Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ingris
21. pro 2011

@mijadave ahoj tak dnes 1 den cyklu zmen mi to prosim v tabulke dakujem tak vianocne prekvapenie nebude ☹

jeny
21. pro 2011

no neviem ci dorastie, ked som zacala chodit do centra tak som mala na 10ty dc az 3 10mm foliky a vobec uz nenarastli iba trosicku tak aj ja si myslim ze v piatok tam pojdem zbytocne, no dnes som si este šupla jeden clostil 😀 topiaci sa aj slamky chyta....ja uz tie tabletky jem ako lentilky 🙂

jeny
21. pro 2011

a normalne som bola sklamana, cakala som ze budu aspon zo 3 dominantne pri 2tbl clostilu takze je to bieda tie moje vajecniky

jeny
21. pro 2011

@govinda ahoj a ty ako si na tom, uz si testovala? vcera som videla ze teplota ti trosku klesla tak dufam ze dnes bola zase vyssie 😉

cuculik1
21. pro 2011

@jeny nechcem tu budit ziadnu paniku, urcite nie, ale tie hormonalne lieky nie su sranda pre telo.... Citala som studie ohladom liekov uzivanych pri iui, ivf......, ktore poukazuju na prepojenie na zvysene riziko rakoviny prsnika, sama som teraz jeden cyklus clostyl uzivala a bohuzial co sa tyka tej suvislosti s rak. Prsnika, k tej som sa dostala potom, ako moja mamka teraz sama s tymto ochorenim bojuje, tak ja som len trosku viac opatrna co sa tyka tychto veci, hoci niekedy je volba tazka.......

jeny
21. pro 2011

@cuculik1 dakujem za upozornenie, ja viem ze to je humus vsetky tieto lieky, este ked si predstavim kolke roky som do seba pchala antikoncepciu pritom mi ju ani nebolo treba kedze otehotniet aj tak nemozem bez liekov na ovulku, juuj ako zavidim zienkam ktore nemusia uzivat lieky a vsetko im klape tak ako ma

antana123
21. pro 2011

@jeny já začínám ted vyšší dávky clostilu budu mít 3x1tbl denně od 3-5den a 6-7 2x1tbl denně jsem zvědavá co to semnou udělá

antana123
21. pro 2011

@cuculik1 jasně jsou to velký sračky do těla 😒

cuculik1
21. pro 2011

@jeny jasne rozumiem, ked volba je niekedy tazka.... Ja som brala len jeden cyklus clostyl mala som z neho 3 krasne foliky, len mi v car zle vypocitali datum iui, a v den iui uz bolo davno po folikoch..... Tak som bola nahnevana ze som to brala zbytocne a dalsi mesiac idem bez, mam obavy z tych neziaducich ucinkov

jeny
21. pro 2011

@cuculik1 ved ja tiez cakam na iui ale zatial mi to vobec nevychadza, ja som si povedala ze tento cyklus s liekmi aj carom koncim....no neviem....A ty ked si mala foliky ste sa snizili aspon doma,alebo vam kazali pred iui abstinovat? Pretoze presne toho sa aj ja bojim ze ak tam daco v piatok bude tak ma objednavu na iui po sviatkoch teda najskor asi toho 27.12 a to uz mozem byt po vsetkom, a ak nam budu kazat abstinovat pred zakrokom tak neviem ci by som to dodrzala

jeny
21. pro 2011

@antana123 fiha tak to budes mat riadnu davku, ved tebe sa foliky tvorili aj pri 2tbl nie?

antana123
21. pro 2011

@jeny jo to jo ale dr. pry to dělá takhle mám novou a muj bývaly dr. měl jinné dávkování no bojím se co to semnou udělá

cuculik1
21. pro 2011

@jeny nam povedali, ziadny sex, lebo ja mam hranicne protilatky proti spermiam,aby som vobec so spermiami neprichadzala do styku.... No v car som bola 10 dc a potom mi kazali az 16 a ja som bola u svojho mudr len tak na kontrolu vecer 14dc a uz bolo neskoro, dva foliky uz puknute a jeden akurat na puknutie, som bola aj stale som nahnevana, ze mi v car kazali od 10 dc prist na zakrok az 6 dni nato, a medzi tym ziadna kontrola.......druhy pokus buduci mesiac uz to tak nenecham, doma sme to sice "poistili" ale s tym jednym folikom a hlavne manzelovym spg. Si sance nerobim......

antana123
21. pro 2011

@cuculik1 a jaký má muž spermio???a oni vám IUI doporučili???

jeny
21. pro 2011

@cuculik1 a na ten 10dc si mala aky velky folik? tak fakt ta zavolali dost neskoro, ved 6dni je fakt vela bez sledovania a potom ti co na to povedali ked zistili ze uz je neskoro? vlastne ti zmarili cely jeden cyklus ....

