Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
3. říj 2012

@romca05 odpadnem! gratulujem velmi moc...nech to vsetko hladko ide! Jasne, ze si na teba pammatam...ironicky je ten zivot niekedy 🙂

mucha11
3. říj 2012

@lucijeta vraj clostil môže zväčšiť vaječníky ešte viac ako sú. musí sa brať len pod prísnym lekárskym dohľadom a niekedy môže viac uškodiť ako pomôcť. aspoň v tomto prípade, tak mi povedala lekárka.

cherry1981
4. říj 2012

Ahojte babulky brali ste tu niektora clostil bez pregnylu? Mali ste ovulku aj ked pregnyl nebol pichnuty?

milacik3
4. říj 2012

@cherry1981 ahoj ja som nikdy nemala pregnylu, clostil som brala 3 mes. a mala som ovulku. Ovulku mozes mat aj bez injekcie

beju
4. říj 2012

Ja som bola tak isto ten prípad clostil bez pregnylu - málo vajíčok, ale s ovuláciou

anait
4. říj 2012

@cherry1981 ja tiež

mijadave
4. říj 2012

ahojte, prepacte, trosku neskor, no dnes som lietala... bola som na hematologii, potom s kamoskami, zas na hemoske, potom u kamosky a po deti a na nakup, takze tabulka je az teraz, ked som sa od rana konecne aj najedla 😀 takze tu je oneskorena tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

anait
4. říj 2012

@mijadave tak máš toho viac, než ked si do roboty chodila 😀 ale odpúšťame ti 🙂

mijadave
4. říj 2012

@anait dakujeeem 😀 hej, dnes toho bolo vela, ale chcela som vyuzit to cakanie na vysledky s kamoskami, ktorym som slubila navstevu uz dlho a tiez si uzit jedno 2,5mesacne babatko 😉 tak som spojila prijemne s uzitocnym a vysledky z hemosky mam vraj ukazkove, vraj vobec nevidno, ze bola nejaka operacia a krvacanie 😉

anait
4. říj 2012

@mijadave no vidíš, perfektný deň teda máš 🙂 super, že výsledky sú ok...

mijadave
5. říj 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

mijadave
6. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

mijadave
7. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasnu nedelu 😉

zelenagw
7. říj 2012

Ahojte ja uz som prave 3tí mes na clostile a dufastone ale my sa snazíme uz 2,5roka tak som sa rozhodla ze tu napisem aby som vedela ze niesom sama lebo je to dost na prd tie moje vsetky problemy zdravotne... tak sa pripajam a drzím MAM palceky momentalne som v strede cyklu a v pondelok idem na inekciu aby praskli vajicka tak drzte palceky nech sa mi to vydari...

franzziska
7. říj 2012

ahojte kocky vy ste si pred uzivanim clostilu aj skontrolovali spermiogram?

isabellaa
7. říj 2012

@franzziska ahoj, ano

mijadave
7. říj 2012

@zelenagw ahoj, vitaj, tak drzim pasticky nech prasknu a namiesto ms najdes // na tehu testiku 😉
@franzziska ahoj, ja som mojho mm dostala na spermiogram az tusim pri 6.cykle s clostilom... ale tak my uz mame 2 deti a bola som s nim uz 5x tehu, cize sa mi ho tazko dostavalo na spermos, ale jednoducho som mu povedala, ze moj dr si to vyzaduje a som ho objednala... hoci ked kamoska mala problem s mm, aby siel, tak povedal, ze on nebude mat problem, ak by mal ist, ze ved je to nic oproti tomu, co podstupujeme my... ale ked prislo na lamanie chleba, stale to odkladal 😀 ale vysledok nasich vysetreni je, ze sme obaja ok a preco sa uz 3 roky nedari ani so stimulovanim ani bez nik netusi aj ked som predtym vzdy otehu na prvy sup, stacilo trenkami zamavat... len donosit bol poblem.... 😒

franzziska
7. říj 2012

@isabellaa ano? lebo mne to doky nepovedal a zistila som ze baby odtialto mi to radia, tak enviem ci ho poslat..ale zas k doktorovi objednavat, boze same peniaze...

saurer
7. říj 2012

ahoj ženušky, tak jsem zase konečně po agolutinu 1DC. Tentokrát jsem si vydupala folikulometrii a vychází mi to, že bych šla 13DC, protože pak už bude víkend. Není to moc brzy?
A co si myslíte o tom Pregnylu? Mám si ho taky vydupat? Mám takovýho zpátečnickýho doktora, nesnáší ovu testy, skoro ani agolutin mi nechtěl píchnout, už mě strašil i tím IVF, jak jsem vám psala...ale cítím se zase optimisticky 🙂
dočetla jsem se, že ten můj testosteron se dá snížit i nižší hodnotou cukru v krvi, tak si chci koupit diabetický čajíky a třeba aspoň to o trošku srazím, protože prej ta moje anovulace je z testosteronu...tak uvidíme, co se bude dít, já si už ty dvě čárky ani nedovedu představit 🙂

isabellaa
7. říj 2012

@saurer nech ti predpise siofor/ metformin 😉

isabellaa
7. říj 2012

@franzziska staci listok od gyndosa pre manzela a on pojde k urologovi, ziadne peniaze nemusis platit 😉 , alebo ako sme to my spravili, mm doma do kelimku a za 5minut to bolo u lekara a o 2 hodky vysledky 😀

saurer
7. říj 2012

@isabellaa ten je na co? na prasknutí folíků?

isabellaa
7. říj 2012

@saurer na ten cukor a tym sa znizi testosteron, ale treba to brat aspon 3 mesiace, kuk temu
https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-probl... f
a dalsie hod do prehliadaca siofor, metformin a mozes citat a citat 😉

saurer
7. říj 2012

@isabellaa ahá 🙂 moc děkuju...já nevím, že ten můj gyn se tak bojí léků...no budu na něj holt muset zatlačit..mám ten testosteron prej zvýšenej jen trochu...tak snad by se to snížilo dřív než za tři měsíce

franzziska
7. říj 2012

@isabellaa no praveze nas tam gyndos neposlal

isabellaa
8. říj 2012

@franzziska musis byt v tomto akcnejsia 😉 treba tlacit na lekarov a vypytat si vymenny listok na spg pre mm. Urcite ti da, ked ta uvidi taku odhodlanu, aj ked by to mal spravit sam ako zaklad, ked sa nedari.

franzziska
8. říj 2012

@isabellaa a to ma doktor nevezme bez listku? ved vymenne listky uz neexistuju

isabellaa
8. říj 2012

@franzziska mne dal, ze prosi o vysetrenie spg....a to bolo pred pol rokom.
A ci ho vezme, to neviem, ale asi ano, ved mm ide na vysetrenie ako ini ludia

mijadave
8. říj 2012

ahojte dievcata, oneskorene, ale tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

romca05
8. říj 2012

@saurer Ahoj, když půjdeš na folikulometrii, tak se na ten Pregnyl určitě zeptej. Já ho můžu jen doporučit, měla jsem ho poprvé a hned se zadařilo (po deseti měsících snažení) 🙂 Tak hodně štěstí 🙂