Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
2. únor 2010

Ahojky, tak se hlásím po KO. Vše je v pořádku, do alba jsem dala novou fotečku. Už bylo vidět jak se tam pěkně hýbe 🙂))) Je to krásný pocit a moc Vám ho všem přeju. 😉

wera
2. únor 2010

bobi no ja som tento cyklus práveže clotík mala...a tá bolesť je skôr z toho hyperstimuláku.... ☹ no čo už... veď uvidím čo bude 😉

wera
2. únor 2010

bobi dúfam že to pichanie bude uhniezďovanie 🙂

jane to je super, moc gratulujem 🙂 verím že to musí byť úžasný pocit 😉

bobi3
2. únor 2010

juj, weri, tak len nech to nie je cysta 😠

wera
2. únor 2010

no dúfam že to nebude cysta....preto si radšej skočím k doki nech to mrkne...

bobi3
2. únor 2010

správne, držím palčeky, ozvi sa nám potom... 😉

sliver
2. únor 2010

kočky som smutná, pripravujem sa na IUI, zajtra mám ísť na kontrolu či folíky dorástli a včera som prechladla
tak od včera sa dupem paralenom :(
neviem čo mám robiť, snažím sa to potlačiť... alebo sa mám na to tento cyklus vykašlať?

kkamca
2. únor 2010

Dobré dopoledne holky..
Já za chvíly taky odjíždím na gyndošku..tak se večer ozvu..či laparo a nebo car..

sliver:já bych asi do toho šla..nečekala bych na nic.ale je to jen na tobě

bobi3
2. únor 2010

sliver, paralen ti neuškodí, zajtra sa na to popýtaj dokiho, no myslím, že to nebude problém... aj prechladnutej ti IUI spravia 😉 no radšej sa šetri, šup šup do perinky a teplý čajík 😉

bobi3
2. únor 2010

ahoj kkami 😉 myslíme na teba!!!

sliver
2. únor 2010

dakujem kočky
no som včera skôr odišla z práce a ležala až doteraz, teraz idem na poobednú a večer sa budem ponáhlať pod perinu ;)
pôjdem do toho, no ved ma predsa nejaká nádcha nezastaví 😉

kkamca držíme prsty, daj potom vedieť

da1sy14
2. únor 2010

kocky ako dlho sa telo spamatava z clostilu?....po akej dobe sa da do normalu 😝 ?
momentalne som v obdobi cakania na mrchu 🤐 ....od noveho cyklu uz clostil neberiem...tak ma zaujima,ci bude mat neaky ucinok aj v novom cykle...uz bez clostilu 😖 ....alebo sa mi opat prinavrati moj eggac 😀 ...egghlien 😉

bobi3
2. únor 2010

da1sy, podľa mňa sa ti hlien vráti, ja ho mávam len keď som bez clostíku... je to paradox, no je to tak 😠

zakupanda
2. únor 2010

ahojky děvčátka taky jdu zítra na utz tak jsem zvědavá

bobi3
2. únor 2010

zaku, tak držíme palčeky!!!

zakupanda
2. únor 2010

děkuji jsem zvědavá taky jak to vyrostlo vajucho

kkamca
2. únor 2010

Čágo holky,tak jsme ted dotŕazily domu.Fuj hnusná cesta..začlo sněžit-sme jeli se staženou prdelkou.
U gyndr nic nového.Snad jen,že to vypadá že tento měsíc bude pro mě jaksi o ničem..folík je jen 1 a jako dr mi řikal,že nezraje..že je prázdný.Že prej i kdybych se snažila,že stejně asi nic nebude,tak jen měřit a čekat.Jinak cysta žádná.Další měsíc folikumetrie a pak dohoda --na laparo.Takže snad už v březnu se dovím kdy to bude. 😝
Jsem ale vnitřně zklamaná- 😒

sliver
2. únor 2010

zakupanda takže zajtra máme svoj deň ;)
aj ja verím že mi dr. povie že vaja dorástli tak ako majú ;)

kkamca nebud sklamaná, neboj ono si to ten osud nejak zariadi, možno ti pomôže laparo a možno dovtedy otehotnieš ani nebudeš vedieť ako 😉 ked to budeš najmenej čakať

kkamca
2. únor 2010

sliver:no povidal doky,že mám ještě měřit a uvidím jestli si folík rozmyslí a někam poroste..a pak třeba praskne.Ale prej tomu nemám dávat naděje.Že se mu to nezdá.
Tak život jde dál,svět se nezboří.jen to vypadá,že bez clostilu nic moc reakce 😒

sliver:at ti to dopře dopadneeeee 😵
dobrou.

nanulik
3. únor 2010

dobré ráno spachtošky 😉 drahý išiel ráno do práce a ja už nemôžem spať. aj preto lebo idem dnes do jednej firmy kvôli práci a tak trošku dúfam že je to na dobrej ceste aby to vyšlo. Nie je to totiž do kancelárie ale do výroby. ale mne to ááábsolutne nevadí. hlavne že bude nejaký príjem. potom úver a domček 😵 😵 😵 😵
ale radšej sa nebudem tešiť predčasne.

môj graf nestojí za zmienku. nechápem prečo ukazuje že ovu nebola ked doktor videl folikul 17 mm, ale nebola som na kontrole či praskol. a včera ma ukrutne boleli kríže. ale strašne, nemohla som ani dlhšie stáť ani sedieť a ležať tiež nie. a začali ma aj bolieť prsia. takže mrcha asi príde.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

ale som sa rozpísala 😀

nanulik
3. únor 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............87DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............37DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............32DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d.................32DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................30DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............29DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................28DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................24DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................22DC (7DPO)............1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................22DC...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................21DC..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................20DC (3DPO)..............1x1cl.................20mesiac
sliver.........................28r..............0d................19DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d................19DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d................16DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d...............15DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d................13DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d.................8DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

bobi3
3. únor 2010

krásne ránko 😉

sliver, zaku, držím palčeky, nech je úroda poriadna 😉

nanulik, no ten graf je fakt zvláštny, moc ti neporadím, no mne sa zdá akoby bol anovulačný... no keď vravíš, že folík bol, tak potom neviem 😨 príroda sa s nami občas zahrá, že?

misha1009
3. únor 2010

dobré ráno 🙂, přikládám graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a - už se v tom fakt nevyznám... nevydržela jsem a testla, bílo jak sníh... a to měla ms dorazit už před 3 dny... ☹

bobi3
3. únor 2010

ahoj misha, si si istá, že tam nebol ani len dúšik??? už by to malo ukázať, sakra 😠

zakupanda
3. únor 2010

ahoj holky jo musim za chvili letet dam vecer vedet:Pá

zakupanda
3. únor 2010
misha1009
3. únor 2010

zaku, držím pěsti.
bobi, ani dušík... mé tělo si se mnou dělá opravdu co chce, ale už mě pomalu začíná bolet břicho jak před mrchou, tak asi dorazí co nevidět.. a jak se cítíš?

bobi3
3. únor 2010

to je smola, no grafík máš ešte pekný, ešte veríme 😉

ja sa cítim celkom ok, no prestávam sa pozorovať, lebo potom si namýšľam veci 😀

misha1009
3. únor 2010

holky, chtěla jsem se zeptat, máte zkušenost s kontryhelovým čajem? pije se celý cyklus? díky

misha1009
3. únor 2010

bobi, to znám, ale jsou příznaky, které podle mě nelze ovlivnit, tak třeba já - takhle dlouhou LF jsem neměla ani s utrošem... mívám tak 10-12 dní, teď 15... začala jsem doufat, že by se na nás usmálo štěstí a pak tohle 😠