cuculik1
21. pro 2011

@antana123 ano doporucili... A to nam inde povedali ze to je na darcu..... Pohyb je vyborny, mnozstvo tiez ale patologia je od 98 do 100 a hlavne fragmentacia dna je vyse 30 ale bola uz aj vyse 50.......sama som sa cudovala, ze nam v car povedali ze skusit iui, mne sa to zda ako mrhanie casu

cuculik1
21. pro 2011

@jeny na 10 den tri foliky, 14, 13, 11..... Reakcia car bola nulova, ja som im volala vecer, na 14 den hned potom, ako som vysla od svojho doktora, ktory mi mal mimochodom pichnut pregnyl , ale predsa sa na mna pozrel a povedal, ze pregnyl ani pichat nie jee treba, ze uz je neskoro, a ze ten jeden folik uz aj tak 36 hodin nevydrzi ani nahodou, tak som im volala a povedala co sa deje , ze ci aspon na druhy den to je 15 dc ci nemozem dojst na iui a oni ze nie, ze to sa neda menit dohodnute terminy a ze teda ani nemam chodit, rovno mi povedali aj oni, ze by bolo uz neskoro...... Hneva ma to, lebo ten cyklus na clostyle bol uplne ale uplne zbytocny......buduci mesiac som povedala, ze idem bez liekov.

antana123
21. pro 2011

@cuculik1 jé tomu moc nerozumím u nás to je tak že spermii dost pohyblivost ok jen nedeformovaných asi 8% uvidíme jak tgo bude ted po té vitamínové kůře taky bychom chtěli IUI ale bojím že nám ho nedoporučí

tyrisa
21. pro 2011

Holky já jsem nad váma včera večer přemýšlela,chtěla bych nějak pomoct,vím jak vám je,taky jsem tu dřepěla nějakou dobu a řešila foliky a ovutesty,nakonec i těhutesty.....Vzpomínala jsem co bylo jinak,že jsem otěhotněla a nějak mi došlo,že když jsem počala dcerku,znali jsme se s přítelem krátce a sexovali několikrát za den...Kolikrát se stalo,že jsem pak nešla ani do sprchy a usla jsem,zadařilo se napoprvé.Tohle těhu jsme spolu byli 3,4 a 5.10. A 3tího nám večer přišla smska od známých,že se jim narodil syn,(podle toho si to pamatuju)No a my jsme šli pak do pelíšku a já byla tak unavená,že jsem usla a šla do sprchy někdy brzy ráno,další dny jsem se chodila sprchovat normálně po půl hodce třeba....Co vám tím chci říct....za celou dobu snažení o druhé miminko to bylo jedinkrát co jsem se nešla umýt...fakt. Někdy jsem nešla ještě spát,někdy mě to štípalo...No a podle UZ mi otěhotnění vychází na toho 3tího...dr mi to potvrdila.. Tak shrnutí...holky po milování kašlete na hygienu,dejte ručník mezi nohy a spát.....žádná sprcha 🙂Doufám,že to alespoň jedné z vás pomůže k miminku.....

jeny
21. pro 2011

@cuculik1 no tak to sa ti ani necudujem ☹ inak tiez som citala ze ked je spg zly tak iui sa neodporuca, my mame super spg, chyba je len na mojej strane ale aj tak tomu iui moc neverim ale chcela som to aspon raz vyskusat lebo na IVF nemam odvahu zatial

govinda
21. pro 2011

@jeny no netestovala som, lebo ešte viac som klesla http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4 Takže čakám mrchu 😠

jeny
21. pro 2011

@tyrisa ty si mila ze na nas takto myslis 😀 no tuto metodu som skusala uz viac krat a zatial nic ale snad inym pomoze 🙂

jeny
21. pro 2011

@govinda juuj to je skoda ☹ dufala som ze aspon ty to prelomis

tyrisa
21. pro 2011

@jeny Úplně mi to trhá srdce,jak někdy čtu tady ☹

antana123
21. pro 2011

@tyrisa jsi hodná zkoušela jsme a zatím nic i svíčku jsem po milovaní dělala a nic ☹
@govinda to mi je moc líto 😔
@jeny právě my bychom moc IUI chtěli ale s tím spermio nevím nevím

tyrisa
21. pro 2011

@antana123 Mě to připadá,že vždycky otěhotní dvě najednou a pak zase dlouho nikdo.Svíčku jsem teda nedělala...a zkoušíte různé polohy?Protože my to furt děláme stejně...teda ten konec.....

antana123
21. pro 2011

@tyrisa zkoušíme různý,je to vlna a pak dlouho nic no snad bude pro nás ten příští rok štastnější než tento dle kartářky bych měla otěhotnět v létě tak jsme zvědavá 😎
holky neslyšeli jste něco o tom že existuje nějaký plodný gel??tady jsme to četla nevíte o tom něco???

veronicka33
21. pro 2011

Ahojte dievčatá 🙂 ako sa máte?čo je tu nové?MOžete mi napísat prosím 2DC bohužial zase mrcha dorazila ale nejako skoro 😠 Dakujem

antana123
21. pro 2011

@veronicka33 to mi je líto ☹ u mě taky přišla potvora

veronicka33
21. pro 2011

@antana123 Ahojky no akurát pozerám ☹ aj mne je lúto no čo už pod stromček bábenko nebude ☹ 😠 hm ide sa dalej