Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
22. čer 2010

@cathy77 mna boli len v podbrusku a krize prsia si citim ale nebolia na dotyk mam stale pocit ako by sa kazdu chvilku mala spustit menstruacia 🙂

dadqa86
22. čer 2010

@cathy77 :Mnoo som rada hehe zahrievacie kolo teraz bodne 😀 len ma stve ten vytok neviem skade sa mi zobral ci od tych tabletiek,alebo ja neviem 😒

10andrea12
22. čer 2010

@dadqa86 moze to byt clostilom ja som mala tiez zvyseny vytok pocas uzivania clostilu alev kazdom pripade co mam ja pri uzivani clostilu nemusis mat ty a napopak kazde telo je ine a kazde inak reaguje na liecbu

dadqa86
22. čer 2010

@10andrea12 :Sak ano,ale taky vytok som este nemala ani pred menzesom aky mam teraz nemam ho casto,ale sem tam..lenze som sa zlakla normalne 😒 ze co sa to somnou deje..Konecne zajtra vecer beriem uz poslednu tabletku... sa tesim ako blcha 😵 😀

10andrea12
22. čer 2010

@dadqa86 ale zvlastne je ze tebe nekazal prist na folikometriu aj ked nemas problem otehotniet zena ktora berie clostil musi byt sledovana uz len aj ked nie kvoli folikulom tak ci sa jej nerobi cysta ved clostil nieje sranda

10andrea12
22. čer 2010

@10andrea12 inak baby vcera ma palila zaha neprikladala som tomu nejaky dvoraz ale ked ma pali uz aj dnes tak to uz nieco musi byt mozno to je len nahoda le nikdy ma nepalila zaha 2 dni po sebe a pobolievanie stale to iste nic sa nezmenilo

tigi
22. čer 2010

@10andrea12 mne hovorili v lekarni ze ten 5000 jednotkovy ci ako sa to pise uz nebudu mat, vraj ale ine balenie bude, tak neviem. 🙂 ty chodis do nejakeho centra ked ides na krv?

olive
22. čer 2010

@10andrea12 -s nejvetsi pravdepodobnosti jsi tehulka. Ja jsem ten samy den cyklu jako ty a nic mi neni.

cathy77
22. čer 2010

andrea - napínaš nás, ako v zelenej knižnici! 😵 Môžme dávať stávky, či si tehu. Ja si myslím, že si 🙂

cathy77
22. čer 2010

olive - a ja som 26.DC a mne už vôôôbec nič nie je 😔

10andrea12
22. čer 2010

@tigi ano chodim do CAR v Košiciach no v stvrtok ma cakaju odbery boze nieje tyzdna kedy mi neberu krv ale teraz asi idem kvoli HP aby videla ci bol vysoky progesteron a ci prebehla ovulka aspon ja si to mislim mozno mi urobi aj HCG testy lekarka ale neverim zeby to zabralo hned prvy mesiac po stimulacii s clostilom a pregnylom no mne v jednej lekarni vraveli ze uz sa nevyraba v druhej ze sa bude ale ze nove balenie tak ja uz som z toho mimo neviem kto ma pravdu sami nevedia ja som pichala 10 000 cize dve ampulky a ked budu ine vyrabat tak ako po jednej ampulke ci ako?

10andrea12
22. čer 2010

@olive jaaaaaj bable aj som sa zasmiala ale neveri m tomu ze som tehu aspon si to nechcem ani pripustit sa bojim dalsieho sklamania ale ja uz si aj namyslam mozno sa privelmi sledujem a si sama navodzujem take stavy 😀 😀 😀 😀 v kazdom pripade keby som bola tehu alebo nebola dakujem vam babule za podporu psychicku
@cathy77 keby som tehu tak ideme sadnut niekam spolu ta pozyam lebo viem ze ty si z ke tam to mozeme zrealizovat 😀 😉

dadqa86
22. čer 2010

@10andrea12 :Tak to neviem ani ja ze naco mi to predpisal,ale asi kvoli tomu zltemu teliesku neee? 😒 a ja za to nemozem ze mi nenakazal prist na kontrolu ked beriem clostil nic take mi nehovoril o kontrole...tak ja neviem 😖 ☹

cathy77
22. čer 2010

brumca, dadqa, tigi - nechcete do tabulky? napíšte sliver údaje a šup tam 😉

tigi
22. čer 2010

@10andrea12 preco by to nemohlo vyjst, podla mna kludne moze 🙂 a preco chodite do centra? ma nejake problemy manzel alebo ty ak sa smiem spytat?
s tym pregnylom neviem, ked mi v 4 lekarnach povedali ze maju vypadok ,v jednej si dala namahu a zavolala dodavatelovi a povedala mi, ze sa to 5000 -ckove balenie uz nevyraba, tak som sa uz dalej iba pytala ci maju skladom, takze blizsie neviem.

dadqa86
22. čer 2010

@cathy77 : a do akej tabulky? 😀

tigi
22. čer 2010

@dadqa86 ak tomu dobre rozumiem, tebe predpisali clostil a nekazal ti prist na folikulometriu? 😕

@cathy77 vdaka, rada sa k vam pridam. 🙂

10andrea12
22. čer 2010

@tigi ja mam PCO a ani neviem ako som a tam dopracovala ja mam inak v ke doktorku tiez v starej nemocnici na poliklinike Dr. Mikulovu ona ma poslala na endokrinologiu a odtial ma lekar poslal do car lebo ma prehovaral na laparku a tej sa ja bojim tak ma poslal do CAR s tym nech oni povedia ci je nutna laarka alebo postaci len liecba respektive stimulacia tak tam povedali ze to pco nieje az v takom zlom stave a nahodili mi liecbu tak som prvy mesiac po stimulacii a tak neverim ze na prvy krat sa mi podari otehu

dadqa86
22. čer 2010

@tigi :Ano presne tak predpisal mi Clostil aj ked ja vobec nemam problem otehotniet a nekazal mi prist na kontrolu ☹

olive
22. čer 2010

@10andrea12 - jeste neni vsem dnum konec a uvidis, ze budes na konci mile prekvapena.
@cathy77 - ja to u sebe taky vidim blede, ted uz budu cekat jen na mrchu kdy dorazi.
@dadqa86 - snad tvuj doktor vi co dela. Proc, ale nehleda pricinu tvych potratu je mi zahadou.

