Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
13. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 21tt
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 16tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 12tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 11tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 8tt
jednave.....................26let............0d.............0cl..........18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r.............2d.............1cl...........14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 5tt

snažilky:
misha1009..................26 let..........0d...............35DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................34DC..........................2x1cl..............4 mesiace
elisabet.......................29let..........0d................32DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................28DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................25dc(9dpo)................2x1cl..............21mesiac
jerryjanka...................27r.............0d.................25DC/9DPO/................3x1cl..............2roky..po lsk
zakupanda..................33let...........1d.................24dc-/10DPO/..................3x1......12měsíců,kyselina listová
titulienka .................. 30r.............3d.................23DC(5dpo)................2x1................11mes
sliver.........................28r..............0d.................20DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................19DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka.................33r..............2d.................16DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro...................26let...........0d.................14DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana..........................33let...........2d.................12DC..........................0cl.....................33mesic
ka 131.......................27let.............0d...............8DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov pajinka111..................38let..........1d..................7DC..........................2x1cl................34měsíců bobi3.........................32let..........0d..................5DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 4DC..........................2x1cl.............8mesicu

gambrinuska
13. bře 2010

Ahojky holky, jen jsem se chtěla zeptat, kdy a jak velký folikuly vám po Clostilbegytu vyrostly, já jsem ho ted brala první cyklus a 12dc jsem měla folíky max do 9mm, což je málo ☹ 😢 , jdu znova na utz za týden, mam nějakou naději, že ještě vyrostou? 😅
Dík za radu a omlouvam se že vám sem lezu 🤐

pajinka111
13. bře 2010

gambrinuska-já mám po clostilu tak 13 až 15 dc folík 18mm,víc mi zatím nenaměřili..třeba máš ovulku až později a teprve rostou
tady jsi u cosltilek,takže si vítaná 😉 ,samozřejmě i neclostilky 😉

gambrinuska
13. bře 2010

vim, ale bojim se aby na mě vůbec působil ☹ a to jsem si myslela, že to je vše ok mam příšerný návaly a ksicht samej bedar
🙄

pajinka111
13. bře 2010

gambrinuska-no přesně tak vypadám dnes i já -všude samej bedar-hrůza 😠 ..třeba teprve začne působit,pkud ted nezabere,tak ti může dr.zvýšit o něco dávku..musíš vydržet..mě taky clostil poprvé moc nefungoval

gambrinuska
13. bře 2010

uvidíme, stejně nezbývá než čekat 🙄 snad nám nějak v CAR pomůžou

cosma
13. bře 2010

Ahoj holky,
beru 4.měsíc CB a před 12ti dny jsem byla na ultrazvuku a dr mi řkel, že mám na pravé straně 3 žlutá tělíska, jeden v rozměru 25 mm. Nijak mi to dál nevysvětloval. Poradíte mi, co to přesně znamená? Začala jsem si měřit BT, již týden ji mám 37 C a cyklus mám po CB pravidelně 25 dní, dnes jsem 27 den, BT ráno opět 37. Celý týden mne bolelo dost bříško, hlavně vaječníky, čekala jsem, že to dostanu,ale zatím nic. Dokonce jsem se kvůli tomu vzbudila i v noci. Dneska mne nebolí vůbec nic. Udělala jsem si ráno test, ale negativní, nevím,jestli to není ještě moc brzy. Budu moc ráda, když mi něco napíšete.Děkuju moc!!!

zakupanda
13. bře 2010

jerry:5 denně to by mě porazilo
kamča no jak jinak stejně a mimochodem pěkné foto

soldi
13. bře 2010

cosma, zlte telieska su folikuly, 25 mm je dominantny folikul, takze ak to bolo pred 12timi dnami, tak ovulka mohla byt este ten vecer. takze dnes si asi tak 11 dni DPO, takze na ms mas este cas tak cca 3 dni 😉

cosma
13. bře 2010

soldi :
děkuji Ti moc, takže vlastně nevím, jestli jsem těhu nebo, tak ještě počkám 🙂 To čekání je příšerný....🙂

kanegoo
13. bře 2010

Ahojte holky, já byla na UTZ 14 DC a měla jsem folikul 25 mm. Beru Clostil 2. měcic, 1 tabletu 3 - 7 DC.

soldi
13. bře 2010

cosmo, no, nevies, na to je este moc skoro. inac, ak merias bt a chces si robit pekne grafy, tak si ch znac na ff, je to super stranka 😉 vela sa naucis, a ak nahodou nie si tehu, budes presne vediet, kedy si mala ovulku, aj dlzku svojej lutealnej fazy 🙂

kanegoo- pekne 🙂

cosma
13. bře 2010

soldi, díky moc za radu!! udělám si ten graf. Tedy počkám, co se te´d stane a pak🙂 Kéž bych ho nepotřebovala! Je mi skoro 40, s partnerem jsme dva roky, tak bych to mimi moc chtěla.

kanegoo
13. bře 2010

Soldi, díky! Včera jsem poprvé v životě našla na testu // - bohužel zatím jen na ovulačním, ale i ten jsem mívala negativní. Tak snad clostík zabral.. Strašně moc si přeju, aby zabral!!!

soldi
13. bře 2010

kanegoo a kolky dc si teraz?

