Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
17. říj 2011

@jania023 duch? tak by som pockala dva dni a testla znova 😉
@tyrisa no neviem, tak som to mala rano pred pridanim vcerajsej a dnesnej BT, ale to som robila okolo 8.00... asi ma oneskorene reflexy 😀

lorreine
17. říj 2011

@tyrisa Veľká gratulácia!!!!! Ono z tou školou máš pravdu, keď si to už začala, tak sa do toho pusti, možeš prípadne prerušiť na nejaký čas...
Keď som bola ešte na vysokej škole, tak manžel (vtedy ešte priateľ) už strašne deti chcel...a ja že najprv dokončenie školy, potom nejaká kariéra a potom dieťa...Teraz hovorím: BOL TO BULLSHIT!!! Zadarilo sa nám za skoro dva roky iba raz a aj z toho bol potrat...takže dieŤa je prednejěie určite!

jeny
17. říj 2011

@jania023 presne tak pockaj 2 dni a ciarka isto zosilnie 😉

nativanativa
17. říj 2011

ahojte zenyyyyyy , taaaakze dnes som bola u dokiho , popozeral sa na mna a cysta zmizla , co som velmi rada , takze od dnes uzivame clostilbegyt 🙂 🙂

jania023
17. říj 2011

@jeny dakujem ale myslim ze nie lebo dnes je slabsia ako vcera takze nic ☹ ale nevadi co uz bude aj dalsi mesiac 😉

mijadave
17. říj 2011

@nativanativa tak to je dobra sprava 😉
@jania023 este nehadz flintu do zita... hlavu hore, este to moze zosilniet 😉 a ak by nahodou nie, tak sup do dalsieho cyklu... musime ist dalej, nic ine neostava, inak by sme z toho zcvokli 😉

nativanativa
17. říj 2011

@mijadave dakujem ... dufam ze vsetko pojde tak ako ma ist 😉

tyrisa
17. říj 2011

Zapomněla jsem říct,byl to můj první cyklus s fytosojou....tak holky co už neberete clostil šup,šup 🙂

mijadave
17. říj 2011

@tyrisa jej, tak to je super... 😉 skoda, ze u mna to nefunguje... 😒 hoci, toto je moj treti cyklus so sojou... 😉

riami78
17. říj 2011

Koľko folíkov ste mali po clostyle?

tyrisa
17. říj 2011

@mijadave a brala jsi po ovu ananas?prej je to na uhnizdění a grepový džus do ovu?

nativanativa
17. říj 2011

@riami78 tak to veru neviem , od dnes som zacala prvy krat .... , ale doki ma dnes pozeral a povedal ze obidva vajecniky su pripravene , len ktory bude ten rychlesi tento mesiac 😀

nativanativa
17. říj 2011

@lorreine mas pravdu , ja viem a nemusim pripominat aka je dnes doba , ale najprv sa clovek nahana za bytom ,karierizmom a vsetko toto je mu prednejsie , nakoniec deti a ..... uz moze byt neskoro ☹

mijadave
17. říj 2011

@riami78 niekedy 2, inokedy 4, ako ktory cyklus... 😉
@tyrisa ano, do ovu grepovy dzus a caj z alchemilky... ananas velmi nemusim... ale mam rada ananasovy dzus, tak aspon takto... 😉
@nativanativa to si vystihla, dnes zeny zacali rodit neskor... prve skola, byvanie, kariera... a deti potom nemusia prist... 😒

jania023
17. říj 2011

cauky tak uz mame doma clostil a cakam na ms 😉 tie ktore beriete 3-7dc a tie co beriete 5-9dc aky je tam rozdiel??preco jedny tak a druhy tak beru?

nativanativa
17. říj 2011

@jania023 ja som zacala od 5 do 9DC a na 13DC idem na pregnyl injekciu , preco zrovna tak ....to neviem 😖

mijadave
17. říj 2011

@jania023 ja som tiez brala 5-9 DC, tak to nastavil dr, ale preco, netusim, ja som si jeden cyklus dala 3-7 DC a ked som prisla na ultrazvuk, bol prekvapeny, ze ako som pekne zareagovala... samozrejme som sa tvarila, ze ja nic 😀

tyrisa
17. říj 2011

@mijadave zkus ananas v tobolkách,koupíš ho v tescu třeba mezi vitamínama.obsahuje bromelain a ten napomáhá k uhnizdování,navíc je to přirozený spalovač tuků .-)

mijadave
17. říj 2011

@tyrisa asi pojdem, dnes mozno skocim.... 😉 dik

jania023
17. říj 2011

@mijadave
@nativanativa no dobre kocky a co zo sliznicou?po clostile je biedna co s nou roite?mate nejake lieky alebo nieco?

mijadave
17. říj 2011

@jania023 ja som pri clostile brala duphaston, no z babskych rad je dobre pit caj z alchemilky do ovulky a pit cervene vinko... 😉

jania023
17. říj 2011

@mijadave ja som vypila tento cyklus z niekolkymi kockami na MK horne vinka a alchemilky a staaale nic

nativanativa
17. říj 2011

@jania023 hm , tak to veru neviem , ja ju mam ze vraj peknu , upresnim..... uterus v strednom post , endomertium 5mm , ovaria bilat. drobnofolikularnej struktury , bilat.10 a 12 mm folikul , CD bez volnej tekutiny , ph posvy 4,7

jania023
17. říj 2011

@nativanativa na aky den cyklu??ja som mala na 7dc 6,8mm a doky vravel ze ziadna slava..no a naposledy na 10dc 2.8mm

mijadave
17. říj 2011

@jania023 pozri, ja to tiez skusam nie prvy mesiac a nic... no nenechame sa odradit, nie? 😉

cherry1981
17. říj 2011

@jania023 6,8 mm ziadna slava? Ja som mala 7mm a otehotnela som 😉 To bolo v den pichnutia pregnylu na 11DC. Takze 6,8 mi malo nepride 😕

jania023
17. říj 2011

@mijadave no ja mam estrofem tak nasadim a budem cakat na zazrak 😀 a samozrejme mam aj clostil 😉

jania023
17. říj 2011

@cherry1981 ta mam asi divnedo gyndosa..ja neotehotniem pri 7mm neviem preco aj ked mam ovu ☹

cherry1981
17. říj 2011

@jania023 Raz sa urcite podari ja som raz mala 11 mm a neotehotnela som ale to som nebrala clostil. Pri clostile som ju mala 7mm a podarilo sa 🙂 Tak drzim palce

nativanativa
17. říj 2011

@jania023 dnes som tam bola cize 5DC , ja neviem ono by sa tie vajecniky akoze mali zmensovat prichadzajucou ovu alebo ako ??