10andrea12
22. čer 2010

@olive neverim tomu zeby som ja mala take stastie to by bola velkaaaaaaaa naaaahoda

olive
22. čer 2010

@10andrea12 - ja te nechci nijak presvedcovat, ale clovek nikdy nevi. Jak mas dlouhy cykly?

tigi
22. čer 2010

@dadqa86 teda to nechapem, pri clostile by si mala byt sledovana, aj ked teda to mozno myslel doktor na podporu rastu folikulov, ale predsa si ta mal zavolat na kontrolu, neviem ci mas clostil od 3 DC, potom okolo 14 DC by mala byt kontrola. 😕 inak mas aky pocit zo svojho lekara, je starostlivy, vysvetli ti inak co sa deje, preco robi niektore ukony? nechcem mu krivdit, vobec totiz neviem aky je lekar, len mi to nejde do hlavy preco ta nazavolal na kontrolu. 😒

@10andrea12 teda pozeram ze pco.ckarok je tu viac. ale tak aspon v CAR vedia co robia, pripadne ak budu vidiet oni nejaky problem, uz ta nebudu nikam posielat a mozu riesit oni. robili nejake vysetrenie aj manzelovi?

dadqa86
22. čer 2010

@olive :Duuufam 😒
@tigi : Ja uz neviem ja som Clostil zacala brat na 5-den ako som mala menzes zajtra vecer beriem uz poslednu tabletku ☹ A co sa tyka tej dvoveri neviem ci mu dvoverujem mam pochybnosti ako vas tu citam co mi pisete ☹ neviem a bojim sa ze otehotniem a nieco sa zase pokazi 😢

dadqa86
22. čer 2010

@olive :On aj hladal,ale ja som mala vsetky vysetrenia bez chybycky a teraz mi predpisal Clostil a povedal ze uvidime co to s vami spravi 😒

10andrea12
22. čer 2010

@tigi no manzela zatial nikam neposlali aj ked si myslim ze uz mohli aspon na speriogra edze pcham do seba hormony tak nech vieme ze to pojde prirodzene a nie o pol roka ho poslu na spg a potom zistia ze som sa zbytocne pchala hormonmi a prirodzene to nepojde

elisabet
22. čer 2010

@10andrea12 já jsem manžílka na spermio poslala sama, a to jsme se snažili asi půl roku, a když to nešlo tak jsme se otom bavili a on že cokdyž má problém on, a tak jsme tomu dali měsíc a když se nezadaří tak že si tam zajde, zapoměla jsem si to vyžádat u dr. tak jsem si zjistila kde to u nás dělají, zavolala tam jestli musí mít doporučení od dr, a oni že nemusí ale budem si to hradit sami, a stálo to u nás 250kč, což je super, a hned tam zašel, měl vše ok, dobrý objem, v ml velké množství spermijek, i dost zdravých, jen menší pohyblivost 45%, ale to mi dr i holky na diskuzích poradili Q10, zinek, vit. E, a i klidně ty vitamíny co jí nastávající maminky, a dávala jsem mu kyselinu listovou. No a pak sjem někde četla že jeden spermio není konečný, že se v něm odráží hodně zvenčí-stres, nálada v jaké se nachází a i to jak dlouho byla před odběrem abstinence, no a aby se daly vyvodit závěry musí se spermio opakovat. Nám řekli že abstinovat min. 5dní, já jsem měla předtím ms tak abstinoval nejmíň 7dní, a pak jsem si četla někde na netu že se má abstinovat nejmíň 3dny a když by se abstinovalo dýl tak se pak snižuje jejich rychlost a taky je potřeba aby byly spermijky čerstvé. Tolik jen mojich poznatků 😉

10andrea12
22. čer 2010

@elisabet zatial to neriesim snazime sa 7 mesiacov a mesiac som stimulovana vsade som citala ze do roku neotehotnenia posielaju chlapa na spg tak pockam do toho roka a potom ho uz pozeniem aj ja ked ho neposlu lekari zatial nepanikujem napr oja kamoska obaja boli ok a otehotnela az po roku a 3 mesiacoch pritom obaja boli v poriadku ja si myslim ze to je len nahoda ked nejaka baba ostane tehu hned alebo do pol roka necham to este tak nic zatial nesilim a aj tak si vravim pride to kedy to bude mat prist a tu stimulaciu u mna beriem zasa lebo je mozne ze ovulka nenastane u mna kazdy mesiac kedze mam pco a takto aspon budem vediet ze ovulacia prebehla

brumca
22. čer 2010

ahojte zienky 🙂 tak som konecne doma...dnes mam strasne zravu nemoc a hlavne na sladke...vidim, ze to PCO nam tu robi sarapatu, u mna tiez bolo podozrenie na PCO, teda jeden doktor ma tym vylakal, ked moj mal dovolenku...a potom ked som bola u neho tak nechapal, ze co mi to ten druhy doktor povedal. Ja mam zase problem s hormonom prolaktin, mam ho zvyseny, beriem nato liek Parlodel.

cathy77
22. čer 2010

andrea - to máš pravdu, pojdeme niekam sadnúť 😀 Momentálne bývam v PO, ale do KE chodím...