makovicka53
13. bře 2010

baby kolki den cyklu sa zacina uzivat clostyl?totiz mam pochybnosti ci vobec ovulujem ...mam ist na ultrazvuk k dokimu tak uvidim co povie...ci tam vobec nieco uvidi xi

soldi
13. bře 2010

a preco mas pochybnosti ci ovulujes?
bud sa berie 3-7 dc, alebo 5-9.

makovicka53
13. bře 2010

soldi..no snazime sa o babo uz vyse roka...hormon. profil mam v poriadku a moj chlap ma spermiogram tiez v poriadku...takze si myslim c nebude v tom problem...v strede cyklu nemam ziadne hlieny ...trosku bolest v podbrusku ktora pretrvava skoro az do menstruacie...akurat mam ist za doktorom a dohodnut sa aky bude dalsi postup...som z toho uz zfala...raz som tehotna uz bola zial to skoncilo zle...a od vtedy sa snazime a nic

soldi
13. bře 2010

myslim si, ze ovulujes, ked mas pravidelne cykly a bolesti v podbrusku 😉 hlienik nemusi byt vyrazny, moze byt len na krcku maternice. a este aj ked mas HP v poriadku. vykasli sa na clostil. hlavne, ked uz si tehu bola.
rok nie je ziadno extra dlha doba. hlavne netreba pchat do seba hormony a ine hluposti. mozno sa telo este neciti pripravene po nevydarenom tehu 😔

makovicka53
13. bře 2010

ved ja viem len som zufala lebo strasne chcem babo...moznaze to ja nejak silím...berem ted duphaston ale cykly sa mi predlzili na 32 dni...mavala som tak 28-30...uvdim co povie doktor a co znamena IUI nevies nahodou?stale tu citam o tom a neviem co to znamena...este mi odkotr spomenul nejaky postkointalny test mozno aj to vyskusa

soldi
13. bře 2010

a preco beries duphaston? nemerias si bazalnu teplotu? ta by Ti hned ukazala ci ovulujes a aku mas dlhu lutealnu fazu.
IUI znamena, v case ovulacie zavedenie spermiii hadickou priamo do maternice, to len prides do nemocky, lahnes si, oni Ti ich zavedu, polezis 15 minut a ides domov. 🙂 je tam o par % vyssia sanca otehotnenia ako pri normalnom styku.
a postkoitoalny test je overenie, ci Tvoj vytok nahodou neobsahuje latky, ktore zabijaju spermie. ale to mi pride nepravdepodobne, kedze si uz tehu bola.

makovicka53
13. bře 2010

no doktor mi to dal koli zltemu teliesku...asi..jednoducho na podporu tehu..ale som sa docitala ze tieto lieky s tym nemaju nic spolocne...zrejm teraz bude nasledovat ten post.test...preco si nemeriam bazalnu?lebo som leniva 😅 ...kupila som si ovu testy skusim tento cyklus testovat a uvidim...vies najhorsie ze clovek uz hlada chybu vsade..mozno som uplne v poriadku len psychika mi to komplkuje..sama neviem

soldi
13. bře 2010

no, duphaston sa dava, ked mas malo progesteronu a ked je kratka lutealna faza. vajicko sa vacsinou uhniezduje v maternici tak 5-10 dni po ovulacii. a ak sa vajko uhniezdi 10ty den a ms Ti zacina napriklad 11ty den po ovulacii, tak vajicko strhne so sebou pravdepodobne.

makovicka53
13. bře 2010

ahaa no tak to ja neviem ci ho mam dost alebo nie...neviem kedy mam ovulku takze si neviem ani vypocitat LF...ale myslim s ze casu ma dost tak okolo 12 dna pocitujem bolesti ...snad vtedy...ja sa tak hambim stara koza a nepoznam svoje telo...dnes som akurat dostala MC...a to som dufala ze sa to podarilo ☹

pajinka111
13. bře 2010

já sem dostala UTORGESTAN-ten má myslím podobné účinky jako duphaston, mám velice nízkou hladinu progesteronu-proto jsem měla také 2x potrat,ted utroš musím brát po ovulce dokud nedostnu ms,nebo udělat test,nebo jít na krav a pak teprve utroš vysadit,pokud je vše negativní..

makovicka53
13. bře 2010

hmm mas to tiez vesele...preco to nie je jednoduchsie

kanegoo
13. bře 2010

Soldi: teď jsem 16 DC

elisabet
13. bře 2010

Ahojte holky, jen sem hodím graf a zase fičím pryč, dnes jsem začala brát druhý cyklus clostil, tak uvidíme....
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

danielapro
13. bře 2010

Ahojte holky.
Nevím kde se stala chyba, ale dnes jsem už 15DC. Mám pocit, že ovu opět neproběhne... moje teplota je už 5den stejná.... 36.2... ☹ ach jo.... Moc bych si přála, aby moje tělo začalo pracovat normálně... od července bez ovu , už mě to štve 😠

elisabet
13. bře 2010

danielapro, já jsem taky teprv začátečník, v měření, ale možná máš pořád před ovu, když máš tak nízkou teplotu,já měla ovu taky 16dc, uvidíš, určitě snažilkujte, kdyby náhodou, a jakmile se ti teplota zvedne a bude se zvedat tak byla ovu! Teda doufám holky že jsem to správně pochopila i já, a že tady nešířím nějaké fámy 😖