, ze vymenis dr??? mi pripada jak keby mu diplom zapadol pracohm. 🙄

zuzka1.
21. led 2011

@kamillka100 ja mam takisto anovulacne cykly, malo zenskeho hormonu, okrem toho, mrcha inak ako po agolutine nerpide, je to uz 15 mesiacov snazenia. dal clostik, nasledne folikulometria, este som nepocula ze ked mas anovulacne, zeby si dr neskontroloval ci tie foliky rastu, praskaju a podobne.

jania023
21. led 2011

@cabalkova ahoj ten tvoj grafik je dost chaoticky🙂)ale hlavne ze testik je pozitivny🙂mne sa nejako ovulka nehlasi tak neviem co s tym:(

leeena_4
21. led 2011

já bych taky vyměnila dr. Antikoncepce nám většinou ty cykly takhle rozházela, my je pracně dáváme dohromady a pak zase HA? já bych fakt změnila doktora